Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
picasso: taky jsem je pořád odkládala, ale přece jen se bereme v dubnu, tak musím zabrat, je to za rohem. :-D verisek: to máš fakt dobré, mě to taky baví, můžu se jen zeptat kolik máte zhruba stránek? Ať vím, jestli to přeháním nebo ne. :-D
Odpovědět
My se asi pojedem fotit až po obědě, ať moc hosti nečekají a ke kávičce právě dostanou ty noviny.
Odpovědět
verisek.s: ty máš svatbu na jiním místě než je radnice a lešná, že? Byla jsi už na matrice? Nedělala vám paní žádné problémy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky u nás to taky vypukne příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: kde budete mit obrad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chci vdávat venku, takže pokud vinou čtení tady na diskuzi nedostanu rozum tak to budeme mít u nás v trnkovém sadu. Komplet všechno. Ale obřad nechceme kolem oběda, až v 15 hodin. Takže všichni pozvaní budou čekat pečené prase, pífo, kofolu a slivovicu :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to at ti to vsechno vyjde, taky jsme to chteli delat venku, ale vzali jsme ohled na starsi pribuzenstvo :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příbuzenstvo ví že jsem šílená, dřív jsme měli "horší" variantu takže tohle berou všichni jako celkem fajn. I když babička trvá na polívce s knedlíčkama, ale holt už jsem stará nevěsta tak to bude podle mě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e a odkud vubec jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlíme v Tlumačově
Odpovědět
pep.e: ahoj, vítám tě, to budeš mít super venku, ale doufám, že nám dubnovým nevěstám bude už teplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: stránek máme cca 25 :-) ral: ano, my máme obřad i hostinu v Trnavě, na matriku nemusím, jen zavolám tamní paní starostce a ta nás tam oddá :-) Všechny formality za nás vyřizuje paní z penzionu :-) :-) pep.e: taky tě vítám :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte :) tak mám za sebou první zkoušky šatů.. a mazec :) mám teď trošku gulášek v hlavě... Ale naštěstí jsou více méně zatím skroto všechny dobré, všechny sedí... Holky, co všecko do těch svatebních novin dáváte? Taky bych je chtěla, ale nějak nevím co tam dát... Dala bych tam asi něco z dětství, něco o našich znameních, nějaké ftípky svatební a manželské.. a co dál? Poraďte... Btw-je tu někdo, kdo bude mít svatbu v kostele v Luhačovicích? a chodí teď na ponaučení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě otázka... co prstýnky? Už máte vybrané? Je tu někdo, kdo si bude nechat dělat na zakázku? Víte o nějakém dobrém zlatnictví za rozumné ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) My máme v novinách naše fotky z dětsví, program dne, menu svatební, vtipy o manželství, horoskopy, naše seznámení, fotky svateb v rodině (babičky, rodiče), různé vtipné články o manžeství, nějaké události k našemu datu ale v předešlých letech, svatební tombolu, kterou budeme večer vyhlašovat :-) Na prstýnky se chystáme na Vánoce, moc si chválí zlatnictví Pechanec na obchodním ve Zlíně ve 4. etáži myslím :-) Vykupují tam i velice výhodně staré zlato, takže cena prstýnků se potom o dost sníží ;-) tinulkaaa: no tak honem fotečky do albíčka :-) :-)
Odpovědět
tinulkaaa: já tam ještě do těch novin dávám jakoby představení svědků, proč jsme si je vybrali a představení družiček. Jinak si zkus na google zadat svatební noviny a tam určitě najdeš inspiraci. :-) Jinak souhlasím s verisek, taky asi půjdeme na prstýnky k Pechancovi, strašně si ho chválili :-)
Odpovědět
Tak super holky, chtěla jsem si zamluvit dneska termín ve vizovicích na zámku, na 23. dubna, ale prý budou velikonoce v pondělí, tak neoddávají, takže týden před nebo po. Sakráááá a já mám všechno už zamluvené :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl tak to ni nezavidim. ja radsi jako prvni zajistovala obrad nez budu vse domlouvat protoze vse rusit a zadavat znovu se mi nechtelo. tak at ti to dobre dopadne vikend po uz te oddaji? vzdyt to je zase 1.kvetna v nedeli, to uz jim nevadi? tak proc jim vadi zrovna velikonoce?? :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: tak to je smůla. Proto já jsem ráda, že nemusím nikde nic domlouvat, vše udělají za mě :-) Ten venkovní obřad má něco do sebe :-) Ale neboj, všechno domluvíš a bude to ještě lepší, než to mělo být. Třeba toho 23. bude škaredě a pršet, tak proto ti to osud tak zamíchal :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
picasso: já bych to samozřejmě taky tak udělala, jenže ve vizovicích se zamlouvají obřady až 1.listopadu, takže já jsem byla nedočkavá, tak jsem všechno zamluvila a bác, smůla, jdu to posouvat o týden dál. Nevím, proč to tak mají, že zrovna velikonoce jim vadí. verisek: děkuju, s tím počasím máš třeba pravdu. :-) :-) tak mi držte pěsti, ať se mi to podaří všechno přehodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, držím všechny co mám :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, díky za tipy... no u nás je to složitější :D svědkyni jsem si vybrat musela a padla jasná volba kamarádky, ale nemám co bych k ní třeba napsala proč jsem si ji vybrala :D a svatbu rodičů a prarodičů tam dávat nemůžu, pač z naší strany jsou porozvádění :D takže to by asi byla provokace... navíc mojeho rodiče se na to nedívají zrovna pěkně, že pocházím z tak porozváděné rodiny, takže by nebylo dobré jim to pořád připomínat :D Jinak Picasso k tomu focení, taky právě uvažuju, protože máme obřad v kostele v Luha a hostinu v sálu ve Vlachové Lhotě... jenže máme obřad až o půl jedné, v jednu zkončíme, nevím jeslti jít ještě fotit někam na kolonádu, nebo na přehradu, nebo jak a až pak jíst..... Taky se rozhodujem, jestli mít dvě jídla a raut, nebo jen hlavní jídlo, a pak raut s teplými prvky (řízečky a tak) protože se na oběd dostenem nejdřív ve dvě... pak kolem páté druhé jídlo mi přijde zbytečné, a pak ještě raut... jak to máte vy? Gutgirl:držím pěsti... no ještě ti zbývá změnit místo obřadu...abys zachovala termín...
