Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr navíc jak znám svého drahého tak si nakonec vymyslí něco co budu shánět dalšího půl roku,jak to umí :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor já se tady taky chodím inspirovat. Už jsem "ukradla" flašku s vínem a tombolu :-D Kdo ví, čím to bude pokračovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr no já asi ukradnu něco od misaki má úžasně udělané obaly na mandličky..já zatím vykrádám nápady a doma je konzultuju s drahým.. :-D teď se pomalu díváme po nějaké restauraci,kde budeme moc mít vlastní výzdobu,nebude to daleko a nebudou chtít majlant,sem zvědavá co najdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo věciček na výzdobu je teď tolik, že z toho jde hlava kolem. Já brouzdám po netu už asi půlrok a každý den bych nejraději něco koupila. Ale mám to už zakázáno, protože v restauraci, kde budeme mít hostinu nám výzdobu udělají a prý se máme nechat překvapit... Jediné co víme, že to bude bordó/rudě červená a uprostřed nechceme takovou tu mačkavou látku, na které by se stejně všechno kácelo a rozlévalo. Tak doufám, že nebudu nepříjemně překvapená. Podle fotek co nám ukazovali by to mohlo být moc hezké, ale víš jak je to, tam se ti líbí motýlci, tam kamínky, tam perličky :-D Nejradši bych to tam měla všechno ale to už by se tam asi nevešlo jídlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr no ona mě svým albem dost inspirovala a tak jsem si říkala,že taky zkusím něco vyrobit (začnu teď,kdyby se to nepovedlo ať to můžeme koupit) :-) jinak výzdobu restaurace nám právě bude dělat paní z Duhové ještěrky spolu s květinami...je moc šikovná,tak strach nemám. ;-) ale jinak to úplně chápu,mě se líbí téměř všechno co se mi líbí a vdávat bych se musela tak 5x aby to bylo ve všech stylech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak uvažuju, jak ozdobím flašku s fínem pro ty rodiče... přemýšlím o malém kloboučku a závoji na hrdlo...Koupit se to asi nepůjde dát, tak zbude asi ruční výroba...ale z čeho? O závoj nemám strach, nějaká "hadra" se vždycky najde :-D ale klobouček...? Už jsem prohlížela i víčka od sprejů, to by mohlo mít jakž takž podobný tvar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jejda já nevím kde ale viděla jsem to někde na netu prodávat,jinak si myslím,že to půjde koupit i ve vinotéce,u nás mají různé trička a tak,tak by to objednali si myslím...jinak nápad je to hezký...na šatičky by byl krásný satén a závoj organza,co ten závoj jen nařasit,nalepit kamínky a nemusíš se patlat s kloboučkem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no skusím něco vymyslet a jestli se mi to povede, tak se pochlubím fotkou :-D Jinak neeeeee ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jako ja ted dostala super napad na menicka a jeste na kapesnicky "na slzicky dojeti" no jo na blbinky to jsem machr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Naštěstí máš spoustu času tak můžeš machrovat do alelůja :-D Já už to mám za pár... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jojo,vsechno vymyslim,pak to zkusim vytvorit...coz jak se znam nebude perfektni,tak poleti smer kos,tak se na vykaslu a zacnu stresovat az mesic pred svadbou... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No hlavně že to máš už tak hezky naplánované, jen co je pravda :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janauhr jo normálně teď sem tady vyčekovala fotografa z místa kde jsme měli dřív chalupu a kde mám milión vzpomínek,svatbu sice nefotil,ale den po ještě ve svatebním by nás vyfotit mohl :-) viděla jsem tady albíčko nevěsty (fotili se ve vodě,ona tam byla ve svatebních šate) krása a pak jsem zjistila,že je "vodní" focené až 2měsíce po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tý jo, to je taky hezký nápad, akorát pak nevím, jak si teda ty šaty prala. Já svoje sice kupuju, takže mi už zůstanou, ale při představě, že bych s nimi měla lézt do vody nevím nevím, fotečky ale musí být super, to věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jukni sem http://www.beremese.cz/fotoblog/balad... to jsou ty fotky a jsou vážně krásné,první sem nechápala jak pak šli na hostinu,kde mají stejné oblečení,až sem si přečetla,že se to fotilo...já si chci šaty taky kupovat,ale bez vody se obejdu...ale na kopcích a v lese by to nebylo špatné...já si asi toho samého chlapu vezmu víckrát abych ty svoje blbinky uskutečnila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jojo, do tohodle albumu jsem nahlídla už několikrát, že fakt krásné a sexy! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor díky za odkaz, sama bych to tu asi nenašla, jsem tu furt zelenáč :-D Fotky jsou to krásné to jo. Sice chudáci šaty, ale pokud jsou její ať si s tím dělá co chce, že? :-D Já je taky pak budu moct vyválet i v hnoji :-N Já se budu fotit asi jen v zámecké zahradě, hodinku, to by snad vyšlo na pár hezkých fotek. A pokud bude nálada později - myslím za týden, dva, či měsíc, tak klidně vlezu i do té vody :-D Fotky v přírodě se mi vždycky moc líbily! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 jojo to mi povídej jsem ji taky očumovala už několikrát...vůbec mě nenapadlo,že by se člověk fotil 2měsíce po svatbě ve svatebních šatech,ale vypadá to úžasně ;-) :-) @janauhr to víš,ty noční směny,člověk v klidu toho najde fůru...já sem to pročítala pořádně a ona psala,že je má koupené a po focení je dala profesionálně vyčistit,tak to na nich nejde poznat..psala že holkám klidně i ty šaty na focení půjčí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem také ze zlínského okresu, svatbu mám sice za více než rok, ale tak nějak sbírám informace, tipy atd. :-) :-) No prostě lepší dříve než později :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně teda tyhle fotky z vody přijdou až vulgární a moc se mi to albíčko nezamlouvá. Naši fotografové Mlýnkovi se fotili před svatbou taky ve vodě a fotky jsou úplně o něčem jiném......
