Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
@champagne hmm jeho fotky se mi moc líbí cena je vyšší sice ale nejhorší je že už je zadaný na náš termín :-( tak hledám dál zkusila jsem napsat zprávičku té veronice vlkové tak uvidím co odpoví jinak budeme bez fotografa a ještě v napa je ten foto lucie tak zkusím když tak ještě tam chjo
Odpovědět
@vinilu moc pěkně fotí svatby Silvie Valoušková z Otrokovic. www.silvievalouskova.cz
Odpovědět
@ameliezm penzion UNO
Odpovědět
tak jsme zpátky z UNA, z prostředí vevnitř jsme opravdu unešení, hotovu zahradu na obřad si taky dovedu představit, i když je teda maličká, původně jsem si představovala něco jiného, ale nakonec super :) akorát pokud neomítnou a nemalují tu fasádu, tak mi to ani sestra ani přítel neschválili. a paní říkala, že ještě neví - podle financí, což naprosto chápu. takže jsem se vlastně nic nedozvěděla. nemáte někdo náhodou sestavu těch jejich svatebních balíčků? a neptali jste se náhodou na matrice, jak by to bylo z obřadama tam? paní ještě nevěděla a já tam budu volat asi až v pondělí.
Odpovědět
koukám, že z toho předsvatebního plánování už ani neumím psát česky :)
Odpovědět
Ahoj holki jsem tu nová a chci se zeptat zda jste už některá byla ve svatebním studiu mystique v uh?koukala jsem na jejich stránky a mají nádherné šaty - byla jsem ve svatce i u svozílků - šaty krásné ale mě to příjde pořád to samé - hledám něco abych byla jiná než ostatní.
Odpovědět
noras: já bohužel nevím, nemám zařízené vůůbec nic, až včera jsme se konečně rozhodli pro místo - UNO. jinak holky, kdo uvažujete nad svatbou UNU, tak fasáda nakonec bude. Už mám i ty balíčky a pořádně si teda nemůžu vybrat, nevíte, jestli jdou změnit?
Odpovědět
@jana_simikova já se změnu ptala - prý to není problém - chceme tu variantu se svíčkovou a bohatší raut, ;-)
Odpovědět
@noras je to jen jakýsi výprodej polských šatů. musí se tam objednávat a nestojí to za to. samé přeplácané a na jedno brdo. :-(
Odpovědět
@vahine Dnes jsem navštívila svatební studio mystique - a nevím čemu teda říkáš polský výprodej, protože šaty mají nádherné. Jsem nadšená . Rozhodovala jsem se mezi svozílky, kteří mají pěkné šaty ale má je skoro každá a jsou okoukané, paní ze salonu říkala, že v čr tato značka není moc dlouho. Jinak to objednání je celkem k pochopení, protože přišla ještě jedna slečna bez objednání a jednoduše dvě na jednou obsloužit nejde - takže jsem tam strávila asi dvě hodiny a vybrala i šaty - jsem šťastná alespoň něco už mám.Překvapilo mě i že jsem si mohla šaty pohodlně fotit - to v některých salonech nejde a třeba v brně jsem musela i platit za zkoušky šatů. Takže spokojenost - jakmile stáhnu fotky dám je do alba :-) jo můžete doporučit nějakou kadeřnici?
Odpovědět
champagne: supeeer, tak je to asi jasné. a kdy že máte termín vy? i s obřadem nebo bez?
Odpovědět
@jana_simikova my jsme tento týden museli zrušit plánované datum a nové ještě nemáme. :-( ale chci to vyřešit rychle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@noras Já se taky chystám do Mystique, kámošky z tama šaty měli a byli krásné!!! Byla jsem u Svozílků a fakt mně konkrétně žádné nepadli za tu cenu do oka :) a když jo, tak byli na vysoké ženské, což já bohužel se 158 cm nejsem, takže mám docela problém.... Ale do UH jedu za dva týdny tak se už těším, jsou tam jěště další 3 salony, kde mají krásné šaty, nedá se to se Zlínem srovnat :)
Odpovědět
@bera8 Já mám kadeřnici Martinu Manovou, má salon na Jižních Svazích a jsem s ní velice spokojená, telefon:775 335 558
Odpovědět
@noras Já mám kadeřnici Martinu Manovou, má salon na Jižních Svazích a jsem s ní velice spokojená, telefon:775 335 558
Odpovědět
Ahoj holky, já měla šaty ze salonu Mystique - polským výprodejem bych to tedy opravdu nenazvala... byly tam moc hezké šaty a když jsem viděla kolekci na další rok, zase bych si vybrala:) Paní byla moc ochotná...vybrané šaty měly delší vlečku, kterou jsem nechtěla, tak se prostě zkrátila:) Jak píše Bera, u Svozílků mi bohužel žádné šaty nepadly, i když ne kvůli výšce. Příjemný personál tam také byl, ale nevybrala jsem... Za zkoušku a návštěvu salonu nic nedáte..já bych šla zkoušet zase, ale už nemám důvod:) Přidávám fotku - šaty z Mystique
Odpovědět
@champagne jé, to je škoda. a proč? já jsem se dneska z matriky dozvěděla, že mimo oddávají mezi 13:00-14:30 tak nevím, jestli to už není moc pozdě, musela bych to vymyslet jinak (místo teda už doufám necháme:)
Odpovědět
asi proto, že ta ženská z matriky musí být dopo na radnici . :-( tak proto až tak pozdě. :-(
Odpovědět
no to jo :-) ale myslela jsem spis duvod vasi zmeny :-)
Odpovědět
@funnie Ahojky. Jestli to všechno klapne, tak 10.11.2012 :-D . Budeme to mít mimo svatební sezonu letos, nebo na jaře 2013. Jak už jsem zmínila, jde nám hlavně o kvalitní dodavatele, takže by jsme tak neměli narazit na problém, že někdo nemůže nebo má na starosti už jinou svatbu. S přítelem jsme spolu už 6 let, proto je termín pro nás nepodstatný . Chceme hlavně aby se všichni bavili. No a líbánky budou stejně někde v exotice, takže sluníčka si užiju potom. I když mi tím pádem nevyjde venkovní oddávání v Unu ;-( . To mě mrzí. Odpadlo by mi tím přesouvání svatebčanů z místa A, do místa B a z místa B do místa C. Příteli je to jedno. Tomu se hlavně líbí to datum. 10-11-12. Už jsi viděla na stránkách penzionu Una ty nové fotky? Pěkné že? Ty dvě židle v čele pro nevěstu a ženicha... No nádhera.
