Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - :-D Bělohorská je fakt Praha 6, no...už sem z Prahy dlouho :-D :-D ,promiň
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooj holky :-) zelvino to misto vypada skvele. a grilovani bych se vubec, ale vubec nebala :-) ja to mam arada :-) my budeme mit celkove jidlo rautove - k obedu polivku a pak uz jen raut - takze jsem taky radeji proi raut, nez normalni nosene jidlo!! je to takove volnejsi, muzete si jit jen s talirkem pokecat k nekomu jinemu. ja to mam radsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo holky docela jsem se uklidnila nebudem dělat grilované maso a jíst ho škrobeně u stolu, ale pěkně venku na terásce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, máš recht a uvidíš, že si to užijete :-)
Odpovědět
estrellita: my máme hostinu taky tak...máš nějaký rozpis od restaurace, kolik jídla na tom vašem rautu na osobu budete mít?
Odpovědět
Tak jsem byla na průzkumu kravat a hlavu z toho mám jak pátrací balon. Pani viděla, jak tam tápu s ústřižkem tý stuhy. A že prej se na to mám vykašlat, že tak se to nedělá, že kravata má ladit k šatům (nějaká mašle stejně na fotkách nebude ani vidět), případně ke kytce (která ale je v plánu v barvě tý stuhy! - to prej asi ne, takhle světlou prej stejně neseženu... grrr ]-( ). Takže košili by dala bílou a smetanovou kravatu. Hm, bezva - jenže když si ženich vezme čistě bílou košili, tak moje šaty nebudou vypadat jako "šampaň", ale jako zašlý a blbě vypraný. A na krémový košili zase ta krémová kravata nevynikne. Navíc k téměř černýmu obleku bez proužku světlá košile i kravata? Nuda nuda, šeď šeď... Takže budu pátrat dál. Ale nadchnul mě jeden stříbrnej šperk tady na Floře, jsem v pokušení... Je sice dražší (1040), ale zase nositelnej i po svatbě a nevypadá tuctově... A já byla už skoro stoprocentně přesvědčená o jedný soupravě z netu.... K tomuhle by se muselo dokoupit něco do uší a nejspíš by k tomu šly stejně jenom perličky. Tak teď teda mám v tom pěknej guláš. petrajda: V pohodě, já mám takovej orientační nesmysl, že taky občas nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tak to je prekérečka s tou kravatou :-( , tak zkus ještě přitlačit na ženicha, i když musím říct, když můj chlap si postavil hlavu, tak jsem mohla vyhrožovat, po dobrým po zlým,...mohla jsem slibovat hory doly i to co nemám ráda a vestičku jsem neuhádala. :-D
Odpovědět
Jo, ještě mám takovej dotaz - asi si děláte povětšinou pečlivější manikúru než já ;-) Já byla včera u tý manikérky a jak mi zatlačovala tu kůžičku (což si normálně doma vůbec nedělám), tak to teda dneska vůbec nevypadá pěkně a navíc to neni úplně příjemný. Jakože ty zbytečky někde "odstávaj" a někde to mám lehce zarudlý a citlivý (bolavý je možná moc silný slovo...). Je to normální? Jak na to jdete vy? Nůžkama se to prej stříhat nemá... Já totiž nevim, jestli to nemám nechat časem zase zarůst do toho "neupravenýho" stavu a příště jí to normálně zakázat :-N Nebo je to manikérkou?
Odpovědět
krtek: no s kravatou to bdue prekérka i u nás....mám světle zelenou představu a vůbec nevím, jestli něco takového seženu...a košili asi šampan, ale to až podle toho, jaké si vyberu šaty s manikůrou nemám zkušenosti, tak nemůžu sloužit...ale myslím si, že by to měla dělat tak, aby tě to nebolelo, nebo abys e to nezanítilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Vyprdni se na prodavačku, až se bude vdávat ona, ať si oblíkne toho svýho třeba do pytle od brambor - jestli chceš kravatu v barvě stuhy a kytky, tak to tak udělej! Já myslím, že to bude hezký... Jinak já mám taky šampaň šaty, takže muž bude mít šampaň košili a o dva-tři tóny tmavší kravatu (má černý oblek, je černovlasej, zelenookej, bude mu to slušet a kytku mám bílou - kaly...) - hlavně si do toho nenech od kohokoliv, tím míň prodavačky v krámě, kecat!! A na tvém místě bych taky chtěla ladit doplněk - v tomhle případě stuhu s doplňkem = kravatou... S manikurou neporadím, neb nevedu :-/ A kytky budu mít od Zuzky Friedmanový z Klánovic :-) Jinak se tu řešilo něco zásadního? ;-)
Odpovědět
jizi: Já teda nevim, co se jinak řešilo - nestíhám dočítat :-D Ale kolem poledne se probíralo menu oběda a rautu ;-) Ono s tou barvou kravaty je to docela těžký - buď jsou ty kravaty moc do růžova, nebo do ornažova. Plus ženich na sebe nehce nic, co by tu růžovou připomínalo. Takže to u nás možná nakonec skončí podobně - krémová košila a o něco tmavší kravata. Ale bude to nuuudaaa :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ta manikůra jistě není běžná, zarudlé až jakoby do malých stroupků to máš? nezajela ti tam pilníkem, to se většinou objeví až později. a jinak já mám od manikérky koupenej olejíček na kůžičku kolem nehtů a prý bych si to měla každej den natírat,.... :-D :-D ....to víš, že to nedělám,...ale když příjdu z modeláže tak to tak tři dny dodržuji,... a pak zase tak tři dny než tam mám jít chicht :-N proto chci jít na nehty určit tak v úterý před svatbou, kdyby se náhodou stala nějaká tato nehoda, aby se do do soboty dalo do cajku
Odpovědět
Článek se načítá
zelvinka: Stroupky ne, spíš mi na pár nehtech je vidět taková "okousaná" ta kůžička. Já teda docela trpim na záděry a tohle je hodně podobný tomu stavu, když se začnou dělat. Nebo naopak když jsou už trochu "zaléčený". Prostě mi to přijde takový podrážděný. Uvidíme, co to udělá za pár dní. Buď se to úplně zklidní, nebo se mi naopak udělaj ty záděry. Já se teda strašně držim, abych tu kůžičku netrhala, jak mám ve zvyku :-N To je úplně blbě, to je jasný. Ale třeba bych to nějak zastřihla, ale to se taky bojim, to se taky nemá... Ona na to měla takový šikovný "udělátko", takovej jako ostrej zobáček, co ty přebytky odříz, a to já nemám. A chtělo by to.
