Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: u vývazků budu mít i myrtu, mamina už mi jí pěstuje, tak to by nešlo odmítnout nevěš hlavu, vždycky to jde nějak udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuju za váš optimismus, v neděli jdu zkoušet poprvé šaty,to bude něco. Dokonce jsme si už vybrali dort a teď plánujeme hudbu. Holčiny,nemáte některá z vás hudbu z Armagedonu (I wanna always be with you) nebo tak nějak, ale beze slov, jen instrumentál? kdyby jo, moc prosím na adresu j.poctova@seznam.cz, a také jsem tady zaslechla tipy na tombolu, můžete tam poslat i to?
Odpovědět
Ahoj Jitulko, tip na tombolu máš v IP :-) Kde se budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - já vím :-( , spíš bych se divila, že by vše dopadlo jak si to kreslíme.Ale když to přijde člověka to mrzí. Ještě se to může otočit. Mám pro přítele košili s manžetovma knoflíčkama,ale dávaj k tomu takový ty plasťáky. Kdyby jste některá věděla tip na dobrý výběr či měla zkušenost s nějakým on-line obchodem, prosím dejte vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93: Ahoj, mám radost, že má někdo také 11.9., už jsem se bála, že budeme sami :-) představ si, že už máme zařízenou hostinu a také fotografa, tak se to konečně hnulo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sarkajak, díky za tip, my se budeme brát v klánovickém golf resortu,a co ty?
Odpovědět
jitulkapoc: Viniční altán :-) petrajda: Vývazky budou s myrtou nebo bez podle velikosti, plánuju, že se na ně časem vrhnu... Ani nevím, jestli se dá myrta normálně koupit v květinářství... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak : koupit se dá,ale někdy se na ní dýl čeká a taky né každá květinka ji nabízí. Zeptej se tam kde máš objednané květiny. Jinak se dá nahradit buxusem ;-) a dřív se dávala do klopy prej rozmarýna
Odpovědět
petrajda: dík za radu, až si budu někde objednávat květiny, zeptám se :-) To jsem ještě vážně neřešila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) nojo... my sme tady všechny strašně dochvilné ;-) já mám taky lecos vyřešené ale jen v zatím v hlavě a pak se divím, když něco nevyjde a nebo hrozí, že to nevyjde
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: ahoj, obřad i hostinu budeme mít v klánovickém golf resortu, hostina je zajištěna, dort také, fotograf, matrika také a zbytek necháme na červenec srpen..snad to bude stačit:) díky za radu.a co ty
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: tak to jsi jako já, nápadů mám spousty a pak když mi to nejde, nebo to neseženu tak jsem zklamaná včera jsem si připravovala etiketky na vínečko, sice nevím jestli ho vůbec budeme mít ale připravené mám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lowe: a kde se po tom vínku koukáte? Já právě taky sháním :)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - to je hezký nápad, etiketky.Mi jsme tedy oba naprostý abstinenti, teda já úplnej a přítel tak trochu,ale vymejšlim zas ty čokoládky, pohážu je jen tak po stole jako se jinde hážou čokoládové mince a nebudu jich brát moc. Budou tam děti a těm se v tomhle určitě zavděčim. Jo a ten meloun mít asi fakt budeme :-) . Kolegyňka v práci mi poradila, že to v hotelu dělali tak, že místo bryndáků, v našem případě by žádnej nebyl dost velkej aby sme se nepokecali, roztáhli bílej ubrus, přeložili jako šátek a uvázali kolem těch dvou. Přece jenom se pokecat hned nechci, šatiček si chci užít, i když budu mít pro jistotu i něco na převlečení :-)
Odpovědět
petrajda: s tím melounem je to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: asi si ho objednám u naší cestačky z moravy, vinařství mikulov, ale chci ho dát jen rodičům jako poděkování petrajda: čokoládky už mám, dám každému a co mi zbydou tak rozhážu po raut. stole jinak my bryndák budeme mít udělanej ze starého bílého prostěradla, tedy doufám, že se sestra pochlapí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak - děkuju. ženich bude plivat pecičky, o to možná bude větší legrace. Nevěstě pecičky nevadí
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - já sem koukala máš moc pěkný. jsi tu taková moje tajná inspirace :-) .Já je nejdříve odmítala, přišlo mi to trochu jako snobárna,ale už jsem tak trochu změnila názor.Akorát je asi dám spíš po stole ať si vezme kdo chce. Jednu chvíli jsem přemejšlela, že si na ně nechám napsat i svatební oznámení, pak že svatební oznámení nechám napsat na perníčky v takové jednoduché formě,ale tu paní by asi kleplo :-) , nojo já sem taková praštěná
Odpovědět
Profilova fotka
;-) petrajda: fakt jo? já? všechno co mám jsem našla tady na stránkách ;-) jen mě štve že mi nejde pořád přidávat fotky, tak možná o víkendu zajdu k sestře na net a zkusím to u ní, jinak fakt nevím
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - jojo, zkus to. Tak já koukám i jinde,ale si myslím, že máme v mnohém dost podobný názor i vkus tak asi proto.Ale třeba je to jen mé zdání jo a mam pocit, že máme i stejnej podvazek :-) , možná od stejné autorky
Odpovědět
perajda: No mě přišla zezačátku spousta věcí jako snobárna - a teď je najednou chci ;-) Kam se poděly moje původní "rebelské" představy o pěkných letních šatech, kytici lučního kvítí a vizáže made by krtek :-D Líbí se mi to teda pořád, ale bojim se, že bych toho potom litovala. Nejspíš je to fakt poprvé a naposled :-N No, zatim pořád ještě odmítám vínečka, ale když jsem viděla ty roztomilý Milka čokoládky... Akorát ty bych musela koupit nejdřív tejden před svatbou, jinak bysme je do září kupovali minimálně osmkrát, jak nás znám ;-) Jinak nám zatim taky všechno relativně vychází, tak jenom čekám, kdy se co pos... nepovede :-D Vlastně, původně jsme to chtěli v Rozotkách, ale matrikářka mi v lednu řekla, že ještě neví, jestli budou na zámku v září oddávat, že to budou vědět v dubnu. Na to čekání jsem neměla nervy, přítel to nechtěl posunout na červen, tak máme Brandejs. A mám pocit, že v těch Roztokách se na zámku od července fakt už neoddává...
