Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Laura.r :Ježiš promin já nechtěla napsat 12 ale 25, to víš jsem v práci, tak trochu blbnu.No já se úplně bojím ty ceny.Za hostinu počítám tak těch 30.tis ale to pití, chtěli by jsme pivo víno, nealko kolu, vody per a nepe a juicy.No a taky nějaký tvrdý jako vodka, becher a naco sladkýho. žirafa.82: ahoj, děkuju,byli nadherný, ale neseděli mi přes prsa.no klasiku ty bílý, jsou to ty poslední se závojem lowe: aha,tak to máš super to já pujdu na slepo do nějakýho salonu
Odpovědět
zelvinka: mají i dobrý ceny za ubytování i za hostinu a večerní raut, tedy aspoň co jsem se dívala na ty jejich stránky. Taky se mi líbilo, že si každej vychvaloval jejich přístup. Tak vudiíme, s přítelem tam chceme v neděli zajet a domluvit se na termínu. Obřad chci mít na zámku v Lysicích, slyšela jsem, že matrika v Bystrci je ochota sama.
Odpovědět
Profilova fotka
nopohadka - jo jo stačilo mě to snimi po telefonu ]-( tak vám budu držet pěstičky, ubytování aky využijeme pro svatebčany z mojí strany, strašně se mě líbí to grilování,....
Odpovědět
Profilova fotka
nopohadka - tak to se budeme potkávat na diskuzi Kozí horka
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.... tak ty jsou moc hezký :-) Schvaluji :-D
Odpovědět

Odpovědět
Jo, ještě začtvrté - byla jsem v mezičase mrknout do jednoho květinářství, jsem čekala před prstýnkama na mladýho a tam měli hned u vchodu katalog... A ty ceny jako fakt hrůza! Já se chci se všema kytkama vlézt do 2000 (teda nebudeme mít ani na stoly ani na auto) - a tam jenom pro něvestu tak 1300, 1700, 2200... No prostě pod tisíc to nejde :-S Pro maminky tak 300 jedna a teda nic moc. Tak teda fakt nevim, kam půjdu, kytky miluju, ale dát skoro dva tácy (což je třeba půlka jednoho snubáku) za něco, co stejně do tejdne zvadne? Já si snad nechám luxusně nazdobit jednu růži a bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a co kravata taková ta bílá co hází odlesk do šedo střídrně a vní by byli pouze třeba proužky v barvě tvé stuhy? nebo odmítá totálně tu barvu, i když tam bude jen decentně?jinak určitě zelenkavá pokud bude v kytce by nebyla taky špatná, ale mělo by v ní být podle mého názoru alespoň trochu té lososové a nebo další varianta,....asi u tebe neprojde, nechat si přešít tu stuhu na šatech na jinou :-( barvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Gratulace k prstýnkům! A co tu kravatu prostě koupit, předložit, donutit oblíct, a pak provést indiánský oslavný tanec na téma "Och, och, bane Božský, vy jste tak úúúžasný, že snad omdlím"?? Třeba ho to zlomí... protože přeci jen nesladit stuhu na šatech s kravatou by byl skoro hřích ;-) ... A s kytkama - neházej flintu do žita - asi hodně záleží, co chceš za kytky, ale počítaly jsme to s floristkou a u nás se vejdeme i s ozdobou na auto a na stůl do 3000,- (bude v tom moje kytka, kytka pro svědkyni, pro maminky, babičky a košíčky pro družičky...) - víc bych za to nedávala - naprosto souhlasím s tím, že vyhodit oknem tisíce za něco, co uschne, je věčná škoda (obzvlášť, když máš kytku, která nejde ani usušit...) Jak se tu řešily barvy, tak jen přihodím, že u nás je v plánu bílo-stříbrná...