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak nevím jak holky ale já jiné foto ve vodě neviděla,tyhle se mi líbí,protože jsou jiné a myslím si,že je to hezké...mají jiné zážitky a vzpomínky. Navíc to mají jako bonus k těm svatebním fotečkám. Ale je to asi tím,že každému se líbí něco jiného...myslím,že manželé Mlýnkovi nafotili krásné fotky u vody tady http://www.beremese.cz/fotoblog/rene0... Hlavně se mi líbí ten nápad,fotit svatební fotky nějakou dobu po,připomenout si ten den,další zážitky a fotky (navíc málo koho by napadlo,že jsou focené až po...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mlýnkovi se fotili přímo ve vodě, asi 14 dní před jejich svatbou. Bohužel, Verunčino albíčko je odsud smazané :-( Jinak tohle album, na které jsi dala link je mojí kamarádky a fotečky mají opravdu nádherné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady odkaz na video z focení, fotil je R. Chvíla :-) http://vimeo.com/16992973
Odpovědět
Profilova fotka
...přidám svou trošku k fotkám z vody - úplně první, které jsem viděla, byly od Kataríny Žitňanské z roku 2009 (má fotky v albu na facebooku, albíčko Danka a Marek 8.august 2009), a to se opravdu s albíčkem, na které je tu odkaz, srovnat nedá... ;-) :-) ale je to tak, každému se líbí něco jiného, nevím, kdo z fotografů s focením ve vodě začal, ale od Kataríny to bylo první album, které jsem viděla, pak už mě žádné tak neoslovilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila bych vám sem přímý odkaz na foto, ale nevím, jak dalece se to může a jestli by se vám to v rámci FB zobrazilo... navíc škoda, že už tohle album není na jejich webu, protože tam bylo třikrát tolik fotek a fakt jsem padla na zadek...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s to je skoda,ale jestli jejich "vodni" fotky jsou tak krasne jako ty co foti oni,tak to musi byt parada...jeste jsem od nich nevidela fotku co by se mi nelibla,nad vetsinou vzdycham...ty te tve kamaradky jsou fakt uzasne a jeste jedny ktere Verca a Peta fotili v poli jsou uzasne...oni maji neuveritelny talent :-) Ted jsme se divali na to video a rekla bych ze ty fotky jsou vic romanticke. Ono to bude asi i o tom vztahu tech dvou lidi a domluve,to co chces aby ta fotka zachytila a nac se budes divat za par let. Protoze si myslim,ze kdyz clovek neda fotky na net,ale ma je doma casem budou manzele jedini kdo se na ne diva a vzpomina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa ty fotky jsou krasne...rekla bych ze je to neco mezi tema co jsem sem dala ja a verisek.s,fakt parada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak jestli jsi to našla, ještě se mrkni i na album Rok 2010... tam jsou asi tři fotky, jak se ženich s nevěstou ráchají v blátě a vypadá to teda naprosto supr... i když museli být jak hovada, tak fotky paráda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa jo ja jsem se divala a fotky jsou super...jen bych asi do blata nesla...no ja mozna jo,ale drahou polovinu by asi klepla pepka :-D
Odpovědět
Ahojte holky! tento týden nám přišlo oznámení..takže další věc máme...začali jsme tento týden řešit prstýnky a to bude asi boj...ale už máme nejvyšší čas:-( tak a´t se vám holky daří!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?