Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
U nas zvitezil fakt, ze nechceme obedvat v 5 :-) Takze proste nejdriv obrad (Moris rikal, ze nejdriv je mozny ve 14hod), pak hned honem jidlo a foceni teprve potom...ackoliv taky netouzim po tom byt focena, jak se laduju polivkou, tak holt nakonec fotograf pritomen bude. Budeme mit Milana Vinse, na presnych hodinach jeste nejsme domluveni...ale asi taky tak na pul dne. Koho mate Vy?
Odpovědět
@marcipanka.k My máme obřad ve 13:00. 13:30-15:00 by bylo focení a 15:00-17:00 oběd. Pak oddech a asi v 18:00 nebo 19:00 by začal raut, ale ještě konkrétně taky nevím, neměla jsem tam schůzku. Tohle byl jen první nástřel. Navíc taky ještě nejsem domluvená s fotografkou, ale máme od ní objednaný balíček, kdy se zúčastní ranních příprav, obřadu a portrétních fotek. Je to Lada Baladová. Jen pak nevím jak zabavím hosty na tu hodinku a půl focení, určitě budou hladoví. Budou tam nějaké jednohubky a pití, to by mohlo stačit. Nevím no..
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A mate svatbu v patek nebo v sobotu? My v sobotu a prave proto obrad az ve 2, aby stihli v klidu vyprovodit svatbu z patku. Ladu Baladovou jsem mela rezervovanou taky, ale bohuzel mi to zrusila....a nasla za sebe nahradu,tak doufam, ze bude stejna dobra jako ona :-(
Odpovědět
@marcipanka.k my máme také v sobotu. O vyprovození páteční svatby mi ale nic neříkali :) hodina už je rezervovaná i na matrice, tak snad to platí. A z jakého důvodu ti to LB zrušila? Jinak jsem koukala, že už na Botanice našli nového provozního, tak jsem zvědavá jak se v tom bude orientovat. Trochu se bojím, že tam ty Morisovi zkušenosti budou chybět.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Aha tak to je zajimavy..s tou druhou hodinou nam to rikal sam Moris, tak se na to budu muset preptat, az tam pujdem. Kdyby to slo v 1, tak by to bylo super. Zrusila to z nejakych osobnich duvodu....to vis, ze me malem kleplo, kdyz mi to rekla...ale diky bohu za sebe nasla kolegu, ktery mel volno. Ja sama bych uz ted horko tezko nekoho shanela. Byla jsem z toho takova presla, ale doufam, ze kolega bude taky sikovnej. Z Morise se porad nemuzu vzpamatovat...to byla dalsi jobovka :-( na toho novyho jsem zvedava...do leta se snad nejak otrka.
Odpovědět
@marcipanka.k tak zase fajn, že za sebe našla náhradu a myslím, že by ti určitě nedoporučila nikoho špatného. Já z tohohle mám taky strach, že se mi fotograf zruší na poslední chvíli, protože na fotkách mi hrozně záleží. Moje kamarádka měla objednaného jednoho hrozně známého a drahého fotografa a on jí to týden před svatbou zrušil, sice byl údajně nemocný, to se může stát, ale ona najednou byla bez fotografa, někoho si rychle sehnala, ale fotky nic moc. Doufám, že mě něco podobného nepotká
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jo toho se taky desim, ze nam vypadne den predem kapela, fotograf nebo neco podobnyho....mozna lepsi, kdyz na to clovek predem mysli a je smirenej s predstavou, ze neco nevyjde. Na druhou stranu dulezity je, ze se budem vdavat...takze hlavne at dorazi zenich a nasi nejblizsi a pak uz to nemuze byt spatny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :), dlouho jsem nebyla na foru, tak koukám co je nového :-D ... my se chystáme tak v půlce března do Botaniky upřesnit ještě nějaký věci, tak jsem zvědavá, s kým to budeme řešit... Jinak už máme šaty, oblek, rezervovanou kapelu i fotografku :), tak jsem ráda, že aspoň něco ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Ahoj, ja bych do Botaniky zasla rada nekdy na prelomu brezna a dubna...at vime jiste cas obradu a vsechno a muzeme nechat vytisknout oznameni. Ale jsem zvedava, co nam ten novy provozni vubec bude schopen rict...kdyz je tam tyden :-( Jakou mate kapelu? My jsme domluveni s DuoMane, slysela jsem na ne samou chvalu, tak snad budou dobri.
