Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
capaja1; gutgirl: Anne byl první salon kam jsem šla. A potom, co jsem vešla ke Svozilkům jsem věděla, že ten první byl velikánský omyl :-) Je škoda, že si dělají tak špatné jméno....
Odpovědět
A po tom co jste říkaly se fakt divím, že to tam ještě funguje. 8-)
Odpovědět
Byla jsem u Svozilku s kamaradkou, ktera chtela levnejsi saty a nebyl to problem. Vybrala si saty za 3.900. Ale ja si radej priplatim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daima: je fakt, že mě se taky ptala v jaké cenové relaci si představuju šaty. Takže si fakt myslím, že i u Svozílků se dá pořídit za dobrou cenu něco normálního. Fakt mi nepřišlo, že by tam měli nějaké škaredé šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
capaja1: to je pravda Anne v areálu Svitu je opravdu nejhorší salon. :-x Uplně s tebou souhlasím taky mi s toho tam bylo nanic.Ten přístup paní je taky šilený. Přišlo mi to spíš že ju otravuju, že jsem si tam vůbec došla něco vybrat. Aspon vím že nejsem asi jediné co se jí tam nelíbílo 8-) Jinak u Svozílků jsem ještě nebyla a podle toho co tady čtu tak je asi brzo navštívím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U Svozílků na Sadové mají ještě jeden salonek někde vzadu a tam mají i levnější šatky....není problém tam s paní zajít, byla moc ochotná, vybere si tam opravdu každý. Já jsem si ve četvrtek šatičky vybrala a už mám i zaplacenou zálohu. V albíčku jsou na konci - Dolomita :-) :-)
Odpovědět
Já byla minulý týden zkušet šaty, prvně v Bonetce, paní je moc příjemná a jde vidět, že jí to opravdu baví. Člověk se s tím hned tak nesetká :-) vybrala jsem dvoje šaty, ale na fotkách to není ono :-|. U Svozílků šaty nádherné a ta cena tomu odpovídá, mám tam taky dvoje vyhlídlé. Ale nejsem si jistá, zda chci dát tolik za šaty, tak půjdu ještě jednou na náměstí a do Bonetky zda mě ještě něco nepadne do oka. Snad už něco vyberu ;-) Asi se podívám i tady v Praze kvůli času, salonů je tady hodně, ale nevím jak ceny..krásný víkend tady napadlo trochu sněhu :-)
Odpovědět
verisek: to oznámení je moc pěkné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: děkuji moc moc, snažili jsme se :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicka.m6: Máš pravdu, já do Anne přišla a taková starší paní zůstala sedět za stolem a říká mi: Tak si to tu prograbejte a něco si vyberte. A ptala jsem se, jestli to mají aspoň nějak seřazené podle velikostí, nebo jak se v tom věšáku mám zorientovat a ona na mě: Prostě si to sama projděte, co se vám bude líbit. Zůstala jsem na ni koukat a byla jsem fakt v šoku. Tak jsem se tam chvíli jako blbec hrabala v šatech, absolutně jsem nevěděla, co je s vlečkou a co ne, co má jakou velikost. Hrábla jsem tam po dvou šatech, a musela jsem si to i sama oblíkat. Tak jsem s tím v kabince chvíli sama zápasila, samozřejmě mi byly oba kusy veliké a byly špinavé jak prase, tak jsem to ze sebe shodila a rychle prchala pryč. Opravdu to zákazníka šíleně odradí. Fakt nechápu, jak takový salón může fungovat. To když člověk přijde ke svozílkům nebo byla jsem i v salónu Arabela, tak tam kolem vás úplně jinak skáčou a radí atd., úplně jiný přístup a chování. Fakt bych doporučila ještě ten salón Arabela. Je to nový salón, otevřený teď v srpnu, má sídlo za divadlem. Je to tam moc hezké a šíleně příjemné a ochotné dvě paní, moc se mi věnovaly. ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, a co říkáte na salon Blue Rose? Máte některá zkušenost? Přidávám názor, že Anne je opravdu hrůza, škoda času tam vůbec chodit. Jinak Svozílkovi a Arabela jednoznačně vedou, řekla bych pro mě Arabela ještě o trošinku víc... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim priznat, ze jsem se rozhodla pro Svozilk yhlavne kvuli tomu, ze uz dlouho funguji, protoze je spousta salonu, ktere se objevi, naberou zalohy a pak zkrachuji a nikde se nikoho nedovolate. Kvuli tomu jsem nesla do Arabely, pac se mi zda, ze funguje jen chvili. Zname se to stalo a mesic pred svatbou shanela nove saty, ale byl to salon v Brne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj ,dám vám svou zkušenost - Já byla taky na šaty u Svozílků, pár jsem jich zkusila, ale chtěla jsem něco jiného. Pak jsem je našla v Brně, ale našla jsem tam také šaty, co jsem zkoušela u Svozílků - jen podstatně levnější. Svozílci spoléhají na to, že na Zlínském kraji nemají konkurenci.