Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Je jasné, že budou drazí, vždyť je to TOP. Mají nejúžasnější svatební videa na trhu tak to umí prodat. Škoda, že si to můžou dovolit jen movitější páry. Protože u Brabce jsem proplakala balení kapesníků a moc bych ho chtěla.
Odpovědět
Ahoj devcata, jak to tak ctu, tak se pomalu zacinam desit :-D Nas obrad probehne 24.3.2012 a zatim mame zarizene pouze misto a termin, hostinu budeme mit v penzionu na pivovare v Lukove, je tam naprosto uzasna majitelka a prijemne prostredi. Ted akorat cekam, az se mi ozve fotograf a prijde mi cenovy navrh na saty, ktere jsem vybrala :) Koukam, ze jsem s pripravami dost pozadu, nicmene mi prijde, ze toho na zarizovani neni zas az tak kolik a prece jen je to jeste nejakych pet mesicu. Jak jste na tom s oznamenim rodicum? Ja z toho mam celkem depku :-D
Odpovědět
@tyeen ahoj, to jsem ráda, že jsme na tom podobně, svatbu máme sice až v červnu, ale vím jak ten čas rychle utíká, rok se překulí a člověk se nestačí divit :) Rodičům to chceme říct o Vánocích, taky se trochu bojím reakce :-| V Lukově jsme byli na jedné svatbě, prostředí bylo moc fajn jen obsluha byla ne moc fajn, ale už je to delší dobu.
Odpovědět
@ajinka8 Co se toho Lukova tyce, tak ja jsem tam byla na svatbe kamaradky (byla jsem ji za svedka) a byli jsme nad miru spokojeni i s obsluhou... V kvetnu pristiho roku to budou tri roky, tak doufam, ze se nijak nezhorsili... Udelali nam tam, co nam na ocich videli, dalo se uplne na vsem domluvit... Tak me prekvapilo, ze jste nebyli spokojeni, ale treba zrovna nemeli naladu... Jinak s tema rodice my to planujem az po Vanocich, ale mas pravdu, ze na ty Vanoce by to nemuselo byt vubec spatne :)Sice do me se svatbou uz nejakou dobu ryjou, ale znas to, jak to chodi... No, snad to dobre dopadne jak u vas, tak u nas :) A kde se budete brat, jestli se mohu optat?
Odpovědět
@tyeen já nemohu hodnotit úplně celou svatbu, přišli jsme jen večer na pařbu a obsluha se tvářila, že ji to hrozně obtěžuje - ale asi jak říkáš :) Na Vánoce to chceme říct hlavně přítelově mamince, ta bude mít velkou radost, ale bojím se jak se bude tvářit až se dozví, že chceme pozvat i tatu /jsou rozvedení/ no a moje babička pořád čeká kdy s tím přijdeme napřed nový rok, pa Vánoce, pak moje kulatiny, a už je s tím trochu otravná, tak to chceme udělat spíš nečekaně, možná trochu natruc :D My se chceme vzít v březnickém kostelíku, moc se nám líbí, a kde vy?
Odpovědět
@ajinka8 Jeee tak to chapu, ze to musi byt neprijemne... Ty rodinne vztahy mohou byt komplikovane... Ja zas resim, ze musim pozvat tetu se strycem, kteri se mnou nejak nekomunikuji jen proto, abyy byl klid v rodine a aby mamka neremcala... No kazdy holt ma neco no... My jsme se chteli brat v ZOO na zamku, ale jak jsme zjistili, tak by nam ty naklady natolik vzrostli, ze jsme si to rozmysleli. Kdyz uz jsem se smirila s tim, ze dame 4.500 kc za 15 minut, co stravime v obradni sini, tak vyslo najevo, ze tam muzeme mit jen jejich smluvniho fotografa (dalsi 3.000) plus naklady na vstup pozvanych svatebcanu a parkovne. Takze by jen obrad vysel kolem 10.000. Nakonec jsme rezignovali a vemem se ve Zline na radnici. Spousta lidi se vzdycky zatvari silene, kdyz to vubec vyslovim, ale uz je mi to celkem fuk... Porad si rikam, ze svatba nemusi byt obycejna jen kvuli tomu, ze je na radnici. A chystate velkou svatbu?
Odpovědět
@tyeen Jj, to je pravda, všude je něco :-| My si zatím stojíme za tím, že si do toho kecat nenecháme, a pozveme jen toho koho na svatbě chceme, ale uvidíme jak se naši budou tvářit, když tam z rodiny skoro nikdo nebude. Prostě nehodlám zvát půlku příbuzenstva, když se nestýkáme jen proto, že se vdávám, přijde mi to na hlavu, raději tam chci mít kamarády. Myslím, že záleží na těch dvou, co se jim líbí a hlavně co chtějí, takže když jste vybrali radnici, proč ne. Ti kterým jsme byli na svatbu měli obřad na Lešné a co vím tak nevěsta plakala, protože fotky byly příšerné, tmavé - ten iterier zámku je takový ponurý, a ani venku to nebylo o moc lepší. Naštěstí přítel sem tam fotí, tak to trochu zachránil. Svatbu chceme tak do 50-ti lidí, máme i nějaké zahraniční, tak uvidíme, kolik to bude ve finále, nicméně jsme si říkali, že pokud budou jedni či druzí rodiče nějak brejkovat, tak to uděláme jen se svědkama :-)
Odpovědět
holky včéra jsem byla zamluvit šaty a totálně mě zaskočili závoj si musí nevěsta koupit? oni je nepůjčují??? byla jsem tak zaskočena že jsem se na to pořádně ani nepoptala ona to totiž na mě vybalila při sepisování smlouvy jak to máte vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova na obřad i hostinu dohromady je ještě hodě vyhledávaná Vyhlídka v Luhačovicích.. i my tam budeme mít hostinu :-)
Odpovědět
@vinilu to je odlišné dle salonu... někde jej dávají k šatům jako bonus salonu navíc, někde si ho holt musíš koupit... já jsem závoj neměla a ani nechtěla, tak mě to ani tak netrápilo...
