Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Promiň, spletla jsem si uživatele, ale už mi to nejde smazat. :-S :-)
Odpovědět
@eulanie ženicha jsem ráno poslala chystat se ke svědkovi, já jsem byla doma, kolem desáté se k nám začali sjíždět hosté, ženich přijel taky, poděkoval rodičům a šel mi předat kytku. Pak jsme jeli všichni společně.
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie My to budeme mít tak, že já se budu strojit doma (v bytě, kde bydlím s přítelem) a můj u rodičů, což je jen několik baráků vedle. Naši bydlí asi 25km daleko a nechce se mi jet až tam a pak tam tahat ještě i ženicha, aby si mě vyzvedl. U našich se sejde půlka rodiny, která bydlí tam a já budu muset při zdobení sama sebe ještě chystat něco asi pro 15 lidí, kteí zase bydlí na této straně. Pak všechny vypakujem a můj si pro mě přijde do našeho bytu, kde se sejdou i rodiče. Bude to sice komplikovane, ale věřim tomu, že se to zvladne;-) Akorat ja jsem si říkala, že abych s tím neměla moc chystání a hlavně pak úklidu, tak že udělám na ranní pohoštění jen studené mísy a naše mamka pořád vymýšlí guláš:-) I když mi tu bude pomáhat kámoška, tak představa, že tu je hromada talířů a ten bordel z toho, mě nahani husi kůži:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz? Jak řešíte svatbu finančně? Nám hostinu platí rodiče, ale věci okolo jsme si s přítelem řekli, že si zaplatíme sami, ale zatím mám poct, že jedinný kdo na ni šetří jsem já, a že mojeho to zatím vůbec nijak netrápí:-(
Odpovědět
@motomischel guláš nééé, nejde tak ani o talíře, ale je tu možnost, že se někdo pokape a to není asi zrovna příjemné. My měli sekanou s chlebem a frgály, každý si vzal na co měl chuť. Možná to chce, abyste si o tom promluvili, rozdělit výdaje, my jsme to nějak neřešili, vždycky jsem něco zaplatila já, potom on. Tak jsme se prostřídali. Já myslím, že chlapy ta svatba celkově nějak netrápí, ale když mu něco naznačíš, tak to třeba pochopí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my bydlíme taky s přítelem společnš v Otrokovicích ve 3+1. Sejít se u nás celá rodina je nepředstavitelné, nehledě na našeho hafana, který zabere půlku bytu :-D Maminka bydlí v Praze, celá naše rodina ve Zlíně, přítelovi rodiče bydlí naproti přes cestu a celá jejich rodina Pohořelice, Napajedla. Takže naše situace bude vypadat tak, že ženich spí doma u rodičů, já tady u nás s maminkou. Ráno jdu tady ke kadeřnici, pak jedu dál k vizážistce a beru to do Zlína do domku babičky, kde se sejde celá naše rodina :-) Ženichova rodina přijede k jeho rodičům (u nich bude guláš) a tady na ně bude čekat autobus, který je přiveze k mojí babičce za naší rodinou. Ženich s rodiči přijede autem. Vyzvedne si mě, naše rodina se přisadí do busu a my každý svým autem pojedeme za nimi na místo činu :-) :-) U babičky budeme mít hlavně ovoce a obložené mísy, koláčky, frgály, jednohubky, chlebíčky, ty objednám dopředu v Rybeně, s tím se fakt dělat nebudeme :-) A jinak s výdaji atd...vše si platíme sami, rodiče co nám budou chtít dát, tak nám dají na hostině, víme, že dostaneme cca půlku nákladů. Jinak platíme spravedlivě každý něco, přítele to baví moc, teď jsme nakupovali tombolu, balili do pytlíků, byla sranda, takže já naštěstí mám štěstí, že ho to taky chytlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to máš výhodu, můj mi zatím pomohl zamotat tak 10 listecku tomboly, jinak mi teda zatim moc nepomaha:-( A bohuzel ani financne:-/ Ale asi s nim udelam kratky proces:-))) Jinak s tim autobusem to mame taky tak. Vyzvedne naši rodinu a pak pribere mojeho rodinu tady ve Zline
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 To nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít řízky a chlebíčky + svatební koláčky a cukroví, budeme u mamky ve 2+1, takže tam by ani nebylo kde sednout a dát si guláš. Jinak věci okolo svatby si zatím platíme s přítelem sami ve společných pěněz, co máme dané stranou na zvláštní příležitosti a hostinu jsme si taky chtěli platit sami, ale moji rodiče křičí, že to chtějí platit oni, takže tohle zatím nemáme ujednané.
Odpovědět
Děkuji vám holky za radu ohledně cukrářky. Už jsem s jednou domluvená. Vůbec nevím jaký bude, ale je mi to už šumák. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kde si necháváte vázat svatební kytky? Mám dilema Floristy nebo Halka Adamová? Koho vybrat? Nejlépe odhlasovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... @slunicko333 jestli vybíráš mezi dvěma a obě jsou dle tvého výběru dobré, tak si hoďte mincí ;-) :-) osobně znám spíš kytky od Floristy, ale to neznamená, že kytky od Halky by měly být horší...
