Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sipkovablanka ahojky, pěkné místo v Luhačovicích je hotel Vega a penzion Vyhlídka.. obávám se však, že termíny už budou obsazené.. my jsme Vyhlídku zamlouvali v červnu na 1. 9. 2012.. ale za pokus to určitě stojí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Díky, vyzkouším:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sipkovablanka pak dej vědět jak si pořídila :-)
Odpovědět
@mishelinkab jojo dám ;-)
Odpovědět
@mishelinkab Ahoj, co se týče kytek, vloni se vdávala známá a měla kytky od Halky Adamcové (tím příjmením si nejsme jistá) a byla spokojená. Šla jsem se k ní taky podívat a její kytice vypadají fakt zajímavě a nejsou to jenom ty klasické kulaté.
Odpovědět
Profilova fotka
@ladybirdnovalee Je to Halka Adamová :-) Má květinářství na Školní ulici. Myslím, že dokáže udělat zajímavou květinu na míru k nevěstě a šatům- alespoň podle fotek, co jsem viděla a podle rozhovoru s ní :-) Každopádně umí vázat i velice netradiční věci.. Nám bude dělat květiny i výzdobu kostela a hostiny. Tak snad budeme spokojení..
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Tak na Vyhlídce už mají volné jen tyhle termíny (kdyby se někomu líbili:) 7.4. 14.4. 19.5. 28.7. 18.8. ale dneska jsem dostala typ na zámek Nový Světlov, je to kousek od Luhačovic tak se tam jedeme v sobotu podívat:) Podle fotek a doporučení by to mohlo být super:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sipkovablanka tak to už teda nic moc.. no čekala jsem, že to bude brzo plné.. Ale ten zámek může být paráda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte mám nový tip na nádhernou svatbu, dnes jsme navštívili zámek Nový Světlov, nádherné místo na obřad i na hostinu a mají docela dost volných termínů na tento rok. Jen ceny za hostinu jsou kolem 1000 Kč na osobu a hlavně si nemůžete přinést nic svého (slivovici, víno) což to docela dost prodražuje.
Odpovědět
Zdravím, kdybyste někdo měli svatbu 7.7. 2012, my zrovna odřekli hostinu v sále v Trnavě, ted je to teda volné. Kdyžtak mi napište na kantova.katerina@seznam.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky plánujeme focení na výročí a potřebovala bych ve Zl či okolí koupit rám na obraz a zrcadlo,nejlépe v nějakém vetešnictví nebo burze...ale kde? máte nějakou radu? předem děkuji :-)
Odpovědět
Jak Vam pokracuji pripravy? Vcera si milacek koupil novy oblek s kosili a kravatu, jeste mu musim objednat boty z nextu:-) Huraaaaaaa o dalsi starost min:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Muzete mi prosim nekdo doporucit kvetinarstvi a nejakou kapelu? Moc dekuji
Odpovědět
Záleží jaký máš ráda styl, ale krásné kytly vážou v květinářství Halka Adamová a myslím, že to tam není ani příliš drahé a paní vážou opravdu nádherně....a kapelu ti neporadím taky to byl velký boj vybrat něco "normálního".
Odpovědět
Holky, já už jsem tedy nějaký ten rok vdaná,ale já měla kytky od Oškery, nic moc, ale jinak si velice chválí květinářství v lukově. Paní je prý velice šikovná. Jinak šaty jsem si koupila vlastní přes net. Stály mě myslím kolem 3.500Kč,ale za skoro stejnou částku jsem je prodala,aspoň jsem se nestresovala ušpiněním,roztržením a tak. Jinak u Svozílků mají krásné šatky. Pěkné mají i na jižních svazích v Blue rose. Svatbu jsem měla na Lešné,je to klasika,ale mrzelo mě,že tam je daný fotograf a ty fotky byly a jsou strašné. Hostinu jsme měli v Lukově na pivovaře. Výborná obsluha,jídlo,místo i na procházky. Fotili jsme se u hotelu Tusculum. Jinak můj taťka dělá oddávajícího a není problém udělat svatbu kdekoliv. Jinak kdyby jste některá neměla cukroví,koláčky či dort,tak peču a levně :-D Jo kdyby jste některá chtěla barevnou rýži- my měli svatbu do oranžova,tak jsem měla oranžovou,tak není ani to problém.
Odpovědět
Ahojte holky, pročítala jsem si tady Vaši diskuzi a chtěla jsem se vás zeptat na pár informací ohledně toho Penzionu UNO ve Zlíně (samozřejmě kdo ty informace máte zjištěné). 1. Je tam možná přizpůsobit obřad počasí (chtěla bych venku, ale existuje i mokrá varianta)? 2. Musí být při rezervaci využity všechny pokoje (chtěla bych to mít vše v jednom: obřad, hostinu, ubytování) 3. Jaká je kapacita toho svatebního salónku (budu mít rozdílný počet lidí na hostinu, plus pak ti, co přijdou až na večerní zábavu)? Děkuji moc!
