Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
ahoj holky...dneska jsem byl na zkoušené šatů v Hradci, za chvilku je hodím do alba, tak to zhodnotíe :-)... S těm kalama se mi to zdá divný, kámoška se vdává na konci května a taky jí řekli že není sezona, tak že je bude mít za 120 Kč/kus...kdy teda mají sezonu, když ani v září ne...? Dorty - to je kapitola sama pro sebe, jak se něco jmenuje svatební, tak je to 3x dražší, i když vedle stojí narozeninový dort, úplně stejný, akorát místo nevěsty nahoře má "50"...je to svinstvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: acimedaca: určitě hod fotečky,a kuknem ;-) ,jinak s těma dortama,to mě šokojute,tý jo. Je fakt,že v cukrárně jsem se byla jen ptát,jak dopředu musíme vše objednat,a to stačí měsíc či měsíc a půl dopředu...No tak jsem se otočila na podpadku a šla. A na ceny mě ani nenapadlo se "zatím"ptát.....počítám,že ten dort bude asi dražší,právě proto,že je "svatební",ale zase tak moc?? Tak to vůbec nevím...... Kytku chci taky růže (oranžové),jen lehce svazané dokupy,žádné šílené zdobení a tak.... :-) Vždycky jsem chtěla tulipány,ty se mi moc líbí,ale prý je s něma taky v září problém,tak to kašlu,a zůstanu u té klasiky,stejně ji budu mít jen na obřad a focení a pak jí chci házet.
Odpovědět
acimedaca: s cenama souhlas. je to sviňárna a velkej kšeft. A nemám nejmenší chuť se na něm podílet, ale zas taková rebelka, abych měla třeba úplně "nesvatební" kytku nebo dort, nejsem. To jsem zjistila nedávno , myslela jsem si o sobě, že mi to bude šumák - a neni :-N Když vidim ty fotky tady, tak se fakt bojim, že mi jednou bude líto, že jsme neměli jemnej světlej dortík s růžema a tak. Navíc jsem teď na jedný svatbě ochutnala jeden s tou marcipánovou "polevou" a to bylo něco - ta hmota byla tlustá dobrý dva cenťáky a šíleně dobrá, takže tenhle typ dortu začíná fakt převažovat nad původně plánovyným ovocným.
Odpovědět
Tak šatičky - ty první z těch novejch jsou úžasný, a to nemám moc ráda tenhle typ ramínek! Tobě ale seděj nádherně, ty si nech ;-) Ovečku teda nebrat, to je takový moc "šlehačkový". Ty další jsou krásný zezadu, ale rozhodně bez toho vršku. A ty poslední by se děsně líbily mně (jestli by mi teda seděly - přesně ten typ, nad kterým vzdychám :-D ), ale pardon, vypadáš v nich tak nějak... utahaně, trošku i těhotně :-N Snad se neurazíš. Prostě v těch prvních jsi nej, je vidět, že se v nich asi i cítíš dobře, protože v nich máš takovou krásně narovnanou figuru.
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca. tak s těch nových fotek,tak ty první,ty ti sluší nejvíce.... :-)
Odpovědět
krtek.93: jo, ty poslední vůbec nejsou pro mě...ale na modelce vypadají krásně...jsou pro vyšší holky :-) díky za hodnocení, mě se ty první - Postal líbí taky nejvíc :-) Rozhodnu se mezi nima a mezi těma Atelier Diagonal Amor. Kdyby to mělo být podle ceny, tak je to jasný, Amor jsou za 4500...Postal jsou strašně drahé, chtějí za ně 13 000 :-( Tak nevím, jestli tolik peněz za půjčení není moc :-(
Odpovědět
Tý jo, tak to je darda... To bych nedala :-S Ale ty Amor se mi zase tolik nelíběj. A ty Hindu jsi vyřadila? Ty jsou těm Postal podobný, seděj ti, akorát nevim, jak cenově.
