Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
goretti: to je náhodou úplně super, s tím bych já byla absolutně spokojená, stejně já si myslím, že shodit není až takový problém, když člověk opravdu chce, ale horší je to zas nenabrat.... :-|
Odpovědět
meess: no, ono když startuješ s pměrně velkou nadváhou, tak to ani nijak není vidět (jen mi padaj kalhoty :-D ) - ale pokračuju a doufám, že to povalí dál.. :-) jdu chrnět - leze na mě mlsná, tak preventivně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meess:Ahojky :-)
Odpovědět
Goretti: tak to znám taky, nejhorší je, že mě ta mlsná chytá fakt až večer, do 4 bych sníst nemusela nic a pak to začne :D, holky teď teda s těma přípravama docela stagnuju ]-(
Odpovědět
ahoj kočky... tak jsem měla náročný víkend... přijela kamarádka - těhule, za tři týdny rodí, tak jsem jí vyzpovídala jak to jen šlo... uf.. na nějakou dobu mě to odradilo od toho mít děťátko :-D goretti + meess: jo mlsná je potvora... hlavně když přijde večer u televize :-x to bych si nejradši zašila pusu a nechala dírku jen na brčko :-D meess: my taky stojíme... nebyl čas... teď už bude muset být :-S
Odpovědět
lisicko: my hlavně musíme zaplatit zálohu v restauraci, chtějí 10tis., ale nějak bylo hodně vedlejších výdajů :-( tak to nějak musíme skoulit :-/
Odpovědět
Meess: taky se děsím, kdy zavolají, že chcou zálohu... Snad to nebude tolik... A měla bych vymýšlet menu a začít něco dělat na státnice... do prknýnka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak po dnešku mám i šaty,přemýšlím,jestli je dát do alba,aby je neviděl můj nastávající. Na fotce to taky přináší smůlu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty jsem už sice měla,ale musela jsem se rozhodnou mezi dvěma a tak dnes to vím na sto procent,jsou tak akorát i pro mé bříško :-)
Odpovědět
katusko: zakázat koukat a dát do alba :D a taky se připojuju k ostatním gratulacím :-)
Odpovědět
meess: my taky měli výdaje tak sjem ráda, že hostina bude na zahradě a žádnou zálohu platit nemusíme.. Ale až budeme nakupovat na oslavu tak se asi slušně prohneme... doufám, že do 10 tis. se vejdeme x-) katuskaa: fotečky chce viděěět :-D jsme totiž zvědavý jako opice :-D
Odpovědět
Goretti: jakto, že máš ve vizitce svatbu na 6.7.09? :-)) no lisicko máte moc velkou výhodu, že to máte takhle, ale zase když dáme takouvou zálohu o to upadne velký placení na konec... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
meess: právě že vám odpadne a nám nastane, takže to zase nebude až taková výhoda :-D to teprve poznáme jak to vlastně bude... Holky jsem jediná která je z toho všeho nervózní a na nervy???
Odpovědět
lisicko: nejsi!!! :-)
Odpovědět
meess: hned je mi líp že nejsem sama :-D i přesto že je to vcelku daleko, tak začínám být na nervy :-D hlavně co všechno nemám a tak.. už jsem poslala podklady pro oznámení do tiskárny známýmu ale ještě mi nepřišla odpověď nani grafický návrh... a tuhle jsem se bavila s holčinou co to má někdy na konci června a ta už ho prý rozesílá!! =-) normálka mě vyděsila, že něco meškám :-D
Odpovědět
lisicka: tak to je rychlost už to rozesílat.....:-D
Odpovědět
meess: tak ysi myslím, že je to divný :-D ode dneška všechno co nemám nebo nestíhám považuju za divný :-D
Odpovědět
lisicko: správný řešní, přidávám se :-D
Odpovědět
Katuskooooooo, to je krásný!!!Moc gratuluji a pořádně si těhulkování užívej a odpočívej, pak se nevyspíš ;-) já už ani nedoufám, že se někdy vyspím 3 hodiny v kuse :-D
Odpovědět
Lisicko, mě už z té svatby hrabeeeeeee!!!Zdá se mi o ní a v žádným snu nic nebylo, tak jak má 8-( strašně se těším, ale taky už si přeju, ať je to za náma... a co se týče oznámek-myslím, že je brzo, my je budem rozesílat nejdřív v květnu! Goreti, prozraď co držíš za dietku? Tolik za tak krátkou dobu se mi nikdy shodit nepodaří :-| Včera jsme si dovezli snubáčky-jsou nádherný. HOlky jsem jak malá-pořád si ho zkouším a jenradši už bych ho nosila teď...
Odpovědět
verun.ka: tak to si mě potěšila.. mě totiž přijde že všichni okolo moc dopředu šílej a já sem pak nervózní, že něco meškám :-D hele mě se dokonce zdálo, že jsme měli svatby dvě a já obě dvě změškala - všichni příbuzný na mě byli naštvaný, že jsem si přítele vlastně vzít ani nechtěla a že jsem je vodila za nos :-x prostě super sladký sny... nevím co budu dělat tak týden před svatbou.. to mě asi zavřou do blázince :-D S těma prstýnkama jsem šílela úplně stejně, taky jsem si ho pořád zkoušela a pak mi to přítel zakázal :-D
Odpovědět
ahoj holky! posl. dobou nějak hůř stíhám... :-) Ale zařizováním svatby to fakt není, spíš státnice klepou na dveře, fuuuj... veru: počítám, co zbodnu a snažím se vejít do 4-5000 KJ. Je to maso :-) Teď jsem 2 dny hřešila a mám 400g zět, kurníííík :( Jedu na Moravu k našim, tak se tu mějte kráásně!
Odpovědět
goretti: tak počítání mi teda nikdy nešlo... moc se totiž nevyznám v kilojoulech nebo kaloriích :-D jsem takovej analfabet :-) držíme palce na státnice, ať ti jde učení
Odpovědět
Holky co ten srazík? jak to vidíte?
Odpovědět
meess: ještě se neurčilo datum, ale já jsem pro ;-) co třeba 2. 5. to je sobota a v pátek je volno?
Odpovědět
lisicko: proc ne :-) zatím nemám nic důležitého....
Odpovědět
meess: zatím to vypadá že se asi slezem samy :-D nikdojinej se nehlásí... no tak holky... nenechte naší diskuzi padnout :-D
Odpovědět
lisicko: taky si říkám, že to jde od desíti k pěti :-( ale snad se vrátí aspoň goretti, asi se zapoměla na Moravě :-D
Odpovědět
meess: jestli se učí na státnice tak se nedivím že se zapomněla :-D má toho asi dost.. ale verun.ka už tu dlouho nebyla a katuskaa taky ne... já sem se těď taky na dva dny zapomněla - měla jsem vyjímečně práci :-D
Odpovědět
lisicko: vsichni mají asi svých starostí dost =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?