Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl jo tak to jó :-) ty mé šaty jsou jednoduché, taky nemám ráda přeplácané věci a šaty s volánkama nemusím, nic proti těm, které je mají ;-) každá máme jiný vkus...my máme právě svatbu v kostele a navíc budu mít družičku s mládemcem, takže to bude rozkošné :) tak to věř, že nuda u vás určitě nebude ;-) viděla jsem to už jednou, že měli netradiční taneček a bylo to velice fajn ;-)
Odpovědět
@misulelenka a nepochlubíš se s nimi v albumu? ;-) já budu mít družičky dvě dospělé a bez mládenců, snad to nebude nic proti ničemu, ale tak zase si říkám, že svatbu si může udělat každý jak chce, žádné striktní pravidla na to nejsou, tak co :-D ale jestli máš malou družičku a mládence, tak to je roztomilé ;-) u nás v rodině snad ani žádné děti nejsou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl právě jsem nad tím dlouho přemýšlela, jestli dát či nedát, ale nakonec vyhrálo, že raději ne, protože nechci aby to viděl někdo ze zúčastněných, což se může klidně stát... chci, aby to bylo překvápko :-) přes víkend ale nafotím prstýnky a hodím je tam :-) No to ale vůbec nevadí, že jsou dospělé, to má taky své kouzlo ;-) a budou stejně oblečené? Družičce je 9 a mládenci je 10, takže jsou to ještě děti :-) jinak na svatbě budeme mít i hodně miminek, takže to bude veselé, hlavně při obřadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl a vlastně jsem zapomněla ještě na jednu družičku, 2,5letou, to bude bomba :-)
Odpovědět
@misulelenka jejda miminka, no to bude opravdu veselo. :-D a z kama máš prstýnky? My jsme byli u p. Pechance a určitě si je budem nechávat dělat tam. Noo, holky si objednaly šaty, akorát mají malé rozdíly v postavě, tak jedna říkala, že jí sedí perfektně a druhá je švadlena, tak s tím něco udělá :-D ještě mi mají dělat módní přehlídku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Mě z toho snad picne :-D My máme také od p. Pechance, to je ale náhoda!Mají tam krásné prstýnky, jsme moc spokojení... TAk to je teda super, že budou mít stejné šatky... to se mi moc líbí. Kdybych neměla prcky v rodině, tak bych to taky tak udělala :-)
Odpovědět
@misulelenka No to jsou dobré náhodičky :-D :-D Jedna bude mít tmavší fialovou a druhá světlejší, ale stejný typ šatů, tak myslím, že to bude vypadat hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl to jo teda :) Tak to bude vypadat určitě hezky ;-)
Odpovědět
holky neznáte, prosím fotografa Dan Plášek?hledala jsem na netu ale nikde jsem nenašla na něho kontakt...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme taky prstýnky u Pechanců, ve středu jsme si je byli objednat. V únoru nebo březnu by měly být hotové :-) Jinak naše barva svatby je taky fialová, tak vidím, že Zlínsku bude tato barva vládnout i v roce 2011 :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, prosím má někdo zkušenosti s foto ateliérem MIRÓN ze Slušovic?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl @misulelenka Z těch družiček si nic nedělej, já nikdy nechtěla mít žádnou a najednou jich budu mít 7 - nejmenší bude mít 2 měsíce, pak to půjde po pár rokách a nejstarší bude mít 11 roků. A každá bude mít k sobě mládence. Teda, pokud se to nějak nezmění. A všechny by měly mí stejné šaty, které budou ladit k motýlkom či kravatám kluků :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smisekivuska tééda, to bude pořádná řada družiček a mládenců :-D
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám k nevěstám 2011. Plánujem to 9. července a ne a ne se domluvit na hudbě. Nemáte náhodou někdo kontakt na Melody Boys??
Odpovědět
Profilova fotka
@ihanka Ahojky, vítám Tě tu, konečně nějaká červencová duše. Zatím jak to tady sleduju je tady spousta svateb hned z jara, duben, červen :-) Bohužel, kontakt na tuto kapelu nemám.