Odpovědět
@jana_simikova Jojo, také to mám potvrzené. Fasáda, zahrada bude příští rok hotová. Paní říkala, že ty balíčky ještě nejsou definitivní. Chtěli bychom také ten bohatší raut. Jsem velka fanynka finger food. Slyšela jsem, že mají výborný pravý domácí vývar, žádné Ečka. A domácí nudle. Což je pro rodinu z mojí strany důležité. Jsem moc ráda. Jestli svíčkovou nebo ne, to se rozhodneme později. Teď někdy budou restauraci otvírat, tak si tam zajdeme s přítelem na večeři a vybereme i jídlo. ;-)
Odpovědět
@rickym Fakt pěkné!!
Odpovědět
@miss007 tak já už mám zamluveno, i termín na matrice :) my pojedeme ochutnávat nejdřív na Vánoce, ale věřím, že tam vaří dobře. ale jak jsem se rozhodla, tak ze mě úplně opadl stres. tak ještě ty další dodavatele..
Odpovědět
Ahojky my planujeme s pritelem svatbu na 11.8.2012 uz mame zamluvene a nevim jak se rozhodnout.Libi se nam moc zamek v napajedlich ale nevim kde tam hostinu moc to tam neznam.a druhe misto je zamek vizovice coz se nam az tak nelibi ale moc bysme chteli mit hostinu ve snaze.tak nevim jak se rozhodnout.mam to komplikovanejsi nebot zijeme s pritelem v uk a do cr se dostaneme az v unoru ...tak asi to necham tak rozjednane a v unoru to okouknu a pak se rozhodnu.ale jinak uz fotogrfa mam zamluveneho, cukrovi taky, a pomalu uz chci zacit kupovat a vyrabet drobnosti at toho pak namm moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak i já se k Vám přidávám.My plánujeme svatbu na 4.8.2012 na radnici v Napajedlích.Máme už zamluvenou restauraci-přítel tam vaří a já tam chodím příležitostně taky pomáhat,tak to byla jasná volba-ale posledních pár dní přemýšlíme,že si spíš pronajmeme nějaký soukromý objekt,no uvidíme jak se nakonec rozhodnem.Jinak už to pomalu dáváme do kopy:já mám šaty,které čekají doma na úpravy,zařízenou hudbu,koláčky,dorty asi i s cukrovím,kadeřnici,kytky,taťka už se chystá pálit svatební slivovicu :-D ...momentálně jsme ve fázi vybírání prstýnků.
Odpovědět
Profilova fotka
@ajrina Ahoj, já jsem z Napajedel a na hostinu je tu míst hned několik:Hotel Malina (tam to možná budeme mít my,přítel tam vaří :-)) výhoda je obrovská zahrádky,což bude v létě super a spousta vyžití jestli budete mít na svatbě děti-dětský koutek,bazén,průlezky.Jsou tam docela přijatelné ceny,když mi napíšeš kolik budete mít lidí,tak jsem ti schopná říct cca kolik by tam svatba vyšla.Hodně oblíbené je Baltaci,ale tam už jsou cenově někde jinde a už mi to tam přijde až moc nóbl,ale to je můj osobní názor.Pak letos opravili restauraci na Pahrbku-krááása no a z restaurace je výhled přímo na slepé rameno Moravy,to fakt stojí za to!!A poslední Lidový dům,ale tam nevaří moc dobře...byla jsem tam na jídlo asi 3x a 3x zklamání :-( Kdybys ještě neco potřebovala vědět, tak napiš,ráda poradím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajrina My budeme mít svatbu na zámku v Napajedlích, je to tam moc krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se taky přidávám - budeme mít svatbu na radnici v Napajedlích 21.7. 2010. Ale s restaurací zatím váháme, buď Hotel Malina nebo ten Pahrbek, bude nás asi jen okolo 20ti lidí :) Chtěli jsme se jít zeptat teď v pondělí na ten Pahrbek ale nikdo tam nebbyl už je mimo sezónu a nebylo tam ani tel.číslo kam volat, a na netu je jen pevná linka. Neporadíte nebo nevíte někdo na někoho číslo na mobil ? Díky za jakékoliv info :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako fotografy můžu doporučit Verunku a Peťu Mlýnkovi, fotili svatbu nám i v naší rodině a jsme obrovsky spokojení :-) Tak přeju ať vyberete ty nejlepší a vše se vydaří :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme se od nich už fotili, mají nádherné fotky, ale 13tisíc je opravdu hodně, takže z tohoto důvodu musíme vybrat nekoho jiného :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?