Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak zlehka jo :-) ale mooooc se těším :-D
Odpovědět
@lenkaxxx to se určitě těš, ten den uteče jak voda, ani nebudeš mít čas přemýšlet, jestli něco není špatně. A určitě dopadne všechno dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxxx Botičky žůůůůžovní!!! Držím pěstičky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s děkuju Veru :-) @gutgirl to si taky myslím, že si to užiju a nepomyslím na to řešit nějaké nedokonalosti, od toho tam budou jiníííí :-D
Odpovědět
@lenkaxxx přesně, vy se musíte s ženichem zaobírat svým štěstím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak věřím, že mluvíš z vlastní zkušenosti... :-D
Odpovědět
@lenkaxxx to si piš :-D pár věcí se na svatbě nepovedlo, ale ten den jsem to neřešila, bylo mi to jedno a po svatbě jsme se tomu zasmáli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak to má být.. :-D
Odpovědět
Všem sobotním nevěstám přeju hodně štěstí, ať se to všechno vydaří dle představ a už se těším na fotečky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl děkuju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju, ať vám to všechno vyjde a hlavně, ať se umoudří počasí;-)
Odpovědět
@lenkaxxx Už vrcholí přípravy? :-) Dneska se to vyprší a pak bude krásně. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevím, jak jinak to vyjádřit, ale bylo to dokonalé.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla by tedy některá z vás zájem o boudoir focení u manželů Mlýnkových? Někdy koncem července až začátem srpna? Musí se to asi měsíc dopředu objednávat. Chtěla jsem ukecat sestru, ale nepodařilo se mi. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Já nad tím pořád uvažuju, Verunce jsem říkala, ale chtěla jsem to jako dárek pro novomanžela, ale svatba je už 16.7., takže to nestíhám :-(
Odpovědět
@capaja1 to budeme na dovči. :-|
Odpovědět
@capaja1 já bych šla, ale mé proporce jsou dost otřesné. Kolik za to chcou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Ale kuš, co mám říkat já, bakulín! :-D Stojí to 2900,-, v ceně je vizážista a hairstylista + 15 fotek na CD.
Odpovědět
@capaja1 no to zrovna není málo, plus si musíš pořídit nějaké slušné spodní prádlo. Hm
Odpovědět
@nikolenkaxxx ehm, proporce bych neřešila, i když je to u mě hrůza :-D ale říkám si, když si mě ten můj vzal, tak se mu musím líbit taková jaká jsem :-) :-) myslím, že Mlýnkovi dokážou zázraky, určitě by to za to stálo. :-) @lenkaxxx blahopřeju, přeju hodně štěstí a pak nahoď nějaké fotečky. x-)
Odpovědět
@gutgirl no vidíš, že je řešíš, ale máš pravdu každý člověk je krásný. A jak říkáš tvůj tě chce, což je důležité, můj mě taky zatím chce. A já už jsem se rozhodla, jdu do toho, bude to super zážitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl děkuji za přání.. ;-) dala jsem tam zatím dvě fotečky, jen ochutnávka od fotografa..jinak budou až za 14 dní..už se těším.. :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx řeším, jako každá ženská :-D :-D asi do toho taky půjdu, jen pořád někde hledám tu odvahu :-D @lenkaxxx jéé, to jsem si nevšimla, paráda, krásná nevěsta, nádherné šaty. x-)
Odpovědět
@lenkaxxx hezká ochutnávka:) Také jsme se 11/6 fotili na přehradě, jako vy:)
Odpovědět
@lenkaxxx překrásné šatičky, odkud jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym a kdy jste tam byli..? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 děkuji... ;-) jsou z Nuance z Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl děkuji 8-)
Odpovědět
@lenkaxxx Nějak tak o půl třetí tipuju...čas jsem ten den nestíhala vnímat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym tak to jste tam byli před náma..:-) no po nás tam přijížděla taky nějaká nevěsta na focení..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?