Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
meess: měli jsme přednášku asi na 2,5 hodiny, pak diskusi, byli jsme venku a v hospůdce, teď večer jsem vařila Dátá Másalu (Yogi - každej tomu říká jinak) a byl film nebo hry, v pátek seznamovačky, zítra jdeme na volejbal... Je to moc príma, ty lidi jsou super! A co Ty podnikáš?
Odpovědět
goretti: no mě pořád teploty neopustily, takže ležim a piju litry čaje... :-( co je to za jídlo, to slyším prvně....a už se tam začal někdo párovat? :-D
Odpovědět
meess: No, o párování nefim, je to na nich... ale snad se třeba časem pochluběj... Jsem chtěla psát diplomku, ale asi to půjdu na dvě hoďky zalomit, jsem úúúplně vyřízená. Včera venku na špacíru, dnes skoro dvě hodiny volejbalu a já už nemůžu - to je ten nezvyk... ale nějak jsme se před-domluvili, že bychom chodili častějc, tak to snad vyjde... Ráda bych chodila, ale někam, kde ty lidi znám a kde jsou v pohodě.. Yogi je čaj, ne jídlo :-D - je to silnej černej čaj, svařenej s medem a s kořením - je tam bílý pepř, kardamon, hřebíček, skořice... Moc dobloučký!! Přeju brzké uzdravení a odcházím do pelíšku... ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, které chystají svatbu v Parubicích a okolí. Máme na 4.7.2009 zarezervovanou restauraci Na Výsluní v Srchu u Pardubic, ale nakonec jsme se rozhodli, že se vezmeme v Brně (kde žijeme, z Pardubic pochazí přítel). Již jsme ale zaplatili zálohu (5 000 Kč), o kterou bychom neradi přišli a kterou potom samozřejmě odečtou z ceny za hostinu. Proto tento termín nabízím všem, kteří o něj a o tuto restauraci mají zájem. A můžeme přenechat i termín na radnici (10:30). Kontakt na mě je VetrovskaV@seznam.cz
Odpovědět
Meessinečko,myslím, že budeš krásná nevěsta-s jakýmkoli náhrdelníkem ;-) Goretti,ty děláš nějakou zajímavou prácičku,jak tak čtu-čemupak se věnuješ? Holky v sobotu jsme byli v Brně na veletrhu a jsem z toho totálně zklamaná-ale aspoń jsem se zas dostala do civilizace :-D
Odpovědět
verunko: no mooc děkuju Verunko :-) jakto, že veletrh zklamal?
Odpovědět
Ahoj holky, jakej byl víkend? Meess - už je Ti líp? Veru - pracuju v centru pro mládež, někdy je to zajímavý, ale často je na palici :-D Už jsem tu 4 roky, od října chci jít jinam (jen nevím moc kam...)
Odpovědět
Goretti: no popravdě, příjde mi, že je to pořád stejný, od čtvrtka mě nepustily teploty :-( dneska jdu k doktorce, tak snad něco vymyslí...díky za optání :-)
Odpovědět
Meess: no to je škoda... Je to pak už vopruz, pořád bejt doma a ještě jak není dobře.. Nás s kolegyní začíná bolet v krku, jí vylezl opar jak desetkník... - takže možná je to u nás taky na cestě... :-( Jinak jsem teď koukala a za 10 dní mám - 3,5 kg :-) Snad to vydrží.. 8-)
Odpovědět
Goretti: tak to je super, hned to dodá lepší náladu a chuť se pustit dál.... :-)) no snad nemocná nebudeš....já jak jsem nemocná, tak nemám vůbec hlad ani chuť, tak by mohlo jít taky něco dolů..... :-)
Odpovědět
Holky vy se teda činíte, já zírám a nestíhám :-D o víkendu jsme byli zařizovat baráček a v sobotu se stěhujem... to bude zase mazec :-x hele to tu budu jediná nestudovaná??? :-D :-D :-D verun.ka: držím palce na zkoušky! no jinak asi moc nehubnu, bo mi realitní makléř řekl že vypadám jako bych byla těhotá a za 8 měsíců jsme doma měli přírůstek ;-( ;-( ;-( pán byl vtipnej až to bolelo....
Odpovědět
lisi, ty máš bejby?? :-o stěhování teda nezávidím...
Odpovědět
Článek se načítá
goretti: nemám!!! a těhotná taky nejsem... ale jsem evidentně tlustá, když vypadám jako těhule :-S :-x =-) no nic... asi přestanu jíst úplně nebo mě klepne :-D stěhování by bylo v pohodě.. ale uklidit celej barák bude asi na celej den - místo cvičení :-D
Odpovědět
Liši neblbni! Ty jo, no ale zase je to pěkný ne, jít do noivýho, přestavit si to tam jak chci... Já jsem nemocná... V sobotu lehl kolega, včera kolegyně a dnes je blbě i mně. Ale musím frčet do školy - 120 km, fuj fuj... A ještě si nechat vynadat kvůli diplomce, že nic nedělám (a já teda taky nic nedělám) Tak přeju hezkej den a vyrážm...
Odpovědět
goretti: neblbnu... to já mám vždycky "hubu plnou keců" :-D když mi něco nazvedne mandle... a ten chlápek mi je fakt nazved :-D Držím palce ať to zvládneš když si nemocná, kam až jezdíš? Holky konečně se mi podařilo vyfotit prstýnky! tak jukněte...
