Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Jééjda, tak to mě mrzí :-( Mně naštěstí padly jako ulité. A jakou máš nožku a jaké číslo jsi si objednávala?
Odpovědět
@verisek.s většinou obuju 37, někdy se stane, že 38, ale i tak, jsou to botičky jak pro holčičku. Zatím jsem nic jiného nenašla, musím asi ještě chvíli počkat. :-| Jinak jsem objednávala UK 4,5 což měla být tak ta 7 a 1/2, takže fakt netuším, jaktože jsou tak malé, to je tak 36 maximálně. No ale lepší zpráva je, že se nám podařilo koupit boty pro ženicha, je těžké mu vyhovět, když se mu jen tak něco nelíbí, takže aspoň něco, uff. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes jsem s marefou byla pro ni vybrat šaty :), určitě se brzo pochlubí sama. A já si teda koupila nádhernou bižu přesně k mým šatům (tip pro ty z vás, co ještě nic nemáte - bižu ve Zlatém jabku tam má dost zajímavé slevy.. to co jsem si pořídila bylo původně za 1200, já mám za 520 a ještě je to stříbro, což je super!). No a taky jsem si předběžně domluvila kytku (samo u Floristy vedle Perly). Ještě jsem teda chtěla vybrat prstýnky, ale páč jsme zkoušely (já ne, marefa) snad tisíce šatů už jsem nestihla :)). S botkama počkám na jarní sezonu. Mám jasnou představu co chci, a v zelené v lednu fakt nic neseženu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prodloužit je asi chtít nebudu :( myslím si že je to zbytečné a muži se líbím s krátkými takže snad najdu nějakou kadeřnici co si s tím poradí i bez prodlužování :-D jinak tenhle týden se chystám na šaty tak snad nějaké vyberu :-D ani pořádně nevím kam jít, vím že je tady Svozílek, to je jasné, ale pak něco na svazích a ve svitu, můžete doporučit něco? :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Do Svitu nemá vůbec smysl chodit, katastrofa. V Otrokovicích je Bonetka (kousek od Sýpky), tam má paní moc pěkný salonek. Jinak Svozílkovi mají salony 2, na náměstí a na Sadové. Osobně bych tě poslala hned k nim, prošly jsme spoustu salonů, ale kvalitou se to se Svozílkama nedá absolutně srovnat :-)
Odpovědět
@eulanie určitě bych šla ke Svozílkům...mají salón i v Hradišti...byla jsem i v Bonetce v Otrokovicích, ale tam mě žádné šaty nenadchly...
Odpovědět
Profilova fotka
no podle netu mě zaujaly šaty v bluerose na svazích a u svozílka právě z netu nic moc :-( tak možná tyhle dva zkusím, jinak samozřejmě šaty od Maggie Sottero jsou luxusní na netu ale jsou jen v praze a možná v ostravě to nevím... ach jo to bude taky boj tohle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale Svozílky si nechám asi právě na konec jako jistotu, že tam už snad určitě něco vyberu když nikde jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Šaty od Maggie Sottero jsou nejblíž myslím v Litovli :-) Svozílci mají nádherné šaty, tam co si oblečeš, to sedí :-) Takže doporučuju nakonec a uvidíš, že už nebudeš chtít od nikud jinde :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice svatbu plánuju už asi od října, pomalu a postupně, ale sestra měla na přípravy pouhé 3 měsíce a zvládla to vše na jedničku s hvězdičkou. Klaplo jim naprosto všechno a vše měli dle představ. Takže u každého ty přípravy probíhají jinak. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se zeptat, kde je v Přerově ten svatební veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Do Svitu rozhodně nechoď, to je ztráta času. I když mám šaty nakonec z druhé ruky, tak je pravda, jak říká verisek.s, že u Svozílků to všechno úžasně sedí. Nemám nejštíhlejší postavu a říkala jsem si, jestli na mě vůbec něco bude a oblékla jsem téměř všechno a vypadalo to skvěle. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@capaja1 http://www.svatebniagent.cz/aktuality... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Pep.e už to práskla, byly jsme na šaty a já teda zamířilave Zlíně rovnou ke Svozílkům... v sobotu jsme se byli s přítelem mrknout v Olympii na svatebním dnu a tam jsem omrkla šaty z Madory a některé i vyzkoušela - jo, za tu prodejní cenu jsou to hezké šatičky, byla jsem kvalitou překvapená, lepší, než jsem čekala, takže kdo chcete šít, určitě Madoru zkuste. Paní milá, ochotná k čemukoliv, šatky hezké a za cenu půjčovného... No a u Svozílků... to teda... normálně mám velikost 38,40, šaty jsem zkoušela 34,36... Chtěla jsem bílé, budu mít šampaň... chtěla jsem závoj, vypadá to na závojík jen přes obličej... nakonec asi budeme mít takovou trošku retro svatbu :-D a i když se mi líbily i jiné, výběr padl na ty, které se staly láskou na první pohled a které snad ušili přímo pro mě - sedly, jako ulité... (zkoušla jsem je jako třetí a pak už to ani nemělo moc smysl) Fotek je dost, hodila jsem je na rajče, jsou pod heslem - kdo budete chtít mrknout, dejte echo a info pošlu do IP ;-) :-) Pepenko, děkuji, že jsi se mnou byla a fotila... :-) Jinak komu by se zdálo, že jsem byla zkoušet brzy, tak na říjen už tam něco zamluveno bylo a můžu být v klidu, že mi šaty