Plánování svatby, Liberec a Jablonec 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se přiznat že plánování svatby a okoukávání různých možností se mi stalo každodení zábavou. Přidejte se pokud jste na tom stejně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb zlatíčko pokud chceš tento termín na radnici tak si pospěš, protože ja ho mam na radnici a první den kdy bylo možné tento termín rezervovat nas tam bylo uz asi osm paru a buh vi jak je to tam tedka...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že se to tu pěkně rozjelo, no abych vám holky řekla pravdu mě už začíná popadat šílenej strach jestli to všechno zvladnu, už toho teda spoustu mám, ale bude to mazec... saty jsou objednane jen cekam az prijdou do salonu, prstynky jsou doma botky taky, ale největší problém mám zatím s botami pro zenicha, nejsou bohužel k sehnání :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám termín, holky. Dnes jsem tam byla. Máme to 12.7. na radnici, naštěstí jsem chtěla čas od 15h, o který není takový zájem, takže bylo volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem ze ti chtela 13.7. změna plánu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas To mě nestraš, taky budem ženichovi shánět boty. To bude masakr. A kde si sehnala botky ty? Chceme s kámoškou někdy vyrazit po Liberci po nějakých juknout. Ona chcebílé balerýny a já nějaké bílé s kamínky a podpadkem :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Takže nakonec vyhrála radnice? Je to pěkné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Tak snad tě uklidní, že já mám mít svatbu také v červenci a zatím mám jistý jen ten termín....
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Jj, jednak z důvodu, že na radnici to mají v pátek zdarma a chytli jsme páteční termín, jednak ji mám 3 minuty od baráku a jednak tam nemusím složitě vymýšlet a organizovat hudbu, i takhle toho mám k organizování až moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb To jo, ty varhany tam jsou úžasné :) Tak to máš šikovný, to tam dojdete po svých, ne? :) A přemýšleli jste už, kolik tak budete mít hostů a jak budete řešit oběd, oslavu, raut nebo něco takového?
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas My jsme to měli tak, že jsme brali, co bylo volného:-). Kdyby 12. neměli volno, tak bychom to měli 13. v muzeu:-). A kdyby neměli volno ani toho 13. byl by to teprve průšvih:-). Vy to tedy máte toho 13.7.?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Snad dojdeme, ale vzhlédla jsem se v jedněch šatech s megavlečkou, nevím, nevím:-). Budeme mít asi 35 hostů, a protože to máme takhle odpoledne (což jsme chtěli, jsme velcí spáči:-)), tak pak budeme mít asi jen večerní raut. Na meníčka o deseti chodech, předkrmy, příkrmy a zákrmy myslím v létě stejně nebude nikdo zvědavý: Ale vybranou hospůdku ještě nemám, toho se taky docela děsím. Jaký denní harmonogram budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Nám obřad začíná ve 14 hodin.. Zatím to máme promyšleno takto: 8 h - kadeřnice a líčení nevěsty 10 h - příjezd svatebních hostů do domu nevěsty ( za ženichem), zdobení aut, občerstvení 11:45 h - příjezd ženicha do domu nevěsty 12:30 h - odjezd svatební kolony od domu nevěsty 14 h - obřad, gratulace, společné focení 16:15 h - odjezd do penzionu na svatební raut 17 h - zahájení rautu 17 h - příjezd hudby 17:30 h - novomanželský tanec, otevření tanečního parketu focení nevěsty a ženicha 19 h - rozkrojení svatebního dortu 20 h - tanec a zábava (svatební hry) 23 h - překvapení... 23:30 h - pokračování taneční zábavy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mysicka_lb a taky máme jen raut :) Pro 35 osob určitě najdeš hodně pěkných míst na rautík.. :) My měli trošku problém, protože máme hodně lidí, ale nakonec jsme našli a zarezervovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky ja mam botky tady z bazarku, jinak ty snad nebudeš mít se ženichem takový problém jako já páč můj přítel má 39 nohu a na chlapa se to hooodne tezko shani...
