Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
zelvinka: Zbyteček, ale mám. Taky nějaký krémíky, ale ten olej možná bude nejlepší. U nás běžej opět dva počítače :-D
Odpovědět
u nás běží vyjímečně jen jeden pc, protože běží ten fotbal :-)
Odpovědět
tak ti prohlížím fotoalba ze svateb proběhlých o víkendu a jsem nějak na měkko....už je to za chvíli, co? a já ještě nemám skoro nic zařízeného...hůůůůza....
Odpovědět
Profilova fotka
u nás běží hokej, ale mazel jde zítra do práce, takže už jde hodit pinovačku a já se jdu zaním přiňuchňat, takže dobrou a páček a (s)mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca - nepodléhej stresům, to zvládnem,...ale taky bojííím :-D , obdivuji lidi, kteří si řeknou tak za tři měsíce se vezmem a začnou lítat, zařizovat atd
Odpovědět
zelvinka:dobrou
Odpovědět
zelvinka: Dobrou! To my jsem noční tvoři, ještě jsem ani nevečeřeli |-| :-N
Odpovědět
no už abysme aspon to oznámení dali nějak dohromady, jinak na tu svatbu nikdo nepřijde...já si furt říkám, že to je v září, ale ono je to úplnej začátek....takže si asi začnu říkat, že to je spíš v srpnu
Odpovědět
To já si řikám - protože v půlce srpna jedeme na dovču a já bych ráda měla zařízeno před ní. Pak se vracíme a už za 10 dnů je den D, takže tam rozhodně nehodlám lítata a shánět třeba tu kravatu nebo boty, to musí bejt pěkně všechno už doma ;-) Jo, oznámení - tak snad stačí to poslat někdy v červenci, protože jinak nevim. Stejně to ti důležití dávno vědi.
Odpovědět
no to jo...ale my než se k něčemu rozhoupeme...tak to trvá :-D ...já bych to chtěl mít pěkně z krku, však vám to taky všem pěkně závidím, že už ty důležité věci máte My na dovolenou až po svatbě...kampak jedete ...to máte jako relaxaci před, co?
Odpovědět
Jedem do Chorvatska. Bylo to rozhodnutý dřív než svatba. a vyřizovat narychlo papíry kvůli cestě ven, to se mi nějak nechtělo. Jo, těšim se, že tam "vypnu". I když taky ne úplně - mám v plánu tam tvořit jmenovky na stůl ;-) A jedeme poprvý vlatnim autem, tak jenom doufám, že se nestane něco... nepříjemnýho. No, nechci malovat čerta na zeď, ale poslední dobou jsem ohledně delších cest docela "posera", pardon. Taky doufám, že se mi na svatbě nebude třeba zrovna loupat připálenej nos :-D
Odpovědět
hele a jak je to teda s těma dokladama vždyt se dá cestovat na občanku ne? nám teda na svatebku asi nezbyde ale říkali sme si že kdyby jo tak ráno dojedem koupit last minute a odjíždíme večer ale ted ste mě zaskočili..ale na starým pasu přece nikdo nepozná že se něco změnilo ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Laura: Občanku ti stříhnou při obřadu, na tu vycestovat nemůžeš, ale můžeš jet na starý pas - nový doklady si musíte zařídit do 4 měsíců od svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - mluvíš jen o pasu nebo i o občance? občanka musí být dřív, je tady na stránkách taky o tom diskuze, a představa, že lítám po úřadech...brrrr,......to bude teprve zařizovaní ]-(
Odpovědět
pěkný ráno....do chorvatska bych taky jela, ještě jsem tam nebyla. Občanka se myslím musí nahlásit do 8 dnů...ale nejsem si jistá...na starém pase nikdo nepozná, že ses vdala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko.... ljizi..... tady myslím někdo psal, že řidičák si musíš nechat vyměnit dřív, snad do týdne.... že jim stačí občanka s tím lístečkem :-) Ale na to snad raději ani nemyslet :-) To bude lítání ]-(
Odpovědět
to přece nejde ale když mám obřad v pátek a v sobotu nebo v neděli odjedu na dovču tak jim těžko budu do týdne nahlašovat občanku a řidičák...takže na pas jet určitě můžu?