Odpovědět
@petrusv Ahojky! Mokrá varianta existuje v podobě stanu. Zda by bylo možné udělat obřad i uvnitř, nevím. Pokoje si myslím, že nemusí být obsazeny vůbec. Ale nejlepší by bylo, kdyby si se zeptala přímo v UNU. Pán komunikuje velmi ochotně a i když teprve přemýšlíš, že byste to tam měli, je velice ochotný. Prostě profesionál. Dá se s ním domluvit na skoro všem :-)
Odpovědět
@funnie Díky moc za reakci, určitě se tam blíže poptám a vyzjistím :).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, máte, prosím, ještě někdo zkušenosti se Studiem Annie ve Zlíně? Nejsem ze Zlína, ale viděla jsem tady na něj a paní Zábojníkovou doporučení. Pan Kortan má můj termín plný, i vizážistka, kterou mi doporučil. Paní Zábojníková má volno. Díky.
Odpovědět
@lenkaazdenek Ahoj moc mě zaujalo že tvůj tatka oddává, ale asi by zase byl problém s místem .Ráda bych svatbu venku .....byla jsem se ptát na zámku ve Vizovicích samozřejmě za připlatek to je možné , ale třeba by byla i jiná možnost .Už tvůj tatínek někde oddával ?Máš nějaké tipy?
Odpovědět
Ahoj. Ano tatínek oddával,má na to to proškolení. Oddával v Malenovicích na Hradě, tam se oddává na nádvoří i vevnitř. Jinak na Lešné a klasicky na radnici. Volala jsem mu a není problém oddávat kdekoliv. Jen si zájemci musí zajít na radnici,říct jim např. chci svatbu na lešné u pavilonu žiraf a radnice to domluví s Lešnou a dají vědět,jestli se to dá a kolik by to stálo. Popř. se musí domluvit s majitelem pozemku,kde by se svatba měla konat-pokud je pozemek vlastní,je to jednodušší. Oni ti oddávající,paní matrikářka a nevím kolik více tam jezdí,tak mají ssebou ten znak,tudíž už se člověk nemusí uchílit k té pevně danné místnosti. Já měla svatbu na Lešné,na zámku,ale mrzelo mě tam,že je tam pevný fotograf a ty fotky byly strašné. Jinak sestřenka se vdává teď v Buchlovicích na zámku. Já bych se taky vdávala venku,kdyby to šlo vrátit,ale ještě že jsem to měla vevnitř-pršelo. Přeji hooodně štěstí! Kdyby něco napište,ráda pokecám :-D
Odpovědět
Ahojte máte někdo zkušenosti se sálem v Zádveřicích?
Odpovědět
Ahojte. Nemáte někdo kontakt na nějakou živou hudbu? Díky
Odpovědět
Ahoj, sháním nějakou osvědčenou cukrářku na dort + svatební cukroví, Zlín a okolí, nemáte někdo tajný tip? Nebo i veřejný :) Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny potřebovala bych radu kam ve Zl na hezké spodní prádlo za rozumnou cenu???? Moc děkuji
Odpovědět
@petrajavor tak to je opravdu každá rada drahá... po Zlíně obchody spíš nic moc anebo příliš drahé... já jsem byla spokojena z netu, objednávka z www moje prádlo, ale nedávno jsem byla v obchodě Adam a Eva a tam mě jejich nabídka tak nějak zaujala ze všech ZL obchodů nejvíce, možná ještě v novém obchodě vedle cukrárny u Koláře (za výlohou to vypadá zajímavě).... :-)
Odpovědět
@galaxie skvělé je Cukrářství u Dúbků ve Hvozdné, navíc výhoda, že dělají kromě cukroví i svatební koláčky, takže 2 v 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 jo děkuji,potřebuju jít fotit nějaké fotky a už se nevlezu do podprsenek,mám strach,že u Adama a Evi nic ;-( Tam sem měla problém i dřív s velikostí...no uvidím,potřebuju to právě odzkoušet,jelikož teď jak jsem těhule se to dost mění...juknu vedle té cukrárny,nedávno sem šla okolo a máš pravdu,že to vypadalo zajímavě :-) díky
Odpovědět
@petrajavor jinak eště na Prioru (hned když vyjdeš ty schody u papírnictví), tak tam v patře je obchůdek se spodním prádlem (pyžama a ostatní) paní se jmenu Blanka Klinkovská, a má výběr, snaží se, i objedná konkrétní druh... tam možná teď jako těhule, by ses domluvila a určo něco vybrala nejlépe.... jinak už asi nevím... :-| když tak dej pak vědět, jak jsi dopadla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?