Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
Na oběd máme 22 lidí a na večer celkem kolem 60 lidí :-) .... jinak zatím toho moc zařízenýho nemáme :-. barvu chceme růžovo hnědou, šaty budu vybírat tento a příští týden, fotografku už máme zařízenou, ale pořád nevím jakou kapelu :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
taky to máme v té restauraci a obřad nad restaurací.. :-) ...líbilo se nám to mnohem víc nez altánek. No to počasí mě děsí.. sice to máme koncem června, tak by mohlo být teplo, ale je fakt, že může klidně pršet :-| .. no uvidíme, snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
My zase na zacatku cervence, to byly loni ty ctyricitky, coz taky neni uplne idealni :-D Ale pripada mi, ze kdyby treba tyden predtim prselo, tak se tam budem brodit v blate....
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak saty uz mam vybrane a rezervovane, zenich ma oblek, kosili a kravatu a ted o vikendu jsme vybrali prstynky, pomalu se to rysuje ;-)
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k My budeme mít na oběd asi 35 a večer kolem 60. Obřad budeme mít stejně jako vy a oběd a raut v restauraci, případně venku. V altánku je hlavně blbý to, že když prší, tak se ty lidi tam odtud nehnou a to je k ničemu, navíc tam bude ze všech stran lít :) Jinak co se týká bláta tak toho se taky bojím, mám dlouhou vlečku, tak ji nechci mít jako prase :) A už máte nějaký rozpočty? S kým tam jednáte? Já tam totiž naposledy byla v červenci 2010 a projednávala jsem to s bývalým provozním, který ke konci roku odešel, takže jsem tam po novém roce volala a p. Piedermann mi řekl, že momentálně hledají nového, a že si mám zavolat někdy v březnu :) takže zatím čekám, ale potřebovala bych už ladit. Chtěla bych vidět jaký tam mají barvy dekóru a tak. Jinak v tom červenci vycháze.l rozpočet zhruba na 100 tisíc i s ubytkem pro moravskou část rodiny mého snoubence :) No počasí je v tuhle dobu hodně nevyzpytatelný :) Jinak já mám DJ (kamarádka), fotografku, teď jsem na veletrhu koupili prsteny, mám šaty, vizážistku a teď pomalu sháním dorty. Nijak mi to nikde moc nechutná :(
Odpovědět
Profilova fotka
Rozpočet máme asi na 120 tisíc, ale původně jsme uvedli víc lidí než nakonec bude, takže si myslím, že tak do těch 100 tisíc se vejdeme... my jsme jednali s panem Morisem Shweihatem, ale naposledy jsme tam byli loni v září... doufám, že neodešel on :-. ??!! .. barev mají docela dost, jen si myslím, že tu naší hnědou asi mít nebudou, takže budu muset nějaké drobnosti koupit :-) .. původně jsme si vybrali bordó, tu jsme i viděli, ale já si to nakonec rozmyslela :-) .. teda holky mě z toho hrábne, vy už aspoň něco máte a já pořád nic :-( ... sakra musím se do toho pustit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se prave dozvedela, ze Moris dal vypoved...a nikoho novyho zatim nemaji, pry se mame ozvat nekdy v dubnu, ze uz "snad nekoho budou mit"...tak to zni fakt optimisticky :-( Ten Moris byl tak fajn..popravde byl taky jeden z duvodu, proc jsme se rozhodli pro Botaniku.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Nejakou hnedou tam maji, je to takova spis skoricova, rekla bych, ale videla jsem ji jen na fotkach u floristky. Bud si vyberu tu nebo sampan, protoze ostatni budeme mit ladeno do oranzova, takze teoreticky jde oboji.
Odpovědět
@petulinkaaaaa no Shweihat tam právě taky už není. Také odešel. Oni teď provozního teprve hledají. Momentálně to vyřizuje zástupce ředitele areálu, který toho podle mě o konkrétních věcech zas tak moc neví. Alespoň ještě jedna nevěsta mi říkala, že ani nevěděl jaké mají barvy dekoru a tak. Já chci právě tu bordó, protože chci mít červené růže jako svatební kytici, ale v reálu jsem tu barvu ještě neviděla. Růžovo hnědá je krásná kombinace, ale myslím, že tam mají akorát zlatou, bordó, zelenou, růžovou a čistě bílou. Případně si k té růžové budeš muset ty hnědé doplňky sehnat sama. Jinak myslím, že máš dost času. Já s tím začala taky teď v únoru. Jeden týden jsem vybrala šaty a druhý prsteny :) když se chce, tak to jde rychle :) Kam máš v plánu jít na šaty?
