Rovnaký dátum svadby 15.8.2008

Profilova fotka
Ahojky holky, máte některá stejné datum svatby?? :-) Jestli jo,tak co už máte zařízeny,asi trochu nestíháme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady asi sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mamino ja se vdavam 16.8.08 my uz mame vse jenom aby nam to jenom vyslo :-)
Odpovědět
mamina5: tak sa pridaj k nam do temy 16/08/2008 kdekolvek na svete :) a vy ste si zvoli preco prave ten datum? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já chtěla taky 16.8. ale v restauraci kterou jsme si vybrali měli plno,tak jsme datum museli změnit :-( Pujdu asi do tématu 16.8. co se dá dělat když tu nikdo není x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja mam svatbu taky 15.8. :-) No a zařízený jsme jakž takž nooo.... Já ještě nemam kadeřnici ani vizážistku :-| Hudbu vybranou nemame, menu taky ne a kytky musíme objednat, no je toho jeste dost. Co ty??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se take vdavam 15.8. a take jsem puvodne chtela 16.8., jenze uz bylo vse zadane. No jo, tak to je, kdyz se vse dela na posledni chvili, ze... ;-) Mamino5: v kazdem pripade nemusis smutnit, taky zdaleka nemame vse. Chybi nam menu a kytky, dort ani kolace, velkou predstavu o sv.tabuli a tak...v podstate mame jen to, co je popsano v albicku... ...my navic musime vyridit i spoustu papirovani, protoze snoubenec je cizinec...a to jeste taky nemame ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo, kde jste kdo? To jste jiz vsechny posunuly datum svatby??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to jsem ráda,že jste tady x-) .Zlatíčka nám taky ještě chybí:domluvit květinky,koláčky a dort,vizážistku taky nemám :-N vybrat nějaké spodní prádýlko taky musím.No je toho ještě dost,ale my máme na vše dost času a pak je to jak stím termínem :-D .Hlavně stuhy na auta a takoví věci ještě taky nemáme,vy jo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ty stuhy nemame..my totiz jeste ani presne nevime, kolik budeme mit hostu a potazmo i aut...ale snad to co nejdriv zjistime a zacneme uz taky neco delat...
Odpovědět
ahoj, my mame svatbu 16.8. Mame zarizenou matriku, pronajem kaple, pronajem mista na hostinu, mam vybrane saty, rozeslane oznameni a objednanou nejakou cast cukrovi a taky prstynky. V podstate mi chybi domluvit se s kadernici, co mi ucese, chybi nam kvetiny - uz vim, kde si je necham udelat, ale zatim hledam na internetu inspiraci jakou a taky si budu muset vyzdobit svatebni stul. Takze hledam taky inspiraci. Ale vsechno to berem tak nejak v pohode, svatbu jsme zacali zarizovat 4 mesice pred konanim a postupne se to tak nejak doladuje :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Kotrousek: tak to jsme na tom zhruba stejne..ja uz k tomu mam jenom ty vsechny dokumenty..ale jinak pozoruju, ze nejsem az tak pozadu, jak jsem si myslela...a to je super!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme domluveného kameramana,fotografa,prstýnky se dělají :-) ,oznámení je na cestě,doplňky už jsem taky sehnala,obřad je zařízený,hostina je dohodnutá,pokoje rezervovaný.Tak teď už jen kytičky to už mám domluvenou schůzku,dortíky a vizážistku x-) Tak to snad bude v pořadku a vše hezky stihneme.Ještě dodělávám svatební noviny ;-) Holky tak už to uteče jako voda a budem pod čepcem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak vidis, jaky jsi udelala pokrok...ono vsechno jde, kdyz se chce. Pekne s klidem a kazda budeme mit svatbu svych snu. Ale mas pravdu, uz se nam to blizi - zatim ale nejsem vubec nervozni. A ani nevim, jestli budu, kdyz jsem si 100% jista, ze bych lepsiho manzela ani nemohla mit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já si sem taky 100%jistá jenže jsem trochu tremistka a sem nervozní,proteže se bojím toho až budu říkat ano abych nedostala takoví ten zachvat breku a smíchu dohromady,co když pak ani dojetím nebudu moci odpovědět :-. x-) ale přítel řekl,že ano za mě když tak řekné :-D Hlavně cítí, jak to rychle utíká tak se na ten den těšíme a vím že to ani nestihnem a budem manželé :-)
Odpovědět
ja myslim ze to budem mit vsechny v pohode, hlavne aby vyslo pocasi... co se tyka stresu, tak zatim nic nepocituji, protoze se v podstate kazdy tyden neco zaridi a je to takove plynule...treba zitra jdu vyzvednout prstynky, ve ctvrtek jedeme s kucharem mrknout na chatu, kde budeme mit hostinu, tak aby se podival, jak je to vybavene... a to ostatni si sedne...vubec z toho nemam nervy... ale myslim, ze patek pred svatbou asi moc klidnou noc mit nebudu. Mame obrad uz v 10 rano, takze trochu brzo, ale rikam si, ze si v pohode stihnu tak v 7 a nejak to zvladnu... jediny co je blby, ze se budou sjizdet svatebcani, mame dost maly byt a rikala jsem si, ze by bylo fajn, kdyby se tam krome me, psa, mamky a kadernice nikdo nemotal, ale nekdo se jich bude muset ujmout...to bude dobry blazinec, ale zaroven sranda.. :o))
Odpovědět
Profilova fotka
To jo počasí je fakt důležite,ale určitě bude 15-16.8 krásně svítit sluničko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame obrad taky v 10:00 a je to jeste hodinu cesty, takze pocitam s tim, ze se vstava tak v 5, ne-li driv. Ale stejne asi nebudu moct dospat, takze mi to tak i vyhovuje. Lepsi nez muset cekat jeste pulku dne, to bych uz asi znervoznela. Za pocasi se taky modlim - vybrali jsme si obrad na zamku spis kvuli exterierum a fotkam nez cemukoliv jinemu, takze spatne pocasi by nam trosku prekazilo plany. No pro jistotu sezenu jeste bily destnik - to by mela byt zaruka dobreho pocasi, kdybych ho nemela, tak by urcite lilo jako z konve, to znam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-) Tak včera jsme byli domluvit koláčky,minidezerty a dortik mňam,mňam už se na ty dobrůtky těšim :-p Nevíte kde sehnat stuhy na auto a nějaký pěkný věnec na dveře nevěsty,,,,,,,,? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus internet - velky vyber stuh je na www.svatebni-dekorace.cz. Tam budu take vybirat. Spis nevim, kolik metru je tak zapotrebi na jedno auto... na odhady fakt nejsem zrovna eso...nemerily jste uz nektera???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se nám to pěkně blíží ;-) jak to jde a co přípravy?Už jsem si konečně sehnala botičky už nám zbývá zařídit jen kytičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsem už vybrala kytičky a je to vše jen nakoupím dárečky do tomboly vytisknu svatební noviny a můžu se vdávat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak to jsme měli počasí,co?Snad nám pršelo jen samé štěstí! :-D Jak se vám vydařila svatba?My to měli původně venku,ale byla taková zima,že se tam nedalo být nic nám nevišlo podle plánu,ale jsem ráda že se svatebčani dobře bavili i přesto hrozné počasí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
My měli docela dobré počasí. Večer sice začalo pršet a přes den se to taky honilo, ale vůbec nám to nevadilo! Je pravda, že v parku jsme fotili asi jen 20 minut, protože nás vyhnal déšť, ale aspoň jsme měli víc času na hosty. Doufejme, že pršelo štěstí! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?