Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
1
73
74
Profilova fotka
@samanta83 Na tu slečnu na dorty mám taky kontakt, ale nevím, jestli se pouští i do minidortíků a podobně... =-)
Odpovědět
@samanta83 Děkuji moc za tipy. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte o dobré tiskárně svatebních oznámení ve Zlíně...? Mám vlastní návrh, tak snad mi ho někde udělají :-) Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, prosim Vás písněte mi kontakt do IP na nějakého dobrého DJ,kterého jste měli na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska28m Taky by mě zajímalo...
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka zkus tiskarnu Tigris ja si to tiskla ted v Holešově, ale pry jsou i ve Zlíně, dala jsem to tam ráno a odpoledne už sem si vyzvedávala, ale my sme na to pospichali :)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 A co výběr papíru a tak... dopadlo to všecko jak jste chtěli? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka vybrali jsme si papir, ale meli jsme spoustu ornamentu tak to nevyniklo na tom papire, neslo to do kazde skulinky. tak sme si vybrali jiny papir, nemohli sme se rozhodnout mezi 2 papiry a tim ze to na jeden neslo tak zbyl druhy.
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 aha takže spokojenost.... tak díky za tip :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@pettullaa ahojky, můžete mně někdo poslat kontakt na melody boys? Díky moc ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj, chtěla bych obnovit diskuzi, je tu nějaká nevěsta ze Zlínského kraje?:-)
Odpovědět
Já, já sice přímo ze Zlínského kraje nejsem, ale budu se vdávat ve Vizovicích :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nina17 Já! :-D
Odpovědět
A jak jste na tom s přípravami? :-) Já toho zatím ještě moc nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nina17 Ja mam jeste spoustu casu, takze mame zatim jenom termin a místo. Jinak pokukuju po satech a zadne se mi nelibi -_-
Odpovědět
@mareritt no já mám svatbu na podzim a vybrala jsem šaty až teď, tak to nevzdávej a hledej :-D je to boj, myslela jsem si, že mám představu, ale pak jsem se oblékla a vypadala jak strašák :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nina17 Ja jeste cekam az zhubnu, pak pujdu zkouset strihy :D Ale nechci princeznovzke, snerovacku, bez raminek, hluboky vystrih, vlecku ani krajku.. asi se zabalim do prosteradla :-D
Odpovědět
Nazdárek děvčata :) já jsem ze Zlína a svatba je 1.7.2017 :) :D už mi z toho hrabe :D
Odpovědět
já mám taky nakonec jednoduché, ale teda s vlečkou no :-D v prostěradle bys byla zase originální :D @elvy Ahoj :-) a těšíš se? nervy? :-)
Odpovědět
@nina17 joo těšíme :) jen se bojím aby všechno vyšlo tak jak má :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :) já mám sice svatbu az v roce 2018 v červenci ale ráda bych se taky přidala do diskuze. Pomalu už taky plánuji :) při dvou malých dětech nejvyšší čas :D
Odpovědět
@t3r3zkaa Ahoj :-) a už víš, kde ta sláva bude? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nina17 My jsme od Zlina a bereme se na Vapenkach, protoze se nam nelibi system zlinske matriky :-)
Odpovědět
@nina17 Ano, máme zamluvený sál v Sazovicích :) chtěli jsem někde v okolí Zlína. Oddávat nás ale bude starosta Mysločovic, jelikož nejsme Sazovičáci. Což nás mrzí, jelikož starostka je suprová :)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbuv Trojanovicích :-)
Odpovědět
@mareritt a jaký je systém na zlínské matrice? By se bereme v Uherském hradišti, takže tu zlínskou neznám :-| @t3r3zkaa v Sazovicích jsme chtěli bydlet, ale nenašli jsme nic vhodného pro nás :-/ @vladimira_l tak to už bude každou chvíli, ne? :-) Ať se to podaří :-) Vše připraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
@nina17 na houby :D chteli jsme svatbu na Pindule...no ale na matrice maji jednu sobotu v mesici vyhrazenou na "vyjezdy" za kterou se plati jenom 1000 navic. Pokud chces jinou sobotu, priplaci se a pokud chces nedejboze jiny den tak ti to jednak nemusi schvalit a druhak se priplaci jeste vic. V nedele a statni svatky neoddavaji. Terminy na 2018 vypisuji az v zari a to je podle me na rezervaci oblibeneho mista dost pozde. My jsme rezervovali ty Vapenky letos v dubnu a na zari 2018 uz meli jenom dva vikendy volne...
Odpovědět
Profilova fotka
@nina17 Finišujeme s detaily ohledně rautu ale jinak vše podstatné už je :-) a děkujeme :-)
Odpovědět
@nina17 :) je tam krásně :) ještě najít nějaké místěčko na focení a nebo někde v okolí Zlína či ve Zlíně někde park nebo nevím kde přesně :) je to ještě za dlouho ale čas utíká jako voda :)
Odpovědět
1
73
74
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?