Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Záleží, co si představuje, jestli šaty potom nevyužije a chtěla by dlouhé, tak je asi lepší půjčit... krátké se dají využít asi líp. Jinak je hezký obchod se společenskou módou na Školní, z tama má šaty mamka, mají pobočku v UH a když není velikost ve Zl, tak není problém dovézt z UH. My pro drůžici sehnali šaty v Promod (jinak máme svědky chlapy, takže starost odpadá).
Odpovědět
@petrajavor to máš pravdu. my jsme měly u svozílku to štěstí, že to, že jsou to ty pravé jsme řekly hned u druhých zkoušených, ale klidně by Katka vybrala další troje
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee no to já jsem si neřekla,ale v hlavě mi stále leží a dumám nad tím....tak uvidíme.... @marefa díky...budeme muset jít hledat....no chtěla by krátké...jestli se využijí dál bude to fajn,jestli ne tak neva...to hledán bude úmorné...ach jo
Odpovědět
@slunicko333 jj, souhlasím s tebou, ale já jsem s těmi svými od nich naprosto spokojená :) a ženich má od nich krásný oblek na míru (oblek, vestička, kravata) za 3.500,- takže jsme vlastně spokojení oba ;)
Odpovědět
@binary, u oškery jsou poměrně drazí, jen na kytici pro nevěstu mi paní řekla o 1000Kč víc než ve floristy. Z floristy jsem měla kytici přesně podle představ - doporučuji!! Známe v Blue rose tak dlouho přešívali šaty, že si nakonec 10 dní před svatbou musela vybrat úplně jiné :-|
Odpovědět
@ral uff, tak spokojenost nevěsty se šatami je snad to nejdůležitější ze všech svatebních věcí... vždyť je v nich celý den... tak to je docela dobrodružství - 10 dní před svatbou nemít šaty ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už máme po svatbě a čekáme netrpělivě na profi fotky :-) Teď jsem vyřizovala doklady (mimochodem hrůůůza) a 7.8. vyrážíme na svatební cestu na Zakynthos :-) Už se moooc těším :-)
Odpovědět
@verisek.s Na Zakynthosu jsme byli loni, užíjte si to...:) Já po svatbě 11.6. doteď nemám vyřešené všechny změny v dokladech, bankách apod.:)
Odpovědět
@verisek.s A tobě už tak brzy vystavili nový OP? Jak to dlouho trvá?
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Veru vaše fotky co jsem viděla na fcb jsou opravdu krásné...byla jsi krásná nevěsta...
Odpovědět
Ahoj holky, já vám ty vaše starosti závidím, uteče to jak voda a my teď už jen s nostalgií koukáme na video a fotky. Jako by to bylo tak dááávno. :-D :-D V pátek jedeme na dovču, tak snad nám počasí bude přát. :-) @verisek.s taky jsem viděla fotky na fb a opravdu krásné, moc vám to slušelo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @gutgirl Holky, děkuju moc!!! @slunicko333 Kdepak, já jsem chtěla jet na občanku s tím papírkem, co k tomu dávají, ale na ten do ciziny nesmíš, nepustí tě. A pokud máš starý pas, tak na ten můžeš cestovat ještě 3 měsíce po sňatku. Já ho ale měla prošlý....nestihnou mi udělat OP (30 dní), ani pas (20 dní), (řidičák trvá cca taky 20 dní), takže jsem si musela dělat blesk pas na půl roku za 1500,- Kč. Šílenost, ale co jiného mi zbývá....A v bance a tak taky zatím žádné změny nemám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky nevíte prosím, kde se dají ve Zlíně koupit perleťové korálky na vývazky v barvě bordó? Byla jsem zatím jen na Prioru v galanterii a na Školní v těch potřebách pro kutily a tam je neměli a nedokázali mi ani poradit, kde jinde by se to dalo sehnat :( Chtěla jsem už začít s vývazky a bohužel mi to zůstalo stát na tomhle:(
Odpovědět
@motomischel asi ti úplně přesně neporadím... ale třeba se to někomu může hodit, nad McDonaldem na náměstí je obchod s různým dekorativním a dárkovým zbožím a prodávají tam i věci na svatbu (ne sice nějak moc, ale něco se tam dá koupit), např. okvětní lístky, stuhy, svíčky, ubrousky, kytičky, i figurky na dort... V Perle jsem třeba viděla barevné vlásenky, taky tu byl na to nějaký dotaz nedávno... Jinak potom objednat v nějakém svatebním e-shopu, pokud nikde v ZL neseženeš.