Odpovědět
@marcipanka.k Jj, přesně to stejné řekli mně :( ať se ozvu v březnu nebo dubnu. Schweihat byl super
Odpovědět
@marcipanka.k a odkud máš šaty ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Rozpocet bude taky kolem tech 100tisic, ale mozna se to trosku snizi, protoze chceme vynechat pulnocni gulas a par veci z navrzeneho rozpoctu a taky jsme uvedli vyssi pocet lidi, nez skutecne bude. Je to na jednu stranu palka, ale takhle peknych mist na svatbu kolem Kladna moc neni...cenove jsou dost podobne a urcite ne tak hezke.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eupha Z prazskeho Kleinodu, sla jsem tam na doporuceni svedkyne, ktera si tam pujcovala svoje saty a byla moc spokojena. Ja taky, vybrala jsem hned na prvni pokus, slecna byla moc mila, byl to super zazitek.
Odpovědět
@marcipanka.k jj my jsme taky některé věci z jejich návrhu vynechali - jako třeba zákusek - místo toho chceme mít svatební dort; guláš asi taky vynecháme, protože to už nikdo jíst nebude. Budeš si nechávat čokoládovou fontánu? pořád nad tím váhám. Bude vedro a na sladké moc chuť nebude. Stejně tak nevím jestli mám objednávat nějaké minizákusky, možná jen pár. Jinak mi říkali, že cenu za osobu sníží u oběda i rautu max na 500/os. níž prý nejdou. A ty bydlíš někde kolem Kladna? Já pocházím z Unhošťě (i když momentálně bydlím v Praze) a ségra bydlí přímo v Horním Bezděkově. Na obřad pojedeme od ní, takže bych tam prakticky mohla dojít pěšky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Coko fontanu mit budem, myslim, ze cokolady neni nikdy dost a v kombinaci s tim ovocem to zase neni tak syte. Mame par hostu cokoholiku, kterym to urcite udela obrovskou radost :-D Minizakusky jsem vyloucila, budou jen kolacky a hlavni dort a to mi pripada sladkosti az dost. Konkretne jsme jidlo jeste moc neresili, takze ta presnejsi cena obeda a rautu je mi zatim zahodou...rozhodne nechci vic nez tri chody k obedu, ze vsech svateb, ktere jsem navstivila, mam nejvetsi vzpominku na to, jak jsem byla precpana, ze jsem se nemohla hnout :-D Ne ze bych chtela, aby u nas meli lidi hlad...ale zas se to s tim jidlem nema prehanet. Jojo ja jsem Kladenacka :-) Planuju sraz vsech hostu az v Botanice a doufam, ze se budu moct domluvit s vizazistkou, ze se sejdeme primo v Botanice nekdy dopoledne...rikala mi, ze to tak vzdycky slo.
