Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
lisicko: Tak to je mega koupě, jako dobrý!!! To se určitě vyplatí. Já jsem zvědavá jaké částky nás zítra čekají, v tom salonu co mám šaty tak máme 20% slevu na oblek, tak tam právě chceme vyrazit jako první :-) taky chci aby měl zelenou kravatu :-)
Odpovědět
lisicko:téééééééééda, oblek vám závidím :-) za tu cenu... to mě ani nenapadlo zkusit se mrknout do nějakýho sekáče. Peťánek vyvrací oči, když mu říkám svoje představy o jeho obleku na svatbu-nejradši by šel v ryflích a triku :-D holky oznámko vám určitě ukážu, ale asi až bude vytisklý.
Odpovědět
meess + verun.ka: :-D :-D :-D jsem šikula co? mě by taky v životě nenapadlo kupovat oblek v sekáči, ale když známá zavolala tak jsem neváhala :-D přítel s oblekem nemá problémy, 10 let závodně tancoval latinsko-americký tance tak tak je zvyklej... Stejně to těm chlapům v obleku sekne... x-) a to když sem viděla prvně přítele v uniformě tak jsem taky slintala :-D Holky v pátek sem si nechutně natáhla sval na ruce, byla jsem s tou naší 30ti kilovou fenečkou na kastraci a málem se strhla, abych jí dostala domů... byla těžká a zblblá po injekci a tak vyváděla... No masakr... ale dneska už běhá jako by jí nic nebylo :-) z toho mám radost...
Odpovědět
lisicko: tak to jsi moc velká šikulka, ty my ho máme dražší, půjčený, ale taky mu moc sluší....tak to já jsem zase strhaná po běžkách :-D
Odpovědět
Můžu se přidat? Termín samozřejmě taktéž 4.7. Moc jsem vás nedočítala, jen tak zběžně, bude mi chvíli trvat, než se zorientuju =-)
Odpovědět
kdo umí, ten umí, lisi :-D no, jo uniforma... x-) ale i ten můj v montérkách je k sežrání :-D jakýho máte pejska a jak se jmenuje? holky koukla jsem na netu po bižu a nemám šanci si vybrat-samý krásný věcičky ;-) zítra se jde Petr ptát po nové práci, tak nám držte palečky ;-) skafadriku, vítám tě :-) jak už jsi daleko s přípravama?
Odpovědět
verunko: držím Vám palce, určitě to dopadne dobře ;-) taky jsem zrovna dnes koukala na naušnice,ale vůbec netuším jaké chci :-| skafandrik: ahojky ;-)
Odpovědět
verunko, tak takový ty důležitý věci máme, máme místo obřadu, místo hostiny, mam zamluvený šaty a zaplacenou zálohu, víme počet hostů dejme tomu na 90%, máme hudbu na hostinu, mám snad už kadeřnice, kosmetičku a nehtařku, objednanou bižuterii, chybí prstýnky, oblek, oznámení a pak takové ty věci jako cukroví, sestavení menu a vymyšlení organizace toho dne, na to si musíme sednout s rodičema bude to brzo :-N jinak nic
Odpovědět
skafandrik: máte skoro všechno, ale jinak nic :-D vítej... my se taky snažíme mít všechno, ale rychle to nejde meess: nezáleží na tom jestli je půjčený nebo koupený, hlavně že v něm ty chlapi jsou k sežrání :-D fakt je to jak magnet.. přítel si ho oblík a já ne něj pořád musela sahat :-D verun.ka: máme Rozárku, je to kříženec labrouše, vlčáka a chodskýho psa - děsně chytrá potvůrka... Je jí 10 měsíců a je to náš miláček... sice jsou její chlupy úplně všude ale milujeme jí... Třeba včera večer sem si vymáčkla pastu na kartáček že si vyčistím zuby a koukám, na pastě chlup ]-( :-D no už jsem si zvykla.. Holky já koupila bižu na internetu a vždycky najdu nějakou, kterou bych si koupila i přesto že už je doma :-N každá je něčím krásná... jinak zkuste kouknout na wewewe.sperkyproradost.cézet a uvidíte... Sice je sražší ale nádherná! já koupila celou sadu naušnice, náhrdelník a korunka a nemůžu se nabažit x-)
