Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevesty:-) lowe: s tim utikanim mas uplnou pravdu, pritel me pozadal o ruku 19.10. 2006 a to sme hned urcili datum a rikali si ze jeste skoro tri roky a ted uz priteli zbyva jen necelej rok svobody:-))) babss: za prstynky asi moc nedame mam totiz alergii na zlato takze budou asi z titanu takze tak 4000 za oba.. a saty si koupim pres ebay ty moje co chci vychazeji do 5000:-) co sem si zkousela tak byly skoro vsechny pres 10.000.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dám za šaty tolik kolik bude potřeba. Chci si to užít se vším všudy a když šaty, které budu chtít budou stát 10.000Kč tak to za to dám a to samé za prstýnky. Na tom se nemá šetřit, aby Vám to pak nebylo líto holky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja na prstynkach nesetrim u me je to nutnost jinak bych ho nemohla nosit, ze zlata mam osklivou vyrazku :-S a saty si chci objednat z ebaz abych se nemusela nervovat jestli mi je nejaka nevesta nahodou neznici, navic ty co chci normalne stoji pres 30.000 tak bych si celej den neuzila a porad davala pozor aby se nahodou neco nestalo a ja pak nemusela saty platit, takhle budu radit jak chci protoze kdyz se neco stane nebude me to tolik mrzet jako znicit saty za salonu a pak je plne hradit..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: já vím, to chápu. ale vim, že třeba vše je strašně drahé, ale když budu chtít jedny šaty a budu z nich nadšená tak pak si vyčítala, že jsem ty peníze za to nedala a to nechci, to si holt, když tak připlatim ;-) já bych si taky asi nejraději šaty koupila, ale na ebay nejsem zaregistrovaná, jak se tam platí? možná tady v bazaru, také tu nabízejí krásné šaty a kamarádku si je tu také koupila a jsou krásné, nebo nabízejí i v půjčovnách tak se juknu i tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady v bazaru je taky hodne satu z ebay..jinak ja se na ebay registrovat nebudu je tu jedna (teda je jich tu vic) super hodna holcina ktera uz zaregistrovana je, navic se s tim prodejcem trochu zna protoze uz tam hodne objednavala a ta holkam ty saty objednava. vzdycky s nim dohodne vsechno co je potreba aby saty byly presne podle predstav. Ja sem navic nervak takze chci mit v kvetnu urcite uz saty doma abych byla v klidu ze uz se nic nestane..
Odpovědět
Profilova fotka
a dáš mi její odkaz, že bych se taky zeptala? a co, když ty šaty nebudou takové jaké jsou na obrázku nebo jaké si představuješ, či velikost nebude sedět? já bych je taky chtěla mít co nejdřív, abych měla klid jedné kamarádce se stalo, že když v týdnu před svatbou přišla na finální zkoušku, tak jí řekli, že to spletli a šaty půjčily někomu jinému? chápeš to? ]-( tak musele rychle vybrat šaty podobné
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: tak toto kdyby se mi stalo tak budu ůplně v háji to, že to půjčili někomu jinému. Já za prstýnky nejvíc do 12tisíc a šaty do 10tisíc. taky bych si je nejradši koupila přes Ebay,ale mám strach, že mi nesednou a nějak suprově, že bych uměla anglicky objednávat taky neumím takže asi padne jen vypůjčení šatů. ;-( Ale štve mě to, že za 5tisíc si ty šaty koupíš a za 10 na jeden den vypůjčíš celkem rozdíl:(
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledme k tomu ze jsou na miru tak by sedet meli pokud se odbre zmeris tak by sedet meli, me budou merit projistotu dva lidi:-) jinak ta holcina je artichoke a ona ti urcite rada posle odkaz na album kde jsou fotky satu ktery uz prisli a musim rict ze usity jsou vsechny super pokud nekomu nesedeli tak to vetsinou bylo tim ze predtim podobny nezkousel a proste k nemu vubec nesli, ale to uz je blbost neves ze jdou do satu bez zkouseni.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak kamaradce od zname se stalo ze ji dali omylem vetsi korzet takze ji pak celej den sjizdel a nedrzel
Odpovědět
Profilova fotka
