Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si též myslím že bysme někam mohli zajít... Nevím kdo odkud přesně je, ale tak do Zlína se všichni určo mají jak dostat (navíc myslím že většina vás je stejně přímo ze Zlína) a udělat si takový předsvatební babinec :) Mě právě to líčení taky přijde drahé, když si vezmu, že za 690Kč si koupím šminky na dva roky dopředu (a to přeháním, moc se nemaluju, takže mám řasenku s tužkou na rok)... No zkouška líčení za 390Kč... to už bych řekla, že logicky by zkouška měla být dražší (když zkouší, vypatlá toho asi víc, než najde to pravé ořechové)... Taky nechápu rozdíl mezi nějaký večerním líčením za 350Kč a svatebním :D
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: na sraz bych klidně taky dorazila :-) Jinak já mám vizážistku za 1000,- Kč a svatební účes vůbec netuším, ale viděla bych to určitě do 500,- Kč :-)
Odpovědět
Tééda holky člověk tu jeden den není a pak má co dočítat :-D se srazem taky určitě souhlasím :-D aspoň čtyři bychom se mohly sejít :-) :-) Jinak vizážitku počítám tak do 700 a účesy nám bude dělat známá, tak nevím kolik si řekne :-)
Odpovědět
ahoj, já bych taky dorazila, jen by to asi muselo být domluvené dopředu, kvůli cestě z Práglu :-( . Také jsem srovnávala ceny líčení, svatební je dražší, protože musí vydržet celý den a to je kumšt umět správně namalovat. Já mám problematickou pleť, proto raději připlatím odborníkovi - mě to za to stojí! Jinak se taky moc nelíčím řasenka a tužka na oči - to je moje. Tak si to chci užít ;-) a nemít obavy, že se rozteču :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Paráda, a to jsem si říkala, jestli to mám vůbec psát, jestli se to chytne :) To mám radost :) Tak zkuste pak navrhovat termíny a místa. Mě osobně je to jedno, no nejraději mám La Stradu 2, jinak to ve Zlíně zas tak neznám (více méně chodíváme hlavně na tu pizzérku). A kdy je mi jedno, jestli ještě letos, nebo to necháme po Novém roce, nebo teď a i po Novém roce :) jak chcete :)
Odpovědět
ještě mě napadá bowling nad Golemem, to by snad měli taky všichni znát :-) a co se týče termínu, tak je mi to jedno, klidně i před novým rokem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Netuším kde to je, ale to se zjistí a najde :) místo mi je opravdu celkem jedno, hlavně ať je to tam fajn a ať se tam vlezem..
Odpovědět
Ou, nevíš kde je golem? já si teď nejsem jistá, jestli jsi psala, že jsi místní nebo ne. :-) ještě mě teda napadá Moskva a bowling tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se taky připojuju. A co takhle Chelsey? Tam to nám nejradši :). Dobré ceny, krásné lampičky, dobré větrání a dá se tam i baštit :D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem přímo ze Zlína.. jsem z Loučky, jestli to někomu něco říká... teda jsem z Brna, ale nějaký rok už bydlím tady.. Hele, ještě dotaz, vybíráme kuřácké či nekuřácké místo? :) Ten golem mi něco říká, ale nevím kde to je :( to ale není problém, všecko se najde! Hlavně když se tam bude dát parkovat, nebo když to nebude moc daleko od autobusáku (kdybych jela busem)...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych radši nekuřácké..a když už kouření tak dobrá ventilace! A na golem chodí v poslední době jen puberťáci ne? =-) . Jinak Chelsey je kousek od Zlatého jabka (obchoďák) se spoustou parkovacích míst..teda parkování se platí (od 18ti hodin už ne)
Odpovědět
Louček je několik, jedna je kousek od nás :-D tak jestli víš jak je OD Prior, tak pod tím je golem. Já bych byla i pro kuřácké :-N ale samozřejmě mi nekuřácké nevadí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, přiznám se že osobně bych taky raděj kuřácké :) Ty jo, tady na Zlínksu jsem se zatím setkala jen s jednou Loučkou a to tou naší... Je to kousek za Dolní Lhotou, směr na Klobouky... Joooo, už vím kde je Golem. Na bowlu jsem tam ale nikdy nebyla..