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla teda taky v Arabele za divadlem a všechny šaty mi přišly staré 100 let...prostě šílené modely, divné materiály, no nic pro mě. U Svozílků jsem byla spokojená nejvíc :-) A nejsou zdaleka tak drazí, mají tam i šaty za 4000,- jen si stačí říct, v jaké cenové relaci si šaty představujete ;-)
Odpovědět
Ahojka, připojuji se. Já mám teda čas do září, ale tak trochu už se rozhlížím. A právě dneska jsem byla v Arabele a jsem nad míru spokojená. Salón funguje sice chviličku, ale jsou naprosto profesionální. Paní nabídla kávu, minerálku, čaj. Strašně příjemná a velmi ochotná. Paní běhala kolem mě dvě hodiny a vyzkoušela jsem si mnoho šatů. Všechny byly nádherné, čisťounké, voňavé a velmi pohodlné. A když mi někde neseděly, tak byla možnost že mi je opraví. Ta paní má sice salón tam chviličku, ale říkala, že s manželem už dělá do svateb 3roky. Já můžu jen doporučit
Odpovědět
Souhlas s tim, ze funguje chvilku. Myslim ale, ze dlouho fungovat nebude. Nevim kde vyhrabali tak stare a nekvalitni saty.
Odpovědět
slunicko333: v blue rose jsem byla, paní je ochotná, příjemná, ale zdá se mi, že tam jako na výběr moc nemá. A z těch šatů co měla, mě zaujaly jen jedny, ale byly drahé, takže já bych si tam nevybrala. Jinak jste mě teda udolaly, zítra se jdu mrknout ještě ke svozílkům :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. verisek: oznámko máte fakt krásné... doufám, že pak přidáš fotečku, jak to bude vypadat v reálu vytištěné... ;-) kamoška měla ten samý text, jen měli kreslený obrázek - nevěstu s ženichem, jak táhnou za provaz, kt. vedl do psí boudy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mafera: děkuji moc :-) Přesně to oznámení, které popisuješ jsem našla a podle něj je to přetvořené. Nelíbila se mi ta bouda a moc se mi líbí oznámení z fotek, takže mě napadlo to přetvořit takto :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oni právě měli jen nad tou boudou jména svých psů... mi se taky líbí oznámení z fotek, jen jsem zvědavá, jak se dohodnem na vzhledu s přítelem, ten by radši bez fotek... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marefa: jojo, nad tou boudou bylo jméno, ale mě to přišlo škoda toho našeho hafana "utopit v boudě" :-D :-D Ale pro pejskaře určitě oblíbené oznamko :-) :-)
Odpovědět
nikolenkaxxx: mám stejně dobré zkušenosti s Arabelou jako ty. Konečně taky je tady ve Zlíně někdo, kdo má něco odlišného. Je potřeba i jakási originalita, ať nejsme všechny stejné nevěsty :-) Konkurence je zdravá. To jestli firma existuje xxx let nebo let jen x, nikdy nemůže zaručit kvalitu. Prostě každá máme jiný názor, vkus, představy, co se nám líbí, nelíbí a podle toho si vybíráme. Já mám trošku potíž, že jsem menší drobnější postavy (pro svatební šaty velikost 34, dokonce i jednu 32 jsem na sebe nasoukala), a co se mi líbilo u Svozílků bylo vždycky tak 38 a prostě velké velikosti. Lepší zkušenost mám se Svozílky na nám. Míru než Sadová. Přítel už tam něco má vybráno, ale bohužel jsem tam potkala nepříjemnou obsluhu. Slečna hned tlačila na závazné rozhodnutí a smlouvu... Přece si nebudu brát něco, s čím nejsem plně spokojena... Svatbu mám až v září... tak doufám, že ty své pohádkové šaty, které dobře padnou a překvapí mě, najdu... Všem nevěstám tady přeju, ať se vám moc daří s přípravami! A také děkuji za vaše odpovědi a info... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salón Arabela je sice otevřený krátce, ale služby jsou tam velmi profesionální, kvalitní, paní je ochotná, vstřícná a rozhodně tam nemají šaty staré či nekvalitní, jak píše daima. Všechno je tam čisté, voňavé a modely jsou všechny nové a krásné. Navíc byla jsem tam v říjnu a paní mi říkala, že na přelomu roku jim přijdou další šaty, že se mám dojít podívat. Takže výběr rozhodně veliký.
