Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Tak 60 tisic za piti to je teda palka.... Diky za fotky, myslim ze to obradni misto vypada ted super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Krásné :), nádherně vyzdobené :) ! Moc vám to sluší !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Jeste se zeptam, jak dlouho jste meli ten koktejlovy bar otevreny? Cely vecer?
Odpovědět
@mia236 jee ty fotky jsou nádherný, krásná nevěsta a krásný pár. Vypadá to fakt luxusně, ještě když do toho svítí to sluníčko :) Fakt super!
Odpovědět
Holky já myslím, že nám to tak vyskočilo tím koktejlovým barem - už bych do toho asi nešla,,, Bylo to sice fajn, ale nahoní se na tom dost peněz :( Už ani nevím jak dlouho to tam bylo..
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Teda fotky jsou fakt super! Moc vám to slušelo! A výzdoba taky nádherná. Ta částka za pití je sice vyšší, ale hlavní je, že jste si to užili, hosti se bavili, počasí bylo krásný a vše klaplo na jedničku. O to přeci jde, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Krása!...fakt parádní!:)..prostě nemám slov....blahopřeju ke svatbě, moc Vám to spolu sluší! a přeji vše nej!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme meli posledni schuzku s Trepesem pred svatbou a mam z toho fakt dobry pocit, myslim, ze se o vsechno v pohode postara. Nakonec jsme si vybrali ubytovani primo nad restauraci a ne ve vile, tam jsem si pripadala jak u babicky :-D Kotejlovy bar teda risknem, ale nebudeme ho mit otevreny cely vecer, spis to dame od.. do... treba na dve hodky jako zpestreni programu :-)
Odpovědět
@marcipanka.k ahojky, já se tam chystám někdy příští týden. My budeme mít ubytko taky nad restaurací, je to blíž a někteří, kdo mají děti, to budou mít lepší. Ale my jsme vybookovali skoro celej areál, takže někdo půjde i do vily :) Jaké budete mít sezení? My budeme mít kulaté stoly a přemýšlím jestli sedět u jednoho velkého s ostatními a nebo jestli my bychom si měli sednout zvlášť, jako to měla na fotkách montmark. Nevím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha My budeme mit stul do T, v cele jen my dva a zbytek po stranach. Ty kulate stoly se mi libi, ale vzhledem k tomu, ze mam rozvedene rodice a nechtela jsem dohadovani, proc jeden sedi u nas a druhy ne, tak jsem to vyresila takto :-( U tech kulatych mi prijde zvlastni, kdyz sedi nevesta se zenichem zvlast...prijde mi to skoda. Ubytko nad restauraci je pro lidi s detma urcite lepsi, muzou je chodit kontrolovat. A myslim i pro nas, kdyz se budu chtit prevliknout nebo skocit pro neco na pokoj, tak nebudu muset daleko.
Odpovědět
@marcipanka.k už se ti to blíží, tak přeji ať se všechno vydaří :) Doufám, že se pak také podělíš o nějaké fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, jojo, diky...dneska posledni den v praci, zitra spousta zarizovani a vyzvedavani a v sobotu uz doufam jen pohodicka :-D Jinak jsem mirne rozladena z toho, ze snad zadny dodavatel nedodrzel presne to, co jsme si domluvili...Saty jsem byla zkouset dvakrat a ne jednou, coz mi trochu narusilo plany, tak jsem pro prvni varku kolacu musela poslat tchyni, s tim, ze neni potreba nic platit, ze jsme dali zalohu a zbytek budeme zitra....samozrejme po ni penize chteli, takze chudak objizdela okolni vesnice a hledala bankomat...kolace byly v takovem kousicku kartonu, ktery neni v lidskych silach ani donest do auta, pokud nejsi chobotnice :-D proste zmatky, zmatky, zmatky...ale to asi ke spravny svatbe patri. Hlavne aby celou sobotu nelilo, to by me fakt nastvalo.....kazdopadne, jestli fakt bude 17 stupnu, jak slibuji predpovedi, tak asi zmrznu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@marcipanka.k mně zatím žádný dodavatel nevypekl, tak doufám, že to ani nepřijde, ale myslím, že se něco musí stát určitě :) Já už to počasí nějak neřeším, pokud bude pršet, tak se nedá nic dělat a užiju si to i tak. I když samozřejmě bych raději chtěla pěkné počasí. Tak ať ti to pěkně vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Diky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Taky přeju, ať se vše vydaří, nejsou žádný zmatky a ať na Botanice vše klape jako doteď. I kdyby počasí nedopadlo, tak nejdůležitější bude, že se vezmete ;-) Budu se těšit na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kapicka @eupha Ahoj holky, díky za podporu, všechno vyšlo úplně super...nepršelo, fučel teda šíleně studený vítr, ale byla jsem asi jediná z přítomných dívek a dam, které nebyla zima, asi mě hřála láska :-D Pan Trepeš zajistil bezproblémový průběh dne, přesně jak jsme se domluvili, žádný zádrhel, všechno běželo podle plánu, dokonce i časy klapaly tak, jsme je naplanovali. Fotky určitě přidám, až se ke mě dostanou, zatím něco málo na FB Romany Beitlove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Tak to je super, že vše klaplo podle Vašich představ. Myslela jsem na Tebe. Jéé teď jsem se koukla na FB. Tys byla krásná! Super šaty i líčení. Paráda! My to budeme mít příští sobotu, tak jsem zvědavá, jak to všechno proběhne. Jsem ráda, že jsou na Botanice profíci a že každá nevěsta byla zatím spokojena. Co jste měli k jídlu? A do kolika jste byli vzhůru?