Odpovědět
Jinak ty šaty by taky mohli fotit na nějakejch normálních ženskejch a ne na vysokejch tyčkách :-N Ale jestli tě to potěší, tak v Postal se mi víc líbíš ty než ta slečna modelka - má v tom nějakej divnej dekolt. Na Amor mi trošku vadí, že ta sukně a vršek jsou úplně jiný. Ale mně teda cekově tenhle typ sukní moc neřiká... Tak to ber s rezervou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle jsem nasla. takze ty kaly asi budou zaviset na tom odkud je vozi a jake na ne bude stesti. ona mi taky rikala, ze tu cenu nedokaze odhadnout, protoze to vozi z holandske burzi. kazda jedna cibule kaly kvete jen malokrat do roka. tak to asi zalezi na tom vsem :-) Kala (Zantedeschia) - Na rozdíl od jiných květin navrhovaných pro tuto sezónu, kala nepatří mezi typicky jarní květiny. Tato květina vyznačující se půvabnými, uzavřenými kvítky ve tvaru trubek, je dostupná po celý rok. Na trhu se objevují kaly nových barevných odstínů, avšak jedinečná linie této květiny zůstává nezměněna. Její odhodlané křivky se nejlépe prezentují v jednoduchých kompozicích. a k tulipánům jsem nasla toto: sezona tulipánů je do června a pak až od října
Odpovědět
Profilova fotka
tak mnety postal prijdou taky hezci nez ty diagonal!! a jinak si myslim, ze Hindu jsou jim opravdu hodne podobne :-)
Odpovědět
krtek: ty hindu jsou taky za 13 000 ...takže to vyjde na stejno. Jsou si dost podobné, protže to jsou oboje od St. Patrick kolekce 2009
Odpovědět
Já si to myslela, že to bude prašť jako uhoď :-N Jsou oboje nádherný, ale nechtěla bych být v tvé kůži, protože ty peníze za půjčení, to je fakt balík :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Akorát ty Hindu mají jen ve velikosti 36 a to je tak, že tam nemůžu moc dýchat....tyhle Postal jsou 38 a jsou mi tím pádem akorát...
Odpovědět
balík to je....ale když už vím, jaký bych chtěla, tak zkusím tetu švadlenu, říkala, když viděla hindu, že by to nebyl problém ušít....tak snad by zvládla i Postal...peníze to jsou děsný, no při nejhorším, svatba je jednou za život, tak jestli dostanu v práci prémie, tak do nich třeba půjdu :-) ....měla jsem limit danej 10 000...no tak o ty 3000...
Odpovědět
Aha, tak to je jasný. POhodlí především ;-) Jsem teď koukla na to album "svatby slavných". To je docela sranda, co si někteří navymýšlej :-N Ale nejvíc mě dostala fotky Hrubešový - normální elegantní krásná nevěsta (bílý šaty, kaly, závoj...), ženich fešák - a najednou šok - k tmavýmu saku měl docela odrbaný džíny :-N To teda nesmí vidět můj mladej, to by hned řval, že když může "slavnej", může on taky :-N Mně to teda normálně nevadí, džíny a sako, ale měla by bejt tak nějak ležérně i ta nevěsta. Navíc tyhla džíny měly nějakou příšernou nášivku nebo díru nebo co to je... =-)
Odpovědět
No to víš, slavný si můžou dovolit, co chtějí....No ten můj naštěstí by v jeansech nešel, v něčem má přeci jen rozum :-)
Odpovědět
No já taky nevim, jsetli jdou to z jeho strany jenom srandičky, nebo by to fakt udělal. Ale vyhrožuje tim už od chvíle, co jsme se rozhodli se vzít. Skoro mě to láká zkusit, jako že je mi to jedno, ať si ty džíny vezme. Ale byl by to příliš nebezpečnej pokus :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci: skoda, ze nejsi z PRahy, tad maji zase v Andslekem 2000 kc slevu na u nich objednane saty
Odpovědět
estre: no v Andělském je nemají...tam mají jen Hindu...Postal mají v celé republice jen v tom Hradci....Proto jsem tam taky jela. krtek: já myslím, že by to neudělal, že by věděl, že by tě z toho trefilo...:-)
Odpovědět
Holky, mně už se to krátí! Píšu totiž celej den z práce... A jsem tu do půl šestý. Už tady fakt nemůžu - včera devět hodin, dneska zase, přitom je tu nuda, venku krásně, všichni volno, pohdička... A já tady jak idiot ]-( Zítra konečně volno, ale zase jedem ke tchánovcům - si člověk nevybere :-N V pondělí práce opět do 6 a v úterý volno, ale pro změnu gynekologie. Já fakt tenhle tejden nebudu :-( :-( Mimochodem - s tim doktorem - dokud se nepaltily poplatky, stačilo to jednou za rok (jsem chodila spíš pozdějc) a najednou - dvakrát do roka, jinak mi nepředepíšou prášky. A sestra to hlídá jak ostříž ]-( Po svatbě je stehjně vysadim a hotovo.