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - ty čokoládky se mi začaly líbit ve chvíli, že jsem si řekla, že by se daly právě poházet po stole místo těch čokomincí, prostě něco jiného a pořád sem taky přemejšlela co dětem. Nebudem dávat dárečky ani výslužku a tohle mi přišla jako dobrá alternativa.Prostě to tam tak bude ležet a děcka si budou brát.Nikdo nikomu nebude nic podstrkovat. No sem zvědavá co tomu řekne budoucí tchyně až to uvidí,ale všechno jí z příprav taky nebudu říkat.Většinou teda mlčí,ale pak se její názor dovím postraně :-| Zejtra by mi snad už měli přijít vývazky, tak uvidím jak budou velký a poznám zda myrtu a nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky já mít tchýni nebudu, jen tchána a ten je super, takže to vůbec nemusím řešit mamka mi do toho nekecá, a vlastně nikdo ostatní, takže si dělám vše jak chci já a žádný stres, v tom to mám asi jednoduší
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- to ti závidim. Ona tchyně zas neni tak špatná,ale to víš je to tchyně. Ale mylím, že bych mohla s ní dopadnout hůř :-D , když občas poslouchám vyprávění kamarádek. Moje mamka je taky v poho. Občas řekne svuj názor, ale to je vše.Te´d ji mám v lázních a je prej celá žhavá na novinky ze zařizování svatby.Ale až za měsíc :-) . Kamarádka to loni řekla rodičům a známejm asi 3 neděle před svatbou, věděli jsme to jen mi co jsme jí pomáhali vše zařizovat a myslím, že to bylo nejlepší řešení. Asi sem to měla udělat taky tak.Jenže sem slabá povaha.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: tchýně je tchýně, ale přítel říká, že nebude mít tchýni, ale mamku, hodně dobře spolu vycházejí a za to jsem moc ráda jinak mamku nechavají přípravy svatby chladnou, spíš si říká, že jsem cvok, když to dělám všechno tak dopředu, ale jak už jsem několikrát psala, mám určitou představu a tu bych chtěla mít, aby to bylo všechno krásně sladěné a tak, a hlavně nechci se stresovat týden před svatbou, že nemám to nebo ono, to raději budu za blázna teď, pak bude stres stejně taky jsem slabá povaha, ale ženich zatím nic netuší, jaké budu mít šatičky (a to je co říct,protože mu jinak všechno hned vykecám) a mamka je taky neviděla, protože jí znám a ta by to roznesla po celém manětíně, takže mají oba smůlu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) no já si to myslela taky, že si vše zařídím včas ale u nás se to tak nějak hatí. Pořád si říkám, že nakonec vše dobře dopadne - ono vždycky všechno nějak dopadne ;-) -ale ty nervy asi budu mít až do toho září. Skoro občas zalituju, že jsme si nedali termín dřív. Už by to bylo za námi. Ale zase se těším na ten podzim.Nebo skoro podzim, když vyjde počásko mohlo by to bejt prima. Když bude lejt no tak bude. Na počasí mi zas až tak nezáleží, ale samozřejmě že budem rádi, když bude aspoň přijatelně. Hm.. vývazky furt nikde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to mám taky, ty nervy...co když... no ale na to nemůžeme myslet já nelituji že to máme v září, vždycky jsem chtěla září nebo červen, a my to budeme mít na to naše výročí, takže to bude myslím hezký jo s počasím jsem se taky už smířila, když bude pršet tak s tím hold nic neuděláme, ještě že je v zámku spousta salonků, kde se dá fotit, tak budeme mít fotky aspon odtud v případě nouze neboj přídou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budete mít svojí hubdu? nám řekli že můžeme, ale jen melodie bez zpěvu, ale kde je sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - asi jo,ale ještě jsme se starostkou nedomlouvali detaily. Já bych chtěla něco trochu mírně rokovějšího českého. Písničku od Alana Bastiena,ale taky nevím jestli ji zahrajou. Já doufám, že jo, protože jak už jsem tu psala máme svatbu na obecňáku kde je jedna svatba za 3 roky a tak nám ve spoustě věcí vyšli vstříc. Cédo sem si už koupila originál, protože všude říkaj, že nemá bej vypálený. A kde sehnat jen melodie? To teda nevim. To jedině snad sehnat jenom hudebníka co by to sám nahrál bez textu, fakt nevím..
Odpovědět
jitulkapoc: já mám taky 11.9. včera jsem měla schůzku s fotografkou tak už mám vše krom kapely kterou má na starosti ženich..tak asi nebude :-) holky kdyby ste měli nějaký typ na nějaké romantické melodie bez zpěvu tak taky prosím do IP.. já zas ulítávam na medvědy me to you tak to bude celý ve znamení medvědů..sehnala sem i věci který sem nečekala tak sem ráda..ale už my ty detaily lezou do peněz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?