Odpovědět
lisicko: to máš úplnou pravdu, vypadají v tom úplně super, taky jsem zírala :-) kouknu na ty stranky co jsi napsala, ještě jsem se pro šperky nerozhodla, vůbec nevím..... skafandrik: to toho máš už dost :-)
Odpovědět
Máme objednaný prstýnky,sláááááávaaaaa :-) cena 9 500,- po odečtení našeho zlata cca 5000. Nakonec jsem si vybrala bez kamínku ;-) mám je v albu,tak mrkněte 8-) A práce Petrovi asi taky klapne, tak jsem ráda... Lisicko,jméno je nádherný :-) my máme u jedné babičky vlčáka a u druhé kokršpaněla-jediní dva psi, kterých se nebojím :-N Ale až Joli povyroste, tak chci nějakýho hodnýho pejska pořídit i domů. skafandrik: tak to jsem ještě v něčem pozadu
Odpovědět
verunko: tak to je paráda :-)) pěkná cena. A práce teda taky super ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
meess: jukni... mají neskutečný výběr z různých barev... a paní co má ten obchod na starosti je strašně příjemná... verun.ka: gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, to je úspěchů! prstýnky vypadají nádherně! Taky máme kombinaci žlutého a bílého zlata... Hele kolik jste toho zlata dávali.. tady vykupují zlato asi 240 korun za gram a to by muselo být tak 20 aby z toho byla takováhle sleva... To vám to báječně vyšlo... Já se pejsků nikdy nebála, až mě jeden kousnul... hlídal a já mu vlezla do jeho pokoje.. ale zase jsem se naučila nebát... Ta naše je přítulná a hlavně když máš pejska od malička, víš jakej je a co od něj čekat.. Já jí muchlovala od začátku a teď si vždycky přijde sama že se chce mazlit... je to miláček... sice velkej pes, ale chováním trošku trouba :-) :-D ale štěkat umí :-D
Odpovědět
lisicko: už jsem koukala, moooc hezké věci :-) tak to já mam už skoro 4 roky doma beagla, taky se s nim člověk nenudí a je pěknej paličák :-)
Odpovědět
Holky, dneska jsem tááák unavená :-S talže lisi, na strákny se taky určitě podívám a už si chci něco objednat, tak snad si vyberu. Abych pravdu řekla, tak ani nevím kolik toho zlata bylo, ale měli jsem dva velikánský prsteny od babičky a pár kousků co jsem nikdy nenosila plus nějaký starý náušnice...celkem dost toho bylo a su za to vděčná ;-) pozdravuj Rozárku :-) meessi, padla ti nějaká bižu do oka? u mě to bude náročný rozhodování :-| Něvěstinky, tak dobrou...jdu padnout do pelechu a marně doufat, že budu spat aaaaaž do rána....
Odpovědět
verunka: padla, ale mám i jednu vyhlédnutou na aukru a i jiných stránkách,ale nemůžu se rozhodnout :-|
Odpovědět
meess: aukro mi ani nepřipomínej, vždycky si tam něco vyhlídnu čekám do poslední chvíle a vždycky mi to někdo vyfoukne :-D bych vraždila :-D jo s beaglama se člověk nenudí to je pravda... a tvrdohlaví jsou úplně všichni, jedna pani tady na sídlišti ho má a nedá si říct a nedá :-D v tomhle je Rozárka zlatá - když kolem nejsou pejsci tak přiběhne na první zavolání, a když je ve smečce, tak ke mě přiběhnou všichni jen ona ne :-D Holky nás čeká na konci měsíce stěhování :-S už teď je mi z toho špatně, ještě nemám sbaleno ani smítko.... :-x verun.ka: dobrou noc strýčku Fido :-D těch kousků jste měli vcelku dost, to se nedivím, že sleva byla veliká...
