Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi určitě ne, neboj, já miluju takový klasický grilování, pohodička, lidi si popovídají, vládne super pohoda a ještě když je pěkně, je to úžasné :-) a jak říká jana, málokterá z nás to může mít tak jako ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste hodný holky, co bych si bez vás počala. 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to říkám taky, co bych si bez vás počala :-) Skoromanža teď chce do června pauzu, tak pravda je, že nám chybí jen prstýnky a jeho boty a pak takové blbůstky, které koupíme za jeden den, ale i tak, s kým bych si o té svatbě povídala ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: přesně tak !!! :-D Ale nejde jen o povídání,ale i tak jak poradíte,a to mi hodně pomohlo,fakt že jo ;-) ,člověk se někdy neumí rozhodnout jen sám,že?? :-D Jinač,přijela mamka pohlídat malého a já se chystám do města a paráda,začalo pršet :-p ,že jste to tu přifoukly :-D ...tak zatím....
Odpovědět
Profilova fotka
no jani, asi jo :-) máme teď sice pod mrakem, ale už neprší :-)
Odpovědět
ahoj holky, vy píšete, já to nestíhám číst...takže: v liberci je celý den hnusně a prší...sluníčko ani omylem my máme k jídlu jen raut pro 70 lidí (obřad je ve 14 h, tak jídlo začne tak v 16), v hospodě nám to naplánovali na 0,5 kg na osobu bez zeleniny (guláš, řízečky, kuřátko, roláda - teplé, sýrová a salámová mísa - studené), polévka taky rautově, jen pro novomanžele bude přinesená...jo a předkrm bude nějakí kuřecí salát v grepu. K tomu samo minizákusky, dorty, koláčky a mamka chce péct ještě cukroví... Hrozně se bojím, že toho bude málo, a že lidi budou mít hlad, když nemáme ten oběd a všechno sežerou hned. Servírovat se to bude asi na třikrát, aby to neoschlo a doplnovalo se to...
Odpovědět
Profilova fotka
aci, tak snad v hospodě ví, co je třeba a kolik, ne? Mě skoro manža včera sdělil, že ještě nechá pro mě extra udělat plněný vajíčkový půlky s takovým tím krémem ze žloutků, já je prostě miluju :-) a jako předkrm jsem chtěla rajčátka s mozzarelou, ale tchýně rajčata nejí, ach jo. :-( ale aci, ten tvůj předkrm, ten vypadá úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - záleží asi i jak dlouho plánujete zábavu. jestli počítáte do rána, přiznám se,že to množství mi přijde dost málo.Ale třeba nejste jedlíci ;-) .V jedné restauraci nám taky dělali rozpis kolik tak asi počítaj na osobu a byla sem z toho docela vyděšená.Vycházelo to asi jako tobě s tím, že bylo rozepsáno čeho asi koli.Přiznám se že 5dkg salámu na osobu mi přišlo fakt málo.taky sme to odmítli i jinde a nakonec sme si pronajali sál a jídlo si zařídíme sami. Chtěla sem mít klid,ale zase je lepší mít najedený hosty než poslouchat reptali a kručící břicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je pravda, že mi počítáme, že na oběd ve 14 hodin budeme mít předkrm, polívku a hlavní chod. Pak bude raut a pak večer v 19 hodin nám dají kuřecí gulášek. Tak to by mělo stačit, když k těm 15 mísám slaného rautu budou ty zákusky a koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím :-D, ale máme v rodině žrouty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mi taky. sama sem docela jedlík, přítel ani ne až je moje máma z něj někdy nešťastná - ona to nezná. Netvrdim, že sme tlustoprdi,ale on si vždy jen tak někdy zobne. Vůbec nejradši by byl kdyby na oslavě byli jen palačinky a lívance :-D No a jinak při předložení rozpisu z jedné té restarace sem si říkala,že snad asi vědí,že asi to berou podle nějakech norem,ale ty normy sou převzatý asi od jinud než z čech... Ale já to beru tak, že mi máme jen ten raut....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo u nás je taky spousta žroutů, takže co se nesní ten den tak se sí druhý den na dojedné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda, tak u nás je přesně opačně.... přítel toho zbaští občas šíleně moc, dá si třeba velký oběd, za chvilku jde do ledničky pro jogurt a za chvilku si dá třeba lívance, a když už třeba nic není, tak si udělá vafle :-D ale kupodivu to na něm neni moc vidět, jen má trošku bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D na mém ženichovi to nejdení je vidět a hlavně babičky z toho maj trauma, že mu chudákovi nedám najíst..Je hubenej, ale on to má v rodině, já si musím držet tajli abych hlavně do září nepřipbrala ani deko a nebo ho co nejrychlejc schodila. No ale dokážu to s jídlem někdy roztočit,hlavně při zábavách a grilovačkách...
