Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@capaja1 Ahojky my taky plánujeme svatbu v Lešné v červenci a taky nevím o tom, že by se zvedl poplatek. Co vím tak do 40 osob je to 4500Kč..tak nám je to víceméně jedno, jelikož máme 76 lidí, tak že budeme ten zbytek muset dopaltit.. :-|
Odpovědět
Ahojky, prosím poradíte mi některá nějakou dobrou kapelku na svatbu? Nějak nemůžeme žádnou dobrou a zároveň jestě volnou sehnat. Díky moc
Odpovědět
Ahojte..nemáte někdo už zkušenost s hostinou v Restauraci Lešná?...Jak je to tam cenově a co můžeme mít svého, atd...?
Odpovědět
@nicholees nenene...já to blbě napsala :-D myslela jsem jako Verunku, tzn. Mlynkových
Odpovědět
Ahoj holky, my máme taky svatbu na Lešné, a opravdu, zvyšovali tam poplatek, Dřív to bylo rozděleno podle počtu osob, myslím že do těch 40 to bylo za 3500,-a nad 40 4500,- Teď to jen sjednotili, 4500,- za obřad bez ohledu na počet svatebčanů... Meghi:.. nás bude cca 65 a to jsem se bála, že se tam ani nevlezeme, ale vás je dokonce 76:) Zkušenost s restaurací Lešná zatím úplně nemám, každopádně hostinu tam budeme mít v červnu..:) S cenou těžko zatím říct, ještě jsme si nevybírali jídlo ani raut, ale myslím, že to buce do cca 700,- na osobu, s tím, že si snad můžeme donést ovoce, samozřejmě zákusky...potom slané (brambůrky...) a myslím, víno určitě a myslím, že říkali, že i tvrdý alkohol... zatím jen vybíráš, nebo už máte zamluveno?
Odpovědět
Holky, jaká je tak přibližně cena za 1 kg drobného cukroví? :-N
Odpovědět
@rickym..Tak že když tu cenu sjednotili, tak když bude víc lidí, tak se nebude muset doplácet,nevíš?právě že nám volali z Lešné,ale číslo mají na přítele, a tomu se dovolat:-D..No my přemýšlíme nad Vyhlídkou( tam to máme zatím více méně zamluvené) a restaurací Lešná, akorát musím zjistit, jestli tam je jěště volno.Vyhlídka totiž vyjde celkem na dost peněz.A právě obřad máme v Lešné,tak by to bylo kousek :-)..
Odpovědět
capaja1: ahoj, už to tady holky psaly. Sjednotili poplatek na 4.500,- za 40 osob.Asi volali těm, kdo to má za pár ;-) Zas nevím, když máš více hostů, jestli si musí kupovat lístek do ZOO nebo jim dáš na kasu seznam lidí a ty jdou zadara. Na to se chceme taky zeptat, protože přijdou lidi i jen tak se podívat. Kolik stojí 1 kg cukroví nevím, spíš se to počítá za krabici, my máme za 1 000,- :-) Byli jsme se podívat na prstýnky, Lukáš Rýdl, má je moc hezké a když dáme zlato, vyjdou docela hezky. No těším se na ten svatební veletrh v sobotu))
Odpovědět
Ahoj holky, sorry, že vám sem lezu, jen jsem si chtěla nostalgicky zavzpomínat :-D Už to budou 2 roky po svatbě, je to mazec, jak ten čas letí... Jen menší příspěvěk: @meghi původně jsem přímo ze Štípy a restaurace Lešná teda nepatří přímo mezi mé TOP..Naposledy jsem tam byla loni v březnu, když babička slavila 80tiny a teda fakt mě to nenadchlo..Měli jsme nějakou kuřecí kapsu, bylo to hrozně mastné a šíleně moc přílohy (vařené brambory)..Jakoby chtěli zaplácnout talíř..Vím, že se tam docela často mění majitelé, tak třeba budete mít větší štěstí a třeba si na svatby dávají více záležet.. Ale abych pravdu řekla, na oběd bych tam jen tak nešla... Doufám, že jsem tě moc nezklamala! Všem vám přeju příjemné přípravy a hlavně svatbu podle představ! ;-) Kdyby vás něco zajímalo, tak ráda poradím..