Odpovědět
Kampak se stěhujete, lisicko??? To zvládnete-ale nezávidím :-| je to fuška...my se stěhovali v dubnu-ještě teď mám ve skříních plno věcí, který čekají na roztřídění :-S se k tomu dostanu, tak za deset let... Holky, teď jsem selodavala Sama doma-bohužel jen tak letmo a dělali takm kabelky ze starých kalendářů-fakt bomba nápad-škoda, že jsem se soustředila až když měli všechno hotovo. A taky tam pracovali se třpytkama...jdu mrknout na jejich webovky, třeba tam bude návod. Holky, jen tak na okraj-kolik je vám let?Mě bude 23-ale vypadám tak na 18 8-) když jsem přišla do půjčovny svatebních šatů, začala mi nejdřív nabízet šaty na ples-trapas =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim a pridavam se ke 4.7. - poslednimu Dnu Nezavislosti ]-( zrovna vcera jsem se v noci probudila a nemohla spat, protoze krome data a mista jeste nic nemame :-D ted nam tri tydny nejel pocitac, tak jsem nemohla chystat skoro nic, zarizujem totiz ze zahr :-)
Odpovědět
Lisicko: máš pravdu, opravdu se nenudím, je hlavně hrozně uštěkanej, ale dost bojavej :-)) první rok byl teda očistec, ale už mu budou 4, tak už je docela hodný, ale pořád má "své dny" :-) Verunko: tak Založíme Klub tvořivých ruček :-)) jestli něco najdeš pěkného, tak dej vědět ;-) taky bych zkusila něco vytvořit... yellowbanna: a kde budete mít svatbičku? A času je ještě dost, neboj ;-) Holky nejedete se náhodou podívat na svatební veletrh do Phy???
Odpovědět
Děvčátka, dneska jsem si byla zaplavat-paráááááda :-) včera jsem zdlábla pár zákusků-tak bych asi nezhubla...a moje výčitky byly tak silný :-D že jsem se rozhodla alespoň pro plavčo :-) chtěla bych minimálně dvakrát týdně chodit-uvidíme jak dlouho mi to vydrží ;-) Meessinko, takže to jsme dvě v novém klubu ;-) Kdo dál se hlásí???? x-) šup sem s inspiracema! Já jsem si zatím jen vyřízla z polystyrenu velý srdíčko-jestli se mi povede udělat na něj tolik růžiček ze stuh, tak ho chci jako tu ozdobu na auti (přinejhorším růžičky objednám :) Našla jsem stránku, kde je popsaný, jak se ty růžičky dělají-zatím se mi daří tak nějak všelijak, tak uvidíme ;-) Ahojky,yello-žádnej stres, ještě je čas :-D odkud zařizuješ a kde plánujete mít svatbu?
Odpovědět
verunko: tak to by mě je členku ta stránka zajímala, taky bych něco chtěla vymyslet....tak jestli budeš tak hodná a poskytneš jí tak budu mooc ráda ;-) Plavčo je super.... :-)
Odpovědět
Holky na svatební veletrh v Diplomatu se chystám! chci okouknout výzdobu a jiný kravinky :-D Jinak je mi 25 a v den naší svatby mi bude 26 - oslava v jednom dni, to bude nářez :-D verun.ka: stěhujeme se mezi Kutnou Horu a Kolín, je to taková malá vesnička, do rodinného domku, kde budeme bydlet... asi 4 kilometry od mých rodičů :-D bude to paráda.... těším se, ale přesně jak říkáš, bojím se toho vybalování, že toho budu mít nad hlavu... Hi hi a plavat sem byla ve středu... taky se mi to moc líbilo, protože mě bolely záda a na to je plavání dobrý... Veru držím palce ať ti to vydrží! meess: ta naše se taky bojí... až moc... pohladit se nenechá ani od mé babičky a ta je z toho celá něšťastná vždycky... No teď jsme měli rodeo doma bo někde něco sežrala a snad každou hodinu jsem s ní chodila ven, bo měla takovou sráděru, že jsem se nevyspala.... 8-( ale už je to snad lepší.... K tvořivým ručičkám se přidávám, zatím sem sice dělala jen košíky z papíru - taková domácí recyklace, ale bavilo mě to...
