Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani ne... to google :-D
Odpovědět
na googlu je všehcno...mám v práci kolegu, děsnej hypochondr...a jeho přítelkyně se mu prý vždycky směje .."tak co si to dneska vygoogloval, chřipku?"..dělá tu 5 měsíců a za tu dobu už měl 2xzápal plic (podle googlu) a 3x nevěděl vůbec, co mu je, protže ty příznaky nenašel...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to je bomba :-D ... Asi bude muset na svých schopnost vyhledávat jetě zapracovat - nevěřím, že by tam někde ty dvoje příznaky nebyly... ;-) ;-)
Odpovědět
no on je poměrně poctivý hledač, hlavně se bojí, že mu něco je, tak se snaží...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak mame dalsi vec doma - prstynky :-) a jsem z nich fakt nadsena :-) vypadaji nadherne x-) x-) tak se na ne nemuzu vynadivat :-) a uz je radeji uklidim :-) ted si jdu zacvicit a pak je vyfotim (musim koupit baterky do fotaku :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem právě dodělala poslední jmenovky, a už s nimi šup do krabičky a budu vyčkávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: Ahoj tak to jsem zvědavá na prstýnky, já jsem je byla obhlídnout ve středu u Rýdla a jsou ještě krásnější naž na obrázku.Ale ta cena, já bych je chtěla s briliantama
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita:to se máš :-) já se včera miláčka ptala,kdy se na ně půjdem podívat a odpověď byla,až bude mít víc času :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska holky našla konečně kytku,která se mi líbí.Dělaj ji u nás v Děčíně a přímo jsem se do ní zamilovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, estrellita: gratuluji k prstýnkům, tiše závidím, že už to máte za sebou a máte tu krásu doma.... smudlinka: a bude fotka kytičky? Jinak holky ... já si dneska úspěšně udělala úchvatný výron na malíčku levé nohy a když vám řeknu, že to je jen tím, že jsem zakopla o přítelovo boty, tak se mi můžete jen smát.... ale čertovsky to bolí :-( Tak jen doufám, že se mi něco podobného nestane před svatbou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko,jasný hned ji tam dám :-) na tomhle se schodnem.Taky doufám,že se mi nic nestane,i když jestli to vemu jako ty o přítele boty,tak se divit nebudu,bordel dělá :-D tak ať to máš brzo dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafka: Doporučuju chodit před svatbou v přeskáčích :-) A já se ti určitě smát nebudu - jsem schopná se přizabít téměř kdykoliv o cokoliv (nejsem žádný tank, ale věčně se přerážím o futra, rohy postele, stolu, tuhle se mi podařilo se majznout kuchyňskýma dvířkama, když jsem uklízela nádobí, do hlavy... ;-)) - takže s tebou naopak velice soucítím a doufám, že tě to brzy přestane bolet... Estrellita: Jsem zvědavá na prstýnky! Šup šup nějakou pěknou fotku, ať můžeme obdivovat! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jizi toto je predloha http://www.beremese.cz/album/view.php... vypadaji opravdu temer stejne, a ja porad nemam baterky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita.... tak ty jsou nádherné... smudlinka.... kytička je nádherná, snad nebude moc těžká :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko našla jsem už o dost větší :-D spíš mi pak bude líto ji házet a nechat ji někomu jinýmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou nááádherný!! ... Smudli: Si nech uvázat na házení jenom nějakou malou, symbolickou... s tímhle by se navíc házelo asi dost blbě...
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - ty prstýnky jsou nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
estrelita: tak ty prstýnky jsou opravdu krásné :-)
Odpovědět
estrellita..prstýnky mooc pěkné :-) smudlinka...kytka je hezkoučká....já jsem někde četla, psala tam nevěsta, že nechala udělat svědkyni podobnou kytku jako sobě, ale jen menší a pak jí večer házela místo té svojí....
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko.... já si kytku hodlám nechat, budu mít kaly, tak ty nepůjdou usušit, ale nechám si jí zamrazit :-D , a na házení si nechám udělat nějakou maličkou :-D
Odpovědět
smudlinka: moc pěkná kytička! Můžu se jenom ze zvědavosti zeptat, jak to u vás vypadá s kytkama cenově? jestli jsou tak předražený jenom v Praze, nebo všude :-S Jinak já nejvíc chodím omlácená ze cvičení - z šaten! Už jsem se majzla při uklízení trampolínky, ale většinou někdo otevře dvířka od svojí skříňky někde vedle mě nebo nade mnou, aniž bych si toho všimla - a to jsem se už praštila do hlavy, včera jsem si odřela ruku... No, fitko je to příjemný, ale ty šatny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek..... já vůbec nemám ponětí na kolik vyjdou moje svatební kytky, ale když porovnám ostatní ceny, tak jsou u nás levnější, a řekla bych, že o takových 15 možná 20%.
