Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
AHojky, tak už mám to album ;-) - jen upřesnění, já bych asi malovala hedvábí a šít bude tchýň, to já neumim - bych si přišila ručičku na první kus hadru, kterej bych našla :-D S tím hotelem - já chtěla nějakej, kde mají svatební apartmá nebo takovýho něco, aby to tam bylo pěkný a tak :-p - no, tak huvidíme, snad se něco vyvrbí...
Odpovědět
Dneska tu asi nikdo není.... :-(
Odpovědět
goretti: a musím to být přímo v Praze nebo i může být okolí?
Odpovědět
meess: no, spíš asi v Praze, ale kdyby bylo něco poblíž, kde je hezky a dá se tam někam jít ven, tak proč ne..? :-)
Odpovědět
goretti: mrkni na stranky hotelsen, hotelalexandra, a nej na konec: europehotels ;-)
Odpovědět
nazdárek holky! goretti: hele moje ségra je plnoštíhlá a měla nádherný svatební šatičky z půjčovny... vdávala se asi 6 let nazpátek, ale moc jí to slušelo... zkusím jí poprosit o fotečku - to jen aby si věděla že i plnoštíhlé nevěsty můžou být nádherné ve svatebních šatech ;-) takže bych se vůbec nebála jít a něco vyzkoušet
Odpovědět
Ahoj lisi, kuju kuju :-) No, on si ani polovička nepřeje mít bílej saténovej bonbón jako nevěstu :-) Bývalej punker.. :-) Právě jsem zarezervovala restauraci na oběd, jupííí :-) meess: hotely odeslány ke schválení :-) jen s.e.n. jsem zavrhla rovnou :-) - to moc není náš styl :-) každopádně kuju za typy :-)
Odpovědět
goretti: nemáš vůbec zač, poslala jsem ti různé styly...tak snad něco vyberete :-)) poraďte kde koupit levnou organzu na stoly... :-)
Odpovědět
meess: a co je levná? Koukala jsem na netu a všude je to přibližně stejný - kolem 165 - 170 kč za nějakou tu roli - 36 cm na cca 9 metrů... Vůbec nefim, jak řešit dekorace na oběd v hospodě (jen pro rodiče a svědky) a pak na mejdanu večer pro kamarády... Máme k dispozici super sál (zadarmo) s lavičkama a stoly a ještě malou zatravněnou zahradu... :-S
Odpovědět
Ahoj holky, co říkáte na to počasí??????Já jsem tak naštvaná-už chci teplíčko :-S meess: najed si na zbozi tecka cz-tam ti to najde od nejlevnějšího. Jinak u nás nic novýho, nějak mě přepadla zimní únava, takže jsem totálně bez enrgie vymýšlet něco novýho. Chtěla jsem si už něco objednat, ale počkám až příští měsíc.
Odpovědět
Ahoj Veru, žádná sláva... Teda nevím, jak u vás, ale tady v Praze je pošmourno, tma, fouká... Dopoledne sněžilo, ale teď už ne a je celkem teplo, takže to nedrží... Já nějak nic moc neřeším, asi mi pak po státnicích a před svatbou z toho klepne... :-D
Odpovědět
Holky je to hnus, to počasí....už jsem takhle organzy hledala, myslela jsem jestli nemáte nějakej super typ :-)) Goretti: když jsi z Prahy, nechystáš se do Diplomatu???
Odpovědět
Článek se načítá
Goret, u nás sněžilo celej den :-( a na silnicíh je z toho hnusná břečka. Doufám, že se aspoň bude moct jít o víkendu na saně x-) Petr má odpo a samoutnou mě to nebaví. Lisi, co dietka??????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, omlouvam se za odmlku, stavkoval na pocitac :-) svatba bude na jizni Morave a planujem ji z Irska. Pritel je ovsem Ital, tak je to vsechno trikrat slozitejsi :-D trochu jste me uklidnily, ze je casu dost, ale i tak...musim se na to poradne vrhnout :-)
Odpovědět
ahoj holky! goretti: no takjestli je to punker tak se nedivím, že nechce nevěstu jako bonbónek :-D to je pak jasný.... držím palce na státnice! hele holky já našla v nějakým obchodě organzu asi za 120 korun, ale přiznám se že nevím jaký měla rozměry... Jinak mi známej poradil, ještě než jsme změnili datum, že je výhodnější zarezervovat si hospodu nebo restauraci jen jako na oslavu nebo sraz ne jako na svatbu - prý se tím ušetří neskutečný peníze, bo restaurace si nadsazujou na svatby ceny a šidí kde můžou... oni to tak měli a říkal, že je "oslava" pro 25 lidí vyšla asi na cca 10 tisíc sevším všudy... Já když zjišťovala ceny na svatební hostinu tak jsem se pod 25 tisíc nedostala :-x :-x :-x takový to jsou pacholci verun.ka: no dietka o víkendu utrpí řádnou terapii šokem... sousedka přinese koleno, tak budeme péct koleno - kilový asi za 35 korun, to jsem nemohla odmítnout :-D :-D :-D :-D ale jednou týdne se má určit jeden den, kdy si můžeš dát cokoli chceš... jako že 6 dní zdravá a pravidelná strava a 7 den cokoli tě napadne... takže v sobotu umřu na přežrání :-D jsem ostuda!
