Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: bud v klídku,takový pocit mám i jáááá,a určitě i spousta holek okolo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - taky u nás bude svíčková, a dokonce jsem přistoupila na knedlíčkovou polévku(nejím knedlíčky),...přítel musel slívbit, že mě jimi nebude krmit, tak doufám že nezklame :-( večer nám budou dělat na venkovním grilu kýtu a nějaký ty obložená mísy se spoustou zeleniny a sýry samozřejmě nesmí taky chybět
Odpovědět
Profilova fotka
jani - s řízečky počítáme taky,možná nějaké roládičky,ale spíš studené. Děláme si to vše sami...jen nevím jak s podáváním toho guláše. Jestli jako rozhlásit že se podává guláš :-) ...nebudem mít obsluhu jen někoho kdo se bude starat o doplňování. Teda tak nějak si to představuju...tak v tomto není zas až tak jasno...
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: jo tak ta kýta zní dobře,a máte hned teploučké masenko ;-) . no je fakt,že jsme se v té restauračce ještě nedohodli určo. To máme přijet v srpnu a všechno si ujasníme. Tak taky navrhnu 100% nějaké teplé maso.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: no třeba nám řekli,že prostě jak bude ten raut,tak se oznámi,že papaní je nachystáno,a at si každý nabere co chce a co hrdlo ráčí. No a nám řekla,že jestli chceme gulaš,tak si ho prostě každý nabere,kdo ho bude chtít. Bude u toho naběračka+talíře.....
Odpovědět
Profilova fotka
jana- asi tak,ale přijde mi že tady u nás sou lidi dost cimprdlich. nejraději aby se nemuseli zvedat :-| No mam z toho všeho obavy, hlavu plnou starostí,asi jako každá z nás,ale zas na druhou stranu ať si každý svou svatbu uďá sám podle sebe. Jinak k jídlu pravděpodobně salámové a sýrové mísy,nějaká ta zelenina,řízečky,sladkosti typu minivěnečků, trubiček,jiného cukroví,svatební dort, a nějaké to slané pečivo. pití alko, nealko,káva, čaj,zřejmě točené pivo. Snad to stačí a ještě spočítat to tak aby bylo všeho dost pro 90 lidí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, na chvilku vás člověk pustí z dohledu a pak aby dočítal, hrůůůza :-D tak u nás je pod mrakem, zima a sem tam deštík ]-( a u nás to bude s jídlem následovně: k obědu: samozřejmě knedlíčková polévka ( dělají domácí knedlíčky a jsou fakt mňam mňam - já je totiž normálně nejím :-D ) pak budou v troubě pečené brambory a kuřecí plátek s ananasem sypaný balkánem ( výborná věc, doporučuji aspoň ochutnat ) no pak samozřejmě dortík a kávička budeme mít rautové stoly, asi 15 mís, 3 salámové a zbytek sýrový a 3 z těch sýrů budou takové ty lepší sýry a samozřejmě se zeleninou pak nějak kolem 19 hodiny večer přinesou kuřecí gulášek, ale jen tak jako že kdo bude chtít, si nabere, těch porcí ani nebude 36,ale snad 20, pán říkal, že to je spíš pro ty hladovce, a že by se to určo nesnědlo, kdyby toho bylo víc u těch rautových stolů bude i to sladké, minizákusky, koláčky, jinak máme 4 dorty a ráno nám pán přišlíbil, že udělá k snídani česnečku, jinak snídaně bude formou švédského stolu, ale už to vidím, já si dám určo česnečku :-D Uff, teda já se ale rozepsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zapomněla jsem na předkrm, to budou šunkové rolky plněné sýrem a banketka; ta banketka pak bude i u těch rautových mís a pak u toho gulášku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se z Vás zblázním kdo to má dočítat takže počasí, u nás na karlovarsku je hnusně, prší a je tu strašná zima oběd bude klasika a na večer budeme mít jen tak 30 porcí guláše, řízečky, pak mísy a tak, slané sladké jinak všem co mají prstýnku hodně zavidím, nás to pořád čeká ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe .... nic si z toho nedělej, my na prstýnky jdeme až v červnu..... skoromanža teď prý nechce o svatbě aspoň měsíc slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe,ziraf: u nás úúplně stejně,na prstýnky je čááás,když se ho na ně zeptám,kdy se půjdem juknout,tak slyším jen to slavné "hmmm". Ale ještě to nějak neřeším,ale v červnu už na to musíme vlítnout.... :-) Jinak se mi zdá,že trošičku u nás vylézá sluníčko.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo chlapi.... na všechno mají dost času, jen ten můj strašně spěchal na oznámení, měli jsme je už v únoru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo tak to je pravda, to mu mému je to zase jak jinak než jedno, chceme je objednat u p. Kouřila z Brna to bude domluva protože jet tam nechceme, tak to snad zvládneme přes mail a telefon chtěla bych je obj. do konce května tady pořád prší a prší
Odpovědět
Profilova fotka
už vylezlo slunko.... :-) ale dneska mě je to i fuk,hlavně at tu zítra neprší,jdu s malým k doktorce,tak až nemusím v dešti,blééé to nesnáším.... Jo a prstýnky,věčné téma....snad si vybereme hned na poprvé.... :-N , no nic,musím za malým a vařit...Už se tu ozvývá :-D . Tak zatím ženský.....
