Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa to asi ano,ale já mám na tyhle věci raději osobní kontakt....navíc je i jednodušší domluva...
Odpovědět
@petrajavor přesně tak vdané paní už nemají čas nám psát anebo jsou možná někde na líbánkách... jinak u mě oznamka rozdána, svatební dort už také konečně má svou finální podobu, jaký bude... oblečení máme všechno... teď mě čeká velká věc - květiny na svatbu a výzdoba stolů, s čímž si hlavu lámu ;-) ale aspoň ve své kytce mám jasno, doufám... a holky co zlínští dodavatelé? jak jste spokojeny, jaké jsou dojmy z jednání a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no tak my budeme mít oznámení za cca 14dní.... :-) jinak dodavatelé super...tento týden se chystám na poslední kalkulaci na květiny a výzdobu,jinak vlastně mám skoro hotovo...teď dotahuju detaily (teda když nepočítám oblečení)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To je fakt, že jedny z největších pisatelek už mají jiné starosti:-) U nás je toho teď hodně nově vyřízwného, což jsem ráda, protože už jsem začínala mít pocit, že trochu zaostáváme:-) Objednali jsme oznámení, minulý týden přišlo a hned v sobotu jsme ho na taťkové padesátce rozdali. Objednali jsme dort, ale v zápětí nám ho cukrářka zrušila, tak teď domlouváme u jiné. Dali jsme si už zálohu na hostinu. Domluvila jsem si kadřnici, vizážistku a nehtařku (jen tak mimochodem sestřenku od Veriska.s a je moc šikovná!). A už jsem objednala a už mi i došly dekorace na hostinu z netu. Koupila jsem si spodní prádlo pod šaty. A dali jsme ženichovi zpravit oblek. No a už mě víc nenapadá:-) Ale myslím, že už toho je i tak dost, na to že jsem poslední dobou pořád v práci:-))) Jo a to Polsko doporučuju, kdyžtak přímo jeden salon, který jsem tu už myslím psala. Jsou tam fakt super prodavačky, které umí poradit (i když polsky:-)) a jsou ochotné a když si tam taťka kupoval oblek i s vestou, košili, kravatu a boty, tak platil 3400,-, což si myslím, že je dobrá cena;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel ty si akční,to jo...já to beru tak nějak postupně takže kolotoč to bude jen tenhle týden :-) na oznámka se hrozně těším :-) @marefa jo teď mě napadlo,jestli jedete na oblek do Polska tak Menbru tam mají prodejnu,tak botky můžeš koupit i tam nebo se tam aspoň mrknout....
Odpovědět
@petrajavor a kde budeš mít kytky? já plánuju Halku Adamovou...
Odpovědět
@motomischel tak si teď budeme muset vystačit v omezeném počtu nevěst... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 od Duhové ještěrky z Otrokovic....Janča je moc šikovná a udělá i výzdobu na stoly :-) Jinak já jsem tady asi letos poslední kdo se vdává :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor postrašilo mě to, že mi v práci řekli, že v srpnu budu ještě víc v práci než teď, tak jsem to chtěla nadehnat a nakonec budu mít ještě víc volna, tak mám aspoň teď trochu vís času a klidu:-) @slunicko333 Tam se chci jít taky zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj....už jsem tady dlouho nebyla, ale už se to blíží a já začínám být lehce hysterická že nic nemám:) ani prstýnky, boty a tak,..mám ujen šaty a hospodu :-D ...a to je do svatby 16 dní..uklidněte mě někdo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel jo to chápu,já naštěstí pracuju jen 14 dní v měsíci takže to pak doháním jako teď v týdnu volna :-) Dneska jdu zkoušet ke Svozílkům šaty tak jsem zvědavá.....zvlášť kolik mi toho nabídnout v mé velikosti @binary no vidím,že vy všechny budete vdaná a já ještě notnou chvíli svobodná,do listopadu daleko....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :) taky se dočkáš! ;-) jinak u Svozílku pecka, mám velká prsa |-| hodně..a jinak jsem jak ramínko vycgrtlá :-D a našli i na mě :-D jinak máte někdo zkušenosti z Oškerou? (zahradnictví) jak je na tom cenově a tak? a taky sháním obchod-nejlíp větname :-D s pánskou obuví na svatbu-světliu. máme světlý oblek a mám pocit že budu muset jet opět nakupovat do polska, neb nevím, kde to tady budou mít
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@binary no já jsem malinká a boubelatá,ale objednala jsem se a napsala jsem svou velikost,odepsali,že objednávat se nemusím,tak si myslím,že mi budou mít co nabídnout....jinak co se týče obleku a botek pro drahého kupujeme asi u Bandi,jelikož drahá řekl,že ho má až do konce života...no na jednu stranu mám pocit,že je to za dlouho a těším se a na druhou si říkám,že to nestihnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor můj v tom nikam chodit už nebude, kromě do rakvě, a to je snad takyna dlouho :-D oblek máme z Polska se vším všudy (košile, vesta, sako, kalhoty, regata a tak) za 2800 a do bot víc jak 500 nedám:) já sama budu mít obyč bílé baleríny z New Yorkeru :) nehrotím to, a buď v klidu, jestli to stihnu za 16 dní já, tak každý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@binary to je asi fakt...tak nás čekají nějaké oslavy a snad i dvě svatby,možná tři (jsme první svatba v rodině tak čekáme co drahého sestra,moje sestra a můj bratr) takže ho drahý využije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor díky za info, i když Menbur asi fakt padá, v mé velikosti jsem zkoušla a byly mi botky malé, ale třeba by jiný typ boty sedl, tak pokud se dá na ně narazit v Polsku, tak uvidím... ;-) Užij si zkoušení šatiček a třeba něco vybereš, i když já myslela, že budeš mít šaty ušité... A neboj, uteče to jako voda a budeš taky vdaná - pak ti budeme závidět, že to máš před sebou! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde se ve Zlíně kupují vlásenky? potřebuju zelené
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no uvidíme....jinak zkoušela jsem šaty kdybych náhodou našla ty pravé,jedny jsou krásné,ale půjčovné je 8.900 a ušití mě výjde levněji navíc na nich bylo dost krajky a ta se nehodí ke knoflíčkům....