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Tak jsem ráda že vám to vyšlo tak jak jste si přáli... my máme 13.7. ve 12:00 na radnici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v jaké hospodě nebo penzionu to budete mít a jaké tam máte podmínky? Napadá vás nějaká dobrá liberecká hospoda vhodná pro raut pro těch cca 35 lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Dobrý den, naše služby DJ na svatbu využívá nově otevřená Liberecká výšina. Už máte hudbu zajištěnou?Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb Dobrý den, a co když mi ta nově otevřená restaurace do července zkrachuje? Je to možná kruté, ale v dnešní době to mají nově otevřené restaurace těžké:-(. Jinak hudbu ještě zajištěnou nemám, ale pravděpodobně si vystačíme jen s notebookem a repráky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Dobrý den, k restauraci: všechno je možné, k hudbě: každý strůjce svého štěstí.děkuji Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb V Liberci třeba Zlatý lev nebo u přehrady je takový hotýlek, tam taky pořádají svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Jinak my máme raut i ubytování ve Světlé pod Ještědem a nejlepší máš, si do restaurace dojít a pohovořit s provozním. Jakou máš představu ty a co ti nabídne on. Třeba si tam dát i něco k jídlo a tak.. My zatím nic neplatili, ani nemáme smlouvu. Pán si napsal náš datum závazně do kalendáře a 14 dnů před termínem máme doladit vše potřebné. V červnu, květnu budu pánovi ještě volat, abych se zeptala na další věci a připomněla se (aby na nás fakt nezapomněl :) ). Domlouvali jsme cca co by na rautu mohlo být. Jinak nic extra..
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Hledáme něco levného, Zlatý lev je na mě trochu moc nóbl a i ty ceny tomu odpovídají. Určitě to chce obcházet osobně, jen mě zajímalo, jestli někdo nemá tip, kam vůbec jít, hospod je tu hodně a nejsem v nich moc zběhlá... Docela se mi zalíbil Neptun, je to blízko radnice, zdarma by nám "pronajali" celé horní patro, ale není to žádná velká romantika, neumím si představit, kde bychom se pak fotili:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mysicka_lb Taky záleží, jak budeš tu restauraci mít vyzdobenou. Některé detaily dotvoří ráz prostoru. Jinak fotit se můžete dojet kdekoliv jinde. Náměstí u radnice, přehrada, botanická zahrada, u Severočeského muzea nebo v něm.. myslím, že v Lbc je plno míst na možné focení... Momentky pak z restaurace budou hezké, zrovna ten Neptun je celkem pěkné prostředí..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, catering je zajištěnej za luxusni cenu se vsim vsudy takze nikdo nebude muset na nic sahnout a dort uz mam taky objednaný :)
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se k vám..máme to 15.6. ve 12:30 na hradu Kost, ale jídlo bude u nás v Lbc nebo v Jbc, jsme odsud. teprve dolaďujeme jídlo, zda oběd s rodinou poblíž hradu a pak neformálnější prostředí pro raut s kamarády... od koho máš catering a dort, dadagas?díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@zerog catering mam od KNL catering a mohu vřele doporučit, případně dodat i kontakt :) a dort mam od jedne pani z hodkovic, na tu bych tě mohla odkazat na facebooku....
Odpovědět
už jsem na ně nějaké reference slyšela...můžeš mi písnout do IP ten dort?díky moc a přeju, ať je s výběrem spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Ahojky, tak to je super. My jsme teď ve fázi, kdy vybíráme svatební koláčky, které chceme rozdávat s oznámením. Chtěla bych skloubit cenu a chuť a moc se nám nedaří.. A mohla bys mi taky poslat do IP kontakt na tu paní z Hodkovic na dort. To by pro nás bylo ideální, páč přes Hodkovice pojedem do penzionu. A na kolik vám ten váš nacenila? Jak ho budete mít veliký?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky domluvily jsme se na tripatrovem dortu o rozmerech 30na30 20na20 a 10na10. Cena je od 300 za kilo myslím :) ale o přesné ceně jsme se nebavily...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas My bychom taky měli mít třípatrový dort (ale vlastně jsou to 4 patra, to uplně spodní nikdo z cukrářů nepočítal, bylo to jako 0) a na náš počet hostů - cca 80 je vhodné prý 12 -15 kg dortu.. a ocenili nám ho na 3500 Kč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?