Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm...taková je asi většina chlapů. A každá kosmetička nebo vizážistka říká taky něco jiného. Jedna, že líčení by mělo být spíš vyjímečné- zcela odlišné od toho co jindy nosíš nebo i nenosíš, další, že by líčení mělo být jen jemné, nic výrazného. Dobrý je dát na svuj pocit a včem se dobře cítíš.A nebo se poradit třeba se zkušenou dobrou kamarádkou...pokud máš. Já budu muset věřit své intuici a hlavně paní, která mě bude líčit, ale u jiných nevěst to dobře dopadlo, tak snad zrovna můj dezén nepokazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlavní je jak se v šatech cítíte Vy sami, já jsem si je vybrala, při zkoušení mi naskočila husí kůže a bylo rozhodnuto, a to jsem předtím zkoušela dalších 26 šatiček líčení: já bych se moc neodlišovala od toho co nosíte normálně, určitě zvýraznit oči, já si třeba nechám nalepit řasy, tak jsem na to zvědavá, a pak o něco výraznější líčení kvůli focení, ale výsledně by měli působit jemně
Odpovědět
Profilova fotka
No sem zvědavá co paní se mnou provede. bude samozřejmě zkouška a asi bych to viděla taky na zvýraznění očí,nalepit řasy no nevím,ale proč ne,ale asi bych to předem musela vyzkoušet a na pusu spíš lesk, vím, že rtěnka u mě nic moc a většinou ji brzo sundám. Lesk mi je pocitově příjemnější...
Odpovědět
Profilova fotka
zkouška určitě, já se na ní chystám 23.5. večer mám pak sraz ze střední tak jsem zvědavá na reakci býv. spolužáků, a bude to u mě lesk moc nejde, nebo spíš na vrh, mám úzké rty, moc nevýrazné tak chci konturku a pak lesk, rtěnka pro mě taky není
Odpovědět
Profilova fotka
já si u paní nejdřív nechám poradit, teda ještě jsem se ani neobjednala ale co nevidět se chystám. Zatím jen o mě ví ;-) , ale jsem na tu parádu tak trochu liknavá. Jiný věci honím...ale jen u kadeřnice sedět hodinu a půl je pro mě zatrest. Nedávno jsem byla na nechtech..bylo to sice bezva akdyž mi paní řekla, že mě vezme večer den předem, třeba v sedm, tak nevím nevím...Mám pocit že toho budeme mít hafo a ještě sedět dobu na nechtech....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já s tím líčením nevím... chtěla bych raději od odbornice, ale nevím, ke komu jít... a nechce se mi platit spoustu peněz za něco, co se mi třeba nebude ani líbit... :-| Moje teta byla nedávno u kosmetičky - prý aby v 48 letech zjistila, co jí tedy má vlastně slušet :-D - no a přišla zklamaná a fakt jí to neslušelo, možná jde o zvyk, ale ona bruneta s tmavýma očima měla jen třpytivý modravý stíny a řasenku... No, nejen že ta světle modrá mi k ní nějak nepasovala, ale přišlo mi to takový "nedomalovaný" a stálo to 500Kč :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jizi, mne se libi boty c. 1 a 5 :-) posli mi do IP adresu toho obchodu, prosim :) ja bych nakonec chtela nejake uzavrene botky!!