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: no prave ze v restauraci co nam bude varit nam sama rikala, ze doporucuje jen lehky obed, protoze pak nikdo nechce dort a vicemene se vyhazuje a to mi prijde zbytecny, takze budeme mit lehky obed, zadny predkrmy zakrmy, jen polevku a platek masa s bramborem a pak dort. a vecer raut s oblozenymyi misami a rizky zadne pozdejsi jidlo atd. obrad mame v 11 tak si rikam ze v 1 nejdyl bude obed a pak ten raut kolem 6hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se zatím nerozhodli jestli dort mít budeme :D Ale taky jsme se právě bavili s kuchařem, co nám bude vařit, a říkal že druhé jídlo je zbytečné, kor když máme tak pozdě obřad... Uvažuju spíš, že bysme udělali nějaký lehký gulášek nebo tak pro svatebčany ještě před obřadem, jen tak na stojáka, at nám neumřou hlady... Nebo aspon chlebíčky... pak oběd (to bude klasika polévka a svíčková) a pak až navečer ten raut... ten se pak dá zobat celý večer, navíc tam budou zákusky, brambůrky... druhé jídlo mi fakt přijde zbytečné, zbytečně se to vyhazuje...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi budeme chystat pro svatebcany snidani, ze se to vsechno u nas sejde a pak se pojede na obrad
Odpovědět
tinulkaaa: no taky pocházíme z porozváděných rodin (pěkný příklad nám davájí :-D ) takže jsem to tam taky nedávala. Termín jsem teda změnila na 30.4. a místo obřadu nechávám. Jinak na hostině večer bude gulášek, když bude mít někdo chuť a raut. To by snad mělo večer stačit. Oběd máme naplánovaný na půl druhé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky z porozváděné rodiny, ale fotky tam dává, pro srandu :-) :-) Tatínek má už 3. manželku a mamka 2. manžela - mám 4 nevlastní sourozence :-D :-D Ale všichni se stýkáme, i moje "maminky" a všichni budou na svatbě, vztahy máme super :-) S tím jídlem: My ráno budeme mít pohoštění u nás, klobásy, chlebíčky, koláčky atd..., obřad máme na 12, takže oběd dáme na 13:30 a potom se pojedeme fotit. Druhé jídlo mít nebudeme, pak už jen raut s obloženými mísami, řízečky, křidýlka, stehýnka, grilované selátko :-) Myslím, že to bude bohatě stačit, kor v tom vedru (snad bude!) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek-tak to ti závidím... u nás je to složité. Babička (z mamčiné strany) je rozvedená a je sama, děda-její bývalý manžel má novou manželku a ta se s babičkou nemusí. Taťka s mamkou jsou rozvedení a taťka má novou manželku a ta se s mamkou sice nikdy neviděla-ale nemá mamku ráda... Nevlastní taťka a bývalý partner mé mamky má novou přítelkyni, mladou kočenu, a ta se nemůže vystát s mojí mamkou, a mamka má nového přítele. Bude to divoké, sama jsem zvědavá jak to dopadne :( S tím jídlem právě nevím, ale asi to taky tak uděláme.. že uděláme občerstvení před obřadem, hlavní jídlo a pak teplý-studený raut... No nedovedu si stejně představit, jak se k nám před barák nasáčkuje 60 lidí a budou čekat na nevěstu, cpát se a hodovat... uvažuju že bych na tuto příležitost zamluvila hospodu (bydlíme hned vedle) ale přijde mi to blbé... Jak to budete řešit? sejdete se všichni v baráku nevěsty a pak se pojede?
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyy jo holky,vidím, že jsme značně pozadu, vy už máte naplánované i takovédle věci jako je občerstvení před obřadem...já si pořád říkám, že máme hodně času, zatím máme jen zaplacenou zálohu na hostinu, domluvený obřad a fotografku a já mám vybrané a zaplacenou zálohu na šaťule...budu muset zamakat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmmartinka: Marti, my se známe, ne???? Téééda, to je náhodička :-D :-D :-D Taky svatbička jo? x-) x-) tinulkaaa: no já i přítel jsme z paneláku....jeho část rodiny se sejde u něj a já budu u babičky na baráku. Tam se sejde zase naše část rodiny a počkáme, jak ženich dorazí. Pak se autobusem přesunou svatebčani na obřad a hostinu a my přijedeme autama :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?