Odpovědět
Červencová, ale zatím se rozkoukávám a sleduju, že tady už to frčí v plném proudu. My se vším zatím začínáme, máme jen datum, místo pro hostinu, kameramana, fotografa a objednané zákusky a koláčky a tím to končí. Teď sháním nějakou hudbu a měla bych začít mrkat po nějakých šatičkách :-)
Odpovědět
verisek.s a ihanka: tak já mám termín ještě pozdější :-) 17. 9. 2011, přidávám se k ihance také sháním a přemýšlím o hudbě... docela oříšek... holky nemáte nějaká dobré tipy a zkušenosti? naše svatbička bude tak max 35 osob, takže nějaká malá kapelka možná i DJ by vystačil...
Odpovědět
@pettullaa Cauky, to by jsi byla strasne moc hodna. Stale ten kontakt nemam :-(
Odpovědět
@slunicko333 Cauky, zkusenost sice jeste nemam,ale jelikoz budu mit svedkyni take cizinku,tak jsem se jiz zajimala a neni v tom budec problem,teda poku umi cesky. Pokud ne tak si budete muset sehnat prekladatele. O nic v podstate nejde. Pani na matrice mi rikala, ze si tu mou svedkyni jenom vyzkousi jestli aspon trosku tusi a zna jazyk a muze mi vesele odsvedcit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zamluvenou kapelu 1+1 z Liptálu, jsou tady na ně samé dobré reference. A z DJ třeba chválili DJ Siemens, tak zkuste :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat. Budeme mít svatbu 14.5. skoro všechno máme už zařízené. Akorát já ještě nemám šaty a kosmetičku. Kdo bude líčit Vás?
Odpovědět
jutuskaz: Vítáme tě, jasné, že se k nám můžeš přidat ;-) To je hezký termínek, moje neteřinka má tohoto dne narozeniny :-) no to jen tak mimochodem:-) Slyšela jsem dobré reference na Salon Grácie ve Zlíně na nám. Míru a taky Salon Fashion na Lorencově ul. Třeba ti info poslouží. Já zase ještě sháním hudbu a kameramana na svatbu... Nevím.... I dobrý DJ by nám stačil... Nemáš nějaký tip?
Odpovědět
@slunicko333 Super, díky za tip, zkusím se zeptat :-). No my máme zamluvenou kapelu Showband, slyšela jsem že jsou dobří a kamaremana máme zamluveného pane Májka kousek od Brna. Domluvily jsme ho teprve nedávno, kameramana jsme taky nevěděli a na tohoto jsem slyšela samou chválu.
Odpovědět
@slunicko333 My máme zamluveného pana Bartase z Otrokovic, je levný a má hezké video.
Odpovědět
Ahojte holky, přidávám se k nevěstám 2011 :-) červencovým :-) O ruku jsem byla požádána na Štědrý den a současně moje narozeniny, tak zatím nic kromě místa obřadu a hostiny zařízené nemám...taky se rozkoukávám a s hrůzou zjišťuji, co je třeba všechno zařizovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@magda002 Ahoj :-), tak to je škoda, to si myslím, že by kvůli líčení nedojela do Zlína... To jsem ráda, že říkáš že jsou Showband bezva - já jsem je zatím neslyšela naživo, na svatbě to bude premiéra. Ty jsi na ně narazila kde? No já jsem první váhala s panem Májkem, protože jsme mohli mít video za 5000,- ale jak jsem si to tady pročetla tak jsem byla ráda že má ještě volno :-). Fotit nám bude z tadyma Jirka Pagáč - fotil tady snad všechny známé, fotky se nám líbí tak jsme ho taky objednali. Koho máte vy?
Odpovědět
@ihanka Taky máme pana Bartase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na focení domluvenou paní Vránovou ze Zlína a na kameru pana Grossmana z Malenovic. Oba měla sestra na svatbě a byla spokojená. Kapelu jsem si zamluvila Duo Music z Otrokovic, a to na dobré reference tady přímo z beremka, tak uvidíme, jak budeme spokojení. Líčení si spáchám sama a na účes zamluvena paní Hábová, co má kadeřnictví v Malenovicích.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Jo, ty druhé a i páté jsem na sobě u Svozílků měla taky. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?