Odpovědět
@elenore Nene nezklamala :-) Já tam ještě ani nikdy na jídlo nebyla,tak jsem se raději chtěla první poptat a informovat :-)..Přítel chce pořád tu Vyhlídku, ták vůbec nevím :-)...Nevíš náhodou jak se pohují ceny na hostině na osobu?Jako co je moc a co je tak jako normální.Já právě vůbec nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenhal Aha.. tak to jo.. a jde to, nevíš, objednat jen jednoho? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@elenore Ajoj. Já bych se chtěla jenom zeptat, jestli prstýnky nosíte furt a jak vypadají? Protože co v poslední době slyším, tak si dost nevěst stěžuje, že ho mají ani né půl roku a už jsou ošoupané, poškrábané,... jak kdyby to oba měli kdo ví kolik let. Tak by mě fakt zajímalo, jakou kvalitu mají Pechanci :-) Děkuju
Odpovědět
Článek se načítá
@elenore no na jedné svatbě jsem zde byla a bylo vše naprosto Ok, věnovali se dost, ale už je to fůra let zpět, a jestliže se majitelé mění tak i přístupy k zákazníkům nemusí zůstávat stejné... tenkrát jsme měli maximální spokojenost, vyšlo to tenkrát jako alternativa za Hotel Veliková, kde se změnili šéfové a zamluvené termíny na akce, jako by neexistovaly a slibovali termíny novým lidem... uff neměli to ti tehdejší budoucí manželé jednoduché, ale naštěstí sehnali nejblíže právě Lešnou... možná nezávazný průzkum v podobě oběda nebo večeře někdy, může napovědět...
Odpovědět
Profilova fotka
@elenore Ahojky, my se známe, aspoň od vidění stoprocentně, víc teda znám tchána :-D uloupila jsem Ti s dovolením (tedy spíš bez dovolení :-D ) fotky kostela do albíčka... jak krásné to tam je, když svítí sluníčko... ;-) A souhlasím s názorem na Lešnou, my původně měli zamluveno tam, ale rušili jsme to, vadila mi i ta fůra aut o víkendu a všude kolem parkoviště... jinak interiér se mi vcelku líbí.
Odpovědět
@smisekivuska , eleonore... a co Ateliér Böhmová ve Zlíně? máte někdo odsud prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
A my na Lešné naposled byli na oslavě vloni, oslav jsem tam zažila několik, záleží opravdu na majiteli, kdo to zrovna vede a taky na obsluze... Někdy to bylo fajn a jindy jsme se nedočkali ani vody... ale vše je o lidech... mi tam navíc vadily ty parkoviště všude kolem...
Odpovědět
@marefa jj to je pravda, zvláště jestli někdo má svatební termín v letní prázdniny, kdy je vyloženě sezóna na ZOO, tak tam všude moc autíček je, no to moc příjemné není při cestování a přesouvání se, ale vůbec třeba jen při posezení u restaurace venku...
