Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my mame obrad na 11 ale je to tak 45 min cesty:-(, a cukroviho mame 7 kg, 600 kusu minizakusku a 2000-3000 kolacku, k tomu velkej tripatrovej dort a dva dekovaci(medovnik a nejakej lehci)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavní dort taky budu mít třípatrový, každé patro bude jiné a bude ho dělat teta a sestřenice o víkendu jsme dolaďovali podrobnosti,ale já ho prý uvidím až na svatbě
Odpovědět
Ahoj holky, tak docela dlouho už brouzdám na beremku a pročítala jsem diskuze, sbírala inspiraci apod., ale dnes jsem bohužel na matrice zamluvený termín 19.9. zrušila. :-| Snad to bude jindy! Přípravy vám docela závidím a všem vám přeju, ať vám ten den vyjde na jedničku, přesně podle vašich představ. Snad se tu na mě nebudu zlobit, že jsem napsala! Ale i tak mě zaujal jak tady Jana1 psala o tom internet.obchodě v Opavě, jestli bys mi mohla poslat tu adresu a taky bych si chtěla trošku udělat představu, jak dlouho asi už připravujete svatbu? Za jak dlouho se to asi tak dá zvládnout?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám ve 13 obřad, aby mi všichni stihli dojet.... tak raději :-) lusia svatba se dá zvládnout i za 10 dnů, kamarádka to vše stihla, já plánuju od vánoc. Proč bychom se zlobili? nebo aspon já se nezlobím určitě
Odpovědět
Profilova fotka
lusiaa. máš to IP ju? ;-) a souhlasím s bulterierlou.....
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jsem si vše objednala na svatebnidekorace. které sídli v haviřove a na svatbadekor. mají rozdělené ozdoby i podle barvy svatby ale asi jsem šílená ale už budu posílat oznámení, posílám je do itálie apod a než to tam dojde anež mi odpoví, chci mít všechno 1000% a kdo to udělá líp než žena??? nidko
Odpovědět
Profilova fotka
lusiaa: skoda toho datumu:-) ale tak uz to nekdy chodi, a ja sem blazen takze planuju uz od srpna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
wow od srpna??? to bych se zbláznila nebo spíš ten můj
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo rika ze to resim s nim:-))))) on me vzdycky vyslechne a rekne ze blaznim brzo a uz radsi nic nerika:-)))
Odpovědět
Díky moc holky, i za adresu Jani!
Odpovědět
Profilova fotka
a ten můj??? ten mi řekl at zařídím vše krom prstýnků a jeho obleku a že ho tam mám postavit a řekne mi ano:D nemá rád plánovaní akcí
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky,tak to je u nás doma to samé :-D -já mu vždycky jen oznámím a on kývne.....Začala jsem asi v říjnu se šatama. Po novém roce jsme sehnali hospu,kapelu,fotografa a zamluvili termín v kostele. No a co se týče výzdoby atd.,to blázním tak od března..?? No a ze začátku,jsem taky slýchavala "jéžiši to je ještě čas",ale už rezignoval... :-D . Byli jsme dokonce spolu už kupovat kravaty,zamluvit květinářku co nám bude zdobit kostel a zeptat se v cukrárně kdy je tak čas ho objednat....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lusiaa. nemáš zač :-D -jsi přímo z Opavky????
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj to ani nekomentuje já to prej udělám tak aby se mu to líbilo.... kostel sme chtěli ale když mi farář řekl že tam mám být každý víkend tak jsem řeka že ne...
Odpovědět
Profilova fotka
bulterierka: proč každý víkend..?????? No my asi taky půjdeme parkrát na ponaučení,ale až někdy v létě,a myslím si,že se to stejně nebude nějak hrotit.......
Odpovědět
Profilova fotka
tan náš to hrotil že 3 měsíce před svatbou tam budeme chodit každou neděli, což nemůžu bydlím v praze a kostel je u ostravy, náš farář na všem lpí
Odpovědět
Jani, kousek od Opavy - S.Lazce! To určitě znáš! Jinak právě kostel a podobné věci jsme taky řešili, ale nejsem pokřtěná, tak se mi zdá zvláštní, aby to bylo v kostele, i když je pravda, že ta atmosfera je krásná!Takže sme měli zamluvený Hradec!
Odpovědět
No jak to sleduju je toho dost, co bysme si měli nejdřív ujasnit a domluvit, a jak ste psaly, chlapi jsou asi všichni stejní, na přípravách se moc podílet nechtějí a hlavně mají na všechno dost času a jejich představa, že se to za týden zvládne zorganizovat, mi osobně nevyhovuje! Chci to spíš vklidu! Takže prozatím sme to odložili na další rok!
