Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsi z prahy, tak tam musí být spousta obchodů s bižu kde si je můžeš vyzkoušet ne? na řeči se vykašli, to jsou chlapy, neřeš to, škoda slz
Odpovědět
Profilova fotka
laura: koukni se do alba caprice, tam má rozpuštěné vlasy i s čelenkou
Odpovědět
Profilova fotka
laura - taky sem zaslechla pár zaručenejch informací z rodiny své švagrové, tak jsem tý ženský řekla dost nepokračuj ať nejsem ještě víc nas...Ale už ti to začne vrtat hlavou. Takže sme se poprvé se svym drahym pohádali, já furt bulela, byla navztekaná atd.. Beru to tak, že se ti lidi na oslavě stratěj, máme na zábavě místa dost. Jen mě začíná štvát proč lidi na všem hledaj chyby. Jo je mi jasný, že každému se nezavděčíš,ale přece nejdu na svatbu abych tam hledala hned chyby a někdy i půl roku před ]-( . Jinak já bižu sehnala hned v půjčovně, v Praze konkrétně v Pronuptii, náramek zde v bazaru. Původně sem si říkala zda neni moc brzo,ale když to ta pani na mě navěsila a mě se to líbylo, tak proč ne. a co já vim tak na čerňáku v Globusu bejvala docela dobrá bižu,ale dlouho sem tam nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
jana - no mě docela líbí ten první účes, bez čelenek a toho všeho. No sem zvědavá co mi kadeřnice řekne. Mám takoví blbí plyhnoucí vlasy a furt někde hledám inspiraci,,ale na webu toho pro krátký vlasy moc neni.Chci si na účesu dát docela záležet,tak doufám, že pak nezmoknu
Odpovědět
Profilova fotka
laura: to zamrzi, co rekl. ale chlapi jsou v tomhle nekdy uplne blbi!!!! ja jdu na uces az v srpnu, jsem myslela, ze to uplne staci - nekdy v druhe pulce, kdyz mam svatbu az na konci zari, co myslite? a vizazistku taky!! jinak dneska vecer se jdu na jedny botky podivat, tak uvidime :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám, že mám kadeřnici a vizážistku v jedné osobě,ale ona to ještě neví :-D . My taky asi nic zkoušet nebudem, jen se tak nějak dohodnem, že když čelenku tak abych věděla co schánět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vám píše hééérečka :-D .Byli jsme se dneska fotit na to oznámko a točit to DVDčko a byla to celkem sranda. Už ted se těším na finální závěr. Sice nás při focení zlobil vítr,ale hlavně,že už máme další věc z krku. Až bude oznámko hotové,tak pak určo hodím do alba.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jano: tak to se tesim, jak to dopadne, pak urcit ehod. jinak holky, mam konecne svatebni boty!!! ufff :-p takze ted uz fakt jen ta kadernice, vizazistka, napsat harmonogram (asi se na nej vrhnu dneska mistopsani veci do skoly :-D a zasedaci poradek, a ozdoby na auta, jooooo a udelani masli na svicky. kdy budete objednavat dort, sladke atd? chci taky az na zacatku sprna, si rikam, aby ted nebylo prilis brzy a oni na to pak zapomneli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: tak já se ptala (už 2x :-N ),kdy stačí objednat sladké (my na jednom místě-dort,cukroví a minizákusky),no a řekli mi že měsíc před svatbou bohatě stačí....Asi jsem se poprvé zatvařila,že tak pozdě? tak mi v klidu řekli,že jestli chci tak můžu už přijít měsíc a půl dopředu :-N ,takže ten měsíc to asi opravdu jistí....
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - já bych s dorty a ostatním sladkým začala přinejmenšim zajímat kde a poptala bych se i na nabídku a ceny.Někde dělaj i ochutnávku.Máme paní co nádherně peče a chutná to ještě líp a nechala jsem se zapsat u ní do diáře :-) . Má většinou plno, tak aby s náma počítala. Jinak konkrétní věci budem řešit až tak v tom srpnu nebo začátkem září
Odpovědět
Profilova fotka
jana: tak to je super :-) petrajda: ja uz predstavu mam - urcite mame vybrane svatebni kolacky (meli jsme i ochutnavku) a pak minidezerty. na svatebni dort mam kontak, udelaji ho presne podle obrazku, ale nejak bych od nich chtela neco ochutnat, tak nevim, no. premyslim, jestli neudelat u nich dort priteli k narozeninam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - to klidně zkus. Aspoň uvidíš jak se bude tvářit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
estrellita: kde jsi koupila botky a za kolik? já pořád nic ženichovi jsem koupila včera regatku konečně je moc krásná, takže mu schází jen košile včera jsem byla na očním a konečně mám čočky, včera v pohodě, ale dnes ne a ne je nandat, takže mám brýle, ach jo
Odpovědět
lowe: Čočky jsou jen věcí cviku, teda sama je nenosím, ale z mého okolí s nimi na začátku válčil každý ;-) . Do svatby to odladíš :-)
Odpovědět
No já my budeme mít dort a koláčky od skorotchýně z práce, dělá to tam paní za dobrou cenu a koláčky výborné a to stačí pozděj ale někdo kdo toho má hodně tam je potřeba to řešit dřív..Jinak kadeřnici a vizážistku jsem zatím vůbec neřešila..asi bych měla je to jediné co mi zbývá, teda teď přemýšlím o čokoládkách že koupím nějaké a vyrobím na ně ten obal, ale mám strach že je brzo a aby se mezitím nezkazili, ještě v létě..a zas že bych měla doma 70 čokolád v lednici půl roku..to asi taky ne..
