Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx tož v klidu,jak se to vezme,svatbu se tajili před světem,rodičům jsme to oznámili 2týdny před svatbou,sestře jsem to napsala smskou den před svatbou,a v práci se to dozvěděli 2dny před svatbou,ale mysleli si,že je to vtip,takže až v den svatby už to měli jako tutovku.Původně jsme chtěli mít jen svědky,ale nakonec nás bylo 11lidí,a svat.hostinu jsme domlouvali až týden před svatbou v té pizerrii.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Myslim, ze pokud mate utratu kolem 15 000,-Kc tak kolem tech 800 je to v pohode.Ja jsem se ptala manzela, protoze jsem si nebyla jista.My jsme teda nakonec nechali 4 500,- Kc tips.Byli jsme moc spokojeni a radi jsme ty penize za takovy servis nechali...:-)
Odpovědět
Holky chci se zeptat, paní Komárková Vám, vytiskla vstupenky do Zámku?Nebo do Zoo a u brány jen ukážete že máte vstupenku do Zoo.
Odpovědět
@meghi ano paní komárková nám při schůzce vytiskla všechny vstupenky, 40 je v ceně obřadu, a zbytek si můžeš dokoupit, jedna navíc stojí 50kč. tyto vstupenky rozdáme svatebčanům, kteří je pak dají na pokladně kde jim je vymění za lístek pro průchod turniketem. nerozlišuje se vstupné do zoo a zámku, na lešné je to jedno a totéž :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá, konečně mám oblečeného ženicha:-) Dneska jsem s našima byla v Polsku a koupila jsem mu 2 košile a kravatu, takže už má konečně vše. A dali nám i 10% slevu:-) Akorát jsem trnula, jestli mu budou, když to kupuju bez něho a naštěstí byly jak šité na míru:-) A naši si taky skvěle nakoupili, kdybych je potkala tak oblečené, tak je ani nepoznám:-)
Odpovědět
@motomischel My jsme ženicha oblékli celého v Polsku a moc mu to pasovalo!!!
Odpovědět
Ahoj holky, prosím o radu! Moje čerstvá tchyně se nechala inspirovat naší svatbou a bude se v září vdávat. Je jí už 56 let a svatbu chce mít pěknou, ale hodně levnou. Poprosila mě proto, jestli bych ji neudělala účes a líčení. No a tím mě úplně vyděsila, protože nic takového neumím, nemám na to líčidla ani hřebeny... prostě nic. Navíc nechci, aby to bylo na mě, když bude vypadat blbě (ona přece jen starší ženská se líčí mnohem obtížněj než mladá, nemluvě o tom, že já se nemaluju vůbec, takže to neumím ani na sobě). Tak jsem vymyslela, že jí dám svatební účes a líčení jako svatební dar a hotovo ]-( Tak vás chci poprosit, jestli nevíte ve Zlíně o nějaké šikovné kadeřnici/kosmetičce nejlépe v jedné osobě, která by přijela k ní domů a tam ji zušlechtila. Podotýkám, že co se týče účesu, tak by šlo jen o vyfoukání, žádný složitý svatební drdol. Větší práce bude spíš s tím malováním... Prosím poraďte :-|
Odpovědět
@e_panda Ahoj já mám domluvené líčení a účes ve Studiu V na Jižních svazích, sice nepřijedou ke mě domů protože bydlím hned vedle ale já přijdu tam, hlavně je to tam při jednom, tady jsou jejich stránky http://www.studio-v.cz/aktualne
Odpovědět
Profilova fotka
@meghi Je to vstupenka do zámku na obřad, ale zároveň vstupenka do zoo jako takové. Takže hosté se po obřadu klidně můžou jít podívat po zoo. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já sice nejsem ze Zlína ale ráda bych si tam půjčila šaty..... nějak si pořád nemůžu vybrat ty pravé .... :( Máte nějaké typy kde je to nejlepší za příznivou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
@cooke tak nejčastěji se chodí ke Svozílkům nebo do Otrokovic do Bonetky....
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Ženichmá taky oblek z Polska a babičky šatky taky :-) Nakupuje se tam parádně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@cooke Kroměříž Juliana je taky fajn:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym a kde to tam je?
Odpovědět
@cooke Určitě bych doporučila svatební salón Dany Svozílkové
Odpovědět
@petrajavor Ahoj,Moravská 3232, Kroměříž nebo mrkni na jejich stránky svatbyjuliana.cz Kámoška má právě z Juliany, já měla z Hradiště svatebnistudio-mystique.cz A byla jsem spokojená moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym jo děkuju,já se juknu :-)
Odpovědět
Holky, tak přemýšlím, co dát rodičům jako dárek, poděkování... Maminky dostávají květiny, ale co přece chudáci tatínci...? Taky si zaslouží odměnu za vychování... :-) Myslím, že jsme asi toto téma ještě neprobíraly, nebo ano??? Nad tím teď dumám... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 My dáváme maminkám květiny a pak ještě necháváme dělat dorty s nápisem "za dceru" a "za syna". Jinak nic. Stejne chlapi si u nás na dárečky nepotrpí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Dámy, máte zkušenost se salonem Mystique v UH? ráda ybch si tam zajela vyzkoušet šaty ale nenašla jsem žádné reference na tento salon.
Odpovědět
Profilova fotka
Holkám co se dneska vdávají přeji krásný svatební den :-)
Odpovědět
@petrajavor dneska na to mají kráááásné počasí :-) Jinak se také přidávám a přeju úžasný svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 My dávali tatínkům flašku vína, kde byly naše jména, datum a děkuji za dceru nebo syna. Protože dort se většinou dává mamkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, tak co je u vás nového? Jak pokračují přípravy? Holkám, které měly teď svatbu gratuluju a doufám, že vám to vyšlo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel ahojky...tady to celkem umřelo co se holky vdaly...jinak mě čeká v úterý zkoušení šatů,tak snad konečně nějaké vyberu,tento týden jdeme na oznámení,matriku a pro oblek....tak se nám to hromadí....a co ty,jak jste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... také gratuluji všem, které už jsou paní! ;-) Nám se to taky hromadí, jen oblek zatím není, oznámko je už na druhé reklamaci, ženichův prstýnek je malinko větší, ale to vše se dá zatím řešit :-D Matriku bych ráda vyřešila tento týden, tak uvidím. @petrajavor díky za odkaz na botky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa nemáš zač jinak jste na tom podobně...kde budete kupovat oblek? My jdeme na matriku ve středu,dneska to nestíhám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor já jsem minulý týden volala na matriku ve ZL , abych se domluvila mimo úřední hodiny, ale mám si ještě zavolat ve středu, tak uvidím... ;-) Na oblek se chystáme do Polska, když nevyberem, tak zkusíme Bandi Vamos, Ševčíka, Blažka atd. Můj oblek po svatbě moc nevyužije, takže za něj dát majlant nechceme, ale když mu bude slušet, tak kdekoliv a klidně i dráž, hlavně, aby se cítil dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no my asi taky tvolíme Bandi o víkendu asi zajedeme do Ostravy a já si nakoupím i pár věcí v Ikei :-) jinak co se týká těch botiček,koupím si asi bílé balerínky a pokreslím si je sama nebo poprosím Janču z Duhové ještěrky...paní z USA mi neposlala cenu bot a mám strach,že by to do svatby nepřišlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jojo, mi kreslily na tenisky naši psici holky z fler a byla jsem nadšená, takže určitě by se někdo šikovný našel i na fleru... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?