Odpovědět
@petrajavor jestli jsi vybírala u Svozílků tak ty ceny jsou takovéto, děsivé, mé šatky jsou za 7 900 Kč, no co už, ale zase sedí naprosto perfektně a kupodivu ani není třeba úprava délky vzhledem k mé menší výšce, což je zázrak, že jsem takové sehnala a prostě sedí úplně tip top... a tenhle salon je zase ověřený a zvedený... takže úspora bude muset být na jiných svatebních položkách :-p
Odpovědět
@binary no nevím přesně, ale svého času býval specializovaný kadeřnický obchod v ABS centru (kousek od Svitu), myslím, že ten obchod by tam měl být stále... snad pořídíš...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no jenže mě jedny sedly,ale prostě je to moc krajkové co s knoflíkama nevypadá dobře....jinak můžu říct,že celkem fajn přístup....
Odpovědět
@petrajavor tak zkus ještě mrknout k Arabele, ta mě ze všech 4 salonů co jsem navštívila vyhovovala celkovým přístupem nejlíp, ale bohužel samotné šatky vyšly nejlépe právě u Svozílků, takže jsem se k ní už nevrátila... no a šaty nevěsty jsou dost významná věc a hlavně nepřehlédnutelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 tak vím co bych chtěla...ale nikde jsem to nenašla....takže se asi zase vrátím k tomu ušití.....jinak přístup byl fajn,šaty taky,ale nic nebylo takové že bych řekla že jo to jsou ony...
Odpovědět
@petrajavor jo jo to znám, když jsem obíhala salony, zkoušela a pořád jsem z ničeho nebyla paf...
Odpovědět
@petrajavor Ahoj, a nezkousela jsi Blue rose na druhem segmentu?? Kdyby ti nesedly, tak ti je nechaji usit na miru a pujci ti je za normalni cenu (ja z tama mam saty o hodne levneji nez od Svozilku a to jsou v cene i boty, bolerko a paraplicko). A taky super pristup
Odpovědět
Profilova fotka
@rheza to jsem nezkoušela.....šaty jsem už vybrala....ale moc díky
Odpovědět
@rheza já třeba v blue rose byla ale absolutně pro mě tam nic nebylo a šatky co by připadaly v úvahu na mou menší postavu, tak byly střihově jako tak z období před 7 lety, hodně použité... jediné co se mi líbily tak zkoušela nevěsta, která musela mít aspoň výšku 175 cm... Jinak salon Arabela - tam také nechají ušít, pokud nevěsta chce, půjčovné mají kolem 5 - 6 000 Kč, což je přijatelné oproti Svozílkům...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co společenské šaty? Ty řešíte jak? Moje svědkyně nikdy v šatech nechodila,ale na naši svatbu by jedny chtěla,ale kde sehnat šaty ve větší velikosti?
Odpovědět
:-D holky byla jsem minulý týden vybírat ve zlíně se sestřenicí, jsem z čech a taky jsme si daly kolečko po salonech a jediné kde jsme byly spokojené bylo u svozílků. úroveň šatů naprosto nesrovnatelná a pokud je cena cca o 1500kč vyšší, tak je to zanedbatelné proti tomu, co se ve zlíně nabízí jinde. Vdávala jsem se tento měsíc a věřte mi, že takové ty obyčejné šaty, které tady řešíte kvůli ceně se poznají a pak hlavně na fotkách je vidět ten rozdíl. u svozílků jsme vybraly san patrick coimbra, nádherně tvarují postavu a jsou vcelku nenáročné.
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee cena je jedna věc,ale myslím si,že když si zkoušíš šaty tak bys měla říct jo to jsou ony...což se mi nestalo...jedny jsou krásné a perfektně sednou,ale nejsem to já....krásné,ale neměla jsem v nich ten pocit....cena je ten druhý pohled na věc....šaty,fotograf a prstýnky jsou věci na kterých se šetřit nemá,teda dle mě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?