Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jak co :-) přijde mi, že spousta věcí chybí... teď se hraju se jmenovkama... ještě jsem neviděla ušitá srdíčka, ale už jsou. A nevím, jestli zvládnu pro všechny ty vývazky, protože keramika teď není... takže takové ty drbky... Konečně se ozvali skrz dorty, tak objednávku evidují. Kytky zamluvené, tak uvidíme, jak se jim to povede. A mám mega radost z těch šperků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak to se nedivím....tady teď hledám nějaké šperky a boty pro svědkyni. Určitě to všechno bude oki a dopadne to na jedničku. Kde ti pečou dort? Já byl minulý týden za paní co nám peče a zjistila jsem,že zná mou babičku :-) Jak budeš mít udělané jmenovky? Já neustále nad nima přemýšlím....teď mě napadlo,že bych je zase předělala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor dorty budu mít z Medoksu - Všemina, klasika medovník... dozdobí to jejich cukrářka. Jmenovky dám do alba, ať to nemusím popisovat. Budou jednoduché, inspirace Ferrero Rocher, jen bez Ferrera :-) chtěla jsem to původně na ty srdíčka, ale nepřišla jsem nato, jak - nápis na mašli se mi moc nelíbí... Já se těším na foto z tvé svatby - ty knoflíky budou luxusní! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no já jak jsi mluvila o těch srdíčkách tak bych to šlo udělat i takhle http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... jen místo love by bylo jméno...já jsem chtěla napečené perníčky a ozdobené se jmény...ale teď přemýšlím nad velkým marcipánovým knoflíkem a dírkou bych provlékla stuhu s kartičkou se jménem,ale nevím...jsem nějaká nerozhodná :-( hoď to tam,jsem na ty jmenovky zvědavá :-) Jinak hned bych s tebou měnila...zdá se mi,že to máme až za moc dlouho... jsem moc zvědavá na ty vaše fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo, to se mi líbí, jenže já se s tím tak nevyhraju... :-D Pro náš počet lidí by to byla sebevražda a navíc skrz shodná jména tam musím mít i příjmení... ;-) Jsem pro marcipánové knoflíky! Perníky má kde kdo, i když ve tvaru knoflíku asi nikdo, takže i tak by to šlo... Neboj, to uteče, ani se nenaděješ... pořád jsem nic neřešila, jen měla zamluvené to nejdůležitější a teď nevim, co bych dřív dělala a je to za pár... Navíc se k něčemu dostanu vždycky až večer. Jmenovky nebudou žádné de extra, jdu nato. ;-)
Odpovědět
@petrajavor to je možné, odjížděla s kamarádkou celkem brzo, kolem deváté, a jeli do otrok, tak možná jo :-) Jinak @marefa moc děkuji. Bylo to super. Všechno vyšlo. Spousta lidí pozitivně překvapila. A počasí bylo taky krásné. Sice trochu horko, ale tak dalo se :-) Jinak se přidávám, všem zářijovým nevěstám přeji hodně štěstíčka, krásný vstup do manželství, a povedený ten den. Určitě se pár věcí nevydaří, ale hlavu si s tím nelámejte. Já to taky nedělala a bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no moje teta je cukrářka a právě by mi perníky upekla,taky marcipánové knoflíky by mi snad taky udělala :-) jinak ty srdce jsou super,ale je fakt že pro víc lidí by to byla sebevražda....šup,šup sem s jmenovkami zvědavá....jinak já už mám všechno zařízeno a hotovo,teda teď dodělávám poslední dekorace.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor takže tak :-D neměla jsem doma bonbonieru pro konečný efekt, ale myslím, že to bude ok. Jo a jestli sháníš šperky, zkus mrknout i do e-shopu Jablonexu...
