Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,no ty!!- to je ale potěšení po takový době :-D :-D Tak si hraješ jo??-my to máme od fotografky všechno takže pokud něco chci tisknu jen na papír :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda sem už nikdo nechodí... To já furt omrkávám alba :-D Teďka zrovna budujem, děláme novou dlažbu v bytě, bordel neskutečnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Pavli s tím boredelem ani nemluv! :-N Já si myslím že sem chodí,ale nenapíšou-asi je to už nebere,to víš vdaly se a kašlou na to!! :-x Tady nuda tak jsem na koníkovi-od prosince budeme zkoušet-Týnka je sama smutná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ti Máši držím palečky... :-) Já jsem jedináček a přítel taky, jako malým nám bylo smutno (ale měli jsme aspoň bratránky a sestřenice, ale naše děti nebudou mít žádné strýčky, tetičky, bratranečky, sestřenice... Je to blbý... Proto jsme si řekli, že pak chcem dětičky dvě... Teda pokud přežiju první porod... Jsem hrozná poseroutka :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak jedná rada pro tebe !!!PORODU SE NESMÍŠ BÁT!!!-TAK JAK SE NA NĚHO PŘIPRAVUJEŠ A BOJÍŠ-- TAKOVÝ BUDE!!!!!!!!!!!!!-znám to z vlastní zkušenosti! Borůvko jestli sem koukáš- napiš nám co ty a tvé těhu ;-) bude to Kristýnka?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máší, zrovna jsem na tebe myslela, že jsi asi na koníkovi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No budu se snažit se nebát... Potřebuju se na to psychicky připravit...Možná půjdu kecat na koníka, snad jsou tam nějaký předsnažilky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli moc to pohladí-když někdo napíše "Máší, zrovna jsem na tebe myslela" -DĚKUJI |-| a netřeba se psychicky připravovat fakt né ;-) a neříká se tomu předsnažilka :-D ale plánulka nebo tak nějak od slova plánovat :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale fakt, to byla nějaká telepatie či co... :-) Říkám si, jestli tady není Máša, ta je asi na koníkovi... :-) No tak plánulka budu :-) Teď šla okolo sousedka s dvouletým Martínkem a zedník se mě ptal jestli neplánujem dítko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co jsi mu řekla?? :-D Kolik ti je? Mě bude 26 a do 30 bych chtěla mít obě své vysněné děti ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V dubnu mi bude pětadvacet. Jsem po studiu, musím si udělat alespoň rok dva praxi a pak chci mímo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ty jsi takový plánovač-já ti držím palce ve všem co tě na cestě životem potká ;-) No jak jsem řekla my bychom chtěli dva a to čím jak nejdřív protože už s první jsem měla dost potíže hlavně ze začátku a pak porod hrůůůza!!No ještě že jsem nerodila spontálně jinak by to ůplně děss!! :-x Mluvím jak nějaká 30tka co? :-D :-D ale dospěla jsem na cestě životem vlastně v 19 jsem měla první operaci vaječníků :-( noo a pak ještě další a další a v dětství také 2-kýlu a apendix-a ty břišní stěny jsou polátané,takže je to celkově slabší-jestli jsi aspon trochu zdravá važ si toho-držím ti palce at posbíráš čím jak nejsvíc praxe-a at se máš stejně tak super jak do ted :-D ;-) :-) a píš-ráda sem vtrhnu a ráda tě tady vidím-i vás ostatní-těším se papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-o =-) =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Máši, mám šílené práce ve škole, vůbec nestíhám. Jinak se máme fajn, už se těším na advent a Vánoce, pečení, vaření, činčání bytečku, kupování dárků, to já miluju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ-to tě plně chápu :-D :-D napiš mi do IP -skype nebo icq-až na sebe narazíme popovídáme si tam :-N ;-) :-) zatím pááá
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-N
Odpovědět
Jéééééééééžiš, ahoj holkýýýý! Já jsem myslela, že už je to tady sbalený, páč tady pak dlouho nikdo nebyl :-p , tak jsem taky nebyla. My jsme přesně v polovině těhotenství. Mimčo už statečně kope, přibrala jsem zatím 1,5 kg a málokdo mi věří, že jsem v pátém měsíci :-) Ale já to doženu, to jsem si jistá :-D Bohužel, zatím nevíme, co to bude, ale ve středu máme genetiku, tak tam snad. Podle pleti a vlasů to musí být holka :-N :-D A jestli to bude holka, tak to rozhodně bude Kristýnka. Manža by mi dal, kdyby věděl, že to prozrazuju, tak pššššt ;-) Jak se máte vy??? Povídejte, přehánějte. Co dárky? Já si letos užiju pečení. Nemusím do práce, na všechno klid... taky budujeme. Poslední místnost - pokojíček. Bude moc moc krásnej. Moje mimizázemí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,zdravím tě- to je dost že sem skočíš.. :-D ;-) To je moc krásné jméno Kristýnka :-) to mi věř! |-| My se také máme dobře na koníkovi máme také album jak rosteme-mám tam login Kuliskaa. Včera jsem byla ve Vídni na před Vánoční trhy moc pěkné i noční Vídeň nádherná! 18.12-nastupuji na operaci a vrátím se až 21.12-doufám jak slíbil doktora a pak už se jen a jen těším na štědrý večer,svátky a miminko od bráchy budu konečně velká tetička...!!- tak se mějte tento týden mám dost nabitý pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já byla teď v jednom kole, po Vánocích nastupuju do nový práce, takžeb samý obíhání, papírování. Ale teďka už se v klídku věnuju pečení cukrovíčka, shánění dárečků :-) , to já miluju. Boruvko super že si těhu užíváš, přeju ti holčičku :-) (ořeci jenom jsou hodnější :-D ). Kampak zmizelo tvý albíčko...? Mašu, už se snažíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noo =-) taky se dívám kde je album Borůvek?? Pavli jsi zrádkyně všude jinde v diskuzích drbeš a sem nezaskočíš |-| -tě vidávám víš =-) No v úterý nastupuji na operaci takže snažení na Ježíška začne,ale už jsme čistí připravení :-D papa
Odpovědět
Ahoj holky, alba jsem už smazala :-N , nemusím je tady mít věčně, že... :-) Taky musím shánět poslední dárky, jenže já letos vůbec nevím co komu. Jinak jsme byli na genetice a všechno máme jak má být. Dokonce víme co čekáme (na 99,9% :-D ). Akorát to nemůžu prozradit, protože to víme jenom my dva. Ani rodičům jsme to neřekli a oni tak vyzvídají a snaží se mě nachytat, abych se prořekla, že by si to tady asi přečetli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mašu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Jéééé, já jsem se tady přihlásila pod koníkovou přezdívkou :-N Takže, přeju vám krásné Vánoce, bohatýho Ježíška a hlavně, ať jsme všichni zdraví!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Také přeji nádherné Vánoce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOOOOOJ ŽIJU,ALE V NOSE SE MI POŘÁD RÝPOU 8-( :-D VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU A HLAVNĚ SAMÉ TĚHU A ZDRAVÁ MIMINKA A MAMINKY :-D :-D VÁŠA MÁŠA :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Borůvku bude to určite holka a pěkně vlasatá přikup si pořádný hřebínek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
T¨ěhu ne, mám ještě čas... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsme si mysleli také,a malou jsem málem nedonosila a kdo ví jestli ještě vůbec nějaké bude... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) PRVNÍ MENSTRUACE UŽ NEDORAZILA... :-N =-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ale snad se polepším, přeji vám štastný nový rok. Jak se máte, koukám, že některé už jsou těhotné, no to já se zatím nechystám....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?