Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca:Notak my oba s přítelem máme za svědka kluky :-D jinak možná tu variantu na házení udělat menší využiju.Opravdu se mi jí potom nechce vzdát :-) krtek:kytice stojí asi 1600,je to podle sezony.Ale hned jsem se do ní zamilovala,tak bude :-)
Odpovědět
smudlinka: Tak to je asi všude podobný s cenama. Já se taky obávám, že až najdu "tu pravou", nezáváháma vytáhnu, co si řeknou :-N Ale u kytek, dortů a líčení mám fakt pocit, že minimálně třetina ceny je za slovo "svatební" ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To jsme na tom stejně.Někdy si připadám,že kdybych si nechala udělat třeba dort podobnej,ale nebrala ho jako svatební,tak vyjde levněji.Ale tý kytky se opravdu vzdát nechci :-) teď u nás bude výstava ze zemědělské školy a budou tam i svatební kytice,tak se určitě zajdu podívat :-)
Odpovědět
Jasný, každá máme něco, na čem trváme. Já nakonec na těch prstýnkách a taky na vlastních šatech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak šaty taky :-) prv když jsem je teď viděla na jedný holce,která se už vdávala,tak vypadaj stokrát líp než normálně na figurýně :-) akorát prstýnky teda.Na ty musim mladýho dokopat :-S
Odpovědět
Jinak náš dort bude asi od učňů, takže levnější - počítám kolem 1000. Bude taky jenom pro 16 lidí. Ale jinak bych asi brala nějakej ovocnej od Hájka a dozdobila si ho. Nebo nějakej prostě slavnostní, asi bych zamlčela, že je na svatbu. Protože u nás v cukrárně okamžitě vyhrkli 1500 až 2000, ani je moc nezajímalo, jak velkej by vlastně byl (přitom svatbení dort pro 16 lidí by podle mě neměl bejt větší a těžší než normální dvoupatrovej, a ten stojí 1000 maximálně a to je fakt luxus!) A ty profláklý cukrárny, to je vůbce děs s těma cenama.
Odpovědět
Profilova fotka
notak my budeme mít dort pomalu pro 40 lidí a vyjde nás asi na 2000.Ale pro 16 lidí je to fakt hrozný.A už víš,kolik vás budou stát koláčky?
Odpovědět
Tak zatim vim, že kilo (50 kusů) je za 125 kč. Taky z toho učňáku, Ale kolik toho budem objednávat, to teda fakt netušim. Zatim je jistý, že já i přítel po kile do práce. Plus kilo minidezertů. Do výslužek tak na osobu 6 kusů (od každýho druhu jeden), tak to je taky tak kilo (dostanou jenom ti, co budou na hostině a na večer nic "velkýho" v plánu nemáme). Pak musí bejt na ranní pohoštění a něco na hostinu. Takže tak 4až 5 kilo na svatební den a dvě po svatbě do práce. To jsem si to pěkně teď spočítala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a prý nevíš,kolik toho budete objednávat :-D myslim,že zaokrouhlení plus minus nějak máte :-D
Odpovědět
No já to nějak nemohla dát dohromady, tak už jsem se ani nesnažila, ale teď jak jsem si to pěkně napsala, tak to hezky vyplynulo :-N Ale ještě musim spočítat minidezerty. Vidim to taky tak na 4 kila, možná teda 3 - nepůjdou do výslužek.
Odpovědět
Profilova fotka
mě teď nejvíc starostí dělají šaty po svatbě.Nemůžu najít žádný,který by mě zaujaly :-| tady v Děčíně nic nemaj
Odpovědět
Jako "popůlnočky"? Tak to já neřešim, nebudem to tahnout dlouho do noci a i kdyby, tak buď vydržim ve svatebních, nebo kdybysme šli třeba na bowling, což by se mi moc líbilo, tak už půjdu "v civilu".
Odpovědět
Článek se načítá
JInak mně se moc líběj tyhle, i jako svatební bych je brala http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
notak já nevim,jak dlouho to bude.Ale budu potřebovat potom na nějaký převlečení.Budu tam mít neteř a synovce a jsou zvyklí blbnout a to pak nedopadá moc dobře :-) potřebuju i nějaký na léto,tak by se mi právě líbily šaty,který pak budu moct nosit i denně
Odpovědět
A ještě jedny, ty jsou fakt kouzelný http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou hezký,ale moc se mi nechce vyhazovat velký peníze za šaty,který budu mít jednou,protože na plesy nechodíme.Zatim mám jedny,co se mi líbí,tak uvidim.Podívám se ještě v Praze a až budem teĎ v červnu v Itálii
Odpovědět
JO, cena by mě taky zajímala :-D Mně se třeba ty první tak líběj, že bych je nosila klidně i po svatbě jako letní. Ale je fakt, že ty asi budou exra drahý...
