Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
@kaculkad Prosim te, jakou tam delaji vyzdobu na te Lesne?
Odpovědět
@kaculkad Tak to byl v tom případě asi špatný den... ;-)
Odpovědět
@bera8 Jééé promííň. Já nikoho nechtěla strašit! ;-) Já ten komentář neměla vůbec psát... No my jsme takový všichni mooc nároční bych řekla. Ale jinak určitě proti Trnavě nic nemám. Z možností, které jsou na Zlínsku patří určitě k těm lepším volbám :-)
Odpovědět
Ahojky..tak koukám, že jsem taky pěkně pozadu :-)) asi bych měla začít jednat..svatbu mám v červnu a zatím mám jen zákusky a vdolečky :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se taky přidávám. Termín máme 5.5. na hradě v Malenovicích a následnou hostinu v Pivovaře na Lukově. Už máme ve své podstatě skoro vše. Prstýnky jsou vybrané, ale objednávat je budeme až po novém roce. Stejně tak oblek pro ženicha. Začala jsem zařizovat už v září, protože jsem chtěla ten hrad a pivovar. Zbytek tak nějak rychle vyplynul sám. Navíc v červnu končím školu, takže práce s DP a státnicema bude dost :). Tak ať se vám všem daří přípravy jako mě :).
Odpovědět
@ekharonka tak to máme stejný datum i místo obřadu :) my taky 5.5.2012 na hradě v malenovicích a určitě jsi nám vyfoukla pozdější čas :) neb my to máme už o půl 11, později bylo vše obsazeno..... a kapelu máte jakou?
Odpovědět
@bera8 My máme až na 12:30 (na matrice jsme byli hned 5. září abychom to měli co nejpozději :-)). Na tom Pivovaře nám právě zajistili DJ, který hraje jen tam a navíc za velmi slušnou cenu.
Odpovědět
@ekharonka já volala na matriku 11 září a už byl jen na půl 11 a dřív, nedá se, budu vstávat holt brzo no :) a už jste se na hradě byli dívat? já četla totiž že se opravuje a má to být hotové na konci dubna, tak snad to stihnou :) kolik budete mít lidí na obřad?
Odpovědět
@bera8 Pak se někteří diví, že se svatba začíná zařizovat tak brzo :) No já taky doufám, že to stihnou. Na hrad se prý máme stavit asi měsíc před obřadem domluvit se na podrobnostech. Strašně moc bych chtěla obřad venku (myslím totiž, že sál na obřady není moc velký, ale nevím). Svatebčanů máme asi 30 a pak dalších 20 kamarádů + je možné, že se objeví další známí. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Já myslím, že ti udělají jakou budeš chtít, ale prý mají i nějaký vzorový katalog. Když jsme tam byli na svatbě, tak měli takovou jemnou růžovou. Je to už sice skoro 2 roky, ale co si pamatuju, tak se mi zdála hezká.
Odpovědět
@ekharonka no my právě máme na obřad hodně lidí, cca 80, tak se bojím aby se to tam vešlo :( a chceme to taky venku,ale počasí neovlivníme že :)
Odpovědět
@bera8 Já myslím, že venku se těch 80 lidí dá poskládat. Letos v tu dobu bylo nádherně modro a teplo, tak se to snad bude opakovat i příští rok :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já se vdávám 7.7. 2012, taky jsem byla u Svozílků ve Zlíně a s cenou jsem žádný problém neměla, cena okolo 7-8 tisíc coš si myslím, že je naprosto standartní cena za to, že to jsou šaty z nové kolekce, čisté, voňavé a krásné, pokud se teda někdo nechce vdávat v monterkách za 4000. to si rači ty další 4 tisíce připlatím a budu mít jistotu, e bude vše OK. všem salon doporučuju :-)
Odpovědět
@champagne taky jsem byla u svozílků a byla jsem naprosto spokojená, personál byl milý a příjemný, dokonce jsme parádně pokecaly :-) švagrová měla od nich šaty a bez jediného problému :-)
Odpovědět
@klarkabendova Já jsem měla od nich téměř vše (nevěsta, ženich, družáček) a vše bylo krásně čisté, voňavé, šaty bělostné... jediný problémek byl s družičkou, asi něco spletli a odložili jiné šaty, takže pro holčičku jsme museli těsně před svatbou shánět šatky jinde... naštěstí se to zvládlo...