Odpovědět
@marcipanka.k já tu čoko chci hlavně kvůli sobě :) byla jsem na svatbě kde byla a moc mi to chutnalo. My budeme dort krájet hned po obědě spíš pro rodinu, takže právě ty mini zákusky zvažuju na večer pro ostatní hosty. My chceme na oběd předkrm - asi klasicky rolku, polévku, svíčkovou a svatební dort. Pití budeme mít jen pivo, víno, nealko, teplé nápoje a případně budeme se ženichem někoho na tvrdej zvát, ale chceme to mít pod kontrolou :) A vy to máte v plánu jak? oběd s rodinou a na raut by přijeli kamarádi a tak? Tak to budeme mít asi my. Většina jich pojede z Prahy, takže jim nabídnu možnost, že si můžou ubytko zaplatit - platit jim ho nebudeme, vzhledeme k tomu, že musíme ubytovat celou přítelovu rodinu, tak bychom se nedoplatili. Případně můžou dojet autem nebo taxíkem. Akorát řeším to, že když si zaplatí ubytko, tak budou mít mezi obřadem a rautem strašně moc času, tak aby se tam nenudili.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha My budeme mit na obed rodinu a par nejblizsich kamaradu a na vecer se k nam pridaji dalsi kamaradi. Dort budeme pravdepodobne krajet az odpoledne, pote, co dorazi vsichni, takze proto minizakusky ne. Myslim, ze by to mohl byt hezky zacatek vecerniho programu, pak prijede kapela a zacneme tancit. Raut bych chtela az tak nekdy od 8. Vzhledem k tomu, ze vetsina hostu je z okoli, budem platit ubytovani jen par lidem, kteri prijedou z daleka. Zbytek se domu dopravi taxiky nebo jsem taky uvazovala o nejakem ridici, ktery by rozvazel...ale nevim, jestli to neni moc zdlouhave...to jeste uvidime. Nejdriv mi prislo taky blby "vyhnat" nekoho po obradu, aby se vratil az vecer...ale je fakt, ze jsme na takovych svatbach taky byli a nikdo se nestaral o to, co budeme delat. Vzdycky jsme pochopili, ze chteji novomanzele obedvat jen s rodinou, tak nasi hoste to snad pochopi taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste mě teda holky moc nepotěšily, že odešel Moris :-( , byl super, se vším nám poradil, dal dobrý typy,... chjooo, to mě teda štve. Až tam bude někdo nový, tak ten bude vědět prd o tom, jak to tam chodí.... Ty hnědý doplňky si asi seženu sama, protože chci čokoládově hnědou, žádnou vyblitou :-D ... Šaty zatím nevím, chci obejít nejdřív salony na Kladně, v Lidicích a v Buštěhradě.. a pak se uvidí.. když si nic nevyberu, tak zajedu do Prahy... hrozně se mi líbí šaty na www.1-svatebni-saty.cz/ .. styl jaký bych chtěla už tak nějak vím, ale uvidíme, jak mi padnou :-) Čokoládovou fontánu budeme mít určo a taky zmrzku :-) ...ta bude fajn v tom teplu Menu máme teda dlouhý :-D od uvítacího pohoštění až po raut... jako hlavní jídlo máme : Do zlatova pečené vykostěné prsíčko z mladé kachny podávané s bramborovými nočky, smaženou cibulkou a červeným jablky zahušťovaným zelím a jako dezert máme jahody s kopečkem sorbetu :-) ... dort budeme krájet až později.. chceme až tam budou všichni i kamarádi... takže až tak kolem 19hod... máme to celé šouplé.. obřad ve 14hod, oběd 15:30 ... Jinak jsem z Kladna, takže ubytování zamluvený nemáme, jen pro nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Jeeee tak to budeme mit stejny obed :-D
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k taky si řikám, že někdo novej nebude mít ty správný zkušenosti, ale co naděláme no. Tak když budete mít holky nějaký nový info tak dejte vědět :)
Odpovědět
Ahojky všem. Chci jen napsat, že Botaniku všem jen a jen doporučiji. Krásné prostředí, výborné jídlo, bezvadný personál a jestli tam je ještě Moris, tak i výborný provozní! My tam měli svatbu ( obřad, oběd, raut, spaní) v září a vše se podařilo jak mělo. Všechno bylo tak hrozně rychlý, že to člověk ani nestačí sledovat a uvědomovat si, co jak má být:-) I přesto se přiznám, že už se NIKDY nechci vdávat, protoze je kolem toho hodne humbuku, starosti, zarizovani...brr. Ale diky Botanice na ten den clovek vzpomina s radosti:-)
Odpovědět
Uz jsem procetla celou diskuzi: Takze Moris je out:-( on to avizoval, ze to tam uz moc nedava, velkej zahul, zadny volny cas apod... SKoda skoda, protoze uprimne receno -Moris tyhle akce perfektne zvladal, kdykoliv se na nej mohli na obratit a s nim bylo vsechno mozne! Kazdopadn,e jestli zustal alespon ostatni personal-kuchari, cisnici Jinak saty ze salonu Maggie mohu jen doporucit, ja je tam odtud mela, sednout jako ulite - kdo nezkusil, neuveri, jak perfektne sedi:-) Jen cena se pohybuje trosku jinde nez na Kladne, ale stoji to za to. Jinak z me zkusenosti bych pulnocni gulasek nevynechavala, naramne se hodil, i kdyz samozrejme dost ho zbylo, ale mel veliky uspech. Spis co bych, snizila ty porce grilovaneho masa - toho bylo fakt hodne a nikdo to moc nejedl, i kdyz ten, kdo to mel, tak si to nemohl vynachvalit. ..