Odpovědět
No tak to už máš za chvilku :-)
Odpovědět
Tak hlásim, že jsem cestou domů byla na nákupech a dost úspěšně! Máme kravatu, resp. dvě kravaty - jsem nevěděla, líbily se mi obě, tak ať si ženich "vybere", že jo ;-) Výrazná teda neni ani jedna - kompromis. Vybral si tu světlejší (krémovou), ona je teda na fotkách a denním světle docela "vyblitá", ale měla jsem jí přímo vedle tý mý stuhy a je to jakž takž ono, aspoň se to teda netluče. Když se poštěstí světlo, jde trošku do tý oranžovo růžový. A tu tmavší dostane tatík. Jestli jí teda schválí. Ta se mi zase líbila tak moc, že jsem jí tam nemohla nechat a nebyla ani jedna vůbec drahá. Ale mýmu příteli připadá samozřejmě strašná. Holt budeme muset ženicha "rozsvítit" korzáží ;-) A taky jsem pořídila ten šperk - nakonec to stříbro, který mi padlo do oka hned napoprvé. Mám z něj fakt velkou radost, zkoušela jsem i jiný věci, ale tohle bylo prostě nej. A do uší obyč perličky.
Odpovědět
Profilova fotka
krtku a kde to pracujes? a hod nam hezky fotecku toho stribrneho sperku, jo? :-) ;-) at se pokochame :-)
Odpovědět
Fotečka už snad je. Dávala jsem jí tam. Pracuju v turistickým infocentru. Takže žádný svátky, žádný soboty... Ale neděle jo, to jsem měla štěstí při rozdělování volnejch dnů ;-)
Odpovědět
No zase se aspon potkáváš s lidma a podle toho, jak často píšeš aspon nemáte moc frmol :-) I když chápu, že být tam pořád je otravné... Ten šperk je mooc pěkný, já jsem také zatížená na stříbro...super kousky mají v Kotvě v přízemí, na konci v takovém malém stánečku, jakoby u zadního východu - akorát je to tam nekřesťansky drahý...ale nádherný. Kravaty pěkné, já nejdřív musím vybrat šaty a pak teprve ladit kravatu....
Odpovědět
acimedaca: No, my máme na starosti celej areál (nechci přesně psát kde) - takže buď jsem v centru dění a jsem pak docela unavená, nebo někde "zastrčená" jako dneska a to jsem zase otrávená jak šváb :-N To už si pak i uvědomuju, že jsem na ty lidi protivná - protože tam hodinu nikdo neni a ten jeden přijde přesně v echvíli, kdy si chci dát sváču/ začtu se do knížky/ píšu něco na netu... Jinak tenhle šperk je z Magnolie na Floře. Stál 1150 i s náušničkama, což je oproti tomu štrasu víc, ale zase je to nositelný. A šaty taky ještě nemám, jenom ústřižek látky a stuhy :-N a už k tomu samozřejmě vybírám všechny serepetičky :-N
Odpovědět
krtek: si je necháváš šít, ale víš už, jakou budou mít barvu :-)
Odpovědět
Jestli ovšem ve finále neseznám, že ta mašle je moc nevýrazná, a nevyměnim jí :-D No, kravata je taková neutrální, tak snad kdyžtak neva. Ale když jsem dneska narazila na jednu nádherně fialovou kravatu, tak jsem vážně chvíli uvažovala o změně ladění celý svatby :-N Já fialovou ráda, ale původně mi na svatbu přišla taková smutná. A šaty budou definitivně prostě krémový a k tomu je fialová fakt blbá, to by musely bejt čistě bílý.
Odpovědět
:-) mě se líbí, jak ty to máš všechno tak pěkně naplánovaný....já nemám nic a ještě vůbec nevím, co chci. Vím, že svatba nude do zelena, možná s troškou žluté...záleží, jakou ženich nechá uděla kytici. Výzdobu na stůl ladím do zelena, šaty nevím, košili pro ženicha a ani kravatu teda ještě nemám
Odpovědět
No mě to jednou za čas prostě chytne a pořídim / zařídim víc věcí najednou. Taky mě docela popohání dopředu ta dovolená, na kterou jedeme už v půlce srpna. A cgtěla bych mít do tý doby většinu hotovou. takže vlastně o měsíc dřív. Mimochodem, kdybyste někdo věděl, odkud jsou tyhle figurky, dejte vědět. Majitelce jsem psala, ale nevim, jestli sem ještě chodí. Sice ještě nevim, na co přesně bych je využila, ale moc se mi líběj :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?