Odpovědět
Profilova fotka
terry : spis jdi po referencich. ja budu zkouset licei od zensky, co licila mamku a moc se mi to libilo. uz o mne vi a na koci srpna za ni zajdu. nejsem moc zvykla se licit, tak se toho bojim, ale ona sama mamce rikala, ze nevesta ma mit nenapdane liceni, tak jsem rada, ze to rika, protoze co jsem tady videla nektere zkousky, tak jsem se az lekla, jak dokazaly ty vizazistky spis ty holky zosklivit :-N terry: a jaky nakonec budes mit satky? tu poslendi fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo líčení, hlavně se v tom musíte cítit sami¨ mě třeba na maturák líčila profesionální vizážistka, a když jsem se pak viděla, musela jsem se celá přemalovat, a to jsem dala 300, - prý jsme měli slevu ty jo další holčina má stejné šatičky jako já, jsou fakt nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, jaké máš šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - o kterých šatičkách mluvíš, které to jsou? ;-) a s tím líčením, musím to zkusit, ale trochu se bojím, že na to nakonec zůstanu sama, jako každé ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - jojo, ty to vyhrály na plný čáře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky má je v albu tenega, jsou to ty první, píše že to jsou zamluvené, tak ty samé, asi jsou hodně oblíbené, zkoukněte to, a řekněte, jsou princeznovský jak si přítel přál
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, teda tady se to dnes rozjelo. jizi: zadne jine nez jarmilky :-) :-) :-) Jinak teda me se nejvic libi 1 a 2, ale dala bych prednost tem 2, protoze maji patu a nevykla se v nich tak moc noha. Taky bych se mela pomalu podivat po nejakych botech, at je stihnu trochu rozchodit. Ale nemam odvahu objednat si boty na netu, mam divne nohy a ne kazde boty mi dobre sedi. Videla jsem celkem uchzejici boty v Praze v Strevice a vice a ted meli krasne v Humanicu, sampan, ale s hnedym podpatkem :-( terry: Vitam Te, saty sis vybrala moc pekne, taky jsem nad takovym strihem premyslela, ale bylo to zamitnuto. A mas nejakou fotku v satech? ze bys nam je ukazala, jak vypadaji na Tobe? Na liceni taky moc nejsem, ale uz mam domluvenou kosmeticku, nekdy zacatkem cervence pujdu na zkoousku, takze kdyby mi to nesedelo, budu mit cas najit nekoho jineho.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: krasne saticky, pekne princeznovske a maji pekne zdobeny vrsek
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - krásné...taky se mi líbí ten vršek.. jsem sice pro střídmější,ale upřímě když na to má někdo postavu a typově se k němu hodí pak to nemá chybu! Fakt jsi si vybrala dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: děkuji, přítel chtěl princeznovský já jednoduchý, tak je to kompromis, a hlavně v nich krásně vynikne postava, já mám větší prsa a v nich to není tak vidět, tak doufám, že se mu budu líbit
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi - díky, šaty jsou to vážně krásný :-) Na sobě jsem je ještě nefotila... Holky, já je doma zatím jen tak zbožně obcházím :-N Taky bych do nich ráda ještě něco shodila, ale to asi znáte... to chce skoro každá nevěsta :-) :-) Takže si říkám, že si nechci kazit dojem, když jako nejsem ještě úplně krásná :-D Je bezva, že do těhle šatů můžeš zhubnout i přibrat a pořád budou, jsou pružný, přitom spývavý... dobrá volba :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: posláno :-) Ještě jednou všem díky moc za hodnocení... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slečna-modelka vypadá v těch šatech, co bude mít lowe, jako barbína - mně by zajímalo, jak vypadají na tobě? A skoro-manželovi a následně už manželovi se 100% líbit budeš - to by musel bejt padlej na hlavu, aby se mu nelíbila vlastní ženská ve svatebním... :-D A on si poručil, že chce princeznu? :-) To je hezký... (můj muž řekl, že je mu jedno, že je to beztak všechno jako záclona... no není milej?;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po delší době ;-) . Jizi mooooc prosím, taky mi pošli kontakt na ty botky, líbí se mi všechny ;-)
Odpovědět
