Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
alenka206: a co treba Hotel Zubric? Jinak v Holesove se da hostina i pro 100 lidi na Zamku anebo na internatu Policejni skoly. Policejni skola je velmi levna, muzes mit i vlastni alkohol a pan provozni je celkem prijemny a ochotny. Jenze se tam tak 25 let nic nezmenilo. Ale s ubytovanim je problem, v Holesove je jen par mensich penzionu, ale mozna tam dohromady tech 50 lidi ubytujes.
Odpovědět
@e_panda Já jsem byla taky zkoušet u Svozílků..jak na Sadové, na náměstí, tak i v UH a jsou velmi ochotní...šaty krásné, čis´tounké!Mám už jedny i vybrané..svatba bude 11.6.2011...
Odpovědět
@ral já půjdu určitě taky do květinářstvíHalka..holky jsou tam moc šikovné
Odpovědět
Profilova fotka
Já dostala u Svozílků poukaz na slevu ve Floristy, byla jsem se tam už i informovat, paní byla moc milá, takže si kytičku nechám udělat tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jaktoze jsem tam slevu nedostala?
Odpovědět
picasso: četla jsem už na nevěstách 2010, že některé to dali, některé ne. Tak nevím teda. Jinak všem šťastný nový rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 a máš už zaplacenu záohu? Mně to paní předala při sepsání smlouvy Pokud ti to nedali, tak se na to zeptej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s zalohu mam zapalcenou uz dlouho, myslim od konce rijna, smlouvu mam doma, ja z tama sice nechci kytici, ale i tak mi to mohli nabidnout
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 Já jsem taky slevu žádnou nedostala a zálohu už mám zaplacenou dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@homca Ahojky, pořád sháníš ten kontakt ta melody boys? Já bych Tí ho mohla poslat, už je máme taky dávno zamluvené :-D
Odpovědět
ahoj holky, jen tak dotaz.... nemáte náhodou některá zkušenost, když svědek není Čech, ale je to cizinec? Je to velký problém?
Odpovědět
Pokud hledate levnejsi saty na pujceni, ale porad hezke, ciste a moderni...doporucuji salon Juliana v Kromerizi. Maji saty z USA a ceske vyroby. Pani majitelka je moc ochotna a prijemna. Saty, ktere se mi libily nejvic nemeli v mem cisle a pani mi dokonce nabidla, ze je nechaji usit presne na me, ale ze zustanou jejim majetkem, takze mi je jen pujci za cenu normalniho pujcovneho. Nakonec jsem si vybrala saty u Svozilku, ale to hlavne proto, ze budu az do svatby v zahranici a uz nemam cas chodit na zkousku satu a ty u Svozilku mi proste sedely hned.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@slunicko333 Myslím, že se musí akorát prokázat pasem, místo občanky, jinak to podle mě nemá jiný háček.
Odpovědět
Profilova fotka
@p.tulipanova V Kromerizi mi slibovali, ze mi saty zkrati na mou delku a zuzi pres prsa, ale pak jsem se bavil as jednou nevestou a vubec ji saty neupravili jak slibovali, tak me to odradilo
Odpovědět
slibovat a pak nic neudělat tak to je drsný! Zřejmě slušný oddíl :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Já sice nejsem ze Zlína, ale kousek od něj, z Otrokovic ;-) Svatbu budeme mít 30.4. a bude fialková 8-)
Odpovědět
@misulelenka vítej :-) taky máme svatbu 30.4. a ve fialové :-) Kde to budete mít?
Odpovědět
@slunicko333 http://www.beremese.cz/diskuse/tema/j... snad pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Tak to je fajn :-) Celý život jsem bydlela v Boršicích u Buchlovic (v Otrokovicích bydlím 3roky), tak se budu vdávat tam, ale hostina bude v hotelu Buchlovice :-) a kde to budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Nezkoušela jsi si náhodou svatební šaty v Bonetce v Otrokovicích, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tak jak jdou přípravy? Já byla dnes na "ujišťovací" zkoušce s kamarádkou, přihodila jsem pár foteček do albíčka, tak snad jsem vybrala ty pravé :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s určitě si vybrala správně, sedí ti perfektně :-)
Odpovědět
@misulelenka tak to budete mít fajn. My to máme na zámku ve Vizovicích. a co už máš zařízené? já mám furt pocit, že jsem pozadu. :-D V bonetce jsem zkoušela šaty a budu si je z tama půjčovat, ženich z tama má taky oblek zamluvený :-)
Odpovědět
Holky, vybírám fotografa, ale už je jich hodně obsazených, asi jsem zaváhala..je to děs jak to utíká..začala jsem pomalu vyrábět vývazky..tak snad to vydržím až do konce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maryen.k nechci dělat reklamu, ale dělám v atelieru v městském divadle ;-) taka zkus kuknout na net třeba se ti fotky, alba a knížky zalíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl : Na zámku ve Vizovizích to bude mít i kamarádka v červnu :-) určitě je to tam moc hezké ;-) Zařízeného toho máme už poměrně dost. Šaty mám vybrané (z Bonetky :)), boty koupené, můj drahý už má oblek, prstýnky máme doma, oznámení už taky, na vývazcích jsme začali pracovat, kostel, muzikant, fotograf i hotel na hostinu - zamluveno, dort i zákusky taky vybrané, a maličkosti doma (podvazek, punčochy,....) a kytičky řeším s kamarádkou :) 23.1. budeme mít schůzku s provozním hotelu, abychom se domluvili co a jak, takže z toho mám i dobrý pocit, protože to nejdůležitější máme 8-) A co všechno máš ty?
Odpovědět
@misulelenka doufám, že nemáš vybrané šaty, které si chci zamlouvat já :-D :-D Můj má taky zamluvený oblek, boty, prstýnky jsme konzultovali v prosinci a jdeme je zařizovat někdy v půlce ledna, oznámení máme už dokonce roznesené, dávali jsme ho pod vánoční stromeček :-D vývazky jsou prý koupené, říkala svědkyně :-) a jinak hostinu, obřad, kameramana, fotografa a hudbu mám zamluvenou. A kytičky se taky teprve budou řešit. Víceméně to nejdůležitější mám :-) Jinak dokupujeme tombolu, dodělávám svatební noviny a trénujem s přítelem náš netradiční novomanželský taneček. Takže snad už jenom maličkosti. :-)
Odpovědět
@mautanka díky za tip..můžu poprosit webovou adresu
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Myslím si, že šatičky mít určitě stejné nebudeme :-) Navíc je ani nemáš v albu, že by sis je zkoušela :-) mám bílé s vlečkou... no vidíš, tak to toho máte taky hodně, jsme na tom tak asi stejně... oznámko už jsme taky roznesli těm nejbližším a také o Vánocích :) netradiční novomanželský taneček, jů, super ;-)
Odpovědět
@misulelenka já jsem některé do alba ani nedávala :-) no vidíš, já jsem chtěla jednoduchost, vlečka má něco do sebe, zvlášť, když má někdo svatbu třeba v kostele, ale pro mě to není :-D no snažíme se tu svatbu co nejvíc ozvláštnit, aby nebyla nuda. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?