Odpovědět
Profilova fotka
já to fakt nevím, zkusím se na to někde zeptat..... ;-) ale na pas jet určitě můžeš, když ho máš platný, tak nikdo neví, že jsi se vdala :-)
Odpovědět
Kámoška to nahlásila už před svatbou a domluvila se s tou úřednicí, že pak hned jedou na svatební cestu, takže o ní věděla a pak jí už nechtěla pokutovat...ona je za to možná nějaká pokuta, když se nenahlásíš včas. Ale na pase to nikdo nepozná, přesně jak říká žirafka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky existuje možnost dohodnout se s oddávajícím aby ti občanku nestřihli,ale je to jako všechno o lidech.A musíš k tomu mít důvod. Známej si to takhle zařídil,ale je to řidič z povolání, jezdí do zahraničí...a byli k tomu svolní..
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca - koukám to tvého albíčka, a budeme mít stejné svícínky :-N , akorát v jiné barvě,...ať žije Ikea
Odpovědět
zelvi...no jo, je to tak :-) ...ještě se mi tam líbily takové s kytičkou v tom sklenéeném svícínku, ale tam se nehodila pak ta plovoucí svíčka a ani ten písek...a bez toho to bylo takové nebarevné...navíc, v jednoduchosti je síla a pak se to aspon někde upotřebí i po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
acime: ja chci taky zkusit gelove nehty. ale radeji ted, nez pozdeji :-) trochu se toho bojim, tak uvidime :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky jestli chcete pro inspiraci kouknite na tyto stránky, tady budeme mít obřad i hostinu 3w(tečka)hotelkozihorka(tečka)cz v záložcei svatby je "oddávání přímo zde na hotelu video" (je kraťoučké, ale výstižné)občas na něj koukám abych se navnadila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se popídila po těch občankách: Sankce Nesplněním povinností uvedených v zákoně o občanských průkazech se občan dopouští přestupku. Přestupky jsou nově upraveny v § 16a zákona o občanských průkazech. Podle tohoto ustanovení se fyzická osoba dopustí přestupku tím, že . . c) nepožádá o vydání nového občanského průkazu v případech uvedených v § 14 odst. 1 písm. c), tj. do 15 pracovních dnů * po obdržení oddacího listu nebo dokladu o partnerství A pokud jde o pasy, pak je to: Platnost cestovního dokladu skončí: . . uplynutím 3 měsíců ode dne změny příjmení občana, pokud k ní došlo v souvislosti s uzavřením manželství občana
Odpovědět
Profilova fotka
Takže na pas určitě jet můžeš :-) A na žádost o novou OP máš de facto tři neděle od momentu, kdy vám poštou přijde oddací list... Takže klid, času, naštěstí, habakuš ;-)
Odpovědět
jizi: dobrá práce :-) takže čas je,tak to je v pohodě....klidně stihnu i 14 dní svatební cesty :-) estrel...já se bojím, že s nima budu nepoužitelná :-) nebudu moc klofat do klávesnice, ani umýt hrnek
Odpovědět
Profilova fotka
A papíry jsou opravdu do pěti pracovních dvů... Tak to jsou fakticky šašci... :-/ držitel řidičského průkazu (ŘP) je povinen veškeré změny povinně zapisovaných údajů uvedených v ŘP oznámit nejpozději do pěti pracovních dnů ode dne, kdy ke změně došlo, příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - neboj dej si prvně kratší a uvidíš že během dvou dnů si zvykneš a pak budeš mít dlouhé drápky :-D :-D v práci se dím celej den v kanclu u počítače a je to v poho, nejhorší jsou začátky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?