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvinka: Stuhu bych nepřešívala... Pokud budeme vycházet z faktu, že většině chlapů je putna, co mají na sobě, hlavně když jim v tom není vedro/zima/těsno/moc volno/nekouše je to atd., pak se jednou bude moct chroupnout do paty a tu růžovou kravatu si vzít! Navíc - prostě mu tvrď, že to není růžová, ale "oloupaná mandle" nebo "sušenková" nebo "světlá orchidej" (prolítla jsem jeden vzorník barev na zdi, to jsou páni kreativní lidi, co tohle vymýšlí :-D) a ani za boha si to nenech vymluvit - prostě tu barvu blbě vidí a za to ty nemůžeš :-D Když to nepomůže, je vždycky nejtěžší kalibr: "Já se tak snažím, tolik mi na tom záleží, chci jenom, aby sis vzal tu kravatu... Nemůžeš to, prosím, pro mě udělat?" ... :-) (je to drsný, ale na druhou stranu - jemu to neublíží a ty budeš mít, co chceš... ;-)
Odpovědět
zelvinka: No jasně, že stuha se dá dát i jiná, ale to neci :-D Já tuhle barvu miluju, pak taky fialovou, ale zdá se mi na svatbu taková smutná. ta "moje" se tak skvěle hodí k tý události a k září a ke mně a vůbec... ;-) jizi: Jo jo, asi ho postavim před hotovou věc a následuje "oslavný tanec", případně kombinace s tím těžším kalibrem :-D Jinak jo, ta "růžová" jenom lehce na neutrálním podkladu je super nápad, ale sehnat to... A za slušnou cenu... A mně se tamty dneska tak líbily :-N No, holt asi ještě počkám, snad je nevyprodaj, a třeba natrefim na nějakej ten kompromis.
Odpovědět
jizi: Koukám že jsi z Prahy - odkud budeš mít ty kvítka? Já hledám něco asi na Praze 8, aby to bylo při cestě. Jinak mladej nejdřív trval na tom, že tohle "zařídí sám" (jakože když to má platit, tak to taky vybere). Jenže vyhrožoval karafiátama - já je nesnášim :-S Tak jsem mu to rázně zatrhla - že když už nechává všechno na mně, tak i tu kytku. Chci to mít podle svejch představ se vším všudy. Si připadám jak děsná semetrikal,když to takhle píšu, ale když už se tváří, že je mu to všechno šumák, tak teda VŠECHNO, si nenechám rozhodit celý barevný ladění třeba vínovou kytkou. Když navíc tady už tři měsíce sbírám fotky kytek, že jo. Jedině že bych mu tak dvě tři favoritky vrazila do ruky a "nějak takhle". Ale já nevim, on je fakt schopnej ty fotky "ztratit" a přinést rudý karafiáty - fakt nevim, jestli by mi to udělal. Zatim má ze všeho bohapustou pr..., tak by mu to možná přišlo vitpný.
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, gratulace k prstýnkům snad radši až budou hotový :-N to je děsný - já už zapaltila tolik věcí, který vlastně ještě neexistujou, takže nevim, jak přesně budou vypadat :-N Šaty zaplacený, teprve se šijou. Prstýnky objednaný, zaplacená záloha - ale opět je to z mý hlavy, takže nemám ani fotku "vzoru". Zaplacenej obřad - a na místě jsme se ještě nebyli podívat, vybírali jsme podle fotek. Taková trošku "virtuální" svatba :-D
Odpovědět
teda holky, vy toho za ten den napíšete, já to taky vůbec nestíhám číst.... a než to dočtu, tak vůbec už zapomenu, na co všechno jsem chtěla reagovat :-) zelvinka: jmenovky jsou moc krásné, vím, co je to dělat ty mašličky, zkoušela jsem o víkendu dělat oznámení s mašličkou a byla jsem z toho na prášky :-) krtek: u nás se kytky vehementně ujal přítel, že to tak musí být, tak mu dám nějaký obrázky a řeknu mu typ kytek a budu se modlit, že přinese něco pěknýho :-) my máme obřad v Libni na zámečku, bohužel v té velké síni, do kalpe se nevejdeme, ale jsem vůbec ráda, že ten obřad máme, bylo všude strašně plno a nikde nás nechtěli oddat ve 14h jo a svatba bude zelená s troškou žluté
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak člověk si jen na odpoledne odskočí ven a už nestíhám dočítat :-D zelvinka: jmenovky máš moc hezké,taky se chystám na samo výrobu,jo akorát nevím kdy :-N ,s těma mašličkama to je hezké,ale na to nemám nervy ;-) ,tak jsem koupila také srdíčka,které tam asi budu lepit.... No co se u mě týče kytek,já budu mít z jednoho květinářství jen kytku pro mě,voničku pro ženicha a výdobu na auto,z druhého budu mít výzdobu kostela,a na hostinu mi bude dělat kytku na stůl místní paní,která nám bude dělat i celkovou výzdobu. Tak doufám,že se nám to nějak moooc neprodraží....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám výzdobu hostiny zajistí majitel restaurace, vyčlenil si na to 1.000,- Kč, říkal, že podle svých zkušeností to stačí, no co já vím, že? :-S Ale já si říkám, že ceny na severu jsou přeci jen nižší, tak to snad bude dobré.... Nevíte něco o tom, že se kytky dávají i babičkám?