Odpovědět
@meghi tak celkovou cenu na osobu fakt nevím, ale jinak ceny za jídlo jsou tam normální - myslím, že ta kapsa mohla být za cca 130 Kč, ale vůbec nevím, kolik si berou třeba za raut.. Takže v tomto neporadím..Jen je asi fakt dobré si tam zajít na oběd a udělat si obrázek... A jak píše @marefa tak o víkendech je tam fakt blááázinec.. Vím o čem mluvím, brigádovala jsem na parkovišti u Lešné a naši bydlí za jedním z těch parkovišť 8-) Myslíš Vyhlídku ve Zlíně? Tam jsem byla 1x na oběd a moc se mi tam líbilo - určitě víc než na Lešné. Ještě vím, že jsou dobré reference na restauraci Na rozcestí v Trnavě - tam jsme chtěli místo hostiny my, ale už měli plno. Je to tam zařízené i pro hodně lidí. @smisekivuska no prstýnek nosím jen já a opravdu dost, sundávám ho jen někdy do práce a myslím si, že ho mám docela pěkný..Je to ale i tím, že tam mám vyrytý vzorek, tak ty škrábance tak nevylézají..Manžel má úplně hladký a škrábance jsou na něm vidět docela dost.. Jinak s Pechancema jsme byli hrozně moc spokojení, vyšli nám vstříc - donesli jsme si obrázek, pořešili jsme své představy a přání, oni nám řekli svůj názor..Prostě se k nám fakt chovali jak se má prodávající k zákazníkovi chovat.. A navíc zlatník Pechanec je fakt šikovný chlap x-) @marefa počkej počkej, odkud se známe? Já tě teda nějak nemůžu poznat, navíc nemáš v albu žádnou fotku, podle které bych tě identifikovala :-D
Odpovědět
@slunicko333 tak to bohužel neporadím, s Bohmovou žádné zkušenosti nemám, ani nikdo v mém okolí...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no a taky není moc fajn, když ti lidi - jakože návštěvníci ZOO - vlezou do restauračky i přes mega ceduli "uzavřená společnost" a pak se diví, že jako jééé, tady nás neobslouží... :-D nad Böhmovou už jsem taky dumala...
Odpovědět
@nicholees To nevím...ale myslím, že mají jednotnou cenu a samostatně nefotí. Ale to by ses musela zeptat přímo Veroniky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elenore IP ;-)
Odpovědět
@elenore Nene já myslín Vyhlídku v Pozlovicích (Luhačovicích) u přehrady..
Odpovědět
Profilova fotka
@meghi Vyhlídka u Luhačovic - to je pohádka... ;-) Kdyby to nebylo tak z ruky... Zažila jsem tam firemní večírek a bylo to skvělé... prostorné, krásné okolí... fakt paráda.
Odpovědět
@meghi jo ty ses ptala, kolik by to mělo stát průměrně, jo? No pokud si dobře pamatuju, tak cca 500-600 Kč je dobrá cena, pokud nekecám :-D My jsme měli nakonec hostinu ve družstvě, protože nás bylo moc a nechtěli jsme se nikde mačkat, takže nás to vyšlo myslím na necelých 400 Kč.
Odpovědět
@maghi aha tak tam jsem nikdy nebyla.. ;-)
Odpovědět
@elenore :-) jojo ptala :-)..no právě na Vyhlídce to vychází prej na osobu cca 1000kč..tak právě nevím nás je 76 + ještě večer co přijdou..Ale zase co vím, tak si to tam každý chválil..
Odpovědět
@meghi no tak to si myslím, že je fakt hooodně peněz! Ta Trnava se ti nelíbí? Mě to docela mrzí, že nám to tenkrát nevyšlo..ale v JZD to bylo tak OK :-D Nás bylo cca 50 na oběd + cca 50 na večerní raut + asi 20 dětí do 5 let :-) mají stránky wéwéwé tečka na-rozcesti tečka cz
Odpovědět
Profilova fotka
@meghi Pokud můžu poradit, tak si radči připlaťte. Svatbu máš (snad) jen jednou za život a pak si vyčítat, že je špatná obsluha a lidi ti tam lozí a tak... Fakt bych raděj volila tam, kde je to osvědčené, i když dražší.... :-)
Odpovědět
@smisekivuska to máš určitě pravdu, že jít do osvědčeného je jistota, ale zas je pak rozdíl platit za hostinu 80 tisíc nebo 50 :-. A hlavně si myslím, že jsou i dobré - levnější restaurace..Ale samozřejmě záleží na každém, jaké má představy a možnosti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?