Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my máme svatbu 9.7. a ještě nemám fotografa a nemůžu sehnat...neporadíte mi prosím? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Tak to je v pohodě, my až 10. 9. :-) Tak to máš štěstí :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@marcel_ka zkus Zdeňka Němce-je to kamarád, za 1 den focení svatby bere kolem 6 000
Odpovědět
@krtilda Jejda, taková hrubka! :-. Samozřejmě jsem chtěl napsat "... s panem Snížkem z Uherského Hradiště" :-)
Odpovědět
@marcel_ka Ahoj, máš stejný termín jako my :-) Kde to budete mít? My máme domluveného na focení pana Roberta Solanského z Kateřinic u Vsetína. Včera jsem mluvil s kameramanem z UH panem Snížkem a nabízel nám i focení (fotí dle info z netu jeho dcera - zapálená amatérka), tak kdyžtak ho zkuste kontaktovat.
Odpovědět
Moc vám všem děkuji za tipy! Včera jsem se progooglovala k Marianu Mrózkovi z Ostravy ... termínek má volný, tak jsme se rovnou domluvili :-) Už se těším, jeho fotky vypadají moc krásně. Ještě jednou moc díky všem za ochotu! ;-)
Odpovědět
@krtilda Ahojky, my to máme v Rotundě Květné zahrady v Kroměříži a hostinu v Otrokovicích...
Odpovědět
@motomischel My jsme taky měli původně 10.9., ale vzhledem k tomu, že zámek v KM se rozhodl rekonstruovat Rotundu v Květné a tu jsme fakt chtěli, tak jsme museli přehodit termín...
Odpovědět
@krtilda a kdepak máte obřad?
Odpovědět
@marcel_ka Já jsem měla stejný problém..začala jsem shánět v lednu a svatbu máme 11.6.a byl to problém, všichni už byli obsazení, ale pak jsem narazila na pana Kováče Miroslava...je na Jižňákách, byla jsem tam osobně a působí mile a cena je taky přijatelná...www.fotokovac.eu a tady na beremku jsem o něm četla, že byli nevěsty spokojené
Odpovědět
@marcel_ka My máme obřad na zámku ve Vizovicích.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všimly jste si, že už předtím zmiňovaný salon Anne v 51. budově už je zrušený? :-) Čím to asi bude? Že by tam nikdo nechodil? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@motomischel Jojo, taky jsem si všimla, že se vystěhovali. Asi ne jen tak měli šaty na podzim ve výprodeji za 3500,- Kč :-) :-)
Odpovědět
Říkala jsem si, jak dlouho jim to vydrží, když mají takovou pověst :-D
Odpovědět
@gutgirl Byla jsem tam jen jednou na mrknutí, ale ze všech salonů v ZL ten nejhorší pocit. Snad jen velký výběr zajímavých botků mě překvapil. Jinak salon Anne je ještě i na OD Prior, tomu se ta paní majitelka věnuje, ten ve Svitu prý byl jen tak, ale nechápu to, nechávat si něco bez dohledu, co pak dělá špatnou pověst stejnému jménu... :-|
Odpovědět
Holky, jinak jak se vám vede? Dlouho se tu nikdo neozýval... Co máte nového, pěkného, co vás překvapilo a tak...?Já jsem nejšťastnější, že mám šatičky už pár týdnů, to mi ale dalo to hledání uff... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, je fakt, ze jsem tam videla snad jednou jednoho zakaznika, jinak tam bylo porad prazdno. U me novinky zatim zadne, saticky jsou zamluvene a predevcirem mi volala pani z Bonetky, ze mi tam prisly cervene boticky co mi objednavala, tak se na ne musim jet juknout:-) A uz jsem zacala pomalu loupat orechy cukrarce na dort:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel no me jeden znamej rikal ze jsou pry prestehovani na jiznakach... ty mas boticky z bonetky?cekam,ze mi dojdou..pani rikala,ze snad kolem 20,moooc se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Aha, tak to nevim, jestli jsou přestěhovaní. Jj, shanela jsem cervene a pani mi rikala, ze ty co tam ma v bile jdou objednat i v cervene, tak ze mi je na zkousku zkusi vzit. Tak se tam asi zitra stavim omrknout je:-) A jinak dneska jedu nakouknout do Ikei, tak doufam, ze poridim a nakoupim aspon nejake dekorace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel no já viděla úžasné botičky na veletrhu v Olympii a ona mi je sehnala,tak se na ně hrozně těším...Tak v Ikei určitě něco najdeš,já naštěstí nic nekupuju,všechno mi půjčí a naaranžuje paní z Duhové ještěrky,váže krásné kytice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nakoupila vazicky a sklenicky na svicky a svicky a spoustu dalsich kravinek a jsem naprosto spokojena;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No ja jsem puvodne mela mit dekoraterku domluvenou od kamosky, ale za dekorovani a kytky mi rekla 10.000,- , coz se mi zda trosku dost na to, ze uz to mame stejne nejak vymyslene, tak jsem si rekla, ze kdyz si to nazdobime sami a nechame akorat uvazat kytky, tak to bude teda o dost levnejsi;-)
Odpovědět
@motomischel A kolik tak stojí botičky u paní v Bonetce? To teď mám velké dilema s výběrem s botičkama. Jedno je jasné, podpatek musí být 6 cm vysoký kvůli šatům, no a vlastně ještě jedno kritérium moje velikost nohy, která je daná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Covece to by me taky zajimalo:-) To jsem se ji jeste neptala, ale zitra tam jedu, tak se poptam a dam vedet;-)Ja mam taky dilema, protoze zatim nemuzu sehnat zadne, ktere by se mi libily:-(
Odpovědět
@motomischel Tak se těším na novinky zítra od tebe... Tak pokud je nemáš přímo objednané, tak cena je skoro jedno, pak se člověk rozhodne, až vyzkouší... :-) No mě už by se i líbily, ale zase ta cena byla děsivá a k tomu trošku deště a botičky budou tak akorát do popelnice... Nemusí být přímo kožené, ale trošku odolnější materiál... No jo asi moc požadavků na jedny botky... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám botečky z Bonetky. Konečně sem si někde vybrala. A můžu říct, že takové jsem původně vůbec nechtěla, ale až jsem je obula, tak jsem věděla, že ty chcu :-) A jejich cena byla 1150 Kč
Odpovědět
@smisekivuska a nemáš fotečku, aspoň na malinké mrknutí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem si objednávala botičky z ebay a padly jako ulité. Jsou teď dost oblíbené a má je většina nevěst, ale tady se prodávají za strašné sumy, z ebay je mám za 700,- Kč :-) MY jsme byli v Ikea včera, taky jsem si nakoupila svíčky a vázičky nechávám na příště, až bude nějaká akce :-) Jinak jsem byla v pátek na zkoušce účesu a pak jsem si frčela zkusit hned šaty, abych to viděla dohromady, vzala jsem si i botky, bižu, korunku a závoj, no paráda, byla jsem strašnmě spokojená. Jen fotečky mám tajně uložené, aby mi na ně ženich nepřišel ;-) ;-)
Odpovědět
@verisek.s A my ty tajné fotky vidět nemůžem? :-D
Odpovědět
@gutgirl Přidávám se také k těm zvědavým a zvídavým na fotečky od Verči ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?