Ahoj! Tak co se týče bot, ty u nás byly doma první ;-) jenom teď přemejšlim ještě o něčem pohodlným na pozdějc, nechce se mi teda kupovat druhý bílý boty, to bych fakt nevyužila. Ale možná na to budu myslet, až půjdu kupovat nový letní sandálky... Jinak šaty se převlíkat nebudou, budu mít svoje, lehounký, bez všech těch spodnic a obručí. A když si je zaprasim, moje chyba :-D Neplánujem zábavu nijak dluho, jen tak lehce do večera, tipuju, že tak kolem osmý by se to mohlo pomalu rozcházet, tak to snad i v těch botech přežiju celý. Tancovačka a si taky nebude, spíš něco jako větší rodinná oslava, nejsme s přítelem moc společenský, bude tam hlavně rodina a kamarádi z mojí strany dvě holky, z jeho asi jenom svědek (já když tady čtu plány některejch nevěst s veřernim rautem pro 100 lidí, tak si připadám jak totální exot :-D ) Ale nám to takhle vyhovuje a když se zábava rozjede sama, vyhazovat nikoho nebudem ;-) Jo, řešim teď prádlo pod šaty, právě tim že budou lehký, tak aby nebylo vůbec vidět, ale zároveň bylo sexy. Nakonec to bude možná jediný, co večer kvůli ženichovi převlíknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: dekuju :-) jinak vyjadreni tveho skoromuze me fakt pobavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja urcite taky saty prevlikat nebudu, jsou lehoucky a chchi si je maximalne uzit a jestli se zaspini? tak at, stejen je pak musi vyprat :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - botky jsou moc pěkný, ale nejkrásnější jsou čísla 3 a 4 ;-) Jinak šaty, co máš v albu, jsou mééééc pěkný, budeš krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: já jsem tmavovláska, fotky mám, ale přidávat je nechci, a hlavně mi to pořád nejde ]-( a tehnik co měl přijet ve středu pořád nikde doufám, že se budu příteli líbit, a že budu vypadat jako princezna
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,já jen jednou ukazovala svému skoromuži několikery šaty jaké se mi líběj, aby nečekal, že budu chodit s obručema a on se vyjádřil taky něco ve smyslu skoromuže jizi :-) . ve své podstatě se taky tváří že je mu to jedno. Ale včera mě překvapil - ptal se mě zda budu mít závoj.a vůbec tak na mě koukal, tak si říkám, že tu vyzáž fakt nesmím pokazit už kvůli němu a samozřejmě i kvůli sobě.
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky vždycky chtěla jednoduché, nechtěla jsem obruč, protože si pamatuji, když se vdávala má sestra, tak jsme jí nemohli dostat do auta a pak z auta ale ted jsou ty obruče ve sponičce tak pružné a ohebné, že se v nich super sedí a vůbec nevadí takže taky budu mít šaty úplně jiné než jsem si původně myslela, ale jsem spokojená a doufám, že skoro manžel bude taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,no já mám pravě ty obruče-tak já vždycky chtěla "čačané" šaty (samozřejmě sto lidí,sto chutí),no a jak píše lowe,tý jo snad s tím vlezu do auta :-) ,ale asi jsou ty obruče už více ohebné než kdysi.......No ale jak jsem si je ted byla zkoušet v OV,tak jsem si chtěla vyzkoušet si s něma sednout-no a zapoměla jsem. Ale ty šaty jsou jak pírko,tak snad se neztrapním :-) Jinak můj chlopek,vždycky jen tak mezi řečí,říkal,že se mu líbí korzetové šaty,no a já fort schválně,dělám,jako že takové mít nebudu......Tak uvidím,jak se bude tvářit až mě uvidí......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co budete mit obruce urcite si sebou vezmete siti, svagrove se stalo ze ji celou dobu ta obruc lezla ven, myslim tim ten drat a porad to musela spravovat, proste se to tam asi trochu protrhlo nebo nevim co se s tim stalo a pak pri tanci porad musela zasunovat konec obruce... jani jinak ti korzet teda nezavidim, ja s nim mam silene spatnou zkusenost a z toho stazeni mi vzdycky bylo blbe..ale asi je to o zvyku... jo a ten muj zase furt rikal ze se mu moc nelibi krajka, tak to ma hoch smulu protoze ja sem odzacatku mela jasno ze krajka tam bude:-))) ale zase kdzy mu ukazu par fotek satu tak pak reaguje hmmm hezky ale me prijdou ze jsou vsechny stejny:-))))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?