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k Ahoj já plánuju botaniku v dubnu, doufám, že se tam ten nový chlapec do té doby rozkouká :) Chci si taky už ujasnit přesný harmonogram. Marcipanka a vy už přece musíte mít přesný čas rezervovaný na matrice.Alespoň my to tak máme, musela jsem nahlásit přesný čas. petulinkaaaa no vidíš jak jsi to všechno rychle zmákla :) no stress
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Tak já dám pak vědět, jak jsme tam dopadli ;-) .. doufám, že se vše už konečně upřesní... Kapelu máme Fragment band :), tak snad budou dobrý :) DuoMane ani neznám, mají webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha jo to je fakt, no stress :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky odkud budete mít dort? :-)
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k holky a kolik ty kapely tak stojej a jak dlouho vám budou hrát? Já budu mít dort z e-dorty.eu, objednala jsem si ochutnávku a dorty mají fakt dobrý a nejsou moc drahý. S koláčkama pořád bojuju. Objednala jsem si už 3 ochutnávky a zatím mi relativně chutnaly jen jedny. Jsem asi moc náročná. V pátek jsem si objednala ochutnávku z Kompek Kladno, tak dám pak vědět. Na obrázku vypadají dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás vyjde asi na 10 tisíc ... tak na 6 hodin.. to ještě přesně nevíme. Joo tak na to mrknu.. pořád nevím, odkud si dost objednat.. někde jsou hrozně drahé a to se mi zdá fakt zbytečný... Z Kompeku mi moc nechutnají, ale uvidíš, třeba ti zrovna tyhle zachutnají :-)
Odpovědět
@petulinkaaaaa z e-dortů mi ten dort fakt chutnal, je o tom i samostatná diskuze, tak mrkni. Ty jsi z Kompeku koláčky už měla? mně nejvíc chutnají krušovické koláčky, mám je i v albu, tak se můžeš podívat jak vypadají, jsou moc dobrý, akorát jsou o stovku za kg dražší oproti kompeku, ale pokud ty z kompeku nebudou dobrý tak objednám ty krušovický.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste to nejak rozjely holky, nestiham cist :-D Cas na matrice zamluveny predbezne mame..ale Moris tvrdil, ze pokud maji ten den svatbu na Botanice, tak nikde jinde temer jiste neoddavaji..nicmene na matriku se ted v breznu chystame podepsat papiry, tak uvidime. DuoMane webovky ma..normalne to zadej do googlu a ono je to najde, chteji 8000 za triclenou kapelu na celou noc, pocitame od 6 do pulnoci cca (je to i s cestou). S dortem taky vaham...nechci za nej dat 6000....to mi prijde proste sileny ]-( Ochutnavali jsme kolacky z cukrany Panenka v Tuchlovich a byli uzasny, akorat veliky, spousta naplne a chut super. Premyslim, ze bych od nich vzala i dort, na strankach pisou, ze podle obrazku udelaji cokoliv...a ceny jsou tam dost jinde :-)
Odpovědět
@marcipanka.k Díky za tip na tuchlovice. Nevíš kolik tam kg koláčků stojí? Já už s těma koláčkama prostě nevim :) jsem asi moc náročná. Já jsem zjistila, že za ochutnávku koláčků nakonec utratím víc peněz než za celej dort, ale jsou pro mě symbolem svatby, tak chci mít dobrý. Jinak mrkni i na ty e-dorty, ceny jsou celkem dobrý a chuťově taky
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Kilo tam stoji 180Kc a do kila se jich vejde cca 90, aspon tak mi to psala pani majitelka. Maji prichute tvaroh, jablko, mak, povidla a orechy. My jsme meli na ochutnavku pul kila a dost se po nich zaprasilo :-D Na ty e-dorty se mkrnu.