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak s bonboniérou to bude super :-) jojo juknu se...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak nebude to nijak přepychové, ale jednoduché, čisté... o to jde - vzhledem k celku si myslím to bude akorát... ;-) Jsi dobrá, že už máš hotovo, já pořád čekám, co na mě kde ještě vyskočí... dodělat, dořešit, zařídit a tak... :-) Ještě nemáme domluvené jídlo a nevím, jestli mi zařídí ubrousky, nebo budu muset sama... ráda bych Duni, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak jestli chceš Duni tak jdi do Duhové ještěrky v Otrokovicích,teď jsem viděla nový katalog co Janči došel a jsou v nich úžasné ubrousku...moc bych se nespoléhala na to,že ti je zajistí oni a že budou takové jaké si přeješ...jinak to,že na mě něco vyskočí čekám taky,ale to asi každá....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor dík za tip, i když vybráno mám... ale jsou to děsné pálky zato, když by to bral podnikatel na sebe, tak by to bylo lepší. Po kusu to kupovat nebudu, protože 7 až 10 Kč za kus je dost, to vyjde balení líp.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marefa no já je mám už koupené,ale když jsem včera viděla ty nové vzorky měla jsem nutkán si koupit nové :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak, šatičky jsou doma, nehtiky taky udelane. Dneska už jen nachystat sal, rozvezt zakusky a hlavne pohlidat pocasi:-) Ale zajimave je, ze nejsem vubec nervozni:-)
Odpovědět
@motomischel tak budu držet pěstičky aby to vše dopadlo dobře. A to počasí bude určo super. A neboj já taky nebyla nervózní, a celou sobotu jsem se jen smála. Někdy to tak je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no ja doufam, ze mi to zitra vydrzi:-) A dekuju, snad to vyjde;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel ať je zítra všechno ok a hezky si váš den užíjte :-)
Odpovědět
holky tak my asi až 2012 do toho praštíme :-D , to téma už tu je někde?
Odpovědět
Profilova fotka
@monchoisy jo to téma je tady http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n... jinak pročti tuhle diskuzi...holky mají dobré nápady,kontakty a vůbec postřehy ze zařizování ;-)
Odpovědět
sháním kontakt na nějakou pěknou restauraci.
Odpovědět
Na focení chci Mlýnkovi a asi si u nich nechám poradit i kam jít na šaty.
Odpovědět
na šaty jsem na zlínsku byla jen v bonetce a dost mně to tedy odradilo, tak jak tu již někdo psal, šaty staré a né moc čisté a nechat si zprostředkovat ušití se mi fakt nechce, co když mi šaty nebudou sedět, nebo mezitím objevím něco lepšího. nejsem zrovna konfekční velikost a musím vyzkoušet co mi sedí. raděj si připlatím, ale chci se cítit dobře
Odpovědět
já jsem měla svatební šaty z Bonetky a maximální spokojenost-šaty byly čisté a voňavé,prostě nádherné,to stejné u ženicha.
Odpovědět
Mně to tam ale přišlo takové stísněné a ne moc čisté. taky ty materiály a střihy šatů mi přišly trochu jako ve výprodeji. možná, že za tebe bývali lepší, ale to co je tam ted, to rozhodně na svatbu nechci. Asi jsou tam šaty laciné, ale na tom šetřit nebudu. A šaty co jsem zkoušela, fakt čisté nebyly.
Odpovědět
@vineckobile tak to mě mrzí,že jsi tam nepochodila.Já jsem spokojená,a šaty jsem si rezervovala min.rok na podzim a letos v březnu se vdávala.Mně se totiž nelíbí ty dnešní moderní střihy některých svateb.šatů,já jsem pro klasiku.Však mrkni na moje svat.šaty na fotkách ve fotobloku.Jinak jsem byla moc nadšená,že jsem si pár měsíců po svatbě ty svat.šaty mohla koupit.
Odpovědět
asi máme každá jinou představu o svatebních šatech.
Odpovědět
taky se chci přidat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel grauluju k svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Také gratuluji! Počasí vyšlo přímo letně, takže paráda! :-)
Odpovědět
@motomischel Gratuluji, mávaly jsme na sebe před hradem z auta do auta, doufám žes to teda byla ty, kdo před náma odjížděl :) Já jela ve stříbrné Audi Q7 s fialkovou výzdobou a kloboukem na autě ;-) Počasí nám teda vyšlo parádně, viď!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?