Odpovědět
Holky ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte někdo zkušenosti s bazarem tady na beremese? Zaplatila jsem jedné slečně za mističky na svíčky a ona mi je ještě neposlala... už jsem jí dvakrát urgovala, aby se něco dělo ale ještě neodepsala... vůbec nevím jak to řešit kdyby se třeba stalo, že mi je nepošle vůbec... poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že jsem nějak pozadu. 4.7. je tu coby dup a já nemám vůbec nic, jen zarezervovaný místo. Pomoooooooooc . Dělám každý den do půl šestý, víkendy nic nestíhám, ja se z toho picnu!! Vždyť je to za chvíli, si snad vezmu měsíc dovolenou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
maky1986 • Dnes o 12:14 Je tu někdo, koho to taky v tento den čeká? Jak jste na tom s přípravama?
Odpovědět
Lisicko: já jsem zde i něco prodala i koupila a žádný problém, asi na tu holčinu nemáš tel. číslo? Asi to tady bude horší s tím řešením.....Jo holčiny už jsem si objednala, teda spíš vyhrála v aukci náhrdelník, dám si ho do alba a i naušnice co se chystám k tomu koupit, tak mi ho ohodnoťte i klidně kriticky ;-)
Odpovědět
Mess: hezkej je - fakt :-) Já si asi koupím taky alternativní "zdobení" nebo si vyrobím - dělám různý ušničky a hrdelníky na kšeft, tak ještě uvidím... S veletrhem nefim, teď jsem tu někde vyhrabala, že tam snad i češou líčí? To bych možná obětovala ten čas, co jsem si vyhradila na psaní diplomky.. :-) Lisi: já se přiznala, že chci jen oběd pro rodinu po svatbě a byli strašně milí a ochotní a tak.. - no, doufám, že jim to vydrží :-) - můžu mít vždycky 2 alternativní jídla - předkrmy, polívky i hl. jídlo, abychom si mohli vybrat aspoň trochu, chtějí 3 schůzky na upřesnění představ, zatím nemusím platit zálohu, až kdyby se někdo hlásil v tom termínu taky... - fakt byli moc a moc super... (a zkusila jsem s kamoškou napsat jim mail - jednou o oslavě a jednou o svatbě a poslali stejný info :-))
Odpovědět
Jo, a dnes jsem se pokusila objednati si geniální podprdu přes net (nejdražší, co jsem kdy měla :-)) a taky máme svatebně-líbánkovej hotel - Henrietta v Praze Na Stírce - za 1400 noc se snídaní ve svatebním apartmá.. :-) Kráááásnej :-) A budem tam 2 dny, courat po Praze, ťuťat se... :-) Aspoň něco pozitivního... (jinak řešíme bydlení, bo nemáme kam jít, taky prachy na to bydlení, moji novou práci od října,....)
Odpovědět
yellow: to jsi docela odvážná plánovat to takhle z daleko, držíme palce! meess: mě se teda ten tvůj náhrdelník taky líbí... viděla jsem něco podobného tady na bereme se na nevěstě a vypadalo to krásně :-) dobrá volba! hele na tu holčinu mám jen email... tvrdila mi že posílá zásilku přes PPL přes svého bratra či co a včera odepsala že ho popožene, že na to nejspíš zapomněl... ale bojím se aby to vůbec přišlo... goretti: paráda! tak to gratulujeme!! jak k restauraci tak k hotýlku.. Holky víte jak to hrozně letí??? za chvíli už bude březen a pak to bude jak blesk z čistýho nebe...
Odpovědět
lisi: ani mi nemluv... jsem včera vstoupila na váhu a málem mě šlehlo... :-( Takže křoupu mrkev a je mi smutno...
Odpovědět
Tak moc děkuju, jsem ráda, že se Vám náhrdelník líbí....Nakonec jedu do Diplomatu zítra, docela se tam těším, snad tam nebude moc lidí....A oni tam líčí zadarmo? Goretti: tak jsem ti ten hotýlek omrkla a musím říct, že moc dobrá volba a i cenově myslím, že to jde, to bude romantika :-) My jsme minulý rok jeli s přítelem na naše výročí do hotýlku ve Vysokém Mýtě, jmenoval se Via Ironia a jako maximální spokojenost, krásný prostředí, výřivá vana na pokoji, super jídlo i přístup a okolí moc krásný...takže teď sháním zase něco podobného....kdyby jste měly nějaký ten tip tak sem s ním :-))
Odpovědět
meess: A má ten veletrh nějaký webky??
Odpovědět
Goretti: má, koukni na stránky Diplomatu, tam to je....
Odpovědět
meess :už jsem to našla... tak asi zejtra v deset jak na koňovi :-)
Odpovědět
goretti: tak to se tam možná někde potkáme :-D
Odpovědět
Ale já Tě nepoznám :-) Tož se musíš přihlásit :-)
Odpovědět
goretti: ani já nevím zda tebe... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?