Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky sem bezradná - snažim se přidat fotky nejde mi to, snažim se dát konečně svoje foto , nejde to. Já sem prostě počítačovej antitalent. Třeba se to do září naučim.. ]-( Jinak si fakt vážim téhle diskuze, lecos se dá objasnit, vymyslet, vy poradíte, dočte se tu člověk i témata,na která by jinak třeba nepřišel, najde se tu spousta nápadů. Fakt je to přínosný. Sem se kasala, jak se svatba zvládne levou zadní,ale nebejt rad a porad zde, tak nevím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: no teoreticky je jeste hodne casu :-) prstynky vetsinou udelaji do mesice, oznamko jeste driv, ale chapu, ze to chces mit vse hotove, ja taky :-) a tak me ty prstynky potesily :-) petrajda: a mas to v jpg, ty obrazky?
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - já vím, že nemám :-) , teda teď už to vím. jen nevím co s tím...ale zeptám se počítačového experta. on je na mě zviklej ;-)
Odpovědět
petrajda: Stříbro mi dneska drahej navrhoval taky, ale bojim se, že moc nevydrží. Já nosim jeden stříbrnej prstýnek sice už 10 let, ale je pěkně zdeformovanej a jednou ptavovanej a už delší dobu mám obavy, že už to má "za pár" - pěkně mi na jednom místě zase praská. Tak dej pak vědět, jak jste dopadli! Já taky přes ten net pořád nevim nevim, abych pak nebyla zklamaná, že je to třeba moc mohutný nebo tak. Přece jenom - je to snad na celej život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky iwci: děkuji za pochvalu, jo to bižu co mám tak stálo jen 69,- kč ;-) krte93: k těm prstýnkům: ber to tak, že ti aspon řekne rovnou, že ho nosit nebude, je to lepší než aby ho pak sundaval po tajmu, spousta chlapů na to nošení fakt není k oznámení mému: líbi se mi jednoduché věci, nechtěla jsem nic složitého, tak jsem si ho prostě udělala podle sebe a inspiraci jsem získala, kde jinde než tady laura.r: dělám v kanclu a píšu jak mám čas, dělám papíry, takže než vyleze z tiskárny píšu ;-) , nebo když tu není šéf, jako dnes :-D petrajda: i tobě díky za pochvalu, ty bláho já budu mít ten nos až u stropu, pýchou probourám snad střechu snažím se aby vše bylo ve stejném stylu vše si dělám sama, jen ve wordu, ty etiketky jsou jen na vínečko pro rodiče
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu jsem byli v Plzni, tak jsme zašli asi do třech zlatnictví a byl jsem dost zklamaná ]-( nikde typ prstýnků který bych chtěla, tak fakt nevím, asi budeme muset vyrazit do Prahy, přes net, bych se bála objednat, ikdyž výběr je mnohem větší jo taky jsem viděla prstýnky ze stříbra, já nosím jen stříbro a bílé zlato, ale snubní bych asi nechtěla stříbrný, nevím proč krtek93: taky už bych chtěla mít všechno hezky pohromadě a být připravená, bojím se že pak budu moc nervozní, ale co se dá dělat
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - uvidíme co seženem. Prolítala sem Liberec, prolítala i Prahu. Takhle ve zlatnictví výběr nic moc, internet tam je to super, maj úžasný výběr a krásné věcičky.jenže si to netroufnu, i když to jde asi vyměnit,ale v tomhle riskovat nebudu, i když sem četla na diskuzi o prstýnkách, že byli spokojený napoprvé. je to o štěstí. Jinak já nosím stříbro, a paní v jednom klenotnictví mi právě radila, že to jde porhodiovat, že se právě pak ty prstýnky tolik neponičej. A myslím že to zas nestojí tolik. no a pokud jde o prstýnky, bez nich tě oddaj taky. Dokonce sem někde tady četla, že si místo prstýnků vyměnili nějaké malé medajlonky.To mi přijde pěkný.