Odpovědět
Článek se načítá
buď koruna nebo kalkulace od obou by možná rozhodla... Floristy znám z několika narozeninových kytek, co jsem tam nechávala vázat, ale to už je dávno a přijde mi, že i personál se lehce přeměnil... - tenkrát jsem spokojena byla velmi..... a Halku znám jen dle těch úžasných dekorací za výkladem obchodu ale i v obchodu.... ;-) no tak vážky jsou nakloněny... :-)
Odpovědět
jednoznačně Halka :-) :-) koukni ke mě do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co Arangia? :-D Je to čistě o vkusu každého a myslím, že dle obrázku nebo návrhu právě tihle jmenovaní uvážou... pak už je to jen o té ceně, o sympatiích s personálem, o osobních zkušenostech, atd., atd. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ještě doporučovali zahradnictví u Oškery ;-) Ale sama s nima zkušenost nemám
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, no dneska jsem konečně uzavřela kapitolu oznámení aspon z části teda, ještě musím přidělat pozvánky ke svatební tabuli a na večerní řádění :D jinak příští víkend jdeme řešit prstýnky kvítka konečně už to chci odškrkávat nebo chytám nervy že nic nemáme hotové :( Jinak co se týče peněz tak jsme se tak nějak domluvili že jediné co budeme platit jsou prstýnky a kytky (to by měl platit ženich tak to tak bude i u nás) a zbytek se nemám prý starat oznámení řeší moje máti jako že tisk, a cukroví řeší tchýně a moje mamka a jinak to jde tak jaksi kolem mě :( ještě oblek a košili a boty pro mojeho tak to zaplatíme asi sami teda určitě sami :) co se týče kapeli a hostiny to má v režii můj táta takže taky netuším :D ono u nás se řeklo (nebo spíš mamka řekla) že když se vdávala ona, o nic než šaty a oblek se nestarala, jen ji bylo řečeno kdy co a kde mají vyzvednout tak to tak praktikuje i s náma :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela kytku od Duhove Jesterky z Otrokovic...presne podle mych predstav....super....mam ji v albu. :-) Ale je pravda, ze je to o vkusu.Ja jsem si presne rekla, co si predstavuji.Nechtela jsem nic z katalogu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka mela z Floristy a byla velmi spokojena, kyticku mela opravdu krasnou...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaki měla jsi překrásnou kytičku... Duhová Ještěrka je v Otr. kde? Mají i web? Díky za info! ;-) @eulanie U nás je to obdobné, o část se staráme my, o část rodiče a já sama jsem zvědavá, jak to bude ve finále :-D ale naštěstí máme ve většině zatím jasno. Jinak nám v kostele postavili lešení, tak jsem zvědavá, zda to budeme nějak řešit, nebo se budeme brát pod lešením... nevypadá to teda nic moc... 8-(
Odpovědět
Mně paní u Oškery řekla předběžnou sumu o 1000Kč vyšší než ve Floristy. Jinak se taky rozhoduju mezi Halkou a Floristou, ale zatím to vidím spíš na Floristy, paní tam byla strašně příjemná a ochotná!
Odpovědět
no jak tak vidím holky, je to hodně pestré a různorodé... asi budeme muse dále hlasovat :-) až vyrazím do nějakého květinářství, tak dám vědět, jak to dopadlo... :-) gutgirl - tak tvoje kytička, to je úplná originalita a nádhera, miluju fialovou... ani nikde na netu mě zatím nic tak neohromilo, jako tvoje kytička...
Odpovědět
@slunicko333 jj, byla naprosto úžasná...já jsem až do poslední chvíle nevěděla co budu mít za kytku, zařizovala to svědkyně a zařídila velice dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaki chci se zeptat kdo ti pekl dort? teď jak se posunuje svatba mám pocit,že nic nestihnu...už jsme ji posunuli o 4 měsíce a teď to vypadá že budeme muset ještě o jeden..jen hledám kdo nás v listopadu oddá... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ahoj... to je s oddávajícími takový problém? A místo už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa oddávající mají 30.12. dovolenou...v Km (chtěli jsme to na Octárně) oddávají jen jednu prosincovou sobotu...u nás oddávají skoro každou,jen obřadní síň bude v rekonstrukci(ta bude na podzim,ale který měsíc musí město rozhodnout) a teď mě čekají ještě jednou Napajedla a když to nepůjde ani tam tak Zlín :-p no zábava,drahému to příjde vtipné,mě únavné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ajo, já si nevšimla vybraného data :-D a co kostel, tam svatbu nechcete? Třeba by byli faráři svolnější...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Dort nam pekla pani Hanova z Tlumacova...byl moc dobry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa okostele uvažujeme ale nevím co na to kněz... @misaki jo o ní mluvila Janča z Ještěrky...přemýšlím nad ní a pak nad cukrárnou v Napajedlích,díky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kdo vám peče koláčky a drobné cukroví?? Dneska jsem se dověděla, že paní co nám měla péct už nikdy nic neupeče :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?