Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Laura.r: souhlas:-) Já jsem taky viděla práci Potůčkových "naživo" a podle toho jsem vybírala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: tak je fakt chyba v tom mým kompu, zkoušela jsem dát fotku na spolužáky a taky nic, takže to musíme nějak vyřešit, ve středu tu budeme mít technika, tak snad to dáme do kupy
Odpovědět
sarkajak:myslím že za fotky by si člověk připlatit měl - Potůčkovi se mi taky líbili, ale jsem z Prahy a tam se pak zas platí za dopravu..Chceme to vyřešit tak že si necháme udělat jen cd s fotkama a ne žádné vytisknout.Ono když si necháte od nich udělat fotku tak vyjde jedna třeba na 30 Kč i víc. Tak já si vyberu pak z cd hezký a nechám je udělat jinde..Je to blbý to takhle obcházet ale raději budu mít víc kvalitních fotek na cd, než za tu samou cenu méně kvalitní + nějaké vytištěné..
Odpovědět
laura: U Potůčkových se doprava do a po Praze neplatí... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na tyPotůčkovi a mají taky krásný fotky
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: tak to netusim, jestli jsou Sebestakovi na cely den, tp jsem se neptala, ale i tak mi to prijde fakt moc. a jak pises 2,5 hod za 9 000, tak to je taky mazec :-p ja jsem rada, ze dostaneme foceni od tech nasich dvou profi fotografu kamaradu jako svateni dar x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak souhlasim, ze na fotkach ( a prstynkach) by se setrit nemelo. myslim, ze jsou jine veci, kde se da usetrit - losti na stul, cokoladky, svateni noviny, darky pro hosty ... atd. to je pro me zbytecne. uvazovala jsem nad tema cokoladkama,a le bude tam tolik sladkeho, ze nakonec nebudou :-) a myslim, ze to v celku da nekolik tisic, kdyz se to spocita!! takze tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky uz mame doma oznamko a mela jsem tendenci ho rozdavat, ale nakonec jsme dali jen oema rodicum, at uz je maji a muzou se kochat a jinak jsou schovana a udeme je rozesila a rozdavat az v cervenci :-) vsichni, kteri by meli yt na hostine, o tom uz vedi, takze zatim nemusi mit oznamko :-) posleme ho az s mapickou a s harmonogramem dne, at je to vsechno po kupe :-) jak to udete delat vy? posilate harmonogram ?
Odpovědět
No já ještě oznámko moc neřešim, je čas. Ale o harmonogramu jsem trochu uvažovala. Bude nás tam malinko, ale už teď se kupěj poměrně nelogický otázky (tatínek ženicha: Proč to máte tak daleko? Jak se tam dostaneme? - No, to asi zaříděj snoubenci, neee? :-D Ovšem naprostá bomba od přítelový sestřenice - skoro švagrový "Jak seženu V BRANDEJSE kadeřnici?" - jsme všichni z Prahy, jenom obřad bude v Brandejse. Plus po mým vysvětlení, že se bude odjíždět hromadně od domu nevěsty, resp. jejích rodičů, a že se o to postaráme - reakce: Ale nebydlíte moc daleko od nás, že ne? Abysme tam v těch lodičkách dojeli...) Mě už pak napadaj takový vtipný odpovědi, jako "tak si holt vezmete pohorky a lodičky do ruky, no" :-D No, prostě když ne itinerář, tak určitě bude potřeba hromadná schůzka - aby třeba počítali s tim, že se jim po obřadu vytratíme minimálně na půl hodiny na focení do parku. Jsem tu už někde četla, že na jedný svatbě odjela část svatebčanů na hostinu, zatímco novomanželé se fotili... :-S Tak prostě je nějak obeznámit, aby věděli, kdy se co bude dít a taky kdy se co bude jíst a nebyli netrpěliví a neřvali nám tam třeba hlady (kdo tuší, že by od 10 do 14 bez jídla umřel, bude upozorněn, aby si s sebou vzal třeba tartranku ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem si na poště vyzvedla oznámení, já vím,že je ještě brzo,ale nemohla jsem odolat, takse doma kochám. je nádherný. Jinak harmonogram dělat nebudu, hrubý scénář už je naplánovaný 2 měsíce, tak to pak jen doladíme. Já na fotografovi šetřit nechci,ale těch 9 se mi zdá fakt moc, tak nevím krtek.93: kdo vás bude fotit v Brandýse???
Odpovědět
Profilova fotka
sidi:my ho mame doma uz 14 dni :-D
Odpovědět
Paní Podžorná. Je z Prahy, ale Brandýs je docela kousek.
