Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jo holky a doplňte foky - nějak se nám tu množíte bez nich :-) ať víme jak vypadáte.. :-D já zas scháním fotky chci rozpuštěné vlasy a závoj přes ně abych ho měla tak uprostřed hlavy a nic moc fotky nikde.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: jednou za tři roky svatba? no my když jsme byli sepsat žá dost tak ten den jsme byli už třetí, a čtvrtí čekali na chodbě, no manětín je hezkej, tak asi proto s tou hudbou jsem fakt bezradná, máme doma nějaký cd od enya, tak snad něco z toho vybereme, fakt nevím laura.r: no jestli jsi takovej půntíčkář jako já, tak to je pravda, že detaily lezou do peněz, ale já se snažím co nejvíc vyrobit si sama a ti medvídci jsou docela oblíbení jinak já budu mít vlásky navázané nahoře sčesané aby vynikl krk a vzadu jen trochu propletené a natočené lokýnky ;-) bez závoje
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - já se zkusím zeptat o víkendu jednoho zdejšího muzikanta na romantické melodie,ale ty už máš něco určitého vybraného? Má něco i na mp3,ale nevím co přesně zeptám se. Jojo, něco do alba taky přidám, já sem na tohle hrozná...kompík není můj velkej přítel :-) Ale teď sem ve fofru v práci, vlastně skoro pořád, sednu si k tomu večer doma a nebo o víkendu Jinak s detalma co lezou do peněz souhlasím. člověk se i rád něchá ovlivnit okolím to vím,ale taky nechci svatbu jako ostatní. lowe - jinak mi původně chtěli svatbu na Valečově, to je taková zřícenina tady u M. hradiště, bylo to mé přání, trochu sen. Ale moje maminka chodí o berličkách a jen se tam dostat a pak mít obřad někde na hradbách kde sou jen schody, to prostě nešlo. A nakonec jsme se rozhodli pro ten obecňák poněvadž zas tady u nás třeba v muzeu tomu není říďa jejich nakloněnej, bojí se o své zbírky, na Sychrově a jinejch zámcích zas nemůžem to či ono, a na radnici jsme nechtěli, tlačílo by se na nás moc svateb. Já sem jinak hrozně zbrklá ve spoustě věcěch,ale tenhle den bych si chtěla užít i s tím stresem před tím a v den D nemyslet na práci, jen a jen na sebe , ženicha a rodiče a bavit se a bavit se.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: to bys byla hodná, díky, ale ne mp3, na to zase nemají přehrávač na zámku, ale nehroť to, já si snad nějak poradím budu se snažit taky něco přidat, ale fotky nás dvou to nebudou je to moc osobní ;-) , ale mojí práci určitě, tedy jestli se dostanu někam kde to funguje je jasný, že nemůžeš chtít po mamince aby se šplhala někam na zříceninu, ikdyž by to bylo krásné tak si tam můžete pak zajet jen udělat pár fotek ne? a budete spokojení všichni :-) já ani moc zbrklá nejsem řeklla bych, spíš hodně dlouho přemýšlím, než něco udělám, ale jak píšeš ten den D chci taky užít, (no na práci určitě myslet nebudu, budu mít skoro 3 týdny volno, poprvé po 7 letech, jinak si beru vždy jen týden, pak bych se tu z těch papírů zbláznila, ale šéf to ví, a musí souhlasit) myslet jen na sebe abych byla pro ženicha ta nejjj, a pak i ostatním aby se ten den líbil
Odpovědět
Profilova fotka
lowe -mě už to nijak nevadí. byl to kompromis jak jsme si to dohodli a já sem za něj nakonec ráda. bude to takové normální a já raději uvidim i spokojenou mamku s taťkou než že bych si pak dosmrti vyčítala, že sem trvala na svém, protože bych si to vážně vyčítala. Ten hrad je muj zamilovanej a pojedem se tam kouknout někdy sami v létě nebo když bude čas. zas na druhou stranu bych si tam nelajsla plánovat svatbu koncem září - i když tam by to bylo fakt nádherný, kdyby vyšel krásnej den, je to v lese, listnatý stromy okolo, ale jak říkám kdyby. Máme to jak máme a sem spokojená |-| .
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: tak to je hlavní, že jste udělali kompropis a ste všichni spokojení tak konečně jsem si stáhla fotky z mobilu, a poslala na soukromý mail, tak ještě kde je vložit do alba?
Odpovědět
holky když mluvíte o tom volnu tak my chceme po svatbě 2 týdny bud se prostě jen flákat na chatě na Mácháči nebo jet k moři jak dovolí finance po svatbě..ale máme to v pátek 11 a slyšela jsem že ze zákona má nevěsta nárok na den svatby a den před ní -ale nevím jestli se to pak jako když je to jednou za život nestrhává z běžný dovolený nebo strhává..prostě nevím a když nestrhává tak mám na to upozornit-to je svatba to my nemáte strhávat.. vím že to zní jako blbost ale když si vezmu 10 dní po svatbě a 2 na svatbu tak to je 12 dní a už sem si 2 dny vybrala co sem musela postupně no a to by mi zbylo na celej rok včetně léta vánoc a všeho 6 dní..a zase nechci skrouhnout svatební cestu protože doufáme že pojedem k tomu moři a to nechcem když je to jednou za život jet jen na týden..