Odpovědět
Lisicko: moc hezký jsou prstýnky.....:-)))
Odpovědět
meess: jéééééééé děkujuuuuuuuuuuu ;-) už jsi zdravá?
Odpovědět
lisicka: no není za co,..:-)) no bohužel nejsem, teploty se mě pořád drží :-( a šílenej kašel taky....je to na prd :-|
Odpovědět
meess: tak to přeju brzké uzdravení ;-) mě včera prohnala běhavka - takovej průjem už jsem dlouho neměla... a dneska je klid, tak ťukám, abych si to nezakřikla... dneska je v práci taková nuda, že bych se ukousala...
Odpovědět
AHojky holky, tak jsem zpět. Škola dopadla dobře, akorát ten vejlet na skoro celej den :-S - jezdím z Prahy do Hradce Král, tak to je celkem štreka. Mimochodem je tam poblíž vesnice Lišice :-) Prstýnky máte moc krásný, v jednoduchosti je krása... My ty naše asi fakt nedáme, je to strašnejch penězů :-( ;-( A běhala jsem v sobotu z přednášky a zpět a zase znova - chytla mě podobná nemoc jako Tebe Liši.. Ale už je to OK - teda to běhání. Jináč mě bolí hlava a celej člověk a kolegyně volala, že má angínu a ATB. Tak doufám, že to rozchodím... Jdu si vybalit bágl a tak... Ještě se možná stavím večer, tak zatím hahoj!
Odpovědět
Lisiiiiiiiiiiii,prstýnky jsou mooooooooc krásný!!!!!!!!!!!A prď na bllbý a rádoby vtipálky ;-) já taky vyoadám jak těhotná-sice se pořád vymlouvám, že to je tím těhotenstvím, ale mezi náma děvčatama-už dávno jsem ty kilča mohla mít dole, kdybych furt jen nežrala. Doufala jse, že to vylítám okolo Jolči, ale ikdyby trakaře padaly, já si ten čas na jídlo prostě udělám :-D Holky já někdy minulej týden prozvracela celou noc, tak to se to asi z Moravy přesunulo k vám-hned jsem měla o dvě kilča míň-avšak pouze jeden den :-S
Odpovědět
Ahoj holky. Tak koukám, že jsme tu skoro všichni lazaří :-)) Goretti, hlavně ať je líp...mě už trošičku je, tak jsem za to ráda, asi začaly zabírat antibiotika :-)
Odpovědět
Ahojky holky, jak to dnes jde? Já pořád trochu chořím, ale není to nic strašnýho (hlavně je proč si dát do čajíčku medíček, abych byla brzo zdravá a mohla ho zase pít hořkej :-)). Po o přijde kamarád pokecat, pak jedu psát vězňům - dělám dobrovolníka v jedné org., a pak máme asi srazíka s mým budoucím manželem, jsme se skoro tejden neviděli, tak aspoň zajdem na kafí a tak.. Co máte vy v plánu?
Odpovědět
goretti: paráda tak to gratuluju! já taky koukala na školy v jiných městech ale nevím jak by to bylo s tím dojížděním... ještě jsem našla tady v praze obor kynologie, což by mě taky bralo, ale přípravný kurzy na zkoušky jsem prošvihla a jít tam jen tak bych se bála... tak třeba příští rok... uvidíme... třeba už budu na mateřský a budu se nudit :-D s těma prstýnkama je to všude stejný... my si vybrali takový nádherný, široký a pak když nám řekli cenu jsem se málem udusila... tak jsem slevili a vybrali levnější - v jednoduchosti je krása... verun.ka: děkujuuuuuuuuuuuuuuu... na vtipálky mám teď averzi :-p :-D ty jsi jak já... jak jím pravidelně tak i kdyby byl konec světa já se musím najíst :-D taky to pak takhle "vtipně" dopadá :-D meess: to jsme rádi že je ti líp... Nějak se tu ty nemoci rozmohly, co s nima zamávat?
Odpovědět
lisicko: asi tu řádí nějaká pěkná viroza :-( teď lituju, že jsem nezačala chodit do sauny dřív....ale jak se vyzdravím, hnedka seč jdu saunit :-))
Odpovědět
meess: jo saunička.... tu taky miluju, ale nebyla jsem od té doby co chodím cvičit při 40°C :-D což mi teď odpadne, když se odstěhuju tak bych zase mohla začít.... díky za tip ;-) Teď tak přemýšlím jestli nemám tu s*ajdu z toho stěhování, jsem děsnej nervák a už teď mi to ty nervy drásá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevěsty, našla jsem tuto diskuzi, tak se také hlásím k tomuto termínu :-) Jak pokračujete v zařizování? ;-)
Odpovědět
tak pro sichr, co všechno máte a nemáte? zas bych se na chvíli uklidnila a nebo naopak vyburcovala, až to zjistim, že jsem totálně pozadu :-D
Odpovědět
ahojky Vesper a Skafandrik! A ostatní samo taky :-) Já nemám skoro nic. Co mám - kostel, faráře, hospodu, sál a hotel na svatební noc :-) Dnes jdu volat na šatky...
Odpovědět
Ahojky,ahojky :-)) Tak jak je dneska? Já už jsem v diskuzi psala co mám a nic se asi nezměnilo, možná přítel má zamluvený oblek....jinak vše důležité už máme, myslím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?