Odpovědět
maruska: tam se už byli babička s dědečkem ptát a zaprvé mají v náš termín plno a zadruhé jsme prý na ně moc malá svatba, ale já věřím tomu UNU :) už se tam strašně těším. akorát mám nějakou žravou poslední dobou, tak se budu muset začít krotit...
Odpovědět
@vinilu já si to taky zjištovala. v lepších salonech závoje prodávají, proto, že se nedají udržovat. co jsem byla v půjčovnách kde závoje pujčují, tak to byla fakt hrůza, to bych na hlavu snad ani nedala. já si ráda těch pár stovek připlatím. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@champagne děkuju tak teď budu muset ještě ten závoj nějaký sehnat chjo
Odpovědět
já budu mít šaty od Svozílků a závoje tam prodávají za velice slušnou cenu. moc pěkný můžeš mít tak za 300 :-)
Odpovědět
@champagne děkuju budu tam muset jít znovu abych si ho objednala nevíš za jak dlouho příjde a jakým způsobem ho objednají jestli příjde tam nebo tobě domů? budu tam muset zavolat abych zjistila informace
Odpovědět
@vinilu oni to tam přímo vyrábějí. tak ti udělají přesně jaký chceš a na kdy potřebuješ. mně říkali, že pokud není skladem, tak do 14 dnů vyrobí nový. nejlíp si tam zajít a vybrat přímo k šatům.
Odpovědět
@champagne tak to jsem těžký dívák fakt to tam vyrábějí? no já to potřebuju až na květen, ale kadeřnice ho bude chtít dřív vidět zítra se jdu barvit a předběžně domluvit ohledně účesu co bych si představovala tak uvidím tak to já tam zajedu po výplatě moc díky jsi zlatá ;-)
Odpovědět
Tak tady to je :-D Ty dózy v UNU mají a jsou nadherné!!! Tak to bude vypadat ;-) Na bonbonky maji dodavatele ze Švedska plus domácí čokoládky atd... Jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky....já s přítelem jsme právě včera oznámili našim rodičům termín svatby....srpen 2012, pokud to neposuneme a jak zjišťuji, bude velký problém s fotografem :-)....ten kterého sem chtěla, je bohužel rezervovaný :-(....tak kdyby mi poradil někdo někoho šikovného, tak budu ráda a salon a šaty už předběžně vybrané mám....a na rok 2012 se těším, to bude náš rok....něvěsty 2012 :-) a kdyby jste chtěli poslat pro inspiraci fotečky dortů.....tak jich mám moc moc moc :-)))
Odpovědět
@veruska87 zkus fotografku Silvie Valoušková. dělá moc pěkné fotečky. koukni se na face book svatebního studia Svozílkové. :-)
Odpovědět
@miss007 Ahojky. A kdy máte termín. Ptám je jen abych věděla, protože bych také chtěla hostinu v UNU. Tak jen jestli nemusím hledat něco jiného
Odpovědět
@vinilu ahojky,já měla svatební šaty půjčené ze svat.salonu Bonetka v Otrokov.,tam se poptej na ten závoj jestli ho půjčují ke svat.šatům,já jsem závoj neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 my máme jako fotografku zamluvenou Lenku Kuželovou z Pozlovic.. ukázky prací na facebooku - FOTO LENKA je moc šikovná:-)
Odpovědět
@ev30 no jo ale mám rezervované šaty u svozílků ve zlíně tak pochybuju že by mi někdo půjčil jen závoj ale díky já si ho koupím a pak ho když tak budou mít holky na hraní nebo ho pak prodám dál uvidím
Odpovědět
holky nějaký fotograf či fotografka z napajedel máte některá zkušenost ?? děkuju :-)
Odpovědět
@vinilu Ahoj mám zkušenost s fotoateliérem Lucie v Napejedlích. Chceme je mít na svatbě. Zatím jsme byli na "předsvatebním" focení a moc nám fotky líbily. Svatby fotí za 6 tisíc.
Odpovědět
@verusak87 děkuju zajdu tam juknout
Odpovědět
@vinilu ahoj kamarádce fotil svatbu Libor Tomaštík z Traplic a mají moc hezké fotky, mají je i na jeho webu
Odpovědět
super je Radovan Chvíla
Odpovědět
holky máte některá zkušenosti s fotogravkou veronikou vlkovou? fotila mi dceru ve školce a fotečky byli krásné koukala jsem na její fotky svateb a jsou super tak nevím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?