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: já se na to ptala zrovna včera účetní, takže je právo na 1den placeného volna, a když to máš v pátek tak máš nárok ještě na jeden den, ale to už je neplacený jako dovolená se to určitě nepíše, dala bych to do kolonky svátek :-D a napsala poznámku svatba, pak to doložíš oddacím listem co stejně pak bude potřebovat účetní ;-) jinak co se týká dovolené, tak já se už minulý rok domluvila s účetní a nevybrala jsem si 8 dní z 20, a ty jsem si převedla do tohoto roku, abych měla dost volna na přípravy i na svatební cestu a něco zbylo na vánoce, svatební cestu už máme zaplacenou a letíme 24.9., už se na to odreagování oba těšíme, jedeme poprvé k moři
Odpovědět
Profilova fotka
to volno vám zavidím holky :-) . U nás to může využít jen ženich
Odpovědět
lowe: no tak si kdyžtak vezmu den dovču nebo prostě budu v práci- stejně nevím co bych dělala den předtim - všechno bude- dort se bude brát až ten den, kytky taky..tak nevím my byli v tunisu před 2 lety spolu a bombaa last minutem za 12 000 na jednoho all inclusive tak sme přemýšleli bud znovu nebo Řecko petrajda: jak to že jen ženich?
Odpovědět
Profilova fotka
laura . já su osvč :-) ,ale mám v práci super a skvělou kolegyni a ta mi se vším vydatně pomůže a pomáhá. Akorát bude vše na mě jak si čas zorganizuju, ale zvládly to holky předemnou, vy to zvládnete taky a já doufám též. A jestli můžeš tak to volno využij.Máš na něj opravdu nárok ze zákona a nemyslím si, že bys ho nijak nevyužila. Pamatuj na nepředvídatelné situace a i kdyby nepřišly, tak to využij nějakýmu relaxu
Odpovědět
Tak já to mám s dovolenou úplně vychytaný - bereme se v pátek a sobota je můj normální pracovní den. takže já budu mít ze zákona čtvrtek a pátek (jeden z toho neplacenej jo? To je teda pěkně sprostý ]-() a na sobotu si musim vzít klasicky dovolenou, jinak by mě snad nahlnali do práce :-N Plus si ještě vezmu pondělí, protože můj druhej volnej den je úterý, tak abych to měla pěkně v kuse :-D A k moři jedeme předtím, měli jsme to naplánováno dřív než svatbu. Jinak zítra jdu s kamrádkou, kterou jsem děsně dlouho neviděla, na kafe. A o naší svatbě ještě neví a já tam nevydržim jen tak krafat a dělat, jako že nic. Jenže jsem měla v plánu oznámit to všem kamarádům z tohohle okruhu společně - tak jako "mezi řečí" pověsit na facebook oznámko... ;-) Jenže tenhle plán je asi v pytli, jak to řeknu týhle slečně, tak to vědi rázem všichni :-N Ale mlčet fakt nevydržim a oznámko bude za dlouho...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krtku - aspoň si včas všichni naplánujou volno.A ty buše moc s kým probírat přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, máte v IP tu tombolu, snad jsem na někoho nezapomněla x-) x-) pa Peťa
Odpovědět
No jo, ale ono je to takový problematický - na hostinu zveme jenom rodinu a kamrády asi tři nebo čtyři. A žádnou večerní pařbu nemáme v plánu a jenom na obřad si stejně nikdo dovolenou brát nebude. I když možná ještě bude změna - pařbu žádnou sice nechceme, ale mě začíná připadat takový divný, že bysme to měli prostě kolem sedmý osmý večer rozpustit, tak jsem si řikala, že asi mrknu, jestli neni v okolí třeba bowling nebo něco, že bysme šli s těma asi čtyřma kamarádama, co budou na hostině, aspoň tam. No ještě nevim, jak jsem v tom měla na začátku jasno, tak teď začínám najednou tápat. a ve víc věcech - ještě minimálně s prstýnkama a dortem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to neni špatný nápad. Se převlíknete a vyrazíte. Ono to chce trochu "zapařit" a jen s kamarádama. Bylo by to dobrý zakončení. Bejt tebou tak to prozkoumám a nějakej podnik najdu.