Odpovědět
@marcipanka.k tak to je luxusní cena, tak jestli ty z kompeku budou hnusný, tak dám ještě ochutnávku z tuchlovic a pak se už snad konečně rozhodnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha ja jsem byla fakt prekvapena, protoze jsem si rikala, ze za tuhle cenu to snad ani neni mozny upect :-D Nedavno jsme od nich ochutnali i dort (priteluv deda mel osmdesatiny, tak mu nechali udelat hokejove hriste a bylo to huste promakany a vsechno i hraci z marcipanu, jen branky umely), ktery byl taky moc dobry...tak si rikam, ze tam mozna vezmeme dort i kolacky a aspon to budem vyzvedavat pri jednom.
Odpovědět
@marcipanka.k tak si mě nahlodala a objednala jsem si ochutnávku rovnou :) takže v pátek budu mít kompek a v neděli ráno si jdu vyzvednout ty v Tuchlovicích :) rovnou tam asi testnu i nějaký zákusky. Jinak jsem ještě promýšlela ten harmonogram, jak jsi říkala, že se půjdete fotit až po obědě a asi to tak nakonec také udělám. Za 1. na nás nebudou muset hosté čekat a za druhé nebudeme obědvat až někdy ve 4 hodiny. Takže bych to viděla: 13:00 obřad 13:15-13:30 gratulace 13:30-14:00 skupinové fotky 14:00-16:00 oběd 16:00-18:00 bude ubytování hostů, pauza a my se mezitím půjdeme fotit. Ono i odpoledne je lepší světlo na focení. 18:00 raut Jen ještě musím na Botanice probrat jestli opravdu těch 13 hodin platí, ty jsi říkala, že ti Moris říkal, že nejdřív je to možné ve 14:00
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Harmonogram mam vymysleny uplne stejne:-) S tou 14. nam to prave rikal Moris...ze to je nejdrivejsi hodina s ohledem na to, aby stihli pripravit pokoje, restauraci a "vyprovodit" svatebcany z predchoziho dne. Tak nevim....urcite to je prvni vec, na kterou se chci v Botanice ptat. Ta 13.hodina by se mi libila mnohem vic..prave uz kvuli tomu obedu, rada bych mela mezi obed a vecernim rautem co nejdelsi odstup, at tam pak nezbyde pulka jidla :-) Tak at ti v Panence chutna;-)
Odpovědět
@marcipanka.k pravděpodobně půjdeš na botaniku dřív než já, tak dej pak info jak je to s tou hodinou. Doufám, že ta 13. bude platit, protože už jsem si to tak pěkně naplánovala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jojo, dam vedet....za prve hodinu a za druhe, jaky je "novy Moris" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nevíte jaký jsou koláčky ve Venezii? Dorty tam mají výborný, ale koláčky nevím.
Odpovědět
@petulinkaaaaa koláčky nevím, budeš si asi muset objednat ochutnávku. Na svatební dorty jsem se koukala do toho jejich katalogu a moc se mi nelíbily a myslím, že byly celkem drahé. Jinak ale dortíky mají ve Venezii výborné, mamka bydlí hned naproti, takže tam pravidelně docházíme na větrníky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha mě se docela některé líbí, ale je fakt, že jsou dost drahé... Mňam :-) , to bych tam chodila taky bydlet tak blízko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Ja dorty z Venezie miluju...ale kdyz jsem videla, ze chteji za porci svatebniho dortu 100,-, tak me malem kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme nenadale v Botanice byli vcera dopoledne, protoze jsem volala tomu novemu provoznimu a rikal, ze tam zrovna je, tak jestli se nechcem zastavit...jinak jsou zatim zavreni a otviraji jen pokud je tam nejaka akce. Moris byl asi vetsi sympatak, ale tenhle vypada taky celkem schopne....akorat ze zatim nic moc nevi, takze mame domluvenou dalsi schuzku az nekdy v kvetnu, az bude mit za sebou par svateb.. :-| Zatim se tvaril jakoze nic neni problem a ze se vsechno zaridi tak, abychom byli spokojeni...tak snad jo :-D Tak jsme mu povypraveli, co jsme meli dohodnuto s Morisem, rezervovali jsme si pokoje a nahlasili predbezne pocty lidi. Jo a rikal, ze maji nejakej novej svatebni katalog....doufam, ze nezdrazili!! S obradem ve 13 to vypada nadejne, zatim mi to nepotvrdil na 100procent, ale rikal, ze si mysli, ze by to mohlo jit, tak to by bylo super :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?