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: Paní Podžornou jsem chtěla původně, ale už byla obsazená... Viděla jsem i její fotky naživo a fakt super :-)
Odpovědět
sarkajak: se taky docela těšim. Já viděla naživo přímo i jí a je sympatická. to podle mě u fotografa znamená docela dost.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93, sidi.m: oznámení mám u 2 měsíce hotové, dělala jsem ho sama ;-) jinak taky nechci šetřit na fotkách i prstýnkách, silně přemýšlím o kameramanovi, asi si ho taky objednáme, sice dalších 5 tis, za dvě cd, ale taky památka, ne? a harmonogram nevím?
Odpovědět
Jinak v Brandýse fotí taky jistí Mannovi, ale nějak se mi nepodařilo najít žádnou ukázku jejich práce a jezdit tam a dožadovat se nějakejch fotek se mi nechtělo :-S navíc kamarádkla mě varovala před někým (pani), kdo taky fotí v Brandejse a okolí, že tam fotila svatbu její kamarádky a ten přístup byl takovej..., no mně by to prostě nebylo příjemný , ale nepamatovala si jméno :-D Tak jsem to radši zkusila úplně jinak a mám paní Podžornou a myslim, že to bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: nam nabidli od matriky kameramana za 1700 kc, protoze mu domlouvaji ksefty oni, takze proto ta prizniva cena :-) ukazalinam i jeho praci. bylo to OK a rodice budou spokojeni :-) jeste k tomu je to neblokovane DVD, takze muzeme pak vypalovat kolikrat budeme chtit. Se taky zeptejte, jestli nemaji nekoho sveho domluveneho, ale predpokladam, ze by vam to na matrice navrhli.
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: tak to máte super, a nádherná cena, kdyby někoho měli tak by nám to asi řekli já jsem všera našla, ale bohužel už nemá volna, nebo spíš mi řekl, že ještě neví, že tam něco má, ale vědět na 100% to bude až v červnu, ale to zase nemůžu čekat tak musím hledat dál
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Takže ta paní Podžourná už má 12.9. obsazeno jo´? Takto nemá cenu zkoušet volat co? Ach jo krtek 93: Jo Mannovi tak fotí, ale je to taková staráškola, nic moderního, takový ty aranžovaný fotky, ale můžu tam zkusit zajít, jestli se nějak nezmodernizovali.Na matrice nám nic nenabídli. To bych neřekla jakej bude problém sehnat fotografa
Odpovědět
Profilova fotka
:-( sisi.m: to mi povídej, já fotografa mám, ale sháním kameramana, ale bud jsou zadaní, nebo jsou šílení drazí, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
lowe.:Tak to mám stejný problém, už fakt nevím kam se mám podívat nebo koho se zeptat
Odpovědět
sidi.m: Paní Podžorná už má obsazeno.... Ještě jsem měla dobrou referenci na wewewe tečka malujuamiluju.com.. :-)
Odpovědět
Fotily svatbu mého kolegy v práci - jsou to dvě holky (teda kolega měl obřad v listopadu, tak tam byly dvě:-) ) a fotky byly fajn... Něco mají v galerii, tak na to zkus juknout...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: a nenatocil by vam to nejaky kamarad? sice to neubude profi, ale vetsina kluku dnes umi v pocitaci nahrany material sestrihat. fotky jsou podle me mnohem dulezitejsi""
Odpovědět
Ahoj, kameru asi vyřešíme také "svépomocí", fotky jsou podle mě taky výrazně důležitější... :-) Sidi.m: Koukala si na ty stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, bude točit má sestra, a sestřenice muž, ale chtěla jsem mít video kam se dají dát fotografie z dětsví, ze svatby rodičů, podbarvit hudbou, klip bych chtěla černobílý atd, jsem moc náročná
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: Ahoj to znám fotili mojí spolužačku ze štřední, mají nádherný fotky,alebohužel v mém termínu jsou mimo ČR.To jsem zloušela jako první :-( lowe: Ahoj tojsi fakt docela náročná.Hele objednáváte si z ebay?Mám tam vyhlídnutý botičky a nevím jestli se to vyplatí
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, potřebuju poradit - momentálně řeším boty, v kamenných obchodech dle očekávání nemají nic, co by mě zaujalo natolik, abych si řekla: "Jó, tak tohle přesně jsou moje svatební botky samochodky." Takže jsem prolustrovala net a našla obchod s botama, u kterých sliním i já (a to je co říct, protože jsem všechno jen ne takový typ "botovo-kabelkový" typ) - výběr je veliký a nějak se nemůžu rozhodnout - mohly byste, kdybyste měly chuť a čas, mrknout ke mně do alba a napsat mi, které se vám k těm šatům, co tam mám, líbí nejvíc? Díky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: mě se nejvíc líbí č.5, vzhledem k tomu že máš korálky (jsou-li kovové), jsou něžné, nebo č. 3 na mě jsou moc vysoké, ale krásné, já budu potřebovat úplně na pidi podpatku, asi zajdu k vietnamcům, a bude to, nechci vyhazovat pro pár hodin přes tis. korun, ale uvidíme sidi.m: jsem náročná, já vím, ale jiná už nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: me se libi 6,3,5
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?