Odpovědět
holky já fakt vůbec nestíhám vy píšete fakt pořád a ještě víc a víc lowe: děkuji mrknu se na to hned jak budu mít chvilku, já ji viděla i v obchodě jenže cena fakt velká a já nevěřím že věci pak prodám aspon za cenu aby to stálo za tu práci okolo.. sidi: no my budeme mít k obědu jen rodiny a stejně je to 50 lidi a večer 80 cena za tohle vypadá na 80 - 90 takže co bych dala za 30 a hlavně při takhle velký částce se často o dost může přešvihnout a už takhle to vypadá že nám asi nezbude na svatební cestu ani na ten mácháč a nerada bych ještě pak běhala a někde si půjčovala.. jinak máme normální oběd pro rodiny klasickou svíčkovou mít nebudeme protože bohužel dost lidí z rodin mívá po zelí smetaně atd různý stravovací potíže a byla by škoda strávit to na wc a večer rautík klasika gulášek řízečky a salátek atd atd..
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je na všechno dost času:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
AHojký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj co se týká jídla, budeme mít předkrm šunkovou rolku, knedlíčkovou a houskový, bramborový a karlovarský knedlík, červený a bílí zelí a tři druhy masa.No a večer řízečky, sýrové a salámové mísy, minidortíky a samo čoko fontány na bílou a mléčnou čokoládu a hodně ovoce. A k rautu od 17 hodin bude živá hudba. Jinak dnes jdu obhlídnout prstýnky k Rýdlovi a až pak dotáhnu skoro muže. V Praze taky počasí na prd, prší a taky zima
Odpovědět
Profilova fotka
V Jablonci také lije ]-( Já s tím rautem pořád nevím...nevím co na něj,aby to nebylo prázdné,aby se to dalo jíst i za studena....prostě pořád kombinuji. A to jsem 7-let dělala servírku,tak že pár svatbiček mám za sebou....
Odpovědět
Profilova fotka
je to koukám s tim počasim všude stejný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky raut, ale kuchařka mi to pořád rozmlouvá, že je prý lepší to dát všechno na stoli a vždy donést čerství a měnit jídla, taky nevím, ale asi bych ho chtěla laura.r: koukni a pak napiš ju
Odpovědět
Profilova fotka
lowe..... myslím si, že raut je super věcička.... lidi si vyberou co chtějí, projdou se, pokecají a tak..... než sedět pořád u stolu, a čekat až přinesou něco jiného ....to je můj názor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo já si to taky myslím, ale ta ženská co nám bude vše připravovat, tedy co se týká jídla, tak říkala, že aby to neoschlo, já bych se toho nebála, chci tam mít i hodně ovoce a zeleniny, melouny, a tak, tak by mi přišlo divné pak před ně strčit třeba jen talíř se zeleninou, nebo nějaký salát
Odpovědět
určitě jednoznačně raut- pak se nemůže ani tancovat a hlavně večer se lidi hejbou přesunujou aby pokecali s tím s kým chtěj a když maj jídlo na stole tak tohle neprobíhá..
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak lowe,raut je raut. Každý si vezme to na co má chut,a i ze svoji zkušenosti vím,že když se večeře nosila na stůl,tak třeba někdo neměl hlad,či zrovna chut. Tak si každý vezme sám,a až bude chtít :-D . Jinač u nás je sice vítr a mraky,ale i sem tam vysvítne sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my máme dilema s tou večeří, víme, že bude ta kýta, ale nevíme jestli večer pojmout tak jako formálně "škrobeně", jako že udělat k tomu nějaké opečené brambory,pěkně všichni u stolů, nebo jestli udělat takovou tu volnější zábávu, jakože kýty z grilu(fotky jsem dohodila do alba), chleba k tomu, beraní rohy a zeleninu,....co si o tom myslíte? poraďte je to přece jen na hotelu, ale budeme mít k dispozici i venkovní terasu s posezením, bazénem(ten já určitě nevyužiji :-D ) a grilem, kapela bude venku na terase akorát po desáté hodině se musíme přesunout kvůli rušení nočního klidu dovnitř(tam kde bude oběd)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli budete mít oběd, který bude formální, udělala bych večeři neformální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s zirafkou !!! pokud máte možnost,že tam můžete venku grilovat,tak neváhej....Podle mě,každý za to bude rád,v té době už bude zábava v plném proudu,tak než všechny "nutit" ke stolu,že se podáva večeře....Takhle je to aspon pro mě ideální.....Jasně,jdi do toho grilování ju?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dík, měla jsem jen strach, aby to nepůsobilo jako opíkačka buřtů :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: :-D :-D jee,tak to určitě né,a bud ráda,že to můžeš tak využít,malo která z nás to tak může :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?