Odpovědět
Konečně jsem našla účes, který bych si přála. Je to lehké, žádná tuna laku, moderní, stylové, vkusné, decentní, něžné a velmi ženské. Jsem nadšenááá :-o Co na to říkáte? Líbí se Vám to? :-N http://www.youtube.com/watch?v=N0Udpf...
Odpovědět
Toto je taky nádherné, ale už se nehodí k mému tvaru obličeje... Chtěla bych mít toho kadeřníka ve Zlíně. Koho byste mi prosím doporučili? http://www.youtube.com/watch?v=jg2cj3...
Odpovědět
@miss007 Moc šikovná kadeřnice je Jana Petláková a taky moc příjemná. Účes byl dokonalý, vše drželo, jak má ještě i o půlnoci... Prostě perfektní!
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 krasne, kdybych na to mela vlasy, jdu hned do toho!;-)))
Odpovědět
doporučuji Silvu Koplíkovou a Pavla Kortana.
Odpovědět
Moje kamoška se minuly rok vdavala a vlasy i makeup ji delali ve studiu Annie G, jak jsou parkoviště u Zlatého Jabka. Až na to, že je ta kadeřnice strašně ukecaná drbna, tak si myslim, že asi jedna z nejlepších ve Zlíně. Takhle zapasila s kamoškou :) http://vimeo.com/32644832
Odpovědět
@jitkastankova Já tu nevěstu znám jako malou holku ještě ze základní školy. Byla krásnou nověstou! A ty jo.. to video je taky super! Jsem nevěděla že na Zlínsku už někdo taky takové videa dělá... Já znám jen Leoše Brabce a Primetimevideo. Ti jsou mými favority už dlouho. Nevíš kolik stojí tento kameraman? Jo a díky za týp na to studio. Určitě občíhnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 Nádherný účes, vypadá fakt dobře :-)
Odpovědět
@miss007 Určitě počítej s částkou 5 - 10 tis. Kč jako základ u každého kameramana....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak se tedy taky přidávám k nevěstám 2012. Chceme to stihnou v dubnu a připraveného, zamluveného, vymyšleného a nachystaného nemáme vůbec nic. Asi trošku sebevražda, co? Koncem července čekáme miminko tak máme na spěch :)
Odpovědět
@miss007 Jo jo Jana:) Měla fakt krásnou svatbu! Moc jí to slušelo. No my jsme si toho kameramana na naši svatbu vzali taky (www.martinciganek.cz). Je ze Zlína. Bere si 10tis. za celý den. Videla jsem Jančino celé svatební video a proste bomba, tady má Jana ješte sestřih z celého svatebního dne http://vimeo.com/30503560 . No a když jsme u těch studií, Jana je taky kosmetička:)? Má salón někde na svazích (Strauf cosmetics), ještě jsem teda u ní nebyla, ale prý je dobrá. Tak možná pozjištuj i to. Měj se.
Odpovědět
@katttie Ahoj. Gratuluju k miminku. Tyyy jo.. taky bych brala nosit mimíska v bříšku :-). Neboj to stihnete. Naštěstí duben není až tak obsazený. Nejhorší jsou termíny v červnu a září. Záleží jakou máte představu 8-)
Odpovědět
@veruska87 Vidím, že jsi blondýnka jako já. Jaký si vybíráš účes? On je totiž na těch světlých vlasech ten lak vidět mnohem víc než na tmavých... A většina kadeřnic ho na svatebních účesech nešetří... No a mě se to strašně nelíbí. Proto hledám spíš jednoduché účesy, kde toho laku není tolik potřeba. Možná to i nechám raději rozpouštěné. :-S
Odpovědět
@jitkastankova Tak to ta cena není vůbec špatná. Děkuji opět za typ.
Odpovědět
V restauraci Uno nám nabídli degustační menu. Super. Vezmeme rodiče, kteří nám hostinu nakonec zaplatí, a půjdem ochutnávat a vybírat nejvhodnější svatební menu! Moc se těším! Mají hodně zajímavou nabídku jídla. Jak mě to plánování baví :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?