Odpovědět
krtek: podle mě to manikérka trošku přehnala...tak jí to příště řekni, at si dá pozor jizi: jo, v poledne se řešilo dnekšní počasí a co bude kdo mít k jídlu na svatbě...
Odpovědět
acimedaca: Spíš to příště zkusim taky jinde, tahle se s tim moc "nemaže" a já docela chci, aby se s mejma packama někdo mazal :-D Holt sbírám zkušenosti, aby to za ty čtyři měsíce bylo ono.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: no vím,že kůžička se má zastrkovat (hlavně nestříhat),mě to taky dělala vždycky. Máš to citlivé nejspíše z toho důvodu,že to máš poprvé....(samozřejmě se mohlo stát,že manikerka možná více tlačila-příště ji upozorni). A když si ji nezastrkuješ,tak z toho se pak dělají ty záděry. Zkus si tedkom tu kůžičku,zastrkávat sem tam sama doma...To si zvykne...Ale opatrně,ne úplnou silou. Ale doporučila bych si koupit ten olejiček na tu kužičku,je boží a zjemní... ;-) S kravatou souhlasím s jizi,je to vaše svatba,vaše barvy,vaše věc.... ;-)
Odpovědět
krtek: já se chystám prvně na gelové nehty...kolegyně v práci si udělala kurz a rozjíždí to, tak to chci zkusit...radši dřív, než až na svatbu, prý je s tím člověk nějakou dobu úplně nemožný...zas nevím, jestli není ted moc brzy, abychs e s tím netrápila, když mi to nebude sedět...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.... i já se musím přidat k úžasnému olejíčku, nedám na něj dopustit ;-) JInak s tou kůžičkou ti neporadím, nikdy se mi to nestalo 8-)
Odpovědět
jana1k: Díky! Asi si to budu muset nějak ošetřovat, teď vypadá divně obojí - před i po :-N Teď jsem našla jednu kravatu, co se mi fakt líbí, teda aspoň podle netu. Jestli je ta barva v reálu stejná, tak by to mohlo bejt ono. Ale zase se šklebí pan ženich :-N Asi to necháme chvilku "uležet", třeba se na zkoušce nakonec rozhodnu pro jinou barvu mašle, měli tam světlejší a tmavší. A ta tmavší mi přišla moc výrazná, ale teď mi zase ta světlá přijde "vyblitá" :-D Je to se mnou těžký :-N A pak když si zpětně uvědomim, jaký blbosti a prkotiny vlastně řešim... :-D Ale nedá mi to no...
Odpovědět
krtek: je to jasný, chceš to mít všehcno krásné...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi chceme každá, takže vybíráme a vybíráme.... 8-) :-D a je dobře, že si nenecháme s.... na hlavu.... pardon za ten výraz :-D
Odpovědět
Ano, chceme mít všechno dokonalé... a nakonec nám stejně půlka věcí bude úplně fuk :-N Ale to je jedno, teď mě prostě baví řešit takový... prkotiny, abych byla slušná.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to mi povídej.... taky se zabývám takovýma blbostma :-D
Odpovědět
krtek: mě to taky někdy chytá...ale moc mi to nadšení většinou nevydrří...tedka slídím po dekoracích na stůl, porovnávám internetový obchody, kde to je nejlevnější...hlavně zase nevím, kolik toho mám koupit...třeba těch kamínků, nebo sypacích perliček na stůl. Ono když by se člověk vdával už napodruhé nebo napotřetí, tka by to bylo jenodušší, to už bych všechno věděla :-) ale zase už by to nebylo poprvé
Odpovědět
acimedaca: No, to hodlám dát někam k instrukcím a programu dne - takovou poznámku, jako ať nám odpustěj případný technický a organizační nedokonalosti, že to děláme poprvé a do příště se polepšíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci.... všechno je jednou poprvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krtečku - jestli ti můžu poradit, taková rychlá pomoc, jestli máš doma olivový olej, sačí úplně kapička rozetřít kolem nehtového lůžka,....dokud si nekoupíš olejíček, určitě když nic jinýho nebudou se ti dělat záděrky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky u vás běží v TV fotbal?
Odpovědět
ziraf...jo běží :-) ....ale nutno říct, že opravdu nedávají nic normálního....
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to je taky pravda..... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?