Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nikoho nepresvedcuju jenom vysvetluju svoje stanovisko:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: mě také psala a má tam samé krásné šaty, také mě tam jednu moc nadchly je to Kreditka, jsou úžasné :-) moc děkuji za kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
jo kreditka ta mela fakt nadherny saty, stali sice o neco vic myslim tak kolem 8000 se spodnickou ale takovy pak neni problem za 5000 prodat dal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: dobrý stanoviska:)super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ona mě poslala, které šaty měli holky atd. ale kde si je vyberu přímo na ebay???A přesně stránka ze svatebníma šatama je jaká ebay???Tu fotku jí pak ukážu a on je ušije atd??Nebo jak mám postupovat??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pro me hlavni vyhoda je ze kdyz budu mit saty doma tak se budu pekne hlidat abych nepribrala, protoze to budu moci zkontrolovat , kdyby byly v pujcovne tak bych mela tendence rict si ze nejaky to kilo nevadi a ze treba to nepujde videt, takhle kouknu a uvidim ze mam nezrat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: haha :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky na to už jsem taky myslela, nepřibrat, ale vůle je slabá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: jsem zvědavá, až ti šaty přijdou pošleš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
já když zhubnu dvě kila tak jsem oka a celkem spokojená...jen ten zadek a břicho je vždy jak balón..kde ty časy kdy sem ještě před rokem jedla vše a nepřibrala ani deko...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: jjj taky si přidávám žádost o ukázání jak v šatech vypadáš:)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: a ještě mi řekni postup výběru šatů na ebay...kde je nejlepší hledat... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
urcite sem fotku pak dam, ja mam taky slabou vuli proto potrebuju donucovaci prostredky a tim jsou prave saty.. a navic kazda sme pro toho naseho krasna proto si nas bere:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Kde si našla ty hezké šaty co máš v albumu??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky viděli jste včera soukromé pasti?? celkem mazec...tady v Čr žádné manželství nevydrží :-S
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem se s ní domluvila a pošlu jí jedny šaty, aby mi řekla cca cenu, ještě nemám vyzkoušené tak fakt jen informativně :-) jen, že já mám ze sebe špatný pocit, mám sklon ke stehnům jak mám sedavé zaměstnání tak si mi tvoří ty boule na stehnech a tomu musím včas zabránit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
babss: viděla jsem část, vybíraly jsme songy k obřadu :-) no jo to strašný no, ale nesmíme na to myslet, kort teď ne
Odpovědět
Profilova fotka
fotky jsou vsechno z ebay, jinak ja sem z rozvedeny rodiny a vsichni od babicek teticek jsou rozvedeny tak si rikam nekdo tu smulu protrhnout musi:-))) ja kdyz priberu tak na brichu a to je horsi to jde v satech videt nohy ve vetsine satu videt nejsou takze to mas dobry:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: v takových těsných šatech co budeš mít ty by to vidět bylo holky nestrašte, já na tohle vůbec nechci myslet
Odpovědět
Profilova fotka
taky se naši budou rozvádět v lednu ale 8měsíců jsou už od sebe....takže mazec :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky kolik měříte a vážíte??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda babss ty vubec nejsi gentleman :-D :-D :-D ja merim 162 cm a vaha je ted 50 ale chci ji dat na normal coz je 48, ktery sem mela uz od 15let.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem fráája:)néé:)Tak to vážíš ůplně v pohodě:)nemůžu na ebay najít žádné co se mi líbí:/
Odpovědět
Profilova fotka
pokud tam nejsou tak proste jenom posles fotku a on ti je udela i tak, spousta satu tam nejdriv nebyla a nedelal je a navic si myslim ze tam jeste po novym roce zase hodi novou kolekci
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jí poslala fotku a zjistí mi cenu, tak dám vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem našla super stránku s šatama:)
Odpovědět
Profilova fotka
dáš mi odkaz prosím? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: jasnačka http://www.bestbridalprices.com/weddi...
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: tak co Rady kolik jich máš vybranej??Já už tak 15druhů šatů:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: děkuji, jdu se juknout ;-) já mám zatím jedny favoritky, založila jsem si kvůli tomu i nové album :-) koukni jsou ty první princeznovské a psala jsem si o cenu a stály by mně 5680Kč i s poštovnym, přes ebay to je fajn :-D jen je ještě musím někde vyzkoušet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?