Odpovědět
Už zkoumám. Ovšem nejbližší je asi 5 km, takže bysme museli busem. To by chtělo něco v dosahu pěšky... My tam budem s přítelem přespávat. Navíc nevim, jak bych šetrně rodině sdělila, že dál už s nima nepočítáme :-| Obzvlášť jedný části rodiny, která je sice věkově k nám, ale nějak je moc nemusíme a asi bysme se moc dobře spolu nebavili... no, asi se tam prostě sjedem podívat a přinejhoršim přímo v tom hotýlku by nám mohli poradit, co se v okolí dá dělat. taky se tam dá na zahrádce hrát petanque :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo kuličky :-D :-D jinak k té organizaci, bejvá to dost často zvikem, že se rodina rozejde a ti dva jdou s kamarádama někam na zábavu.Takže to můžete předem říct jak si to představujete, kdy bude obřad , kdy a kde oběd a po obědě nebo hostině, že máte zamluvenou někde dráhu pro cca 6 lidí? Prostě cicilní zábava jen s kamarády. Pokud ti příbuzní nejsou ono, tak se možná nikam cpát nebudou
Odpovědět
No, zatim to vypadá, že v okolí nikde nic. Ale asi něco vymyslíme (teda vymyslim :-D ), abysme se taky pobavili, jestli ovšem skoromůj muž bude chtít. To má naštěstí čas.
Odpovědět
Profilova fotka
no, jen abys to po pohovoru s tou kamarádkou nemusela všechno honem honem řešit. ono je to pak jak lavina, každej je zvědavej, každej chce radit
Odpovědět
To se právě bojim. Ale zatim spíš než lavina mě překvapil často podle mě až nezájem... Ale jak to tady čtu, tak je to asi normální. Holt nikdo to snad neprožívá tak jako nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tichá voda břehy mele. u nás to tak je taky,ale čím víc, tedy spíš čím dýl to lidi vědí, tím víc jsou zvědavější. Ale zatím to nedochází do žádnejch extrémů, ba taky proč, vždyť je to za relativně dlouho. Občas se ozve tchyňka s nějakym "super" nápadem. Já nejsem ta povaha urputně oponovat. Udělám to pokaždé po svym. Držim ústa a pak si vše zařídím sama a všem výsledek oznámim až když je hotovo, zařízeno ,koupeno
Odpovědět
A tak je to nejlepší ;-)
Odpovědět
je holky tak já to mám tak že kamarádka jedna píše diplomku a za chvíli státnicuje tak nemá čas a druhá je ěhotná tak spíš se schází s těhulkama a maminkama..no a moje mamka kdykoliv jí řeknu že bych chtěla něco schánět tak nikdy se jí to nehodí nikdy nemůže aby mohla skákat kolem mýho bratra- kterýmu je - podržte se 19 let a fakt mě to docela dost mrzí protože všechno scháním sama a není kdo by poradil a někdy bych to potřebovala..
Odpovědět
Ahoj holky, já si to málo, co mám zatím zařízené, taky zařizuju +- sama... Jen to dávám ke schválení drahoušovi.. ;-) Šaty jsem byla vybírat s kamarádkou, která je na mateřské, ale ještě vybráno nemám... :-| Jinak mám kolem sebe dost kamarádek, ke kterým občas chodím na rady (nebo si spíš jen tak povídáme ;-) ) Tchýňka už taky měla několik "super" nápadů a protože nějak nemám sílu obhajovat své názory/představy, tak jsem se rozhodla "vypouštět" toho do světa co nejméně :-D
Odpovědět
Ahoj! Tak já byla dneska na srazu s tou kamarádkou, jsem si myslela, jak bude paf, že se vdávám, a teda byla a reakce super, ale já jsem paf víc - ona je těhotná... A to už je v mým okolí teď druhá, obě budoucí maminy prosím mladší než já :-N Jedna bude mít v září už mimčo a druhá slušný bříško. Já z toho nebudu, fakt, takový šoky mi připravovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj krtku - no tak to teda máte dost zajímavejćh témat. Budeš to mít celé zajímavé ;-) . Předpokládám, že kamarádky jsou mezi těma zvanými a pokud jo, tak budeš mít ten posvatební bowling taky zajímavej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak holky se mě čím dál víc lidí ptá na přípravy, ze začátku to tedy bylo takové vlažné, reakce nic moc,mě to zas tolik nevadilo, jen mi to mrzelo vždy z partnerovy strany, ale když u nich jsou někdy takový psí čumáci :-( . Někdy se bojím, že se na svatbě ani nebudou bavit. Máme dohodlou kapelu na zábavu, tak doufám, že někdo pak vstane a dá si nějakej taneček, že? Ale asi bude lepší to kolo když zahájíme asi mi.No to teda bude něco.Už aby jsme cvičili kroky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-)
Odpovědět
petrajda: No, jedna je spíš kolegyně a předpokládám, že bude mít v září holt už jiný starosti. A ta druhá snad přijde - ale zatim jsou na hostinu zvaný jenom rodina a svědci, takže jestli pak večer něco bude, tak se taky budeme muset rozhodnout, jestli ty lidi nějak "rozšíříme" nebo ne (s tou těhotnou kámoškou jsem nepočítala prakticky vůbec - donedávna byla v zahraničí a předpokládala jsem, že kvůli jkednomu dni se domů nepožene, když i jedny Vánoce strávila mimo, ale holt osud zasáhnul ;-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?