Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nic není jisté...vůbec né!! zatím tuším.... =-) zítra gyn. ;-)
Odpovědět
Masu, tak to jsem moooc zvědavá, jak dopadne gyn!!!! :-D Já mám pocit, že mi přes noc vyrostlo bříško a prsa už taky nemám do čeho dát :-N :-D Kila zatím nic moc, ale připadám si, jako bych jich přibrala tak deset :-D Máši, proč myslíš, že to bude vlasatý???? =-) :-N :-D Tak se dívám, že máme od svatby 102 dní....a já 113 do termínu :-) . Není možný, že to tak letííí!
Odpovědět
A Pavli, jak píšeš, já jsem taky poseroutka a už teď mě trápí noční můry, že rodím.... 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
VLASATÝ JAK VLASATÝ ALE CO ŘÍKAŠ NA TO ŽE JE TO HOLČIČKA...??????? NOOOOOOOOOO?? =-) 8-) :-D :-D VÍM VŠECHNO...JE TO TÁÁK!!!!!!!
Odpovědět
Hele, pěkně vyzvídáš, cooo? To je psychologický nátlak!!!! ]-( :-D Nemůžu to prozradit, protože tady šmejdí budou prarodiče a my jim to až do konce tajíme! 8-( :-D A co Ty??? Bude bráška pro Kristýnku???
Odpovědět
Profilova fotka
Já..?? =-) já nevyzvídám...já vím co to bude...kdybys chtěla tak to napíšeš do IP,ale taky proč ,když tím jsi mi to potvrdila... :-D já to ani nepotřebuji potvrzovat :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nic nepotvrzuju ani nevyvracím ;-) Napsala bych to do IP, ale zdá se mi to nefér, když to neví naši, aby to věděli ostatní jiní..... ;-) :-D Ale já teď vyzvídám!!! Jsi v tom???? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za týden budu chytřejší....Kde jste vy ostatní?? -tady je nudááá....ale v diskuzích -tam se drbe cooo???????!!!!!!!! :-o :-o :-D
Odpovědět
Ahoj Máši. Díky za gratulaci do alba... :-) Dala jsem tam narychlo fotky, protože je chtěla mamka ukázat kamarádce a byly moc daleko. Tak jsme to vyřešily rychleji než přes mail. Pak už tam někdo psal i o tom, jak jsme příšerní, tak jsem to smazala. Někteří jsou fakt ubozí... ]-( Tak doufám, že za týden dáš vědět! Jsem napnutá jak kšandy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky.... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jsi zase mrskla stím albem... :-. =-)
Odpovědět
Ahooj..taky jsem se vdávala 29.9 v 11hod. Gratuluju holkám k mimiskům, My zatím neplanujeme, ještě si chceme chvilku užívat. držím palečky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mimisko čeká jen Brovůka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
*Borůvka ;-) :-D
Odpovědět
Anitt, my jsme už užití, tak teď si budeme užívat miminkáče :-D Máši, album jsem definitivně smazala :-) Dyť jsem Ti to psala o trochu výš!!! :-D Dnes jsem byla na testech na cukrovku, no, byl to humus. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je spíš test hladovky.... :-D :-( a ta voda za 20 kč dala sis?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo....a jak dlouho míniš tajit tu holčičku..????? =-) =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mašu, tak jak? Už jste těhu? Já jsem teď v jednom kole - nová práce, je to docela záhul :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o :-o opravdu a co ted podnikáš??.......já se dala na kosmeták :-p Těhu né!-zatím né...noo! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Interní audit x-) Určitě brzo těhu budete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o a jak to víš?? :-D :-D Co je to za práci....selsky .... :-D dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) holkýýý.........
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( ............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-) Tak dneska máme půlroční výročí :-) to to letí... x-) masulenko audit je strašně širokospektrá činnost, je to kompletní kontrola činností celé organizace. Asi tak zjednodušeně :-D Co mimi? Snažíte, snažíte? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAK,TAK A JE PŮL ROKU FUČ!! :-D :-D JO NECHÁVÁME TO OSUDU!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co nevěsty?-kde jste??-přeci to tady nenecháme smazat!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrý ty joo....... :-D :-D
Odpovědět
No jo vlastně holky utíká nám to už jsme 7měsíců vdané...letí to jak voda, za chvíli budem solavovat první výročí a holky co zašli s těmi miminkami po svatbě budou rodit, tak Vám držím palce a pak nám ukažte fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím jestli mám mýlné zprávy,ale Borůvka je maminka....... x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?