Odpovědět
Profilova fotka
@kapicka tak to budete mit tak asi o 20 stupnu vic nez my :-D Z liceni i satu jsem byla primo nadsena, i zenich, tak dobry ;-) K obedu jsme meli kachnu, zeli a noky, samozrejme knedlickovou polivku, tak byla vyborna, jako dezert jsme vymysleli jahody se slehackou a matovym karamelem a to bylo super, krasne to osvezilo po vsem tom jidle. Dort jsme si nechali na vecer, ale stejne ho pulka zbyla. Tancili jsme do 2 do rana, pak odpadla kapela, par i ty nejodolnejsi a kolem 3 jsme sli spat.
Odpovědět
@marcipanka.k Tak to jsem ráda, že vše vyšlo, a že to bylo dokonalé i přes nepřízeň počasí. Přeji hodně štěstí do manželství! :) Byla jsi krásná nevěsta! Budu mít také líčení od paní Beitlové :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Díky ;-) Já vím, Romana mi říkala, že Tě bude taky líčit..já musím říct, že jsem si to maximálně užila, dopoledne vládla pohoda, všechno se krásně stíhalo, takže jsem si ani nevzpomněla, že bych měla být nervózní :-)
Odpovědět
@marcipanka.k tak to je super, já taky doufám, že na mě nervozita nepřijde :) to si pak člověk musí víc užít. Jak to dopadlo s těmi koktejly? nepřešvihli jste tím moc?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Nás nejvíc překvapilo, že jsme za pití dali relativně málo peněz - 30 tisíc, koktejly nakonec nikoho skoro nezajímaly, asi že byla takova zima, nejvíc šla na dračku slivovice :-D Ale hlavní bar jsme nechtěli nechat otevřený pro všechny, platili jsme panáky na moje nebo ženichovo pozvání. Voda a džusy byly v karafách a pily se dost, tím že to bylo z větších balení, tak to tolik nestálo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i naše svatba dopadla naprosto perfektně. Z Botaniky jsem nadšená a jsem strašně ráda, že jsme se rozhodli právě pro Botaniku. Všichni do jednoho jsou to profíci. Personál nám snad četl myšlenky :-) Není nic, co bychom mohli vytknout. Hosti byli nadšení z místa i jídla. Hned bych do toho šla znova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Už se Ti to blíží, viď? Tak přeju, ať vše klapne. Na Botanice je to fakt super. Počasí byste taky měli mít fajn. Žádný horko ale ani zima. Úplně Ti zívidím :-) Hnedle bych se vdávala znovu :-)
Odpovědět
@kapicka je ty už to máš vlastně taky za sebou, ani jsem si tvého příspěvku nevšimla :) tak hodně štěstí do manželství a jsem ráda, že vše vyšlo podle představ. Díky za gratulace! nervy už pracují, dnes nespím už od půl šesté a co teprve zítra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha To zvládneš. ;-) Budu držet pěsti, aby vše vyšlo, jak má. Já jsem se před svatbou obávala, že třeba lidi budou bloudit a nedorazí včas nebo že dojde k nějaký nečekaný situaci, co tu svatbu naruší, ale vše běželo tak nějak samospádem. Někteří lidi ani nedorazili na oběd nebo nezůstali na hostinu, i když na obřadu byli, ale to jsem neměla kapacitu nějak řešit. Ani se mi nechtělo tím zabývat... Ale ta noc před svatbou je vážně taková divná. Nemohla jsem dospat. Bála jsem se, že zaspím a pak nebudu stíhat přípravy. :-) Ale vše nakonec v poho. A kolik vy máte hostů? A v kolik bude obřad? Jinak jak už jsem psala - lidi z Botaniky jsou úžasní, takže v tomto ohledu žádný strachy ;-)
Odpovědět
já jsem byla v areálu Botanika na jedné svatbě. Bohužel pršelo, takže jsme si ten krásný areál neužili a svatba byla v tom přístřešku, takže nevěsta neměla moc snadný přístup - proplétala se z boku podél židlí. a pak ještě jedna věc, pokoj jsem měla nad tanečním sálem, kde do rána burácela diskotéka a to se tedy spát nedalo... Ale jinak všechno super, paní organizátorka moc příjemná, jídlo dobré.
Odpovědět
Holky tak už to mám také za sebou. Měli jsme úplně dokonalé počasí, všichni byli z Botaniky nadšení, je to krásné místo. Vše klapalo jak mělo, moc jsme si to užili. Určitě Botanika stojí i za tu dražší cenu. Znovu bych do toho šla bez váhání.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jéé, tak to je perfektní, že i vám to vyšlo! Nádhera, že? Škoda jen, že to tak uteklo. Půl roku příprav a pak je to během jednoho dne pryč. Ale i tak se to všechno vyplatilo. A kdy budeš mít fotky? Kolik jste měli lidí? Do kolika jste vydrželi?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tak to je super, závidím to teplíčko :-D Viděla jsem fotky u Romany, slušelo Ti to ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?