Odpovědět
@spiritosanto Ahoj, tak Moris už tam bohužel není, ke konci roku odešel. Momentálně tam nastoupil někdo nový, tak jsem na to zvědavá jak moc bude v organizaci zběhlý :) No a když už to máš za sebou, máš nějaký doporučení nebo tipy co mít případně nemít, na co si dát pozor, kde třeba ušetřit atd. :) Díky
Odpovědět
EUPHA: Jinak me nic moc nenapadá, proběhlo to tak rychle, že jsem to moc neregistrovala. Moc se mi líbilo, že při nástupu k obřadu ( nebo jak to mám napsat) hrála hudba krásně nahlas - na poslední chvíli nám odřekl houslista, takže jsme den před svatbou stahovali písničky, co nám budou při obřadu hrát. Zvolili jsme normálně zpívané, nikoliv instrumentálky a bylo to úžasné, sama bych nevěřila.NA druhou stranu pro paní oddávající by sew hodil mikrofon, protoze všichni, co stáli za náma neslyšeli NIC, včetně svědků a družiček, které stáli hned za mnou! U toho jídla moc neporadím, to šlo ten den mimo mě:-) Po obřadu už jsem lítala od jednoho k druhému.... Možná bych ještě poradila, nechat si dostatek prostoru na focení - tam jsme spadli do skluzu a obedvali min o 40 min.pozdejc.
Odpovědět
Profilova fotka
@spiritosanto Ahoj, diky za postrehy...taky jsem si rikala, jestli toho vseho grilovanyho masa neni moc..jenze zase sama nemam prestavu, jak moc to snizit. Prece jen bych nerada, aby mel nekdo hlad. Morise je fakt skoda...byl jednim z duvodu, proc se nam Botanika tak moc libila. Takovyho profika zapalenyho pro svoji praci ve sluzbach v CR clovek moc casto nepotka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky uz jsem premyslela, jestli maji na obrad nejaky mikrofon....protoze nesnasim, kdyz ten oddavajici neni slyset :-( Tak to tedy nevim, kde budu mikrofon shanet...
Odpovědět
@spiritosanto no vidíš, toho jsem se zrovna bála, že ta hudba tam nebude moc slyšet. Oni tam mají nějaký repráky? nebo to jen pouští z nějakýho kazeťáku? My máme na focení cca 1,5 hodiny, je to málo? Jinak koukám, že na to jak se na to nevěsty připravují, tak si z toho pak užijí nejmíň :( i moje kamarádky říkaly, že ten den šel nějak mimo ně a strašně rychle utekl.
Odpovědět
Eupha: fakt je slyšet bombově, mají tam repráky, takže je to slyšet i nahoře v pokoji:-) Já si už nějak nepamatuju, kolik času jsme na to focení měli. Měli jsme to tak, že byl obřad - poté se dělali společné fotky se všema účastníkama obřadu - tady to sklouzlo, a to se dělalo pár fotek. Pak se šlo na oběd, a po obědě se šlo na zbytek fotek - s rodinou, sami apod. A najednou bylo 6 hodin a to obřad začal v 13:00.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych se prave chtela fotit radsi az po obede (myslim, ze v tu chvili nas nebude nikdo postradat, hoste budou radi, ze si muzou po obede odfrknout)...ale zase se bojim, abych si necim nepokecala saty :-D
Odpovědět
@marcipanka.k my máme fotografku jen na půl dne, takže veškeré focení se musí stihnout hned po obřadu, ale přemýšlím jestli to nerozšířit. Přišlo mi už zbytečné fotit hostinu a další věci když navíc budeme mít spoustu fotografů kolem. Nevím, je to dilema. Jakého budeš mít fotografa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?