Odpovědět
zirafka: tak určitě je největší trapas nedat kytku maminákm. A pak už je to prej jedno. Ale mně to nedá, já asi šoupnu po jedný kytce každý ženský (no, ono tam taky kromě maminek asvědkyně už budou jenom čtyři - z toho jedna dvojče přítelový maminky, tý je mi fakt blbý nedat nic, ale zase nechci, aby měla "maminkovskou", to už by mohla mít i moje babička a tak dál...)
Odpovědět
Já jsem si říkala, že možná se na jmenovky vykašlu a objednám si ty čokoládičky, z jedné strany to bude jako jmenovka a z druhé bude poděkování....a bude to jedním vrzem Kytky babičkám, to záleží na tobě....někdo je dává, někdo ne. Já asi nedám, jedna babička má berli a druhá je alergická...Takže počítám kytku pro sebe, maminky a svědkyni.
Odpovědět
Jo, v naší restauraci chtěj za výzdobu paušál 1500, tak si ale řikám, že nic kupovat sama nebudu. Ale zase bych to chtěla trochu podle sebe a navíc mám ejenom malej salonek pro 16 lidí, to by měl bejt rozdíl než celej sál třeba pro 50, ne? Asi se pokusim to tam nějak nadhodit a ukecat... Že bych třeba část materiálu dodala sama a tu cenu trochu stahla.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: a jaký jste nakonec vybrali prstýnky.Já mám vyhlídnutý odRýdla,ale chci se na ně ještě jít podívat.Jsou z briliantama a ta cenaje dost nevyhovující.Myslíš,že by je ten Mádr udělal levněji.? Já pořád ještě nemám vyřešenýho fotografa, ale užse snad něco rýsuje tak uvidím. V Brandýse to mámezamluvený, ale taky to tam musím dojít zaplatit. Když už jste u těch kytek, jakou má mít svědkyně kytku, stejnou ale menší než nevěsta nabo úplně jinou?
Odpovědět
sidi: My jsme nevybírali, my jsme vymýšleli :-N takže je holt ještě nemůžu ukázat. Ale mrkni do diskuse přímo o Mádrovi - on je hodně přístupnej návrhům. Mně řek, že za kolik si řeknem, za tolik to bude a nepřekročí to ani o korunu. Přizpůsobí se tý ceně. Zase nesmí bejt úplně mimo že jo... Já tam byla před čtrnácti dny poprvé, tak jsem se zeptala orientačně, jak by se to pohybovalo. A bylo mi řečeno, že tak do těch 9000. Že to jde i za 6, ale pak to nebude dostatečně pevný a odolný... A samozřejmě to jde mnohem dráž, větší kameny, mohutnější... Tak jsme tam dneska nechali jako strop těch 9 a uvidíme, co z toho vyleze. JInak Brandýs bylo snad první, co jsme měli zamluvený, ale zase jsem to tam ještě neviděla naživo :-D
Odpovědět
Chtěla jsem napsat "zaplacený" (ohledně toho Brandejsa)
Odpovědět
ziraf: bud se dělá pro svědkyni kytka na ruku...jen nějaká menší, ve stylu kytku nevěsty, nebo podle mého podobnou, jako třeba maminkám...Já myslím,že to záleží na tobě, jak budeš chtít. Překvapilo mě, že jsem viděla na fotkách docela často, že nevěsta měla nějaký druh kytek a kytky pro maminky byly z kytek "obyčejnějších" ..