Odpovědět
yellowbanna: nebuj, my zařizujem z Prahy a nemáme o moc víc... Včera jsme s tchýní domlouvaly svatební šaty - chceme být "alternativní" a tak budu mít šaty buď z oděvní galerie KRAB nebo hand made ;-) - a pokud hand made, tak si budu na ně i barvit hedvábí a tak - to bude jííízda... Nevíte o nějakém hotélku na svatební noc? Berem se v Praze, ale ani jeden odsud nejsme a tak hledám - kde máme hostinu, tam to nejde... :-|
Odpovědět
mmchdm lisicko - původně jsme se chtěli brát 6/7 - taky na moje narozeniny :-) ale kvůli práci svatebčanů jsme to přesunuli - aby mohli pařit... Takže my budeme slavit dva dny po svatbě :-)
Odpovědět
goretti: hi hi... no nám to krásně vychází že 4. je sobota.... jinak by to taky nebylo ve stejný den... nejradši bych to už měla za sebou... mám noční můry a děsí mě to už skoro rok a ještě čekat až do července :-D je to stres a pak ten den uteče ani člověk neví jak.... myslím, že narozeniny se maličko potlačí svatbou, ale upřímně svatba bude ten nejlepší dáreček :-) hele v Praze je takových hotelů, musíš vědět kolik chceš dát peněz
Odpovědět
No, to já nefim :-S =-) - tak ňák rozumně, nemáme bydlení a celkem počítáme každou korunu... Ale zase ne uplně, jsme si říkali, že bychom tam byli dvě noci a sobotu bychom proflákali po Praze a tak... Taková malá svatební cestička (tu opravdovou máme zcela netradičně s tchýní a tchánem a jeho bratrem a jeho šílenou manželkou v Provence až na přelomu srpna a září - to bude mega vtipný..)
Odpovědět
lisicko: a jaký den se chystáš do Phy do diplomatu? Já v pátek....no my teď řešíme co s pséčkem o svatební den, kdo nám ho pohlídá....to bude oříšek, nechci ho dávat do psího hotelu.Tak hurá, už jsme tři v klubu Šikovných ručiček, akorát mě ty ruce nějak chybí :-D
Odpovědět
Do prahy bych jela, děvčátka, ani nevíte jak ráda..jenže jsem z jižní Moravy,takže to nepřipadá v úvahu 8-) ale Praha se mi strááášně líbí-už se těším až s Joli pojedeme na Matějskou :-D to bude jízda x-) Goretti, založ si album,prosím ;-) docela by mě zajímal tvůj vkus-třba na ty šatky, jak píšeš, že si je možná ušiješ, bych se ráda podívala ;-) Meessinko, já ručičky teda mám ;-) ale obě levý ;-) ale snaha se taky cení a když nic jinýho, tak aspoň budu mít radost z vlastního výtvoru :-D Lisicko, jak je na tom pejsek? Zítra jdem plavčit s Jolouškem a ve čtvrtek se chystám sama-už se těším... Holky, až najdete nějakej prima nápad na výrobu, tak piště do IP,ju?! Jinak dneska mě honí žravá :-| mám nějakou pochmurnou náladu a pořád bych něco dlabala... to je dietka :-N
Odpovědět
ahoj holky! goretti: zkus třeba dvou nebo tříhvězdičkový hotely - nejsou tak drahý a myslím, že kvalita ubytování je normální (žádnej luxus ale taky žádnej hnus) na seznamu se to dá dobře najít když zadáš hotel do vyhledávače, pak klikneš na firmy a už si můžeš hledat v jakém regionu chceš a pak i v jaké části prahy... uvidíš, určitě něco najdete ;-) mess: no nejspíš v neděli, bo v sobotu budu nakupovat lino, abychom ho položili v pronajatém bytě, bo nám ho Rozárka na truc rozkousala - máme takovou malou díru v předsíni asi tak metr na metr :-D Rouzí s náma ve svatební den bude i na obřadě... Tím že je to celé na zahradě, tak není problém... těch pejsků tam bude víc :-) verun.ka: na matějský jsem nebyla tak dlouho!!! nejmíň 3 roky... Rozárka už je v pohodě.. dneska s ní jde přítel na vyndání stehů tak jsem zvědavá co jim tam zase provede za divadlo :-) já jdu dneska zase cvičit do vyhřátého studia jógu... taky se těším x-) Holky já můžu tak akorát vyfotit ty svoje papírové košíčky... chceme je s mamkou uplést místo krabiček na výslužky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?