Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie no a když vás bude do 30 lidí, tak Śtípský šenk se vám nelíbí? Mi teda jo, ale nevlezeme se 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie když na nějakou dostanu tip, tak dám vědět.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa děkuju za tip, v dubnu pojedu na zkoušku líčení, tak se tam zkusím zeptat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek Ahojky, nemohla bys mi, prosím, dát kontakt na tu paní z malenovic na ty dort? Taky někoho sháním a jsem přímo z malenovic. Moc děkuju. Volala jsem té paní z Machové, co prý peče výborné dort, ale už je bohužel zadaná. :-(
Odpovědět
@capaja1 Jedna paní z Halenkovic peče taky dobré dorty a má i album, nebo upeče podle obrázku...můžu sehnat číslo...
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k Jéé, to bys byla moc hodná. Myslela jsem, že půl roku dopředu je dlouhá doba, ale jak teď zjišťuju, plno cukrářek už je zabraných. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa asi možná ano ale vůbec nevím jak to tam je s obsluhou a tak, byla jsem tam asi 2x a i co jsem slyšela tak naprostá katastrofa :(
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie no, tak jak je to tam s obsluhou, to nevím... je fakt, že je to dlouho, co jsem tam byla já, ale moc se mi líbí interiér i to, že se dá udělat hostina venku. Ale reference na ně, co se týče oslav či svateb, neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa děkuji i tak za typ zkusíme to ještě probrat, říkám zatím je to u nás jen u variant :) tak uvidíme kde skončíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste sháněly boty? Já nemůžu sehnat nic, co by se mi líbilo a bojim se, že když to objednám z netu, že to nebude sedět :-( Nemáte některá tip, kde se dá něco sehnat, nebo kde jste si boty koupily a velikost sedla dobře?
Odpovědět
@smisekivuska Já si budu kupovat botky u paní, co prodává na ekofermu (myslím, že tak se to jmenuje), je to u autobusáku, taková ta "loď" ve druhém patře. Má tam levné botky a když chceš, tak ti je schopná udělat jakékoliv co tam má, v bílé barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Děkuju za radu, vůbec nevím, že tam něco je. Určitě mrknu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smisekivuska Taky jsem netušila, ale pak jsem tam jaksi zabrousila a super :-D
Odpovědět
Holky, pokud hledáte někoho, kdo peče dortíky, tak mám pro vás číslo je to paní Gajdošíková...
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k Ahojky, a odkud, prosím tě, je tato paní?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl A jak se tam, prosím tě, cenově ty botky pohybujou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, byla některá z Vás v sobotu v Přerově na Svatbě nanečisto? Já tam jela s tím, že od toho nic nečekám a taky se čekat nedalo. :-(
Odpovědět
@capaja1 Já co jsem se dívala tak kolem 600 Kč, to se mi zdá levné, oproti tomu, co prodávají kolikrát v obchodech.
Odpovědět
@eulanie Štípský šenk nedoporučuji, před pár lety jsem tam byla na praxi a už bych tam nevlezla! Ale nevím jestli tam není nový majitel...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byly s kamarádkou taky v Přerově a nebylo tam nic, přehlídka pěkná, ale to je tak vše. Chtělo by to uspořádat nějaký veletrh přímo ve Zlíně se zdejšími dodavateli a firmami na svatbu potřebnými. To by byla paráda.... Nechat si kytku dělat v Přerově.....nesmysl :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Přesně tak, akce byla určená pro nevěsty z Přerova, pro nás ze Zlína bezpředmětné. Mohlo by se něco takového konat ve Zlíně, ale ve větší míře, v tom Přerově vlastně nebylo skoro vůbec nic k vidění. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Přesně, jak píšeš. 'Škoda, že se ve Zlíně nic takového nechystá :-( Právě jsem chtěla jet i do Brna, ale myslím si, že to bude to samé....akce jen pro Brno. Třeba prstýnky a oznámení budiž, ale třeba kadeřnice, vizážistky, květiny atd...to je prostě potřeba zajistit ve Zlíně.
Odpovědět
@capaja1 paní je z Halenkovic u Napajedel
Odpovědět
Byla jsem na svatebním veletrhu v Pze a bylo to fajn. Na jednom místě je všechno, co je ke svatbě potřeba. Koupili jsme nějaké drobnosti na svatební stůl a já si vybrala bižu a podvazek i když jsem ho původně nechtěla. :-) A konečně jsme našli prstýnky, necháme si je trochu upravit dle svých představ, zítra jdeme k zlatníkovi ;-) My máme hostinu ve Štípském šenku, interiér je moc hezký, je to blízko Lešné a provozní byl vždy milý a vstřícný. Vzkazy typu ,,před pár lety jsem tam byla bla bla,, nejsou zrovna výstižné a pokud to nevíš jistě, tak to raději nepiš. My jsme si vybírali tak, že jsme si tam zprvu dali jídlo a pozorovali chod restaurace a chování obsluhy. Také jsme zkusili Restauraci Lešná, ale už to okolí, bylo to v létě, dívat se na auta a pak to jídlo bylo opravdu špatné. :-p
Odpovědět
@gutgirl Tam těch obchodů je více, prosím tě ve kterém? Jen tak jsem to rychle prolétla večer cestou z práce, ale botičky jsem tam neviděla :-|
Odpovědět
@zzvonecek Štípský šenk jsem měla taky ve výběru, líbí se mi, ale bohužel musíme vyřešit i ubytování pro "přespolní", a zde bychom se nevlezli, takže jsem od tohoto záměru musela upustit...
Odpovědět
Naprosto souhlasím s ideou svatebního "veletrhu" pro zlínsko... Bylo by to fajn. 8-) My byli v Brně a bylo to celkem přínosné - daly se domluvit dekorace, prstýnky, botičky... Zbytek samozřejmě je třeba zařizovat v blízkosti bydliště. Bylo to fajn hlavně kvůli slevám na oznámka (nejznámější firmy na netu) a dekorace, boty a šatky pro družičky (opět svatební e-shopy na netu). Takže ztráta času to nebyla... x-) Holčiny, můžete mi poradit někoho šikovného na cukroví a koláčky? A slyšela jsem, že některé nevěsty si záměrně nechávají péct polovinu u jedné a polovinu u jiné paní cukrářky...co vy na to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maajinkaa My tak taky pečeme. Maminka ženicha za jejich rodinu a moje babička za naši zařizují cukroví :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s Aha, aha, jakože půl zařizuje rodiny nevěsty a půl rodina ženicha, juj to jsem nevěděla. :-)
Odpovědět
@maajinkaa ano, aspoň tady na Moravě je to zvyklost, cukroví si obstará každá rodina pro ty své příbuzné (tedy ženich pro svoji rodinu a nevěsta pro tu svou)... ale je to zvyklost, myslím, když to někomu vyhovuje jinak a může mu to zjednodušit v něčem přípravu, nač se tak striktně držet něčeho, jen pro to, že se to tak dělá... no to je jen můj názor, něco takto dělám, protože máme mezi rodinou mou a ženicha větší vzdálenost, tak je to tomu třeba přizpůsobit prostě zjednodušit, no stress... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?