Odpovědět
@motomischel ahojka, já zatím jsem našla v šechno v obchůdku na vodní. Nevím jestli se ta ulice tak jmenuje. Je to obchod pro umělce, nebo jak, mají tam snad všechno. Jak je adam a eva, spodní prádlo, tak ta ulice nad tím, a nějak v půlce. Nebo taky skusit perlu, a nebo ještě jak je kvítková, tak tam je obchod se vším možným pro šití, tak třeba tam. Prakticky naproti Bowlingu. Snad jsem ti nějak pomohla :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx ta ulice je Zarámí, to jen pro upřesnění, podle toho jak to popisuješ... no jo vzpomínám si že tam nějaký takový výtvarnický obchod je, nikdy jsem se tam nezastavila... to je výborný tip, to bude potřeba prozkoumat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 @nikolenkaxxx Holky díky moc! Jsem truhlík, hlavně že do toho obchůdku na Zarámí chodímm každou chvilku na výtvarné potřeby a teď jsem na něho úplně zapomněla:-) A ta galanterka na Kvítkové se mi zdálo, že je zrušená, tak když už půjdu na Zarámí, tak se stavím kdyžtak i na Kvítkové. A z netu jsem už objednávala a z těch stránek odkud jsem brala už je měli vyprodané:-/ Tak díky moc za tipy!
Odpovědět
@motomischel v pohodě :-) Holky, jak to vidíte? Budete úplně celou svatbu ve svatebních šatech, anebo si pořizujete i nějaké ty lehčí šatky na večer něco jako tzv. popůlnoční?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 tak my máme velkou svatbu...ale každopádně bych se nepřevlékala...přece jen svatební šaty na sobě budu mít jen jednou....ale řekla bych,že je to na každém
Odpovědět
já měla svatbu v březnu,kdy bylo chladno,měli jsme malou svatbu a já v šatech strávila jen 7hodin,takže jsem si žádné jiné šaty k svatbě už nepořizovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Jelikož doma nemám žádné společenské šaty, tak si chci koupit, abych měla do rezervy a popřípadě, kdybych to už nemohla ve svatebních vydržet, tak bych se převlekla, ale když to půjde, tak budu celý večer ve svatebních. A když už si budu nějaké pořizovat, tak spíš nějaké slušnější letní šatky, žádnou plesovou róbu;-)
Odpovědět
@motomischel vidím to podobně, aby je mohla pak využít příp. i v létě...Ještě ovšem nějaké přiměřené najít, zatím po obchůdkách ve ZL ani inspirace :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 No právě:-/ Dívala jsem se už i v Polsku a nic:-( Všude jsou buď vyloženě sváteční, nebo u vjetnamců takové jakési obyčejné, tak maximálně do zahrádky:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 @motomischel holky kdybyste něco našly dejte vědět,musím najít něco pro svědkyni,navíc ve větší velikosti a je to boj.... Jinak přesně za týden nám dojdou oznámení :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@slunicko333 jenže tam se to nedá zkusit a to je na houby,jelikož ona v šatech půjde poprvé až na naši svatbu....
Odpovědět
@petrajavor no je mi to jasné, tonoucí se stébla chytá ;-) nevím už kde hledat, něco mi tu do očka padlo, ale tady to jde v pohodě vyměnit nebo vrátit, zkušenost mám dobrou, kdysi jsem něco vracela a penízky přišly zpět v pohodě... tak snad že by si nechala něco ušít, aspoň jí to perfektně padne, když se nedá nic sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 jenže vůbec nevíme jaký střih....to je ten problém,no budeme muset hledat...fakt sem si nemyslela že to bude má noční můra...
Odpovědět
Zdravím pár týdnů jsem se tu nedostala, spousta jiné práce... ;-) Všem co už jsou vdané paní přeju ať jsou v manželství spokojené! My už máme i boty pro ženicha a kostýmek pro mamču, domluvenou kapelu a hostinu na Spoláku v Otrokovicích, tak doufám, že to tam bude fajn. Chtěli jsme velký parket a ubytování a takových možností moc není... Akorát teda si musím vymyslet výzdobu na stoly, tu tam nedělají, tož budu muset najít inspiraci a něco vytvořit... Šaty na převlečení můj salon nabízí k svatebním šatům zdarma, tak jsem toho využila, mám je v albu ;-) Převlíkat se asi budu, ty šaty jsou nádherné a fakt mi sluší :) Úplně náhodou jsem si koupila ještě jedny botičky na menším podpatku ve výprodeji posledních kusů v Deichmannu, páskované podpatek 5,5cm, což by mohlo být fajn na přezutí z těch 12cm :-) Vlasy mi udělá kadeřnice ke které chodím už dýl, doufám že to bude fajn, má salon nad Halkou Adamovou, teda kousek vedle v 1. patře. Kosmetiku ještě nevím a na nehty zajdu tam, kam chodí mamča. Kupila jsem si na slevomatu vzhledem k počasí poukaz na solárko, tak bych asi měla začít chodit, nebo jak dlouho předem se to chodí? Byla jsem v solárku párkrát, naposledy před 15 lety :-D
Odpovědět
Jo oznámení jsme přátelům rozdali na salsa party kam chodíme a poštou je budu posílat tento týden. Tady ve Zlíně se nejezdí s koláčema před svatbou? Jsem původně z Ostravy a tam je tento zvyk už dlouho, ale tady to lidi co jsem se ptala neznají, tož nevím... A zítra snad domluvím dort, mám tip na nějakou šikulku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?