Odpovědět
Profilova fotka
Pep.e-to jsou stafbulíci v tom albu? Krááásnííí, pro tyto pejsky mám slabost :(
Odpovědět
znám vše a nemám výhrad.Chelsey je fajn měli jsme tam srazík se střední :-) No asi se budeme muset domluvit, já raději nekuřácké, zapálit si můžeš jinde))
Odpovědět
Profilova fotka
No, osobně si myslím, že by to šlo udělat i tak, že vybereme nějaký slušnější podnik, kde se kouří, ale je tam opravdu dobré větrání a jsou tam třeba i nekuřácké stoly, a my co si budem chtít jít zapálit si na tu chvíli obsadíme jiný stůl, abysme vám "nečadili" pod nos... hm? Jakože např. Lastrada je kuřácká, ale není to tam vůbec cítit a jsou tam (nebo bývaly) i nekuřácké stoly... Prostě to není tipický zahulený pajzl... Ale nechám to na vás :)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: jj mám chovku, krom stafbulíků máme i výmarku. Jsem postižená :). holky já jako odnaučený kuřák radši tam kde se nekouří
Odpovědět
tinulkaaa: budem chodit "odskakovat" spolu :-D :-D klidně můžem i do té nekuřácké, mě je to fakt jedno, má ještě teda někdo nějaký návrh? máme tu chelsea, bowling na golemu a la stradu, budem hlasovat? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co to je za hospudky?? ja nic neznam :-( :-( :-( :-( :-( :-( ja znam jen music land A z dob sve slavy, kdy jsem ta, jezdila na diskoteky. nic vic, krome svatebniho salonu ve Zline neznam :-D takze bych prosila schuzku nekde kde to lehce najdu a bude to u hlavni cesty, nebo nekde kde nezabloudim
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chelseapub.cz/ koukni
Odpovědět
picasso: kdybys jela autobusem, tak se můžem sejít třeba na autobusáku :-)
Odpovědět
pep.e: mě se zdá chelsea trochu z ruky, kvůli autobusům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jakto? přijedeš na nádraží, projdeš parkem, dojdeš na náměstí, jsi u Zlatého jabka, jdeš ještě 400 metrů a jsi v Chelsea :). Já vždycky parkuju na Čepkově na parkovišti a chodím tam pěšky, takže vás klidně můžu počkat na nádraží, páč přes něho skoro jdu :)). Ale samo pokud budou jiné návrhy tak nemám problém ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim jestli busem nebo autem. musim popremyslet, jestli s vama budu pit jen vodu nebo i alkohol :-D :-D :-D :-D nebo se treba pritel nabidne ze pro me prijede, no uvidim
Odpovědět
Já mám odvoz už zajištěn :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jeste nic doma nerikala :-D :-D bude prekvapko :-D :-D :-D
Odpovědět
ale on se ti taky určitě nabídne na odvoz :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepe-waw, až budu uvažovat o druhém pejskovi, jsi moje jasná volba :) miluju jak vymary tak stafbuliky (měla jsem pitbulku)... Picasso-já jsem na tom uplně stejně, přemýšlím jestli budu pít colu nebo vínečko, takže auto nebo bus? Doma zatím taky nic neříkám a uvažuju že si možná zkusím zajistit odvoz :D přeci jen do té naší díry toho tolik nejezdí... Vezmu sebou asi ještě jednu nevěstu :) Já mám každopádně pocit, že všecko co tu padlo za návrhy jsou kuřácké hospody, ne? :) Mě je to celkem jedno, ta Chelsea matně tuším kde to je (někde jakoby pod Metrem, ne?) Golem už taky vím a La Strada dvojka je kousek za Chelseou-je fakt že to už je od autobusáku kousek z ruky, no ne zas tak moc :) Jinak moje bývalá spolubydla často chodívala k Plamínkovi, prý je to taky dobré, ale netuším ani kde to je. Pak už znám jen takové ty pajzly jako Kanada a Monako :D což ani to Monako není k zahození, ale je to vyloženě zahulený pajzlík no :(
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo vlastně odkud jste?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?