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: no to doufám, že se to naučím, protože brýlatá být nechci Laura: čokoládky se ti nezkazí většina z nich má roční dobu trvanlivosti a stačí být ve spíži v ledničce být nemusí, já je mám taky jen ve spíži
Odpovědět
lowe: Neboj, naučíš! já čočky nosim už od tanečních ;-) A chce to chvilku cviku, ale do září to bude určitě v pohodě. Já měla původně takový tvrdší (roční), bylo u nich blbě poznat, jestli nejsou na ruby - tak se mi občas stalo, že mi tam ta čočka "plavala", tak jsem kolikrát i ve škole na záchodě zkoumala, jestli jí tam nemám blbě :-N Je to už dlouho, co jsem s nima začínala, ale mám pocit, že ze začátku jsem musela nandavat třeba i nadvakrát, zabralo mi to po ránu i deset minut, než to "sedělo" Ale teď je to ráno většinou zanedbatelnej úkon ;-) Jo, a nejlíp se mi nandavaj, když jsou nový (teda aspoň ty moje - měsíční). Tím používáním jako by postupně lehce vysychaly (já je teda taky nosim dýl než ten měsíc no...) a pak hůř přilnou a jdou snáz třeba "vymnout".
Odpovědět
lowe: jenže my spíž nemáme a mamka ani nikdo taky ne, tak by se roztopili a v ledničce by mi pak ani místo nezbylo..
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93:fakt, díky moc, já se dnes pokoušela asi 20 min. a pak jsem už musela do práce, takže jsem nasadila brýle a letěla s červeným okem ty máš měsíční? mě říkala doktorka, že jsou lepší 1-denní, i šetrnější, tak nevím a já ty čočky mám prý oboustranné, tak nevím, babo raď, když jsem laik ]-( laura.r: tak kde skladujete potraviny, v nějaké skříni určitě ne, tam by mělo stačit
Odpovědět
lowe: oboustranné? Tak to neznám :-N Já mám měsíční, ono čím "kratší", tím právě můžou být vlhčí a jemnější a líp se tomu oku přizpůsobí. Ale zase jak jsou jemnější, možná se s nima hůř manipuluje. Mně když pani doktorka dala ty měsíční místo ročních (ty byly fakt tuhý dost), tak jsem byla taky docela vyjukaná. A kamarádka přešla z měsíčních na denní a byla ze začátku vyjukaná taky. Tak to chce asi víc trpělivosti, ale určitě to půjde!
Odpovědět
Profilova fotka
jo zkoušela to že fungujou oboustraně,tak nevím, prý je můžeš nasadit tak nebo tak, že ta "mistička" se ti udělá stejně, fakt nevím já trpělivost mám, ale dne jsem už neměla čas, ještě to zkusím až přídu z práce, jestli se zadaří takže čím kratší trvanlivost tím jsou jakoby slabší? chápu to správně?
Odpovědět
Já myslim, že jo. Nemusej prostě tolik vydržet. No mezi těma ročníma a měsíčníma rozdíl fakt byl. Akorát jsem na to už skoro zapomněla ;-) Ale dneska by se mi ty roční asi zdály tvrdý a nepohodlný.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já jsem na sebe zvědavá, mám je na ten měsíc a pak se uvidí a co máš za značku?
Odpovědět
Já mám Bausch and Lomb. jesli to teda píšu správně...
Odpovědět
lowe: no většinou vše skladuju v lednici a jen mouku atd to mám normálně ve skříni ale když máme doma 25 stupnu tak myslím že čokolády by to odnesly a bylo by trapný aby je tam všichni rozbalili a oni byly bílé..
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, teda ja vam zavidim, ze uz mate boty, silonky, pradlo, bizu atd. ja porad nic, jen saty. Ale rikam si, ze to zatim nehori. na boty jsem s euz divala, ale prijde mi, ze na moji nohu podle mych predstav jeste zadne neudelali. Zenicha uz mam obleceneho komplet, krome bot. Kdyby jste mely nektera dobre tipy na boty v sampan, tak dejte vedet. celkem pekne,ale drazsi jsem videla v Praze ve Strevice a vice. K tem cockam: Pokud jde o ty jednodeni, tak jsou nejlepsi, protoze je kazdy vecer muzes vyhodit a nemusis resit nejake cisteni v roztoku a popripade nejakou uïnfekci, ale jsou taky pekne drahe. Ja mam mesicni a jsem celkem spokojena, uz jsem vyzkousela i vic znacek. cim na kratsi dobu cocky jsou, tim jsou tenci a propousti k oko vic kysliku a to oko potom nevysycha a cocka v oko tam nevadi. me uz prave pak po tom mesici ty cocky zacinaji docela tlacit, jak pomalu schnou.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93: díky moc laura.r.. 25stupnů? kde žiješ..v teplárně, to jsme mi nikdy nevytopily, tak to nevím a co sklep, tam bývá chladněji v pařácích? nedbi:taky díky za rady
Odpovědět
lowe: V paneláku (pokud třeba není zateplený) těch 25 stupňů dáš úplně v pohodě... Když praží sluníčko... =-) Vím o čem mluvím, na koleji jsme mívali i 30 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:jen k tomu topení,to je u nás na denním pořádku.Bydlíme v paneláku,ketrý se teprve bude zateplovat a v zimě jsme měli 18 stupňů a teď máme 21.Klepem kosu a jsme pořád nabalený.Na podzim to mají zateplit,tak jsem zvědavá....jinak jsem už chtěli kupovat nový radiátor...ty želízka co máme.... Tak že jsem tím chtěla říct,že ve špajzu můžu mít téměř vše.Ty čokolády by u nás nevydržely z jiného důvodu :-N ...mňam :-D
Odpovědět
petrajda: k těm krátkým vlasům, zkus se podívat do alba laala ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?