Odpovědět
Ahoj holky, rychle jsem prolétla diskuzi a budu reagovat souhrnně ;-) Ad prostýnky, oba chceme zlaté ze žlutého zlata, nicméně jestli ho drahouš bude po svatbě nosit, to je ve hvězdách. Dala jsem si předsevzetí, že kvůli tomu nebudu "prudit" ;-) , tak uvidíme.... Kdybych si prstýnky vybírala po netu, tak velikost bych šla zkusit někam do zlatnictví... Nepřijde mi to hloupé ani nefér vůči podniku, na vzorcích si aspoň můžete kromě velikosti vyzkoušet i to, jak který typ prstýnku vypadá přímo na ruce... Už se dostkrát stalo, že ve vitríně se mi prstýnek líbil, na ruce ne ]-( .... Výběr prstýnků bude u nás taky ještě sranda, já chci spíš prstýnek s hranama, drahouš oblý... No, výměnu názorů si nechám až na zkoušení... ;-) lowe - koukla jsem Ti do alba a přidávám taky pochvalu, máš to všechno mooc hezky sladěné :-)
Odpovědět
Ahojky holky, chci se jen zeptat, jestli máte někdo problém s datem 9.9.2009 na matrice. Jsem z Brna a nenašla jsem matriku, kde by nás v úřední den oddali. Přítel totiž není pokřtěný a ani nechce být, takže v normálním kostele to jaksi nejde a ten tzv. "odsvědcený" kostel snad žádný v Brně není, nebo o nějakým víte? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda, jestli mas nejaky na netu, ktery se ti hodne libi, vytiskni si obrazek a jestli ti neva Praha, tak si najdi zlatnictví Mádr - adresa je toto jeho příjmení, tečka net. je neskutečně příjemný a je schopen udelat vse a jeste k tomu za skvelou cenu. meli jsme vybrane prstynku z netu, kde byla jejich cena 33 000, coz bychom za to nedali. a on se zepta an svechny parametry, rekne ti co a jak muze byt a vypocita cenu podle velikosti, pouziho zlata a kaminku. vse je rucni vyroba a on to muze kdykoliv znovu zmatnit atd. ....... a ta cena nasich prstynku? 12500 :-) krasa a jeste jsme mu dali zlato za proticenu. byli jsme ted na zkousce, ja vyzkousela a chtela trosku zmensit, udelal to okamzite a ja znovu vyzkousela a schvalila. byl to zatim polotovar, ale uz mel na sob nacrt kresby a je to presne to, co jsme chteli :-) takze ja rozhodne doporucuju zlatnika, nez ty zname spolecnosti, protoze je to vse strojova vyroba, kaminky jsou tam pry zasazovany tak, ze je velka pravdepodonost, ze vypadnou ............. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, také máme termím 9.9.09 - problém na matrice není (svatba Telč), uvažovali jsme i Jaroměřice nad Rokytnou - je tam nádherný zámek a zahrada (také měli volno).
Odpovědět
Článek se načítá
kopretinai: Tak Telč normálně závidim - byla jsem tam kdysi tejden na nějakým soustředění se školou a je to nádherný moooc příjemný město, i zámek. Budou určitě krásný fotky ;-)
Odpovědět
estrellita: Ty jo, koukala jsem na toho Mádra a prtsýnky má teda hodně originální! I ty ostatní šperky, škoda, že tam nemá víc fotek, já už začínám mít pocit, že se ty vzory pořád opakujou, ale tohle je fakt jiný!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme objednáno. Nakonec to vyhrály snubáky z chirurgické ocele. Já šla teda po stříbře,ale pak jsme v Lb narazili ještě na jeden krámek, kterej unikl mému pátrání a měli bezkonkurenční krásné. Budou tak do třech týdnů, paní byla ochotná, změřili nám velikost, fakt jsme,zatím, spokojený.Já mám se třemi drobnými zirkony, přítel bez, je to kombinace stříbra a ocele.Mají v ceně rytí, ale jsem tak trochu pověrčivá -nevím proč-a raději jsme si rytí dohodli až na pak.Jinak nám ukazovala i nějaku jinou rytinu a vypadá to dobře. Budou stát oba 2800 kč. estrellita - díky za tip, mě Praha neva, já z ní pocházím.Jinak sem koukala taky na Mádrovi stránky a fakt teda bomba. Určitě to stojí pro ostatní za to jít se tam aspoň podívat. Mi se s přítelem už dříve dohodli, že chcem bu´d ocel a nebo stříbro, já preferovala to druhé a nakonec je to jinak,ale myslím, že nelituju.Ani to nebylo moc z důvodu ušetřit, prostě mám ráda jiné materiály, ale ocele je už vlastně všude taky dost co :-S ?Jinmak sem koukala po nettu jestli podobné nenajdu,ale bohužel, zkusila bych je dát do alba. krtku - určitě se tam běž kouknout
Odpovědět
petrajda: Myslíš k Mádrovi?