Odpovědět
Tak jsem si dala do alba dvě štrasový soupravy. Nějak se nemůžu rozhodnou, jestli chci něco takovýho (první je za asi 500, druhá za 700 plus poštovný) - moc se mi to líbí, ale 1. nemůžu si to zkusit 2. po svatbě to dám tak akorát do krabičky 3. bojim se, aby to neměla každá druhá nevěsta. Nebo radši nějakej originálnější šperk na řetízku? koukala jsem včera na stříbro, je to tak kolem 1000, spíš něco přes (bez náušnic), ale zase bych si to mohla vzít i "v civilu" a je to originálnější. Měla jsem vyhlídnutej jeden kousek, ale na krku se mi pak zdál málo výraznej... No nevim, jsem z toho tumpachová. Šaty jsem ještě ani neviděla na zkoušce, ale už bych si zase ráda pořídila něco "hmatatelnýho" :-D
Odpovědět
zirafka: No to co má šmudlinka na obrázku, to by tak odpovídalo cenový relaci 1700 - 2000 v tom květinářství, kde jsem byla tenhle tejden. Což se mi zdá prostě moc.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - pokud bnudeš mít i nějakou dominantní sponu ve vlasech nebo květy, pak na krku nepotřebuješ mít dominantní šperk. pokud budete chtít můžu vám poslat do IP adresu na jeden lacinej obchůdek, kde jsem si já objednávala sponky do vlasů, mají tam i korunky, čelenky, náhrdelníky,....a jen pro představu, můj květ do vlasů()průměr cca 4,5cm) co mám v albu stál jen 85kč.
Odpovědět
zelvinka: Ok, každej tip se hodí - díky! Teď jsem projížděla oficiální stránky toho stříbra, na který jsem koukala, a ten můj "favorit" tam zrovna neni... Ale byla jsem včera taková upachtěná ze cvičení, to mi to asi ani slušet nemohlo :-N Asi to zkusim ještě někdy jindy...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - ten druhej náhrdelník je moc hezkej
Odpovědět
To je, ale i spoštovným skoro 800... Možná radši fakt připlatim za něco, co budu moct nosit i po svatbě. Jinak se mi líbí i ten první, akorát ty boční partie mi připomínja třešničky :-N Což mi nevim proč vadí. A hlavně se to nedá zkusit - já si zkoušela něco jinýho, ale zdálo se mi to moc krátký, a to to mělo 42 cm prej. A tohle píšou, že má 40. Já mám teda krk docela štíhlej, ale nechci to mít jak obojek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: kuk do diskuze o Mádrovi :-) holky dekuju za pochvalu prstynku x-) smudlinak, ta kyticky je nadherna x-) taky jsem puvodne uvazovala o takove, ale nakonec jsem zvolila mensi neprevislou. ale je krasna!!! krtku: kam chodis cvicit? ja byla vcera taky a prijemne jsem se znicila :-D jinak ja udu mit na krku taky hodne jemny sperk, az neviditelny :-D je to retizek s priveskem od P k prvnimu vyroci a mamho strasne rada, je vinovy (hodi se mi ke svatbe :-D ) tak si ho necham ;-) mne se libi nejvic ten prvni nahrdelnik :-)
Odpovědět
Já chodim v Praze na Mírák do Fanatic studia. Ale teď mi to nějak moc nevychází s parcí, plus mám trošku pocit, že je to k ničemu. Chodim dvakrát týdně a zdá se mi, že to neni vidět ani na postavě (jim teda normálně) ani na fyzičce - jsme teď měli někoho na záskok a jak jsem měla pocit, že se to lepší, tak s touhle slečnou jsem si opět připadala jak ufuněný lemro - holt asi náročnější cvičení než obvykle :-| Takže se cvičením drobná krize :-S Na krk se mi líběj oba náhrdelníky, ale ten první je levnější a má lepší náušnice. Ale zase mi to moc připomíná třešničky, některý ty tvary, a to mi nevim proč vadí :-N Asi skončim u nějakýho drobnýho stříbra, abych to měla jako památku a mohla to nosit i po. Jinak taky nosim neustále dárek od přítele - takovej kroucenej řetízek s přívěskem delfína a ten se bohužel na svatbu nehodí, navíc bych si připadala moc všedně. Jinak na šperky jsem docela ujetá, ale když musim delfína sundat, že se to s něčim tluče (a nejde schovat třeba pod triko), tak ho nosim aspoň v peněžence ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?