Odpovědět
acimedaca: já mám taky v plánu nechat sobě udělat z růží a ostatním gerbery. přece jenom - nevěsta je tam jenom jedna :-D taky jsem slyšela, že maminky by měly mít jinej druh, nevim proč. Ale mně hlavně přijde divný dávat dámám přes padesát svetlounký růže a navíc mě nadchly gerbery ve stejným tónu jako ty růže. Moc se mi líběj. Ovšem pokud zrovna nebudou, budeme mít všechny ženský stejnej druh a taky to půjde. Uf, to jsem to zamotala :-D A ať to budou růže nebo gerbery, dám asi maminkám tří kvítka a svědkyni jednu nazdobenou. A ostatním jednu vůbec nezdobenou. Chtěla jsem svědkyni na ruku, ale napadlo mě, že jak tam tak budem všichni pár minut stát, tak mít prázdný ruce, tak bych asi nevěděla, co s nima. Takže svědkyni se možná kytka do ruky bude hodit, bude mít co "žmoulat" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) s květinama je to u nás tak, že samozřejmě nevěsta, korzáž ženich a svědek, svědkyni do ruky něco menšího.maminka,tak ta moje má taky berličku takže dostane kytičku do klopy a druhá maminka do ruky,asi kulatou,bídr.Jinak jsem přemejšlela nad kytičkou na kabelku pro mou mamku,ale klopa zvítězila.Mám i družičky a ty budou mít pravděpodobně z květin udělaný košíček.a pokud budou si chtít napíchat něco do vlasů tak i to. Ta nejmenší bude mít pravděpodobně květinový věneček. Plánuju taky z květin podložku na prstýnky, něco jednoduchýho. Jo na čem se u nás šetří tak na květinách teda ne :-) . Sem do nich blázen!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ještě k těm druhům. není žádný pravidlo, že by nevěsta a ostatní museli mít stejný druh květina nebo naopak jiný. Pěkný je sladit to do jedné barvy, klidně dát maminkám i po jedné bílé nebo krémové růži,když si nejsme jistý barvou. Co...dyť je to svatba. Jo a ještě k té naší květinové výzdobě sem zapoměla kytku na auto nevěstě a něco zajímavého i ženichovi. Nám to docela vyšlo na to že plánuju modrobílou kombinaci, já mám bleděmodrý a ženich teda doufám pojede naší bílou fábkou. A sanozřejmě barevnou výzdobu stolů na rautu...uf je toho dost
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko - určitě babičce kytičku dáme, je to takový naše sluníčko :-) jinak kytice budou mít všichni ze stejných kytek a materiálů jako nevěsta, ale ne stejně uvázané. Jinak jsem někde slyšela a příjde mi to jako super nápad, že pouze družička měla stejnou kytku jako nevěsta, ale samozřejmě v menším a ta malá kytička pak posloužila k házení kytice. Svou si chci určitě usušit.
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka - taky to tak může bejt. Ale je to na každym jak si to zorganizuje a co člověk to jiný vkus názor no... krtku - co na P8 na Bělohorský, blíž ke klášteru Květiny-Dárky-Keramika? Maj výběr a hezky vážou. zejména slečna \Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Jůva, holky vy jste se ale rozepsali :-) Tak mi to včera pořešili se skoromanžou a došli jsme k závěru, že : já budu mít kaly, ženich samo kalu v korsáži, kaly budeme mít na autě, našla jsem moc hezky ozdobené auto ( mám v albíčku :-) ), takže i na autě budou kaly, a kytičku samo nějakou menší dostanou svědkyně - máme dvě ženský :-p , maminky a babička .... ta je bohužel jen jedna. Ale uvažovali jsme, že kaly jen já, skoromanža a auto a protože kaly budou oranžové, tak ostatním oranžové růže. Ty já totiž taky miluju a sama jsem se nebyla schopná rozhodnout, zda kaly nebo růže, ale nakonec kaly vyhrály :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a výzdobu hostiny zajišťuje hotel, tak pak jen řeknu, co by se mi asi tak líbilo a ať to zařídí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?