Odpovědět
Profilova fotka
capaja: pan ochotná je, to je pravda, byla moc milá a snažila se. Ale šaty mi přišly materiály a střihem a vůbec celé jakoby z jiného století. Nic moderního. Výběr na mě velký teda nebyl, chtěla jsem bohaté šaty a ty tam byly 1, jinak jsem si celkem vyzkoušela asi 5 šaty. Je to věc vkusu a názoru, za mě bohužel musím říct, že tento salon nebrat.
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko333: taky mam velikost 34, a u Svozilku jsem si na namesti vyzkousela snad desatery saty tehle velikosti a na Sadove sice jen troje, protoze uz jsem jine zkouset nechtela mela jsem vybrano. Takze velikosti 34 maji dosattek
Odpovědět
picasso_123: tak to jsi asi měla štěstí, asi jsem tam byla, když měli zrovna rozebráno... :-) a to jsem tam nebyla jen jednou... vypadá to, že máš vyšší postavu než já, což je jednodušší, ne u všech šatků jde bohužel upravit délka; podle fotek co máš v albu, tak šatky 2 asi dávají každému, viděla jsem je ve více profilech tady a dokonce už reálně u dvou nevěst :-| byly docela mými favority v tu chvíli, pohodlné, ale asi každá nevěsta chce trochu originál, ne co mají všechny... jinak se mi na tobě líbí i č. 4 kromě 6tky, které jsou tvými favority... řekla bych, že šaty s vlečkou ti sluší více než bez... dávají více elegance a dělají prostě tip top nevěstu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty jsem si vybrala u nich,a le v albu je mam jen na modelce, ale na me vypadaji lepe, ale dala jsem fotku pryc, protoze si ji nekteri kopirovala bez optani
Odpovědět
Profilova fotka
merim 166, coz neni taky zadna slava :-D :-D :-D
Odpovědět
picasso_123: to já mám ještě míň, to je ještě horšíííí uff :-D :-D :-p to máš dobrý, řekla bych průměr...
Odpovědět
Zdravím holky :-) Koukám, že prožíváte svatbu a výběr šatů tak jako já víc asi před dvěma lety. Jukla jsem tu,i když jsem se s manželem přestěhovala k Brnu. Právě obcházím s kamoškou-nevěstinkou salony v Brně a představte si, že jsem našla stejné šaty co jsem zkoušela u Svozílků před cca dvěma lety, ale koukala jsem, byly v tom brněnským salonu o 2000,- dražší než před těma dvěma lety u Svozílků :-D :-D Zatím má kamoška předvybráno něco ,ale ještě si uděláme výlet ke Svozílkům do salonu. Spojím to s návštěvou rodiny atd. Hodně se tam těším a kamarádce jsem to taky říkala. Byli tam na mě hrozně milí a se vším vyšli vstříc. Spokojenost největší Tak příjemný pocit jsem nikde v salonu neměla.Do tedka na to moc ráda vzpomínám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?