Odpovědět
Ale nějkaý pěknější letní určitě seženeš, mám pocit, že poslední dobou jsou romantický dlouhý nebo i "koktejlkový" docela v kurzu. Třeba v Promodu jsem zrovna včera nějaký obdivovala. Akorát já si právě vždycky řikám, že jen tak do práce je to škoda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to bych taky řekla.Já koukala na šaty na internetu a našla jsem třeba pěkný.Stály 1500 a přítel mi i řek,že by mi je koupil.Ale problem je,že to nejsou jako letní,ale spíš plesový :-|
Odpovědět
Já bych šla asi do letních, nebo jenomm tak něco mezi "normálníma" a "lehce společenskejma". Když na plesy nechodíte (my taky ne :-( ) Jako že třeba denně do práce ne, ale na nějakou návštěvu nebo oslavu už jo. 1500 je fajn cena, ale škoda, aby pak visely ve skříni.
Odpovědět
Profilova fotka
notak já ještě mám školu,tak že ani na nějaký večírky a tak nechodim,tak to právě cenu nemá :-| proto bych chtěla sehnat něco spíš letního,ať je unosim :-)
Odpovědět
Já spíš myslim na návštěvy - já se třeba trochu víc "vyfiknu", když někdo z rodiny něco slaví a tak. Ale taky ne moc. Akorát si třeba nevezmu vždycky džíny, ale spíš sukni nebo šaty ;-) Jiná příležitost u nás taky neni. Chodíme tak maximálně do pizzerky, když se mi nechce vařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,bohužel to pořád neni na ty šaty no :-) tak ty peníze,co ušetřim za šaty vrazim radši do nějakýho toho pradýlka na svatební noc :-)
Odpovědět
Jo, prádýlko... To ještě budu muset pořešit. doufám, že mi něco padne do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám v plánu nějaký korzet,akorát zatim nic pořádnýho nemůžu sehnat :-) když to člověk nepotřebuje,tak toho maj plno, a když to schání tak nic
Odpovědět
Já hlavně kalhotky, který nebudou vidět pod splývavejma šatama bez spodnice, ale zase budou trochu sexy romantika ;-) A kdyby mi ještě schovaly špíčky, vůbec bych se nezlobila :-D A vršek uvidim podle šatů - jestli se pod rukávky schovaj ramínka nebo ne. Na noc by docela bodla nějaká pěkná košilka, nic výstředního, ale přeci jenom - tahat s sebou ty starý (většinou navíc trika), co nosim běžně doma, to nemá to kouzlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak s podprsenkou to asi budu mít jednoduchý.Asi ji budu mít jenom pod těma šatama na převlečení.Ty svatební jsou nahoře střižený jako plesový,který jsem měla na ples a tam jsem taky podprsenku neměla :-) hlavně uvidim,jestli mi moc nebudou padat.Přece jenom prsa zrovna do takových šatů nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: a co zmenit styl cviceni? jako prostridavat to? to by te pak i vic bavilo a telo by si zvyklo na odlisne pohyby :-) ja byla vcera po dlouhe dobe behat, kolo, a bezky (vsechno ve fitness :-D ) a dneska me neskutecne boli zadek. coz je moooc prijemny pocit :-) jinak my budeme mit 3 patrovy velky dort za cca 3000 :-p hrozny. a k tomu ale dokoupime v makru medovnik za 250. pekny nepomer cen, co? tak ja jsem chtela ty prstynky, aby fakt byly podle naseho gusta, takze na tom jsme nesetrili. kytku jsem si vybrala z kal, ktery jsou v zari nejdrazsi :-p ted pry stoji 30 kc jedna a v zari vzdy tak 120 - no umim si vybrat 8-( ale zkousela jsem najit jinou - napr. z lilii a to je v zari prast jako uhod. no takze zustavaji kaly.
Odpovědět
Profilova fotka
a populnocky mit nebudu. budu stale v tech svatebnich :-) si je chci trochu uzit :)
Odpovědět
estrellita: jo, to mi taky teď došlo, že se asi tělo dostalo do určitý úrovně, potřebný k tomu konkrétnímu cvičení, a dál ani ťuk. Budu to muset střídat. Jinak já tomám takový divný - během cvičení mám pocit, že fakt pojdu, že už nemůžu, ale druhej den prakticky nic necejtim. cejtim občas až třetí den lýtka a kotníky a někdy břicho, ale jenom trochu. zadek vůůůbec ]-( Tý jo, u těch kal je ta sezóna takhle razantně znát jo? Jsem zvědavá, jak na tom budou v září frézie :-N Chci růže, ty jsou tak nějak pořád stejně, a frézie, protože krásně voněj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?