Odpovědět
Ahoj Markétko, pokud jsi Ty pokřtěná, věříš v Boha a chceš mít sňatek církevní, tak by neměl být problém, pouze musíš slíbit, že Ty i děti budou žít dle katolické církve a Tvá druhá polovička svým podpisem stvrzuje, že Ti v tom nebude bránt. Samozřejmě oba msíte chodt na přípravu apod. Problém je pokud byste chtěli mít svatbu v kostele jen proto, že se Vám to líbí, nebo jinde neoddávají ... Přítel taky není pokřtění, takže jsme to řešili, protože já si přeji mít svatbu v kostele.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jj k němu. Aspoň to zkus jestli tě to zaujalo. jasně na nettu toho moc nemá,ale zato to stojí za to. a dej na dobré reference...hned nemusíš kupovat
Odpovědět
Ahoj holky tak já teda opakuju znovu svůj příběh - budiž vám výstrahou :-) my jsme si prstýnky vybírali ve vyhlášenem obchodě, byli za 3 týdny hotové takže super, ale.. velikost přesto že jsem ho několikrát zkoušela mi není- prstýnek je mi veliký asi jak jsem byla nervozní tak sem měla natejlé prsty a slečna když sem se jí ptala tak mi řekla že to musím vybrat sama a neporadila, když sem pak tedy řekla že je velký a že asi bude potřebovat zmenšit tak teprve potom jsem se dozvěděla že nejde velikost upravovat. Jedině udělat ho znovu..Což si myslím že mi měli říct předtím -vybírala bych snad ještě důkladněji a hlavně -možná bych si v\brala jiné- ted mám strach že i pak třeba za 20 let přiberu a nepůjdou zas zvětšit a pak si dělat nový když manžel bude mít tenhle- a mít už jakoby jiný by mi bylo blbé-ale rodiče jsou spolu 28 let ani jeden nějak extra nepřibral ale prostě 28 let je 28 let a tak jim jsou malé už taky.Takže já bych rozhodně neobjednávala už vůbec přes internet..
Odpovědět
krtek: jak koukám se holky trhli a založili mraky diskusí se speciálním datem v září- se taky trhnem ne :-D dělám si srandu- mám co dělat zapůojovat se při svojí práci do tehle diskuse..
Odpovědět
Profilova fotka
laura - no neděs mě :-) . ta pani včera byla moc ochotná, zkoušeli jsme si nějaké ty kroužky, pak měla ještě takovou tyč :-) dokonce sme přezkoušeli i nějaký ten prstýnek co nosím. A hlavně poradila co a jak. No taky je máme objednaný... A ty máš zlato?
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: je diskuzí je spousta, ale stejně nejvíc holek chodí sem tedy zářijovek ;-)
Odpovědět
no tak když byla paní ochotná tak to bude dobrý, to ta naše seděla a čuměla a nic víc..a mám bílé zlato..on je právě v těch prstýnkách rozdíl-já třeba nosím takový silnější stříbrný už 5 let velikost 54 a ted zásnubní mám 52 protpže je tenký a 54 padala, a snubáky jsme si vybrali taky širší tak to mi zas ta 52 byla malá no a nakonec sme objednali 54 -takže velikost co nosím 5 let a je velký..fakt hrozný zíleží totiž hodně jestli je tenoučký nebo jak tlustý..
Odpovědět
jo holky a včera sem si koupila parádní botičky -menbury co se mi líbili jenže většina je v šampaňi a já mám šaty bílý tak sem se trochu bála ale žádný bílý tak hezký nebyly a jsou docela světloučký tak snad to tak blbý nebude-zkoušet nemůžu zkoušku šatů mám jednu s doplňkama tak si ji nechci hned vyčerpat..abych se měla na co těšit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já se taky divila jaký mám rozdíli ve velikostech. Nejdřív sem si ,chytrák, zkoušela prstýnek na pravou! :-) ,tam mám 54, no a pak mě paní lehce upozornila, že se nosí na levé ;-) . A mam velikost 52. na tu tloušťku taky upozorňovala. Jestli máš zlato, tak se divím, že to nejde zmenšit. Já bych řekla že by to mělo jít
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: laura.r má zlaté ale kamínky po celém obvodu, takže ty prý nejdou, viď? laura.r: máš fotku v albu?
Odpovědět
jo jo mám právě kamínky po celém obvodu jak říká lowe a proto to nejde -ale mysslím si že profesionálka v obchodě specializovaném na snubáky by na to měla upozornit.. -můj názor- mám fotečku v albu i obrázek z netu..
Odpovědět
hele chci se zeptat -některé holky mají v albu po řádcích oddělené jednotlivé události které udělali během příprav a mě to nejde píše se to za sebe a i když to 10x odentruju a mám mezi tím mezeru tak pořád se mi to píše za sebe, oddělila sem to alespoň hvězdičkama ale není to ono - lowe to má taky dohromady..nevíte někdo jak to oddělit na jednotlivé řádky?díky předem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lauro, koukám, že máš svatbu také 11. září. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: tak to máme ten samej problém, taky se mi líbí, když je to oddělené, nebo ještě barevné písmo, zvýrazněné ale jak na to nevím, nejsem technickej typ ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?