Odpovědět
Profilova fotka
aha,jo někteří to asi opravdu (s prominutím) moc "žerou".....No jak se malý narodil,tak jsme ho chtěli dát pokřtít,po Opavě to nemělo smysl,tam měl každý řeči,že už máme dítě a nejsme svoji,no a ten náš v Opavě-Komárově,úplně bez problému a bez řečí nám ho pokřtil,tak jsme si řekli,když je taký solidní,že se vezmeme tam.......jo,bude hezké,ale budeme to mít bez mše,jen klasicky obřad.Za prvé,se mší to ani nechci-trvá to snad hodinu,a za druhé ani vlastně nemůžem,jsme sice oba dva pokřtěni,ale nemáme svaté přijímání. Tak že jen klasický obřad(trvá asi 20-30min.).Je to také romantičtější,jak říkáš tomu druhému ten slyb (ale už jsem též z toho nervozní jak sáňky v létě :-)),aby se mi netřepal hlas nebo tak něco,jsem v tomdle hrozný nervák....Myslím,že půlka slivovice,než půjdu z domu to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lusiaa: už vím kdo jsi...... :-D jsem si hned podle fotky říkala,že ten obličej znám.....
Odpovědět
jana1k: jj, určitě se nepleteš, taky jsem tě poznala podle fotky :-) No tak já tady zatím aspoň budu sbírat inspiraci a informace a pomalu se rozhlížet. Hlavně nikomu ani muk, rodiče a vůbec nikdo o našich plánech neměli ani potuchy a taky to tak musí zůstat, chceme vše zorganizovat sami a pak jim to říct, takže to nevěděli ani kamáradi, protože jak se známe my z vesnice (drbama se hned vše roznese).
Odpovědět
Profilova fotka
lusiaa: jéžiši jasné!!!!!!!!! Chtěla jsem tě poprosit o něco podobného :-N ,nikdo nemusí vědět a hlavě mě vidět už v šatech,že??? :-D Má to být pro všechny překvápení....... ;-)
Odpovědět
Sto pro, spolehni se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - jsem ráda, že máme obřad ve dvě a po obřadu půjdem hned na veselici.Tudíž žádnej rodinej oběd se konat nebude.Máme raut, kapelu a možná by jsme do programu vsunuli i nějakou tu vtipnou tombolu, jak už tu je někde psáno.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: tombolu pomalu opouštím, mám už toho spoustu na zařizování, ikdyž mám už i napsané ceny, a výherní názvy, no uvidíme, jestli to stihnu, nechám to až nakonec
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to ja uz mam doma pulku cen do tomboly, sem proste blazen ale za tu tombolu muze maminka tak ji to nadchlo ze uz kupuje i ceny
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- já ji mám taky psanou,ale ještě se poradím s příbuznejma, kterým by jsme ji dali na starost a jestli by se toho vůbec ujali. Jinak jedinou formu zábavy zatím vidím, jen kapelu, tanec a nějakou tu vtipnou vsadku, jako třeba sundavání podvazku, házení kytkou. jo a měli jsme takovej nápad, že místo společného jezení polívky, protože nemáme klasickej oběd, by jsme se společně krmili :-) melounem. Ale, jsou ještě koncem září melouny? Tak nevim jestli to neni prdlý až moc..
Odpovědět
Profilova fotka
v zari melouny urco jsou, ale nechtela bych videt jak by me pritel zapatlal:-))) ale pro ostatni to bude sranda to verim, ale nevim jak pak budes vypadat:-)))
Odpovědět
petarjda: s tím melounem mi to naopak přijde jako super nápad :-) lowe: do svatby skoro půl roku, takže pořád žiju v tom, že času je dost... tak snad fakt je ;-) Tombolu bych taky ráda... Nákup cen nechám až po našem stěhování....
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jedeme asi o hodinu dřív, protože se musíme přemístit z Brna do Křtin a pak zase pojedeme na hostinu do Brna. Co se týká zařizování, tak ten můj říká, že všechno mám vybrat, že se mu to určitě bude líbit, a když nebude muset nic zařizovat, tak bude nejšťastnější - to mu na té svatbě asi nejvíc vadí - to zařizovní. První co jsme sháněli byla restaurace, tu jsme předbežně zamluvili koncem října (svatba v září), jinak jsme většinu věcí začali zařizovat v lednu - obřad, šaty, oblek, boty - to je myslím ještě horší než šaty, hudbu, fotograf a kameraman. Dnes jsem objednávala koláče a zákuky a musím říct, že koláče asi budu muset ještě trochu přiobjednat jinde. Paní nám slíbla, že už na ten termín může jen 3 krabice - 1200 koláčů - takových těch asi 3cm. A protože svatebčanů je asi 55, k tomu výslužky, tak asi 300 koláčů to ještě bude chtít.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?