babss: to je fakt, koupíš je za daleko lepší cenu než půjčíš a to dokonce i v půjčovnách :-|, ale co se dá dělat, stejně vědí, že si lidi půjčí a půjčovat budou a my také. Já bych si je tedy nejraději koupila, ale nevím, aby byly takové jaké chci a byly mi krásně, to jo ono no. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se trochu bala toho ze si saty vyberu treba trictvrte nebo pul roku dopredu a oni je budou pujcovat a upravovat a pak prijdu a na tech satech to pujde videt, ja myslim ze kazdy zuzeni a pak zase rozsireni na nich jde videt a pak uz to proste neni ono, navic zari je po cely sezone kdy se saty hodne pujcujou...mit svadbu v dubnu tak uvazuju o pujceni ale takhle to pro me byla jasna volba... vim ze vsechny pisete ze treba saty nebudou uplne sedet, i kdyby se to stalo tak mam hromadu casu je dat jeste upravit a stejne to cenove vyjde levneji nez pujcit:-) a kdyz napisete tomu artikovi tak vam urcite rada posle odkaz na ty fotky satu co uz prisli a ja sem uplne cucela jak moc se povedli..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: a ty sis už vybrala?Zkusím jí napsat..za to nic nedám:)protože máš celkem pravdu my jsme až po sezóněěě:) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tulikiss: jak máš to album uvidíme tak to jsou ty šaty co ona má??Protože jsou velice nádherné:)
Odpovědět
Profilova fotka
tullikiss: děkuji, já jí asi napíšu a uvidím, je fakt, že ve všem je něco, ale stejně si člověk podobné šaty nejdříve musí zkusit jestli k němu půjdou, ale nebála bych se toho, že budou zničené to by se musela fakt stát něco velkého, oni jsou profesionálové a ty úpravy dělají tak, aby to nebylo vidět. zatím jsem na žádných šatech nic neviděla, všechny nevěsty i šaty byly krásné bez poškození ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zni hrozne kdyz napises ze sme po sezone:-)))))))))))))) jinak asi tak na 99% mam vybrano http://www.beremese.cz/album/view.php... jenom budou s malyma zmenama
Odpovědět
Profilova fotka
babss: funguje to tak ze je jendo jestli on ty saty ma v nabidce nebo ne proste mu posles fotky tech co chces napises netaily cim to zdobit a tak a on ti je usije...to je vyhoda protoze nejsi omezena jeho nabidkou
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Ty jsou úžasné mrkala sem na ně:)ale chce to postavičku jeden proutek...je fakt, že prva vyzkoušet střih šatů a pak objednávat..a na kolik tě vyjdou??:)Mě ses líbila jak sis zkoušele ty šaty myslím, že drůhé byli ten střih ti sedl! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: chce to fakt všechnou zkusit a prozkoumat:)máme na to 10měsíců:)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: ty jsou krásné :-) ty jo tak to bych vůbec nevěděla jak je zdobit, ale když si nějaké vyberu, zkusím a budou mi sedět tak mu pošlu fotku a on mi je ušije a řekne za kolik? A materiál vybírá on nebo ty?
Odpovědět
Profilova fotka
babss: jj, zatím času dost, ale utíká to utíká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle me vyjdou neco malo pres 4000 a je to podobnej strih co sem mela, sem trochu prcek takze potrebuju takovyhle aby me trochu protahli, vsechny ostatni co sli do sirsi sukne me delali snad jeste mensi nez sem
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je skvělá cena, ale nenašla jsem v albu žádné podobné tak nevím jak ti sluší? nemáš nějakou fotečku, abych tě mohla okouknout? určitě to bude super a budeš sexy nevěsta ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: mě se z tvého alba líbí tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak to je super cena 4000kč( dá se říct, že celkem málo :-x ) a jak je převezmeš?On ti je pošle nebo jak?a co když ti nebudou můžeš je reklamovat nebo jak??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a mě tyto, jsou naprosto úžasné http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: kde jsi objednala čokofontánku, koupila jsi si jí nebo půjčila?
Odpovědět
Profilova fotka
takze ty fotky co jte poslaly jsou vsechny z ebay, saty prijdou postou a reklamace je samozrejme mozna, navic se ten prodejce moc snazi aby kdyz se objednavaji pres tu holky byly hodne povedeny protoze vi ze kdyz budou super sezene mu dalsi holky:-) jinak tu fotku nemam v dobe kdy sem je mela na sobe se uz vybil fotak:-( jinak cokofontanu mam z popron.cz a je super uz sem ji i testovala a naprosta spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mi už odepsala a poslala odkaz na fotky a jedny se mi moc zalíbily :-) Je to super..tulikiss: děkuju, že si mi dala tu adresu a info:)
Odpovědět
Profilova fotka
to sem rada ze te neco zaujalo ja sem nejdriv vahala ale kdyz sem videla jak ty saty vypadaji kdyz je sije tak ted uz nevaham..
Odpovědět
Profilova fotka
babss: pisni kdo ma ty saty na sobe at vim ktery se ti libi...to vis sem zvedava zenska :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Fakt si mě nějak přesvědčila:)představa, že budou jen moje a ještě k tomu za super cenu:) :-) Téééda díky:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?