Odpovědět
Profilova fotka
já umím roztočit ty plněný vejce , ty opravdu miluju :-) na sestřeničiný svatbě jsem ji zblazjla asi 18 půlek, čili 9 vajec, ale jak byly dobrý.... mňam.... ale pravda, nejedla jsem nic jiného :-).... a grilovačky, zvlášťě z kuřecího, výborná věc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo jak se griluje tak se taky neznám, zvlášť když je maso extra pikantní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děláte mi chutě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě taky neobdvala :-) . grilovačka na svatbě, holky který ji mít budete nebo můžete mít jděte do toho. Je to neformální čili dobrá zábava...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenže já už obědvala :-)
Odpovědět
jo tak u nás je to podobný přítel obedvá v 11 ve 2 už zas něco jí nejlép druhej chod pak si dá zmrzlinu, palačinky celý den nepřetržitě jí a zakončí to 2 večeřema a nejlíp grilovačkou, já se na jídlo jen podívám a přiberu takže víkendy s ním a jeho rodinou mě neustále mučí, celý týden jím jen zeleninu a polívky a pak o víkendu vždy přiberu tak 2-3 kila jak to nejde vedle těch jedících vydržet pak to celý týden shazuju a znova, jenže občas to neschodím tak sem za tu dobu co sme spolu už o 5 kg nahoře a ted před svatbou se snažím fakt co nejvíc schodit ale nic už sem začla i na aerobik ale váha se mě drží a nejde dolů nic a s přítelem na kterým to samozřejmě není vidět se nedá žádná dieta bydržet pořád jí a jí trpím ale pořád už 5 let
Odpovědět
Profilova fotka
jo s jídlem je to hrozný, taky mám pořád nejaké chutě, ani nemám hlad, ale ty chutě chtěla jsem taky zhubnout, ale nebudu se nervovat, asi to nemá cenu, šaty mám šněrovací tak se to hold povolí nebo přitáhne, ale chtěla bych jenže přítel taky pořád jí a jí, ale přibírá, tak má za úkol taky ubrat 5 kilo, jenže on je schopen je sundat do 14 dní, nevím jak to dělá laura.r: už jsi se koukla?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, já bych vám mohla vyprávět, v roce 2000 jsem přestala vrcholově sportovat a od té doby.... no hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se pomalu loučím, zítra mám dovču a pak víkend, a to tedy v pondělí určo dočítat nebudu takže se tu mějte
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa..... ale tak my budeme psát málo, aby jsi to zvládla dočíst :-) užij si dovču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to znám jen ze včerejška, tak se tu mějte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Ahoj! nestíhám dočítat, ale jenom fofr reakce z práce. petrajda: Bělohorská je ale Praha 6, nebo ne? Auto: Teda plánovala jsem kytku ("poházený růžema"), ale když to tady tak čtu, tak asi mašle - přítel bude chtít auto stoprocentně naleštit a taky asi nesnese izolepu na kapotě :-N Jídlo: U nás stopro řízečky na večer (jsem to uhádala, jinak by je přítel a jeho rodina nejradši radši k obědu!) a k obědu nakonec asi přece jenom trapná klasika - šunková rolka, knedlíčková polívka a svíčková. Jsme chtěli něco netradičního jako steak, ale včera jsme zjistili, že pro nás je míň tradiční ta svíčková, kuřecí steak míváme docela často :-D zirafka: Kaly na autě jsou moc hezký, to jsem ještě nikde neviděla!
Odpovědět
lowe: to je výrobce co má stránky i na mimibazaru jenže to není přesně taková jako bych chtěla je víc perličková a já na krku budu mít štras..ale moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se vrátila z květinářství.... ukázala jsem paní květinářce auto s kalama, říkala, že není problém, o vosku teda nic neříkala, sama řekla, že nám to připevní a že si rovnou objedná přísavky a když jsem se ptala, zda to vydrží delší cestu, tak říkala, že jo, kaly určitě, ale ta ozdoba, co se tam jen provléká, nevím teď, jak to pojmenovala, říkala, že možná nevydrží, ale nesmíme jet moc rychle, říkala tak 70 že je ideální :-) No nevím, tak nakonec to bude z obřadu na hostinu, tak už to bude skoro jedno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?