nezkrátí, třeba kvůli svatbě, která bude dřív, než naše, atd. Taky už jsem rovnou koupila bižu v Jabku, taky jsem ušetřila ;-) A jinak, dnes byla moje kadeřnice ve VIP zprávách - česala na focení Elišku Bučkovou... no a s ní byl i snad můj vizážista na nalíčení... domluvila jsem se s kadeřnicí, že s ním zkusí zkoušku nějakého líčení zařídit před večírkem, na který jdeme, abych vyzkoušela, jak líčení bude sedět, držet, atd. a aby mě jako nemaloval jen tak nadarmo :-D a pak se rozhodnu jestli jo, nebo ne... A aby toho jako nebylo málo, tak naše cukrářka, na kterou jsme spoléhali, že napeče, jede zrovna v náš termín na dovolenou... nevadí, domluvili jsme další v pořadí - ještěže je jich vcelku dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak k té Olympii - celkově nic moc, obešli jsme to a pak se vydali po klasika obchodech, protože jediné, co nás zaujalo, byly prsteny ze Slovenska a ta Madora, jinak nic moc, spíš nic, než moc. :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa No tak honem posílej "kódy", ať se můžu pokochat šatičkama :-) :-) Jinak s tou velikostí jsme na tom stejně :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak honem, ať se můžeme pokochat šatičkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Info máte posláno v IP holky... ;-) @lenkaxxx Jinak jak jsem koukla do tvého alba, tak je fakt vidět, jak každému sedí naprosto něco jiného... hned ty první, myslím, že jsou to Dia, které ti fakt sluší, byly na mě naprosto příšerné :-D @verisek.s no, velikost, z toho jsem měla strach, jsem vysoká, takže i z té délky šatů... a slečna na mě mrkla a jakože velikost 34,36 - jsem se jí vysmála, jakože to fakt né, a ono nakonec jo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Tak já bych brala určitě Daniely. Deusto néé, ty mi připadají strašně housenkovské :-D Ale samozřejmě záleží, co se líbí Tobě. Za mě rozhodně Daniely ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s :-D ano, jsem si myslela, že se Ti budou líbit... mi se taky líbí... ale tak nějak Deusto - líp jsem se v nich cítila, prostě ten princeznovský styl mít nemusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak mně se na tobě ty deusto líbí, sedí ti nejvíc z těch, co máš na fotkách ;-) , zkoušela jsem si je taky, ale vůbec mi nesedly :-), ale jsou krásné..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxxx díky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Fakt ti sluší ty Daniely moooc. Deusto sedí taky, jasou zajímavé a určitě nebudeš jako kdejaká nevěsta. V některých polohách se mi líbí taky, ale zepředu mi přijdou jako housenky. Každopádně budeš originální a jiná, což se mi líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s třeba na fotkách na modelce bych je přešla a ani nevyzkoušela, to se mi líbily Daniely a Darling a další... ale na mě se mi nejvíc líbí Deusto... jsou prostě jak píšeš jiné a jaksi ne všichni si představují zrovna něco takového na svatbu... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Přesně, jak píšeš ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@marefa já se chci taky juknout. :-D Jinak jsme si byli dneska nechat udělat prstýnky. Ty budou určitě krásné :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi chvili trvalo nez jsem vas docetla, v Brne v Olympii jsme se byli taky mrknout, jsem koukala jak byl pritel nadsen, jen jsem toho cekala vic, spis mi prislo ze tam maji vsichni vsechno tak 2krat predrazeno. Doufam, ze se do Prerova taky dostaneme, snad nam do toho nic nevleze. Jak jsme byli v Olympii tak jsme se zrovna divali na snubni prstynky a zabrousili jsme do Alo Diamonds, velky vyber, ale libil se mi jen jeden prstynek a ten co se mi libil tak stal v paru 85 tisic, coz se asi zblaznili, za to ze to mojemu bude lezet vecne doma, tak to nedam, uz 15 tisic mi prijde azaz. Dnes jsem volala ke Svozilkum, ze bych si chtela prijet jeste jednou vyzkouset moje saticky, jestli tam pristi vikend budou. tak snad se pojedu ujistit uz se na to tesim, az si je zase oblecu :D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda holky, to jste mě šokovaly s těma velikostma :-S Já mám normálně velikost 34/36 tak jsem zvědavá jestli tam něco bude na panenky, když říkáte že je to tak +/- o velikost menší vždycky :-D no dneska jdu i přes vaše varování mrknout do toho svitu. Znáte to člověk to musí zkusit na vlastní kůži přes všechna varování :-D a pak půjdu na svahy a k tomu Svozílkovi :-) není možné abych si nevybrala a aspon jedny šaty mi neseděly :-) zkusím vzít foták a něco tedy nafotit at můžete "kritizovat" samozřejmě v dobrém smyslu slova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa mohla bych se taky kouknout na šatičky? :-) :-N
Odpovědět
@eulanie tak nám potom napiš dojmy ze svitu :-) a s tou velikostí je to jak říkáš, taky jsem měla na sobě šaty dokonce snad o dvě velikosti menší než mám normálně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?