Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka - to nazdobené auto vypadá super
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-), taky se mi líbí a moc, je to takový já bych řekla netradiční, ale moc se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko - auto fakt moc pěkný. A ozdobení auta ti zajistí přímo floristi?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je to, co ještě nevím, paní v květinářství mi řekla, že nic není problém, tak se podle toho k tomu stavím :-) Ale asi se v tom květinářství zastavím a zeptám se .... raději, ať vím, s čím mohu počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
to raděj jo.. ono to chvíli zabere,tak ať víš s jakým časovym rozsahem můžeš počítat,ale je lepší když ti to na auto připevněj oni....
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je fakt, abychom pak nejeli na hostinu, kam pojedeme asi 50 minut a cestou mi to neodvlálo :-D, což o to, tady po Libochovicích je to všechno na metry, všechno máme kousek od sebe, naštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co vim tak je u lepší, když se auto nevoskuje,ale jen umeje a trochu naleští. Už se stalo, že ten vosk neudržel ani tu velkou přísavku...strašně to pak kouže :-) ,ale to ti pani v květinářství určo řekne a nebo se zeptej pak ty
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo vidíš, to jsem třeba vůbec nevěděla, asi půjdu dneska na průzkum do květinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že Vás tady holky mám, bez vás bych byla úúúppplně ztracená :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko - nwmyslím to zle, ale jsi docela odhava :-o jet 50minut, někde jsem četla že pokud jsou květy na autě, může se jet maximálně 30km/hod, aby to ty kytky přežili. Proto my jsme volili pouze stuhu i když neudělá tolik parády :-( (přece jen pojedeme 52km,....nemáme na to celej den :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
i v salonu nám nebyla doporučena panenka nebo cilindr, to by jsme asi nemohli po dálnici svištět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já v mnoha věcech taky :-D . te´d už něco je pořešené, něco se vyřeší za pochodu a něco nejspíš až na poslední chvíli. Teda dneska zzzima!!! Zrovna sem vyndala z pračky šaty , které si hodlám vzít sebou na převlečení na večer kdyby něco, jsou takové letní s úzkýmu ramínky,ale bude-li takhle tak zzzmrznu. jo jinak jsem je koupila nedávno za 300 v sekáč ;-) i,ale fakt jak nový..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,tak to je fičák,nestíhám číst :-D zirafka: tak ty kaly na tom autě jsou krásné,opravdu ;-) ,zajimavě řešeno.... Jinač určitě auto nevoskovat !!! Jinak to na tom nedrží,mám i případ známeho,jak vyzvedával výzdobu + kýtí a než dojeli pro nevěstu,tak tu kytku s auta,hledali na cestě jak jim ulítla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak si myslím, že záleží jak jsou ty květiny připevněné, co je to za druh, u kal bych se osobně nebála,že nevydržej nějaké dálkové trajdání, prostě nepojedete přes 200 :-) .Ale jestli, žirafko, půjdeš do toho květinářství se pozeptat zmiň se i o tomto dálkov\m přesunu. Myslím že by ti měli poradit a vysvětlit jak to tam bude držet a jakou ti dávaj "záruku" že to ty kytky vydržej.
Odpovědět
Profilova fotka
jana - to by mě asi švihlo :-N , jedni známý takhle museli několikrát zastavovat a přisávat :-D panenku
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko - raději bych si udělala i delší rezervu pro přesun autem, aby jste jeli pomaleji
Odpovědět
Profilova fotka
já se holky dneska v květince zeptám a pak dám vědět, jak by to bylo s tím přesunem, jestli to bude vadit, tak se jich prostě vzdám..... holt jsme nenašli blíž restauraci i s hotelem, kam by se nám vešlo skoro 40 lidí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko - tak budu držet pěsti, protože to vypadá opravdu nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko napsala sem ti do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, už to máš zpátky :-) holky, určo sem pak písnu, co mi paní řekla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky co ještě pořešíme? Šaty máme, kytky taky, výzdobu taky? Snad jen ještě pomluvit chlapy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, tak mi dneska odpočítavadlo skočilo na 3 měsíce a 30 dní do svatby, já vím, že to jsou skoro 4 měsíce, ale ta trojka na začátku mě normálně vyděsila :-) Kde je ta doba, kdy jsem tam měla 9 měsíců do svatby a říkala si, času dost.....
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf: jo to mi povídej :-D ,ježiši pamatuju si,jak bylo 19.září loni,a věším prádlo,a říkám si,tak za rok už budu paní,jo a ted už za 4 měsíce-šílené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dejte pokoj :-D ještě dostanu větší depku v tomhle upršenym dni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
upršeným?? ;-) my tu máme fajn,sice slunko nesvítí,ale ani není zima. Ale asi to dorazí,kdo ví..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo povězte co asi tak budete mít dobrého v tom září? K obědu a pak i na zábavu. My máme jen ten raut,takže studené mísy,ale nevim zda je vhodný a třeba i nutný mít i něco teplího. Třeba guláš? neni to blbí?
Odpovědět
Profilova fotka
jana - tady lehce prší , je zzzima no noc moc. tak já to směrem k vám rozeženu jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: tak hlav.chod samozřejmě svíčková,klasika. No a na raut,určo studené mísy,ale taky něco teplého. Guláš se taky dělá,taky se nás na něho ptala jestli ho tam budeme chtít,ale to ještě nevím. Ale určo řízečky,či kuřecí stehýnka nebo tak něco tam chci. Přece jenom teplé je teplé.....A ted mě napadlo,že mám asi málo ubrousku oranžových (mám jich 80 ks),počítala jsem jen na hostinu. A asi na tom rautu by taky měly být že :-N ?? No nic bud doobjednám,nebo koupím už normálně bílý-svatební-s nějakým vzorem. Toho je v papirnictví habaděj.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit, že nemůžu všechno stihnout i když vím že to nejzásadnější je zamluveno, ale ty různé maličkosti a detaily okolo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: nechcůůůůů :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?